Článek

Opilý český cyklista brázdil rakouskou dálnici, chytila ho policie

 
Rozhodl se vyjet na cestu po Evropě. Aby ho jízda bavila více, napil se něčeho ostřejšího. Opilého českého cyklistu však při alkoholové jízdě dopadla v Rakousku policie.
12.06.2015 10:55 |

podobné články

Podobné články

Policisté zažili šok: Opilý cyklista na dálnici a v protisměru!

 
V protisměru a podél středových svodidel vyrazil po dálnici D3 u Soběslavi na Českobudějovicku ve směru na Prahu opilý cyklista (46).
09.08.2014 14:20 |

podobné články

VIDEO: Australana chytila policie, když opilý řídil ledničku na pivo

 
Třiadvacetiletý Chris Petrie přišel na 10 měsíců o řidičský průkaz a musel navíc zaplatit pokutu. Policie ho chytila, jak opilý řídil přenosný chladicí box na pivo, který si pořídil na eBay za necelých 11 tisíc korun.
18.08.2011 08:35 |

podobné články

Cyklista jezdil po dálnici, měla to být zkratka

 
Přehnaná důvěra v navigaci dovedla jednoho britského cyklistu až na dálnici, po níž se několik kilometrů projížděl. Podle vyjádření policie hledal zkratku a netušil, že na dálnici jako cyklista nemá co dělat. Z nebezpečné situace vyvázl jen s pokutou, napsal server BBC.
27.02.2014 18:10 |

podobné články

Osobní auto na dálnici D11 na Nymbursku v noci usmrtilo cyklistu

 
Na dálnici D11 u Bříství na Nymbursku v noci na dnešek zahynul cyklista. Porazilo ho osobní auto. Jak se cyklista na dálnici dostal, není známo. Provoz ve směru na Hradec Králové byl téměř pět hodin uzavřen, řekl operační důstojník dálničního oddělení v Poříčanech. Od pátku jde o 18. oběť dopravní nehody.
05.07.2010 11:11 |

podobné články

Miroslav Brázdil (27) šel pavoukům pro kořeny... A našel 2500 let starý meč!

 
Tomu se říká štěstí. Miroslav Brázdil (27) z Holešova na Zlínsku šel loni na podzim hledat do přírody kořeny do terária. Párkrát kopl a našel poklad – železný meč starý 2500 let.
10.05.2015 12:10 |

podobné články

Brázdil (KSČM): Jsem Slovan, dělník a jsem komunista...

 
Jmenuji se Oto Brázdil, jsem Slovan, Čech, vlastenec, dělník a jsem komunista. Ctím stáří, ženy, rodinu, vlast, moudrost, statečnost, spravedlnost, čestnost, zdraví selský rozum a všechny bytosti, které mají srdce na správném místě.
27.03.2016 07:40 |

podobné články

FNUSA: Prof. Milan Brázdil zvolen předsedou České společnosti pro klinickou neurofyziologii

 
Prof. MUDr. Milan Brázdil, Ph.D., přednosta I. neurologické kliniky Fakultní nemocnice u sv. Anny byl zvolen do funkce předsedy České společnosti pro klinickou neurofyziologii (ČSKN) ČLS JEP pro funkční období 2017-2021.
02.08.2017 09:50 |

podobné články

Bez řidičáku a s třemi promile brázdil ulice Ostravy: Auto nemělo pneumatiky!

 
Muž (47) se posilnil alkoholem a vyrazil do ulic. Strážcům zákona ale na jízdě veselého řidiče »něco« nesedělo. Muž totiž brázdil ulice Ostravy bez pneumatik!
29.08.2017 14:35 |

podobné články

Cyklista ladně brázdil ulice města s plynovou bombou na hlavě

 
Internet obletělo vtipné video odvážného cyklisty, který projíždí ulicemi brazilského São Paula. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby na své hlavě neměl plynovou bombu. Ta mu na hlavě drží dokonale pevně a cyklista jede svou trasu s úplným klidem, jaký mu mohou závidět i ostřílení jezdci. Dokázali byste to taky?
06.01.2015 20:52 |

podobné články

Šéfce ERÚ Vitáskové hrozí až 9 let vězení kvůli solárním podvodům

 
Státní zástupce navrhuje pro šéfku regulačního úřadu Vitáskovou 9 let vězení kvůli solárním podvodům. Řekl, že svým jednáním přispěla k miliardovým škodám. Uvedla to Česká televize. Cyklista hladinku mít nesmí: Poslanci smetli návrh na jedno pivo za řidítkyVíce na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/360669/cyklista-hladinku-mit-nesmi-poslanci-smetli-navrh-na-jedno-pivo-za-riditky.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Cyklista hladinku mít nesmí: Poslanci smetli návrh na jedno pivo za řidítkyVíce na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/360669/cyklista-hladinku-mit-nesmi-poslanci-smetli-navrh-na-jedno-pivo-za-riditky.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
09.12.2015 12:45 |

podobné články

Opilý cyklista jel po dálnici v protisměru, pak zablokoval tunel

 
Odkud a kam měl namířeno? Jeden z policistů si v neděli 4. září kolem poledne všimnul na kamerovém systému cyklisty, který si to „štrádoval“ po dálnici, navíc v protisměru, po Radotínském mostě. Nakonec neváhal, a dokonce vjel do Cholupického tunelu. Ten policisté kvůli bezpečnosti jeho i řidičů museli uzavřít. Na konci tunelu si na kaskadéra počkali a zjistili, že je opilý. Cyklistovi hrozí tučná pokuta.
08.09.2016 15:35 |

podobné články

„Jsem nalitý a co“. Opilý cyklista nadýchal 2,95 promile

 
Na křižovatce v centru Hradce Králové se krátce po jedné hodině ranní pohyboval neosvětlený cyklista. Projíždějící hlídka MP muže na kole zastavila. Chtěla s ním vyřešit dopravní přestupek blokovou pokutou ve výši 300 korun. Cyklista však zareagoval slovním napadením hlídky. Byl vulgární a jeho pohyby byly nekoordinované. Z jeho dechu byl cítit alkohol.
08.07.2014 00:55 |

podobné články

Auto zastavil v křižovatce, aby se vymočil. Řidič byl na mol opilý

 
Ještě že se nikomu nic nestalo! Modřany v sobotu v podvečer brázdil v autě na mol opilý dvaačtyřicetiletý muž. Ten neunikl pozornosti hlídce strážníků městské policie, když vystoupil z auta, které zaparkoval uprostřed křižovatky ulic  Československého exilu a Krouzova, aby se šel do křoví vymočit.
09.10.2017 14:20 |

podobné články

Opilý cyklista se bránil předvedení na oddělení, po propuštění poškodil několik zaparkovaných aut

 
V úterý krátce po 19. hodině přijali strážníci z Prahy 15 oznámení, že se v ulici K Dubečku, vyboural opilý cyklista. Když hlídka dorazila na místo spatřila zde zjevně opilého muže s odřenou rukou, jak tlačí jízdní kolo. Hlídka muže vyzvala k prokázání totožnosti. Muž však odmítl strážníkům vyhovět a ještě se pokusil z místa utéct. Strážníci mu proto přiložili služební pouta a předvedli ho na služebnu Policie ČR v pražské Uhříněvsi.
12.03.2014 15:00 |

podobné články

Opilý policejní učitel za volantem: Naboural 52 aut

 
Byl opilý, jak zákon káže, brázdil Prahou v terénním vozidle a nabourával jedno auto za druhým. Nakonec jich poničil více jak čtyři desítky. Strážcům zákona však neunikl. Jde přitom o známou firmu – někdejšího policejního pedagoga Karla K.
12.04.2016 18:45 |

podobné články

Kapitán brázdil Vltavu opilý a bez papírů: Strážníci si na něj počkali na břehu

 
Kapitán, který vezl po Vltavě skupinku lidí, neunikl pozornosti strážníků z poříčního útvaru. Ve středu se totiž plavil v úrovni podolského nábřeží neosvětlený a bez evidenčního čísla. Když ho chtěla hlídka zkontrolovat, zajel do kotviště a začal kotvit. Strážníci však muže na břehu zastihli a zjistili, že mladík u sebe nemá ani doklady, a navíc je opilý.
30.06.2016 15:50 |

podobné články

Opilý cyklista spadl do Bečvy, ani rychlá pomoc už ho nezachránila

 
Tragický konec vzala v sobotu odpoledne cesta staršího muže na kole podél Bečvy na Vsetínsku. Nejspíš namol opilý cyklista totiž spadl do řeky a zemřel.
15.04.2013 14:25 |

podobné články

Opilý cyklista smetl na cyklostezce kolegu

 
Neobvyklou nehodu vyšetřují policisté v Praze. Na cyklostezce v Šeberově srazil opilý cyklista dalšího. Při zkoušce nadýchal 2,18 promile alkoholu, řekl mluvčí strážníků Jan Čihák.
07.08.2013 14:20 |

podobné články

Opilý cyklista v Ostravě přejel a zabil psa, kterého venčila mladá dívka

 
Kuriózní, ale také smutná nehoda se ve čtvrtek stala v Ostravě. Opilý cyklista tam přejel psa, kterého venčila mladá dívka. Pes zakrátko poté na místě zemřel.
18.04.2014 16:55 |

podobné články