Článek

Opilec pokousal strážníka při zatýkání: Na dětském dnu sprostě pokřikoval

 
Opravdu nevděčnou práci někdy mají strážníci městské policie. A to především při jednání s opilci. Jednoho takového museli zkrotit ve středu odpoledne na dětském dnu na Pankráci. Zjevně opilý mladý muž tam pokřikoval sprostá slova a narušoval konání akce, organizátoři tak museli zavolat tísňovou linku 156.
23.06.2017 12:00 |

podobné články

Podobné články

BLÁZNIVÝ OPILEC! Hlavou tloukl policistům do auta, jednoho POKOUSAL!

 
S pomateným opilcem museli v neděli bojovat pražští policisté. Ten při zatýkání mlátil hlavou do policejního auta a jednoho ze strážců zákona pokousal.
26.04.2011 15:40 |

podobné články

Muž si myslel, že je slepice: Uprostřed silnice mával křídly a sprostě pokřikoval

 
Takové případy strážníci městské policie běžně zřejmě neřeší. V úterý večer vyjížděli do Seifertovy ulice v Praze 3, kde se muž pohyboval uprostřed silnice. Na tom by ale nebylo nic zvláštního do té doby, kdy jim prozradil, že je ve dne slepicí a v noci dinosaurem. Jejich výzvu, aby šel na chodník, navíc neuposlechl, začal „mávat křídly“ a vulgárně pokřikoval.
04.10.2017 16:00 |

podobné články

Opilec pokousal policistu z Hranic

 
Policistu z Hranic pokousal během zatýkání podnapilý mladík. Způsobil mu také další poranění a zničil uniformu. Teď mu hrozí až šesti leté vězení.
04.08.2010 19:40 |

podobné články

Opilec se v obchodě svlékal do naha, pak pokousal policistu

 
Opilec řádil v pondělí odpoledne v supermarketu v Broumově na Náchodsku. Mladík byl vulgární a při zákroku pokousal jednoho z policistů, řekla v úterý agentuře Mediafax mluvčí náchodské policie Eva Prachařová.
20.12.2011 14:30 |

podobné články

Opilec pokousal policistu! PŘEHLED DALŠÍCH NAPADENÍ

 
Neobvyklý případ napadení vyšetřují šumperští policisté. Jednoho z jejich kolegů pokousal rozzuřený opilec a způsobil mu bolestivé zranění nohy. Od daleko horších následků ho prý zachránily jen pevné kalhoty.
18.01.2011 16:25 |

podobné články

Agresivní OPILEC pokousal řidiče! Pak kopl policistu do ROZKROKU

 
Agresivní opilec ve čtvrtek v Praze pokousal řidiče auta, do kterého se chtěl násilím dostat. Pak napadl i policisty, jednoho kopl do rozkroku a dalšího praštil do obličeje.
02.05.2014 22:25 |

podobné články

Manželé napadli strážníka, zpacifikoval je elektrickým šokem

 
Arizonský manželský pár se minulý týden rozčílil nad chováním strážníka z Foley v Alabamě, který se procházel po místním diskontním obchodním centru. Své rozhořčení neudrželi na uzdě a strážníka nejprve slovně, poté i fyzicky napadli.
14.07.2011 11:45 |

podobné články

Pes opilého bezdomovce pokousal v pražském Suchdole strážníka

 
V pražském Suchdole zaútočil pátek odpoledne na hlídkujícího strážníka pes ze smečky opilého bezdomovce.
13.04.2010 16:25 |

podobné články

BĚSNÍCÍ ROTVAJLER pokousal STRÁŽNÍKA! Ten skončil v nemocnici

 
Rozzuřený rotvajler napadl během obchůzky městského strážníka z Plzně. Se zraněním nohy skončil v nemocnici.
29.07.2011 10:25 |

podobné články

Na manželku Matěje Rupperta zaútočil psychopat a pokousal ji do krve

 
Karolína Ruppert (30), manželka zpěváka Monkey Business Matěje Rupperta (30), narazila na psychopata, který jí těžce pokousal. "Pokousal mě do krve, řvala jsem bolestí," řekla Novinkám. Karolíně zůstaly těžké pohmožděniny a kvůli strachu z HIV má v plánu podstoupit krevní testy.
01.09.2009 15:00 |

podobné články

Dívky pokousal na procházce pes jejich rodičů, až do příjezdu strážníků ho držel kolemjdoucí muž

 
Dne 27.7.2014 bylo na linku 156 přijato telefonické oznámení. Oznamovatel uvedl, že v ulici Sluneční v Kolíně došlo k pokousání dvou dívek psem. Strážníci se okamžitě dostavili na místo, kde byly dvě mladé ženy, které pokousal pes – Německý ovčák, kterého venčily. Pes, který měl nasazený náhubek, se zahákl náhubkem o příruku dopravní značky, začal zuřit a podařilo se mu přetrhnout řemínek, kterým byl připevněný. Poté obě dívky pokousal.
28.07.2014 14:10 |

podobné články

Opilec s berlí terorizoval metro!

 
 Vy ku***, už mě ser***! Tak pokřikoval na strážníky rozběsněný invalida, který předtím berlí rozbil budku ostrahy v pražském metru. Opilec nakonec skončil v poutech.
20.05.2014 19:35 |

podobné články

Opilec vulgárně nadával hasičům a policistům, kteří hasili hořící garáž

 
Až na záchytce skončil nepříjemný opilec, který rušil ve čtvrtek v nočních hodinách zásah policistů a hasičů v Broumově. Podnapilý 34letý místní muž ve dvě hodiny ráno pokřikoval vulgární a výhrůžné výrazy na zasahující policisty a hasiče, kteří v Tyršově ulici hasili hořící garáž.
04.07.2014 11:55 |

podobné články

Pokřikoval na cizince a schytal kulku do hlavy. Soud už brzy rozhodne

 
U pražského městského soudu dnes bude pokračovat hlavní líčení v případu vraždy v tramvaji číslo 22 v pražské Hostivaři. Američan Gilbert Ferguson Mc Crae tam podle obžaloby zastřelil na počátku února čtyřiatřicetiletého muže, který na něj předtím pokřikoval v baru.
08.11.2011 08:10 |

podobné články

Opilec v Příbrami srazil na přechodě strážníka MP dohlížejícího na děti, z místa nehody ujel

 
V úterý 16. září srazil 29letý řidič na přechodu pro chodce ve Školní ulici v Příbrami strážníka. Městská policie zde zajišťovala v ranních hodinách bezpečnost dětí a jejich rodičů přicházejících k základní škole. Strážník utrpěl lehké zranění. Motorista na místě nezastavil a ujel.
17.09.2014 10:55 |

podobné články

Agresivní opilec zkoušel na strážníka karate, po pěti sekundách se svíjel bolestí na zemi!

 
Rychlý a profesionální zásah předvedli ve středu brněnští strážníci. Šestičlenná parta podnapilých lidí obtěžovala cestující na autobusovém nádraží. Jeden z nich si dokonce troufl i na strážníka. Pak toho šeredně litoval.
13.04.2017 14:20 |

podobné články

Kanadská policie dává opilcům při zatýkání lízátka. Jsou pak krotcí

 
Kanadská policie z Victorie v Britské Kolumbii nosí u sebe lízátka. Ta strká do pusy při zatýkání opilcům. Jsou pak prý krotcí, jejich agresivní nálady ustoupí a celý průběh zatýkání probíhá mnohem více hladce.
24.07.2011 15:15 |

podobné články

Opilec pokousal policistu!

 
Napadením a pokousáním policisty skončila ve středu ve Volarech na Prachaticku běžná silniční kontrola. Řidič i jeho spolujezdkyně se při ní chovali agresivně, muž nakonec pokousal policistu na ruce, řekla ve čtvrtek agentuře Mediafax policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová.
01.12.2011 16:10 |

podobné články

Opilec pokousal policisty a plival na ně krev. Byl přenašečem žloutenky!

 
Nevídané představení předvedl opilý 19letý mladík z Plzeňka, který při středečním převozu na protialkoholní záchytku plival na policisty krev a jednoho z nich dokonce pokousal. Za zmíněný čin mu nyní hrozí čtyři roky odnětí svobody.
21.02.2014 15:40 |

podobné články