Článek

Opilá sedla na silvestra za volant a zabila chodkyni: Nejvyšší soud ženě potvrdil 4,5 roku vězení

 
Na silvestra 2018 sedla opilá za volant a smetla na pražských Vinohradech dvě chodkyně. Jedna zemřela. Nejvyšší soud (NS) potvrdil Rumunce Nicoletě Pavlovové (52) trest 4,5 roku vězení. Podaný opravný prostředek byl odmítnut, stojí v justiční databázi InfoSoud. Odůvodnění zatím není dostupné.
16.07.2020 13:15 |

podobné články

Podobné články

Těhotná žena se opila, pak sedla za volant a nabourala: V autě měla dvoletou dceru! VIDEO

 
Ohromnou tragédií mohla skončit jízda těhotné ženy z Ústí nad Labem. Za volant svého golfu totiž sedla opilá. Neriskovala přitom jen život svůj a nenarozeného dítěte, ale i dvouleté dcerky, kterou vezla na zadním sedadle. Způsobila bouračku, nikdo se však naštěstí nezranil.
08.02.2018 19:00 |

podobné články

Lékařce v ordinaci na Zábřežsku naměřili přes dvě promile alkoholu: Opilá pak sedla i za volant

 
Více než dvě promile naměřili policisté ordinující lékařce v malé obci na Zábřežsku. Kontrolu provedli policisté na podnět svědků a následně ženě ještě zadrželi řidičský průkaz, když napitá sedla po odchodu z ordinace za volant.
04.10.2017 12:20 |

podobné články

Opilá Jitka (39) autem zabila policistu Pavla (†31): Řidič neměl šanci střetu zabránit, řekl znalec

 
Opilá jak zákon káže sedla za volant, ve 150km rychlosti narazila zezadu do policejního auta a zabila policistu Pavla K. (†31), který seděl na zadním sedadle! Ve čtvrtek u pražského městského soudu opět stanula řidička Jitka R. (39), jež nehodu způsobila. Znalec z oboru dopravy Karel Doležal promluvil o průběhu nehody - řidič policejního auta Jan K. podle něj viděl mercedes jen zhruba půl vteřiny před nárazem a neměl šanci nehodě zabránit.
08.04.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Doležal (20 článků) , Pavel Doležal (9 článků)

Sedla za volant zpitá, jak zákon káže! Řidička v Kyjích sejmula lampu, nadýchala dvě promile

 
Pořádný průšvih má na triku řidička, která se v úterý večer vydala po Broumarské ulici v pražských Kyjích. Za volant totiž sedla opilá, řízení nezvládla, vjela na trávu a vrazila do jediné lampy široko daleko. Utrpěla lehká zranění a skončila v nemocnici, ještě předtím ale nadýchala přes dvě promile.
18.11.2020 10:00 |

podobné články

Opilá žena sjela do kolejiště vlaku: Odmítala opustit svůj vůz, tak skončila v poutech

 
Alkohol za volant nepatří. To potvrdila žena (39), která se opila, poté sedla za volant a sjela mezi koleje regionální železnice v Kralovicích na Plzeňsku.. Tam také uvízla. Nakonec nechtěla opustit svůj vůz, i když to bylo životu nebezpečné. Skončila tedy s želízky na rukou.
14.10.2015 22:05 |

podobné články

Divoké Blanensko: Opilá žena srazila chodkyni, feťák se snažil ujet policejní hlídce

 
Popíjení alkoholu na taneční zábavě a pak „bezstarostná“ jízda domů se na Blanensku podepsaly pod nehodu se zraněnou chodkyní. Viníkem celé události je mladá žena (25), která usedla za volant svého vozu a zadělala si na pořádný malér.
08.07.2020 10:50 |

podobné články

Opilá Rezešová zabila 4 lidi při autonehodě: Magnátova dcera se řítila rychlostí 175 km/h

 
Opila se, sedla za volant a vyjela na zběsilou jízdu, která skončila smrtí čtyř lidí. Magnátova dcera Eva Rezešová-Varholíková (36) skončila právem v base. Podle vyšetřovacího spisu se totiž ve svém voze řítila extrémně vysokou rychlostí.
13.06.2013 16:40 |

podobné články

Co se dělo před a po nehodě, při které opilá Jitka R. (39) zdemolovala policejní vůz? Řidička se smála!

 
Zfetovaná a opilá sedla za volant, při následné nehodě zabila policistu Pavola K. (†32). Jeho kolegové podle informací Práva však ženu (39) doposud neobvinili a dokonce ji propustili zpět na svobodu. Podle informací Blesku jde o Jitku R., matku dvou dětí. Na místě neštěstí měla prý ještě rádoby vtipné poznámky…
10.07.2020 05:10 |

podobné články

Dívka (†14) sedla za volant. Nezvládla řízení a zemřela

 
Začátek prázdnin skončil tragicky pro 14letou dívku z Oravy. Přestože neměla řidičský průkaz, sedla si volant Fiatu Punto. Jízda skončila tragédií.
03.07.2012 10:50 |

podobné články

Erika (26) se předávkovala a sedla za volant: Vzadu měla malého syna! FOTO HRŮZY UVNITŘ

 
Mladá matka Erika (26) fetovala od 15 let a kvůli závislosti ohrozila svého ani ne ročního syna! Předávkovala se heroinem a sedla za volant. Na zadní sedačce přitom seděl právě maličký chlapeček! Skončil incident tragicky?
07.11.2017 07:05 |

podobné články

Žalobkyně vypila lahev vodky, sedla za volant a málem přizabila řidičku: U soudu plakala

 
Stres a strach o starého a nemocného otce měla krajská státní zástupkyně Petra Tittková (54). Aby si ulevila, nahnula si řádně vodky, sedla za volant a následně takřka přizabila řidičku v protisměru.
03.02.2021 13:35 |

podobné články

Dceru milionáře Rezešovou si v base vydržují spoluvězeňkyně: Neuvěříte, čím ji obdarovaly

 
Když sedla opilá Eva Rezešová-Varholíková za volant svého vozu, asi ještě netušila, jak špatně to dopadne. Při nehodě, kterou způsobila, zabila čtyři lidi. Soud dceru slovenského miliardáře poslal na 9 let do vězení. Již příští rok bude ale možná volná. Ukázkou jejího dobrého chování ve věznici jsou i dárky od spoluvězeňkyň, které dostala nedávno k narozeninám.
16.08.2017 21:05 |

podobné články

Uškrtil prostitutku vodítkem na psa: Soud mu potvrdil 13 let ve vězení

 
Brněnský krajský soud již podruhé poslal na 13 let do vězení Jana Eliáše za to, že v říjnu 2009 v Brně vodítkem na psa uškrtil 65letou prostitutku. Sedmadvacetiletý muž v minulosti přiznal, že využíval jejích služeb, obžalobu z vraždy ale odmítl. Krajský soud jej už loni v dubnu poslal na 13 let do vězení. Nejvyšší soud následně nařídil, že se brněnský krajský soud musí věcí zabývat znovu. Soud tak dnes učinil. Doplnil dokazování a původní verdikt potvrdil.
26.02.2016 12:40 |

podobné články

Opilá dívka (18) zabila sestru (†14) při bouračce v přímém přenosu. Pak líbala její mrtvolu

 
Opilá nezodpovědně usedla za volant a rozhodla se, že odveze svou sestru a dvě kamarádky na slavnosti. Svoji zběsilou jízdu, kterou vysílala živě na internetu, Obdulia Sanchez (18) nezvládla a svou vlastní sestru zabila. Její mrtvolu s děsivě rozbitou hlavou pak líbala na zemi a vysílala dál.
25.07.2017 05:15 |

podobné články

Míšu (†20) údajně zabila opilá a zfetovaná řidička: Rodina čeká už 4 roky na spravedlnost!

 
Kynoložka Michaela Č., z Pusté Čemerné, zemřela v roce 2016 při tragické dopravní nehodě mezi obcemi Vojčice a Horovce na Slovensku. Na spravedlnost však rodina zemřelé dívky stále čeká. Nehodu údajně zavinila Miroslava F., která prý po požití diazepamu a velkého množství alkoholu sedla za volant a jela v protisměru. Projednávat celou věc měl soud v pátek, to se však nestalo. Rodiče Míši jsou z celé věci nešťastní.
12.09.2020 17:15 |

podobné články

Ewa Farna konečně promluvila o nehodě: Měla jsem zkrvavené nohy a střepy v hlavě

 
Idol teenagerů Ewa Farna  (18) je po úterní nehodě, při které bourala opilá a zdemolovala své auto, již z nemocnice doma. Proto mohla rozjet mediální kampaň na očištění svého jména. „Pila jsem naposledy sedm hodin předtím, než jsem sedla za volant. Za vším je únava!,“ opakuje neustále dokola zpěvačka s tím, že opilá nebyla .
24.05.2012 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1272 článků)

Opilá řidička z Prachaticka převrátila auto na střechu: Nadýchala přes 2,5 promile

 
Namol opilá sedla za volant a bylo velké štěstí, že při své zběsilé jízdě zranila jen sebe. Třiačtyřicetiletá žena z Prachaticka po nehodě, při níž převrátila auto na střechu, nadýchala přes dvě a půl promile.
29.07.2016 12:30 |

podobné články

Opilá řidička nabourala do služebny policistů, ti jí naměřili dvě promile

 
Bujaře oslavovala státní svátek, pak ale opilá sedla za volant svého BMW. Řízení ale nezvládala a nakonec nabourala zaparkované auto a vytlačila ho až k budově policejní služebny ve Vimperku, do které tím také narazila. Dohromady svým karambolem způsobila škodu 220 tisíc Kč.
27.11.2016 08:55 |

podobné články

Opilá učitelka kličkovala po silnici: Je to její věc, zastává se jí kolegyně

 
Opilá si sedla za volant a pak svou nebezpečnou jízdou ohrožovala ostatní. Třiapadesátiletá učitelka základní školy přitom má být pro ostatní spíše vzorem. Její kolegyně se jí ale překvapivě zastala.
26.09.2017 19:20 |

podobné články