Článek

Opilá řidička zabila policistu Pavla (†31): Rodina chce přísnější trest! Až 15 let za obecné ohrožení

 
Jitce R. (39), která loni na pražské magistrále způsobila smrtelnou nehodu, při níž zemřel mladý policista Pavol K. (†31), může hrozit až 15 let za mřížemi. Obvodní soud pro Prahu 4 na základě znaleckého posudku, který nechal vypracovat zmocněnec rodiny, dospěl k závěru, že by se mohlo jednat o trestný čin obecného ohrožení. Případ soud předložil pražskému vrchnímu soudu, který rozhodne o tom, který soud bude případ projednávat. Pokud se skutečně bude jednat o obecné ohrožení, bude se jím zabývat Městský soud v Praze. Z posudku vyplynulo, že se řidička po silnici řítila rychlostí přesahující až 200 km/h a těsně minula 12 vozidel, což také popsali během svých výpovědí někteří svědci.
22.11.2021 10:35 |

podobné články

Podobné články

Opilá Jitka (39) autem zabila policistu Pavla (†31): Řidič neměl šanci střetu zabránit, řekl znalec

 
Opilá jak zákon káže sedla za volant, ve 150km rychlosti narazila zezadu do policejního auta a zabila policistu Pavla K. (†31), který seděl na zadním sedadle! Ve čtvrtek u pražského městského soudu opět stanula řidička Jitka R. (39), jež nehodu způsobila. Znalec z oboru dopravy Karel Doležal promluvil o průběhu nehody - řidič policejního auta Jan K. podle něj viděl mercedes jen zhruba půl vteřiny před nárazem a neměl šanci nehodě zabránit.
08.04.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Doležal (21 článků) , Pavel Doležal (10 článků)

Mišku (†20) zabila opilá řidička: Dcera je mrtvá a ona si běhá po svobodě, pláčou rodiče

 
Rodiče dvacetileté kynoložky Mišky jsou v šoku. Téměř před třemi lety jejich dceru zabila opilá řidička, jíž naměřili 2,5 promile. Žena je však doposud na svobodě a navíc porodila dítě, což může rozsudek velmi ovlivnit. Soudní líčení se neustále odročuje. Zoufalá rodina se marně dožaduje spravedlnosti.
05.12.2018 10:50 |

podobné články

Policistu (†31) zabila opilá řidička (39). „Pořád mám strach,“ trápí kolegyni, která nehodu přežila

 
Policistka z Ostravy Ivana H. loni zažila šílenou nehodu, během které do služebního vozu narazila v 150kilometrové rychlosti opilá řidička Jitka R (39). Během nehody zemřel její kolega Pavol K. (†31), který měl přitom před svatbou. U soudu, který řeší Obvodní soud pro Prahu 4, mluvila o tom, že se doposud se smrtí kolegy a kamaráda nevyrovnala.
05.03.2021 17:05 |

podobné články

Policistu Pavla (†31) zabila zfetovaná řidička! Na místo tragédie lidé dál nosí svíčky a fotografie

 
Byl to jeden z nejtragičtějších víkendů na českých silnicích.  Na silnicích zahynulo 14 lidí. Jedním z nich byl i policista z Ostravy Pavol K. (†31). Toho dne, 5. července, domů z Prahy s kolegy už nedojel. Policejní auto srazila opilá a zfetovaná řidička, matka dvou dětí Jitka R. (39). Hodinový boj o život Pavol bohužel prohrál. Jsou to už čtyři měsíce.
08.10.2020 21:25 |

podobné články

Zabila policistu a je na svobodě

 
Přestože opilá a zfetovaná zabila policistu Pavola K. (†31), je Jitka R. (39) na svobodě! Řidička mercedesu dokonce není obviněná, údajně ani nebyla na výslechu. Jak je to možné?
09.07.2020 05:05 |

podobné články

Opilá řidička najela autem do davu, při nehodě zemřel i dvouletý chlapec

 
Velkolepou přehlídku s tisícovou účastí ve Stillwateru v americké Oklahomě narušila příšerná bouračka. Opilá řidička zde autem vjela přímo do davu a zabila čtyři chodce, mezi nimi i teprve dvouletého chlapečka.
25.10.2015 16:20 |

podobné články

Opilá řidička zabila mámu šesti dětí: Oběť se vracela z porodnice

 
Dvě rozkošné holčičky a další čtyři děti budou vyrůstat bez mámy! Katie Evans zemřela při tragické nehodě v Kalifornii, kterou způsobila zřejmě opilá řidička. Žena se přitom vracela z porodnice, kde byla svá předčasně narozená dvojčátka navštívit.
22.10.2017 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Evans Evans (188 článků)

Zabila ho opilá řidička: Mladý policista Pavol se těšil na svatbu a zachránil život muži na ulici

 
V neděli večer došlo v Praze ke srážce dvou vozidel. Nehodu, kterou způsobila opilá a zfetovaná řidička, nepřežil policista Pavol K. (†32) z Ostravy. Obětavý muž, který působil i jako hasič a dokázal zachránit život muži na ulici, plánoval s partnerkou svatbu a rodinu. Ani jedno se mu už ale bohužel nesplní.
09.07.2020 11:20 |

podobné články

Opilá řidička PŘEJELA DVA CHODCE! Dívku ZABILA, muž je ZRANĚN!

 
Tragicky skončila nedělní dopravní nehoda na silnici mezi Telči a Horní Myslovou na Jihlavsku. Čtyřicetiletá řidička tam srazila dva chodce, mladá dívka střet nepřežila, řidička měla v krvi 1,53 promile alkoholu, potvrdila v pondělí Mediafaxu mluvčí policie Jana Kroutilová.
24.10.2011 09:40 |

podobné články

Řidička Marta B.: Zabila v autě Vláďu (†11)! Jezdí dál opilá!

 
Téměř 2 promile alkoholu měla v dechu řidička Marta B. (43), kterou kontrolovali policisté v Trmicích. Žena přitom loni v Povrlech zabila autem školáka Vláďu S. (†11) a pak ujela, aniž by mu pomohla.
18.12.2013 12:07 |

podobné články

Pohřeb zabitého policisty Pavla (†31): Zůstaň se mnou!, znělo smutečním sálem

 
Rodina, přátelé a desítky strážníků, policistů i hasičů se přišly rozloučit v pondělí odpoledne s policistou pprap. Pavolem K. (†31), kterého v neděli 5. července v Praze na magistrále zabila opilá a zfetovaná řidička Jitka R. (39). Do velké smuteční síně ve Slezské Ostravě přišel i policejní prezident Jan Švejdar. Mezi smutečními hosty, i když jich bylo tak mnoho, panovalo naprosté ticho. Smutek byl patrný v tváři každého z přítomných…
13.07.2020 13:35 |

podobné články

Policistu na Chodově zabila opilá a zfetovaná řidička (39). Nehoda je šetřena pro usmrcení z nedbalosti

 
Pražské záchranné a bezpečnostní složky vyjížděly v neděli kolem 19:15 k hromadné nehodě v ulici 5. května na úrovni Chodova. Podle twitteru policejního prezidenta Jana Švejdara způsobila hromadnou dopravní nehodu opilá a zdrogovaná žena, které naměřili přes dvě promile. O život 32letého muže zákona sloužícího v Moravskoslezském kraji záchranáři bojovali, ale pomoci mu již nedokázali a svým zraněním podlehl. Provoz v místě nehody byl ve směru z centra do 2:33 uzavřený, kdy jej opět obnovil.
05.07.2020 20:15 |

podobné články

Co se dělo před a po nehodě, při které opilá Jitka R. (39) zdemolovala policejní vůz? Řidička se smála!

 
Zfetovaná a opilá sedla za volant, při následné nehodě zabila policistu Pavola K. (†32). Jeho kolegové podle informací Práva však ženu (39) doposud neobvinili a dokonce ji propustili zpět na svobodu. Podle informací Blesku jde o Jitku R., matku dvou dětí. Na místě neštěstí měla prý ještě rádoby vtipné poznámky…
10.07.2020 05:10 |

podobné články

Strašlivá tragédie v Brně: 1,5 roční holčičku na odrážedle zabila řidička v mercedesu

 
Řidička luxusního SUV loni v květnu přehlédla a srazila teprve devatenáct měsíců starou holčičku v Brně. Děvčátko na místě zemřelo, za což řidička dostala ve středu u soudu podmínku. Státní zástupkyně ale požaduje trest i pro matku zesnulé holčičky. O případu informoval web Novinky.cz
26.05.2021 12:10 |

podobné články

Opilá řidička (39) autem zabila policistu Pavla (†31): Nebyl připoutaný, řekl expert obhajoby u soudu

 
Obvodní soud pro Prahu 4 se v pondělí opět zabýval případem Jitky R. (39), která loni v opilosti způsobila smrtelnou nehodu, při níž zemřel mladý policista. Její obhájce už na začátku naznačil, že chce řešit hlavně to, zda byl policista během nehody připoután. K soudu přizval experta, který ve své expertíze uvedl, že podle něj nebyl během nehody připoutaný. Zmocněnec poškozených požaduje, aby celou věc ještě jednou zhodnotil znalecký ústav.
24.05.2021 16:40 |

podobné články

Jitka (39) zabila policistu Pavla (†31): Překvapivé chování po nehodě a zaklíněné tělo, popsali svědci

 
Šílená nehoda na ulici 5. května v Praze loni v červenci stála život mladého policistu Pavla K. (†31)  z Ostravy. Jeho smrt má na svědomí Jirka R. (39), která sedla za volant opilá a do policejního auta narazila zezadu v rychlosti asi 180 km/h. Za svůj čin už stanula před soudem, tam ve čtvrtek vypovídali svědci, kteří na místě pomáhali zraněným i opilé řidičce. Shodli se na tom, že po nehodě byla „úplně mimo“, podivně se smála a popírala, že by smrtelnou srážku měla na svědomí.
18.03.2021 16:20 |

podobné články

Jitka (39), která loni zabila policistu (†31), u soudu: Vodka a víno před jízdou smrti

 
Už to je více než smutného půl roku od nehody, při které vyhasl život mladého policisty Pavla K. (†31). Způsobila ji 5. července na pražské magistrále Jitka R. (39), která byla policistů opilá a na drogách. U soudu vypověděla, že vypila láhev vína a kombinovala vodku s energetickými nápoji. Zároveň i popsala, co tragédii předcházelo. Za smrt policisty jí hrozí až osmiletý trest.
04.03.2021 11:50 |

podobné články

Tragická nehoda v Bratislavě: Řidička, která zabila 18letou dívku, neprojevila soucit

 
V pondělí se v Bratislavě odehrála nehoda s tragickým koncem. Osmnáctiletá dívka přecházela přes přechod, když v tom najednou ji srazila řidička vozu Range Rover, který podle všeho patří slovenské Miss Daniele Kralevich (35). Mladá dívka dopravní nehodu nepřežila. Rodina, přátelé, spolužáci i učitelé zesnulé se nemohou z její smrti vzpamatovat. Řidička neprojevila rodině dívky žádný soucit.
23.09.2020 11:40 |

podobné články

Míšu (†20) zabila opilá a zfetovaná řidička: Soud ji poslal na tři roky za mříže

 
Po pěti letech se uzavřel případ Michaely Č. (†20), která tragicky zemřela  v roce 2016 mezi obcemi Vojčice a Horovce. Nadějnou kynoložku tam svým vozem srazila Miroslava F. z Trebišova, která řídila pod vlivem alkoholu a drog. Miška zemřela na místě. V roce 2017 Miroslavu okresní soud poslal na osm let za mříže, ovšem Miroslava se proti rozsudku odvolala. Krajský soud v Košicích byl shovívavější a trest snížil o pět let! Rodina tragicky zesnulé milovnice psů s verdiktem nesouhlasí.
14.08.2021 17:55 |

podobné články