Článek

Opakovaný vtip přestal být vtipem. Pozitivně hodnotíme Pazderkovou, protože není tak afektovaná. Nahradil ji Cina

 
Opakovaný vtip můžete opakovat jednou. Ale lze ho opakovat pořád dokola? Je velkou otázkou, jak budou na třetí řadu show Tvoje tvář má známý hlas reagovat televizní diváci. Podle redakce eXtra.cz zatím show za 1. i 2. řadou pokulhává. Bude dál pajdat? Nebo přijde zázračné zlepšení?
26.02.2017 22:55 |

podobné články

Podobné články

Kandidát ODS na hejtmana: Zimola je zoufalý, tak opakuje triky z minulých voleb

 
Senátor ODS Tomáš Jirsa, který kandiduje na jihočeského hejtmana, zkritizoval současného hejtmana Jiřího Zimolu za jeho poplašnou zprávu, že se chystá zrušení nemocnic v Českém Krumlově a Prachaticích a kraj s tím nedokáže nic udělat. Jirsa zjistil, že se nic takového nechystá a hejtmanovi vzkazuje, že tak jako opakovaný vtip není vtipem, ani opakovaný volební trik nezabere.
21.09.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (58 článků)

Bárta: Být či vzít? To je to oč tu běží?

 
Jak a podle čeho hodnotíme lidi kolem sebe? Hodnotíme je skutečně podle jejich činů a podle toho co dělají pro druhé?
21.05.2011 09:45 |

podobné články

Někdo jí řekl, že jí to sluší, nebo nemá doma zrcadlo? Sámerova holka vyrazila s modrými rty a obřími řasami

 
Opakovaný vtip není vtipem. Když jsme nejnovější Sámerovu společnici potkali na křtu jejich společného videoklipu If I Let You Go a na očích měla nalepené obří řasy, nechali jsme to po jejím vysvětlení, že stejné má v klipu a že se to hodí, být.
21.07.2014 10:50 |

podobné články

Ona prostě nestárne. Po čtrnácti letech provokovala Lopez ve slavných šatech s výstřihem až k pupíku

 
Říká se, že dvakrát do jedné řeky nevstoupíš a že opakovaný vtip není vtipem. Tím se ale Jennifer Lopez  (44) neřídí a my musíme uznat, že to není úplně špatná politika.
10.06.2014 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (732 článků)

Conchita Mareš Buřt oživila Anděly: Opakovaný vtip ale není vtipem! Nebo...?

 
Tohle byl Leoš Mareš opravdu tak, jak ho neznáte! Populární moderátor se objevil během předávání hudebních cen Anděl 2013 v nezvyklém, zato trendy převleku. Kdo se ale nedíval pozorně, jeho vystoupení mu nejspíše uniklo. Z Mareše se stal transsexuál s plnovousem!
14.05.2014 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2995 článků)

Chlípná Rihanna: Podívejte, co na zápase dělala s obřím ukazováčkem

 
Opakovaný ‚vtip‘ přestává být vtipem. Přisprostlé divadélko s umělým ukazováčkem už tu bylo v podání Miley Cyrus během jejího nechvalně proslulého vystoupení na MTV Video Music Awards s Robinem Thickem loni v srpnu. Teď podobnou umělou ruku, jen v černém provedení, dostala k fandění na basketbalovém zápase v newyorském Barclay’s Center Rihanna  (26) a ani ji nenechal tenhle ‚macek‘ v klidu...
06.05.2014 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (857 článků) , Robin Thicke (31 článků)

VIDEO: Módě selfies už podlehl i Obama, fotil se s Bidenem

 
Rčení, že opakovaný vtip není vtipem, se už zřejmě nenosí. Od oscarové selfie se s těmito fotkami roztrhl pytel. A přidal se dokonce americký prezident.
17.04.2014 15:10 |

podobné články

NEHODA VYPADÁ JINAK! Kazmo, ránu na hlavě ti udělali až v nemocnici? Fanoušci tvrdí, že si z nich celebritka dělá legraci

 
Kontroverzní celebritka Kazma oznámil, že měl autonehodu. Jenže fanoušci mu tohle nevěří. Zdá se, že opakovaný vtip opravdu není vtipem. Kazmo, tady nezaberou ani motivační řečičky o přežití vlastní smrti. Je to trapas.
13.02.2017 11:50 |

podobné články

Těšili jste se na Pazderkovou a Holišovou? Tak zapomeňte, prostě je neuvidíte!

 
Každá legrace má své hranice. Pokud jste se těšili, že uvidíte v akci Hanu Holišovou a Ivu Pazderkovou, tak máte smůlu. Neuvidíte je.
07.05.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Hana Holišová (114 článků) , Iva Pazderková (252 článků)

Babčáková s Pazderkovou na parketu: Takhle se tančí macarena

 
Nominační večírek Českých lvů nabídl nejen představení filmů. Po půlnoci šly totiž všechny zábrany stranou a Simona Babčáková (39) s Ivou Pazderkovou (32) se ukázaly jako zdatné tanečnice. Pustily se s vervou do výuky macareny.
04.02.2013 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (252 článků) , Simona Babčáková (60 článků)

Zpěvák Tomáš Klus chystá s Ivou Pazderkovou duet. Zatím se však pouze společně fotí

 
Zpěvák Tomáš Klus (30) má nazpívat duet se současnou porotkyní Tváře Ivou Pazderkovou (36). Místo zpívání však věnují víc času společnému focení selfie!
14.10.2016 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (252 článků) , Tomáš Klus (860 článků)

Čína buduje v moři umělé ostrovy: Jejich využití bude mírové, tvrdí po kritice USA

 
Čína trvá na tom, že má právo budovat v Jihočínském moři umělé ostrovy a tvrdí, že jejich využití bude čistě mírové. Jenže její sousedé se bojí, jakým tempem si Čína snaží upevnit nad regionem kontrolu. USA se obávají, že Čína ve sporné oblasti zavede identifikační zónu pro letadla.
31.05.2015 13:15 |

podobné články

Marek Řezanka: Pan Drahoš chce pravdu, slušnost a úctu k lidem – tak určitě…

 
Nedávno jsem na adresu kandidáta na prezidenta republiky, J. Drahoše napsal: „Simulakrum v podobě kampaně, že „kníže je lidu blíže“ ve své době na většinu voličů (kteří se dostavili k volbám) nezapůsobilo. Není důvod se domnívat, že simulakrum s „nadstranickým vědcem, který mluví pravdu a jedná na základě faktů“, dopadne jinak. Opakovaný vtip navíc už ani není k smíchu.“
30.06.2017 14:10 |

podobné články

Ošklivka Kim? Jindy dokonale upravená kráska poslední dobou kašle na líčení i česání. Tohle je výsledek

 
Kromě těhotenství Kim Kardashian  (32) zahraniční média stále více řeší i její současný vzhled. Poté, co byla zevrubně popsána její zaoblující se postava, přesedlalo se na obličej a vlasy. Obojí bylo přitom podrobeno přísné kritice. My však její přirozenost hodnotíme naopak pozitivně. Kim možná konečně přehodnotila priority a na těhotenství se soustředí víc než na svůj zevnějšek.
23.03.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1224 článků)

Asociace exportérů: Zlepšení exportu lze očekávat i v září

 
Index Asociace exportérů již minulý měsíc predikoval zlepšení kondice exportu na letošní srpen. Po dosazení aktuálních čísel by růstová tendence indexu měla pokračovat i v následujícím měsíci září. To hodnotíme pozitivně, neboť dle této predikce by srpen nebyl ojedinělým „výstřelkem“. ale mohli bychom očekávat trvalejší zlepšení.
20.06.2013 13:10 |

podobné články

Odhalená ňadra: Miley chodí už zásadně JEN NAHÁ!

 
Zpěvačce Miley Cyrus ve snaze šokovat nějak docházejí nápady. Americká hvězdička se na jedné party objevila pouze s přelepenými bradavkami. A místo obdivu sklidila spíš pobavené úšklebky. Holt stokrát opakovaný vtip už tak vtipný není…
12.09.2014 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (857 článků)

Alkohol už k Blbé blondýně nepotřebuju, říká Iva Pazderková

 
Třiatřicetiletá herečka Iva Pazderková nepopírá, že v době, kdy začínala s Blbou blondýnou, nevyšla na jeviště, dokud se neposilnila alkoholem. Dnes už prý dokáže trému zvládat lépe. Až na veřejné akce, které její jinak extrovertní povahu naprosto zadupou. Další články k tématu: Iva Pazderková: Biologické hodiny mi mlátí hlasitě do hlavy VIDEO: V klipu se sešla zpěvačka Nová s herečkami Pazderkovou a Hřebíčkovou Iva Pazderková: Odchod Töpfera z našeho divadla jsem vnímala pozitivně
15.08.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (252 článků)

Geňa, Suchoš, Sokol a spol.: V tangách zastavili dopravu

 
VIDEO: Opakovaný vtip se mimořádně vyvedl Partičce z Primy. Michal Suchánek (46), Richard Genzer (45), Ondřej Sokol (40) a Igor Chmela (40) se svlékli do spoďárů a tancem zastavili provoz v centru Prahy. Kolemjedoucí řidiči se nestačili divit.
27.02.2012 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (262 článků) , Richard Genzer (449 článků) , Ondřej Sokol (298 článků) , Igor Chmela (87 článků)