Článek

Onanista si hladil penis před ženou, vyklubala se z ní policistka! Rovnou ho zadržela

 
Jeden vzrušující zážitek přijde onanistu pořádně draho! Na zastávce Sklářská v Praze 10 spatřil 22. dubna ráno osamocenou pohlednou ženu, a tak vytáhl penis a začal si ho hladit, přičemž ji stále pozoroval. Netušil ale, že žena je ve skutečnosti policistka! Jen co si jeho nekalostí všimla, zavolala kolegy, a mezitím výtržníka sama zadržela.
06.05.2020 12:10 |

podobné články

Podobné články

Onanista obtěžoval ženy na Jižním Městě: Penisem třel i o dveře, dívky kvůli staženým kalhotám nedohonil

 
Takřka nezdolný byl onanista, který v uplynulých měsících na Jižním Městě obtěžoval ženy. Minimálně ve třech případech je pronásledoval, přičemž v ruce držel penis a masturboval. Policisté ho dopadli, nyní pátrají po dalších ženách, které se mohly stát jeho obětí.
05.12.2018 11:50 |

podobné články

"Onanista z MHD" neexistuje! Nevinného řidiče pražské MHD očernila zřejmě duševně narušená žena!

 
Redakce eXtra má krom šéfredaktora, co prohrál s Ondřejem Vetchým, ještě jeden hřích, který chce vybalit. Před časem jsme patřili k těm, kdo napsali o domnělém "onanistovi z MHD", který měl obtěžovat ženy v MHD. Krom omluvy oběti jsme se rozhodli po šiřitelce pomluvy pátrat. "Onanista" totiž neexistuje, to si jen na řidiče pražské MHD zasedla evidentně duševně nemocná žena.
26.03.2015 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (257 článků)

Polák chtěl koupit synovi prostitutku, vyklubala se z ní policistka

 
Polský otec dostal v Británii deset měsíců vězení podmínečně za to, že chtěl synovi jako dárek k jeho 14. narozeninám najmout prostitutku, aby mu odpomohl od panictví. Ukázalo se totiž, že žena, kterou mu vybral, byla převlečená policistka. Napsala to v pátek agentura Reuters.
15.05.2009 16:50 |

podobné články

Místo prostitutky policistka v přestrojení

 
Polák chtěl, aby jeho syn přišel o panictví. Vzal ho za prostitutkou. Z ní se ale vyklubala policistka.
21.05.2009 06:35 |

podobné články

Policistka z hospodářské kriminálky spáchala sebevraždu

 
Přímo v budově pražského policejního ředitelství se předminulý týden zastřelila policistka z hospodářské kriminálky. Sebevraždu své podřízené dnešnímu vydání deníku Právo potvrdil šéf pražské policie Martin Červíček s tím, že se zastřelila služební zbraní. Policistka prý byla ve službě necelé tři roky.
27.07.2010 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Červíček (339 článků)

Koupání s mrtvolou v Otrokovicích: Policistka dostala trest, nezabránila vstupu lidí

 
Policistka, zasahující v červnu u mrtvoly na koupališti v Otrokovicích, dostala kázeňský trest. Nevymezila dostatečný prostor kolem mrtvoly. Mohly se tam tak koupat i děti. Její kolega ze služby potrestán však nebyl, jaký trest pak policistka dostala, to policie konkrétně neuveřejnila.
13.08.2015 14:30 |

podobné články

„Vypadni, ty mrcho.“ Velmi drsné čtení z knihy německé policistky o imigrantech a kriminalitě

 
„K ženám se nepřistupuje jako ke svobodným rovnocenným lidem. Musí poslouchat, jinak je čeká trest. Jsou redukovány na své panenství a handluje se s nimi téměř jako se zvířaty,“ tvrdí německá policistka Tania Kambouri, která napsala knížku „Policistka volá o pomoc“. Je o muslimských imigrantech. Kambouri se s nimi jako policejní komisařka a navrch i jako dopravní policistka totiž setkává v německém městě Bochumi každičký den. Její kniha je tak spíše autentickým deníkem, v němž si troufá tvrdit, že role ženy je jeden z největších integračních problémů muslimů.
11.06.2016 18:45 |

podobné články

Policistka vešla do cizího bytu a zastřelila majitele! Myslela si, že je zloděj!

 
Policistka, která na začátku září mimo službu zastřelila svého souseda Bothama Jeana (†26) u něj v bytě, byla propuštěna z policejního sboru. Amber Guyger (30) tvrdí, že si souseda spletla se zlodějem. Když vešla do jeho bytu, měla totiž za to, že přišla k sobě domů. Bývalá policistka bydlí ve stejném domě o patro níž.
25.09.2018 14:40 |

podobné články

Policistka z Olomouce pěstovala marihuanu

 
Inspekce Policie ČR zadržela policistku z Olomouce, která měla pěstovat a prodávat marihuanu. Policistka a jeden civilista jsou podezřelí z přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy, informovala ve středu agenturu Mediafax mluvčí Martina Lídlová.
09.12.2010 13:45 |

podobné články

Slovenská policistka zapomněla samopal na kafíčku

 
Policistka z Žiliny si s kolegou během služby zajela na benzinovou pumpu na kávu. Při odchodu po sobě ale něco zanechala. Nebylo to jen tak něco. Rovnou samopal!
23.02.2011 21:45 |

podobné články

ŠÍLENÉ: Herec si uřízl penis, aby se mohl stát ženou!

 
Osmatřicetiletý ruský herec Jevgenij Sapajev se uchýlil k zoufalému činu. Je totiž ženou uvnitř mužského těla. Aby získal vytoužené tělo svého pohlaví, s nímž se identifikuje, rozhodl se uříznout si penis. Lékaři se pokusili genitálie přišít, ale byly příliš poškozené.
24.11.2014 11:00 |

podobné články

Ze zmizelého romského pokladníka se vyklubala kachna

 
Na chvíli to byl hit mnohých internetových serverů, např. iDnes.cz, TN.cz, Týden.cz, Deník.cz, ale nikoliv Novinek, i deníkového zpravodajství. Ze senzace se však po několika dnech vyklubala klasická novinářská kachna. O co šlo?
22.02.2012 10:35 |

podobné články

Nevadí mi, že je hezčí než já! Agáta Prachařová ukázala čtrnáctiletou sestru Kordulu, ze které se vyklubala neuvěřitelná kočka

 
Neuvěřitelně se vyklubala. Mladší sestra Agáty Prachařové  (35) , dcera její maminky Veroniky Žilkové  (58) a velvyslance Martina Stropnického  (63) Kordula je neuvěřitelná kočka.
26.05.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2743 článků) , Martin Stropnický (1751 článků)

Vytáhl penis a chtěl „pomoci“! Onanista v modré dodávce svádí ženy k sexu, řádí v Praze i Příbrami

 
Policie hledá ženy, které pod záminkou dotazu na cestu oslovil mladík v modré dodávce a následně je sváděl k sexu. Policisté vyšetřují několik takových případů z Prahy 5, Zbraslavi a Příbrami a zatím je kvalifikují jako výtržnictví, sdělil policejní mluvčí Tomáš Hulan. Případné další poškozené se mají policistům přihlásit na jejich služebně v Radotíně nebo na lince 158.
24.10.2018 11:00 |

podobné články

Onanista (26) se ukájel na Krejcárku! Strážníci ho načapali „v nejlepším“, jeho aktivitu ukončili

 
Šel si po svém zpříjemnit odpoledne do parku – klidně vytáhl penis a na veřejnosti za bílého dne onanoval! Tím ale vyděsil kolemjdoucího, který na něj zavolal strážníky.
19.05.2020 10:00 |

podobné články

»Ukázal mi penis a hladil mě jako psa«, řekl soudu obžalovaný z vraždy kamaráda

 
Čtyřikrát podle žalobce vrazil nůž do kamaráda Zdeňka (†70) Ladislav I. (57) z Rýmařova. Teď se zpovídá u soudu z vraždy.
05.03.2018 16:05 |

podobné články

VIDEO Policistka HRDINKA: Zachránila život hladovějícímu miminku, které NAKOJILA před všemi přímo v terénu!

 
Policistka Luisa Fernanda Urrea z Kolumbie se stala hrdinkou! Když vyjela k případu osamělého miminka, které nechala krkavčí matka napospas, sundala si podprsenku a před všemi dítě nakojila. A lidé ji za to milují. Zachránila mu totiž život.
24.09.2016 13:35 |

podobné články

Mladá policistka z Hamburku zmizela a pak ji našli mrtvou! Takhle vypadala těsně před smrtí!

 
Teprve 22letá policistka z Hamburku byla nalezena mrtvá. Před šesti dny odešla z domu a už se nevrátila. Vyděšená rodina po ní vyhlásila pátrání. Záznam z bezpečností kamery ji zachytil v posledních chvílích jejího života.
01.12.2016 13:10 |

podobné články

Nemá penis, ale měl přes 100 žen!

 
Čtyřicetiletý Andrew Wardle z Manchesteru se prý vyspal s více než stovkou žen. A to i přesto, že mu mezi nohama chybí to, co tam má většina zdravých mužů – penis. O jeho příběhu vypráví dokument televize TLC s názvem Muž bez penisu (Man with no penis). Své tajemství vůbec poprvé vyzrazuje před kamerou také rodině a přátelům, kteří o tom dosud netušili.
28.04.2015 23:05 |

podobné články