ON-LINE: Sparta porazila Bohemians 1:0 a odložila mistrovské radovánky Slavie

Sparta v posledním nedělním zápase porazila Bohemians Praha 1:0 a posunula se na druhou příčku zaručující Ligu mistrů.
17.05.2009 19:50 |

Ibragimov z Bohemians se nechal vyloučit za 3 minuty a Letenští vyhráli! Sparta žije!

Letenští stihači vzkázali do Plzně: „Ještě jsme neumřeli. Teď jste na infarkt zase vy.“ Sparta porazila ve 28. kole I. fotbalové ligy Bohemians 2:0 a stáhla ztrátu na první Viktorii na jeden bod. Západočechy dnes čeká nervák v Teplicích.
14.05.2011 12:10 |

ROZHODNUTO: Bohemians 1905 získal práva po FC Bohemians nezákonně

Městský soud v Praze v pátek rozhodl, že fotbalový klub Bohemians 1905 získal v roce 2005 všechna práva po FC Bohemians Praha a.s. v konkursu v rozporu se zákonem a není jeho nástupcem.
01.04.2011 17:00 |

Fanoušky Bohemians doprovodil na stadion Slavie policejní kordon

Úřadující mistr české fotbalové ligy fotbalisté Slavie hostí ve vršovickém derby hráče Bohemians 1905.
05.04.2010 16:55 |

Fans Bohemians a Slavie vzali útokem vršovickou radnici

Rozvášnění fotbaloví fanoušci v sobotu večer vytloukli okna a dveře budovy radnice v pražských Vršovicích. Podle radního Prahy 10 Bohumila Zoufalíka byli v několikasethlavém davu jak příznivci Bohemians 1905, tak Slavie.
09.05.2010 00:25 |

Protestní pochod fanoušků Bohemians a Slavie

Poloprázdné tribuny v Edenu, protestní pochod fanoušků Bohemians 1905 a pražské Slavie, to vše provázelo úvodní utkání nového ročníku Gambrinus ligy. Fans "Klokanů" se vydali se skandováním "tady nejsme doma" na pochod do Ďolíčku, slávisté je následovali asi o deset minut později. Podívejte se, jak oba tábory zablokovaly dopravu v pražských Vršovicích.
19.07.2010 14:00 |

Slavia v bitvě o ligovou příslušnost porazila Bohemians 1905 a opustila pásmo sestupu

Fotbalisté Slavie ve vršovickém derby vyhráli 1:0 na hřišti Bohemians 1905 a vzdálili se na tři body sestupovému pásmu. Naopak "Klokani" se po 26. kole první ligy propadli na poslední místo s dvoubodovou ztrátou na záchranu.
27.04.2014 22:40 |

Plzeň jen remizovala na Žižkově, hráči Bohemians opět padli

Fotbalisté mistrovské Plzně remizovali ve 25. kole první ligy na hřišti posledního Žižkova 0:0. Nevyužili tak sobotního remízového zaváhání vedoucí Sparty a ze třetího místa na ni dál ztrácí čtyři body. Žižkovu chybí na příčky zaručující záchranu v neúplné tabulce pět bodů. Hráči Bohemians 1905 se dál trápí a po prohře 0:3 s Mladou Boleslaví čekají na vítězství už šestnáct zápasů. Boleslav naopak ukončila sérii vlastních neúspěchů a po pěti duelech si připsala tříbodový zisk. Hosty poslal do vedení krátce před poločasem Mareš, po změně stran výhru potvrdili Kúdela a Fillo. Dukla vyhrála na půdě Jablonce 2:0 a Olomouc se v osmibrankové přestřelce rozešla s Příbramí remízou.
15.04.2012 20:45 |

Sparta porazila Liberec, Slavia remizovala s Jabloncem

V dalších zápasech 15. kola Gambrinus ligy vyhráli fotbalisté Bohemians 1905 na Strahově nad Kladnem gólem Slezáka v nastaveném čase. Plzeň i bez dvou vyloučených přehrála Bohemians Praha.
21.11.2009 16:00 |

Sparta porazila Bohemians a dál šlape Plzni na paty

Sparťanští fotbalisté zvládli předehrávku 28. ligového kola a v pražském derby porazili 2:0 Bohemians 1905. Minimálně o týden tak oddálili oslavy plzeňského titulu.
13.05.2011 22:35 |

Sparta porazila Bohemians a remizovala se Sezimovým Ústím

Fotbalisté pražské Sparty porazili v úterním přípravném utkání v derby druholigový tým Bohemians Praha 2:1. V odpoledním duelu pak remizovali s třetiligovým Sezimovým Ústím 2:2.

DERBY ON-LINE: Sparta porazila díky výbornému nástupu Slavii 2:0

V on-line reportáži jsme vám přinesli šlágr 23. kola Gambrinus ligy, kterým bylo tradiční derby pražských rivalů Sparty a Slavie.
11.04.2011 19:40 |

Hattrick Šenkeříka zajistil Slavii první výhru

Fotbalisté mistrovské Slavie Praha vyhráli na podzim první soutěžní utkání. V nedělním zápase 3. kola první ligy zdolali v Edenu Bohemians Praha 3:1, když se střelecky blýskl autor hattricku Zdeněk Šenkeřík.
10.08.2009 14:45 |

Osobnosti: Zdeněk Šenkeřík (5 článků)

Mladík Kadlec vystřelil Spartě tři body a odložil korunovaci Slavie

Sparta v posledním nedělním zápase porazila Bohemians Praha 1:0 díky trefě šestnáctiletého Václava Kadlece pět minut před koncem.
17.05.2009 22:35 |

Osobnosti: Václav Kadlec (134 článků) , Václav Kadlec (133 článků)

ON-LINE BOJ O TITUL: Sparta i Baník jasně vyhrály

V simultánní on-line reportáži jsme sledovali počínání dvou hlavích adeptů v boji o titul. Sparta porazila Slováco, Baník Kladno.
05.05.2010 17:05 |

Sparta porazila v přípravě Linec. Nedařilo se Olomouci

LASK Linec - Sparta 0:1, Jablonec - Bohemians Praha 2:1
30.06.2009 20:35 |

Sparta gólem v nastavení porazila Boleslav, vyhrála i Plzeň s Jabloncem

Až v posledních minutách strhla na svou stranu výhru Sparta. Západočeši přehráli Bohemians 1905 3:0, Jablonec v utkání s Kladnem spasil Jarolím, České Budějovice remizovaly s Libercem.
14.03.2010 17:30 |

Sparta udržela první místo, příbramský zmar pokračuje

Ve šlágru kola dokázal obhájce titulu z Plzně otočit vývoj utkání s pražskou Slavii a zvítězil doma 3:1. Uspěli i další pohároví zástupci, když Sparta v malém pražském derby porazila Duklu a Liberec bral všechny body v Příbrami, která zůstává bez bodu na posledním místě tabulky. Mladé Boleslavi po vítězství nad hradeckým nováčkem patří druhá příčka. Výhry slavily i celky Bohemians, Teplic a Brna. Páté kolo uzavře pondělní dohrávka mezi Zlínem a Karvinou.
29.08.2016 10:45 |