ON-LINE F1: Monackou Grand Prix ovládl Australan Webber

V ON-LINE reportáži jste mohli sledovat Velkou cenu Monaka, kterou ovládl Australan Mark Webber ze stáje Red Bull.
27.05.2012 14:00 |

Osobnosti: Mark Webber (209 článků) , Mark Webber (204 článků)

GP Velké Británie formule 1 vyhrál Australan Webber

Australan Mark Webber z Red Bullu vyhrál Grand Prix Velké Británie formule 1. Druhý v Silverstonu dojel domácí lídr seriálu Lewis Hamilton z McLarenu, třetí byl německý jezdec Mercedesu Nico Rosberg.
12.07.2010 15:20 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Mark Webber (209 článků) , Lewis Hamilton (507 článků) , Mark Webber (204 článků)

Hejtman Hašek: Na podporu motocyklové Grand Prix ČR směřuje 50 milionů korun

Zastupitelstvo Jihomoravského kraje na svém jednání 9. dubna 2015 vzalo na vědomí informace o jednáních ve věci financování Grand Prix ČR a schválilo uzavření smlouvy o spolupráci při pořádání Grand Prix ČR mezi Jihomoravským krajem, společností Dorna Sports S.L., a společností Automotodrom Brno, a.s.
10.04.2015 08:56 |

ON-LINE GRAND PRIX ČR: Dramatický závod Moto2 ovládl Ital Iannone

V ON-LINE reportáži jste mohli sledovat závod Moto2, který se jel v rámci motocyklové Grand Prix České republiky.
14.08.2011 12:05 |

Webber dominoval tréninku na "staveništi" v Koreji

Australan Mark Webber z Red Bullu byl nejrychlejším pilotem úvodních tréninků na premiérovou Grand Prix Koreje formule 1.
22.10.2010 10:55 |

F1: Webber ovládl VC Španělska, Schumacher dojel čtvrtý

Australan Mark Webber s vozem stáje Red Bull ovládl stylem start - cíl Velkou cenu Španělska.
09.05.2010 16:05 |

Webber ovládl VC Španělska, Schumacher čtvrtý, Hamilton havaroval

09.05.2010 16:35 |

ON-LINE GRAND PRIX ČR: Kornfeil zabojoval a skončil na výborném 7. místě

V podrobné ON-LINE reportáži jste mohli sledovat závod do 125 ccm, který se jel v rámci Grand Prix České republiky.
14.08.2011 11:10 |

ON-LINE GRAND PRIX ČR: ABRAHAM domácí závod nedokončil. Vyhrál Stoner

V podrobné ON-LINE reportáži jste mohli sledovat závod MotoGP, který se jel v rámci motocyklové Grand Prix České republiky. Na startu nechyběl jediný český zástupce v královské třídě Karel Abraham.
14.08.2011 13:35 |

Osobnosti: Karel Abraham (347 článků)

Z prvního místa vyjede do Velké ceny Belgie F1 Australan Webber

Australan Mark Webber z Red Bullu, vedoucí muž průběžného pořadí mistrovství světa, dnes odstartuje z prvního místa do Velké ceny Belgie, která je třináctým závodem šampionátu vozů formule 1. Na okruhu ve Spa s ním bude v první řadě na startu stát Brit Lewis Hamilton, třetí byl v sobotní kvalifikaci polský jezdec Renaultu Robert Kubica.
29.08.2010 09:50 |

Osobnosti: Mark Webber (209 článků) , Lewis Hamilton (507 článků) , Robert Kubica (70 článků) , Mark Webber (204 článků)

Neuvěřitelné! Šestý závod a zase jiný vítěz. Tentokrát triumfoval Australan Webber

Australan Mark Webber s vozem Red Bull vyhrál v ulicích Monte Carla Velkou cenu Monaka F1 a stal se šestým závodníkem, který letos slavil triumf. Druhý dojel Němec Nico Rosberg z týmu Mercedes, třetí místo obsadil Španěl Fernando Alonso na Ferrari.
27.05.2012 16:10 |

Osobnosti: Fernando Alonso (208 článků) , Nico Rosberg (109 článků) , Mark Webber (209 článků) , Mark Webber (204 článků) , Mercedes Alonso (7 článků)

F1 ON-LINE: Webber vyhrál Velkou cenu Velké Británie

V on-line reportáži jste sledovali Velkou cenu Velké Británie vozů formule 1. Vítězem se stal Australan Mark Webber z Red Bullu.
08.07.2012 13:50 |

Tepeš ovládl letní Grand Prix skokanů na lyžích v Almatech

Slovinský skokan na lyžích Jurij Tepeš nenašel přemožitele v devátém závodě letošního ročníku letní Grand Prix, který se premiérově konal na můstku v kazašských Almatech.
30.08.2011 20:05 |

Webber ovládl kvalifikaci na VC Monaka

Australan Mark Webber, který vyhrál VC Španělska, odstartuje z pole position do Velké ceny Monaka. Vyhraje druhý závod v řadě?
15.05.2010 15:35 |

Závod F1 v Monaku ovládl Webber z Red Bullu

AKTUALIZOVÁNO – Vítěz kvalifikace Australan Mark Webber vyhrál Velkou cenu Monaka, šestý závod mistrovství světa vozů formule 1. Úspěch vozů Red Bull dnes umocnil druhým místem Němec Sebastian Vettel.
16.05.2010 17:45 |

Osobnosti: Mark Webber (209 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mark Webber (204 článků)

Tréninkům na VC Německa vládli Webber a Alonso

Australan Mark Webber ze stáje Red Bull ovládl druhý trénink na Velkou cenu Německa. V prvním dominoval Fernando Alonso na Ferrari.
22.07.2011 12:35 |

Osobnosti: Fernando Alonso (208 článků) , Mark Webber (209 článků) , Mark Webber (204 článků)

Webber ovládl druhý trénink na Velkou cenu Belgie F1

Australan Mark Webber s vozem Red Bull byl nejrychlejší ve druhém pátečním tréninku na Velkou cenu Belgie F1 ve Spa-Francorchamps.
26.08.2011 20:10 |

Webber si v závěru vyšlápl na Alonsa a ovládl VC Velké Británie

Australan Mark Webber s vozem Red Bull vyhrál Velkou cenu Velké Británie F1.
08.07.2012 15:50 |

Vettel poprvé nevyhrál kvalifikaci, porazil ho týmový kolega Mark Webber

Australský pilot Mark Webber z Red Bullu vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Španělska formule jedna v Barceloně, v níž bude obhajovat loňské vítězství. Jako první v sezoně tak v jízdě proti času porazil svého týmového kolegu Sebastiana Vettela z Německa, jenž startoval do předchozích čtyř Grand Prix z pole position.
21.05.2011 16:20 |

Osobnosti: Mark Webber (209 článků) , Mark Webber (204 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Ve zmodernizovaném Silverstone vyhrál kvalifikaci Mark Webber

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie formule 1 vyhrál loňský vítěz ze Silverstonu Mark Webber z Austrálie. V první řadě ho při nedělním startu deváté Grand Prix sezony doplní jeho německý kolega z týmu Red Bull Sebastian Vettel, jenž vede průběžné pořadí šampionátu.
09.07.2011 17:35 |