Článek

Oldřich Rambousek: Stará kauza Vrbětice dostává nový rozměr

 
Propaganda má jak vidno velkou sílu a má i tu moc likvidovat pandemii, neboť ta pod vlivem kauzy Vrbětice, která už je značně zaprášená, tak mediálně ustupuje. Čím to asi bude? Nesporně tím, že nastal čas rozjet něco nového, neboť pod pláštíkem covidu bylo k Ruským hranicím přesunuto spousty vojska a techniky. Skutečnost, že Rusko činí to samé je však v našich médiích záměrně otáčena a z Ruska je mediálně činěn údajný agresor.
19.04.2021 15:45 |

podobné články

Podobné články

Pro koho se šila kauza Vrbětice? Exposlanec ukazuje na tendr Dukovan

 
Kauzou Vrbětice se ve svých textech zabývá i bývalý komunistický poslanec Jan Klán. A klade si různé otázky, což v dnešní poněkud rozjitřené době je pro někoho velký hřích. Tématu se věnuje i na svém facebooku, kde si všímá, že zájem o dostavbu Dukovan poprvé potvrdila i firma Westinghouse. „A je to tady. V tuto chvíli už můžeme jasně vidět, pro koho se šila kauza Vrbětice. Když je Rusko a jejich společnost Rosatom silným hráčem, tak musíme vymyslet cokoliv, abychom znemožnili jejich účast v tendru o Dukovany,“ má jasno.
01.05.2021 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Klán (28 článků)

Vrbětice! Kdo tu co hraje a proč? Šéf BIS chválí vládu? Ten má být neviditelný. Z Klausova institutu vyletělo podezření

 
„Kdo tu co hraje a proč? V zájmu koho a proč? Klást otázky je nutné a povinné. Přestože v dnešní vlně ‚antirusismu“ to znamená riskovat nadávky, urážky, vytěsňování na okraj společnosti. Ne, Vrbětice jsou mnohem víc o nás, o podstatě dnešní doby, o naší vnitřní politice, o schopnosti vlády vládnout a starat se o bezpečnost naší země. Vrbětice jsou i výpovědí o tom, jak jsme ještě v rozhodování o sobě samostatní a jak moc o nás rozhodují jiní. Vrbětice ukázaly, jak statečné máme naše dnešní politiky, zda právě oni slouží této zemi, nebo už jsou nenávratně ve vleku zájmů zemí jiných,“ myslí si bývalý europoslanec Ivo Strejček, člen správní rady Institutu Václava Klause.
04.05.2021 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10371 článků) , Ivo Strejček (176 článků)

Kohoutová (ODS): Zákon o sociálním bydlení dostává nový rozměr

 
Zákon o sociálním bydlení dostává nový rozměr. V již několikáté pracovní verzi se v prosinci objevil návrh paní ministryně Marksové na zřízení speciálního úřadu, který se problematikou bude zabývat.
04.01.2017 10:25 |

podobné články

Proč, proč? Tak tohle nevyšlo. Lidovec si zajel udělat selfie u cedule Vrbětice. Lidé si ťukají na čelo

 
Kauza Vrbětice o víkendu dostala nový rozměr. Česko-ruské vztahy jsou docela napjaté. Politici horlivě spekulují, zda tvrzení českých bezpečnostních složek, že ruští agenti mají zřejmě podíl na explozích v muničním skladu ve Vrběticích v roce 2014, je pravdivé, či nikoliv. Po sedmi letech se vydal na „místo činu“ lidovecký poslanec Ondřej Benešík. Pořídil si tam selfie a nasdílel jej na sociální síť. A co následovalo...
19.04.2021 23:10 |

podobné články

Pověřený ředitel Národního technického muzea Rambousek rezignoval

 
Příběh personálních zvratů v Národním technickém muzeu (NTM) pokračuje. Po řediteli Horymíru Kubíčkovi, kterého ministr kultury Jiří Besser minulý týden odvolal kvůli podezření ze špatného hospodaření a obohacování se na úkor muzea, odchází z NTM jeho pověřený ředitel Oldřich Rambousek. Ve čtvrtek rezignoval na všechny své funkce. Právu to potvrdil tajemník a mluvčí ministra kultury Stanislav Brunclík.
26.08.2010 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Brunclík (25 článků) , Jiří Besser (318 článků)

Kauza Řezník: Mačetová obhájkyně Samková vs. "zlý" raper: Kdo tady vlastně podporuje násilí?

 
Celkem zajímavým vývojem prochází kauza zmanipulovaného hlasování v Českém slavíku. Původní debata o nefér jednání pořadatelů, která byla vedena v úrovni domácího showbyznysu, tedy hlavně mezi umělci, dostává nyní nový rozměr. Advokátka, kterou řada spoluobčanů  může považovat za ještě kontroverznější postavu, než je Řezník, rozjela po svém trestním oznámení na Martina Pohla kampaň. Ale ta se lehce může vymknout.
06.12.2013 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pohl (47 článků) , Al Martino (144 článků)

Hamáček: Vrbětice? Úspěch Česka! Čas chválit a děkovat. Okamžik mého života

 
„Kauzu Vrbětice jsme zvládli úspěšně a postup našich zpravodajských služeb, které byly schopny jasně říci, co se ve Vrběticích stalo, i vlády je nezpochybnitelný úspěch České republiky,“ odmítá vicepremiér Jan Hamáček tvrzení článku Seznam Zpráv, že chtěl věc za dodávku vakcín Sputnik v Rusku zamést pod koberec. Hamáček obvinění označil za nejtěžší okamžik svého života, podle něj by se nyní mělo za kauzu Vrbětice spíše „oceňovat, chválit a děkovat“.
04.05.2021 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3070 článků)

Spojovat kauzu Vrbětice s tendrem na Dukovany je dezinformace, hlásí CTHH. A jsou zde další. Jmenován i Zeman

 
Centrála Ministerstva vnitra odhalila, jaké jsou nejčastější dezinformace proruských trollů v rámci aféry Vrbětice. Mluvilo se i o prezidentu Zemanovi. Co říct měli i čeští elfové. Spojovat Vrbětice s tendrem na Dukovany je prý dezinformace. Dezinformační tlaky budou prý sílit i kvůli následujícím volbám. Zazněla doslova šokující slova od odborníka. Kterým stranám Rusko pomůže?
09.05.2021 17:40 |

podobné články

Milovník žen Oldřich Nový: Prvorepublikový gentleman prožil konec svého života v samotě

 
Oldřich Nový býval považován za prvorepublikového elegána. Jeho role ve snímku Kristián byla nezapomenutelná a mnoho žen by mu tehdy nejradši padlo k nohám. On však miloval jen a pouze svou manželku, kterou bránil i před odvozem do koncentračního tábora. Na to však byl Oldřich Nový krátký a nakonec v něm skončil i on sám.
15.03.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Nový (90 článků)

Spekulace: Samsung Galaxy S5 bude mít čtečku očí!

 
Zapomeňte na čtečku otisků u iPhone 5S, nový Samsung Galaxy S5, který jihokorejský výrobce představí možná již v lednu, má mít čtečku očí. Díky ní má získat telefon nový rozměr bezpečnosti. Nebo nový rozměr zásahu do soukromí?
20.10.2013 12:10 |

podobné články

Oldřich Rambousek: Babiš má možnost splnit slib - bude líp. Pomůže mu kauza H-system?

 
Bylo by to hezké, viďte, kdyby se Babišovi podařilo v této kauze pomoci okradeným lidem, a to jen proto, že by mohl splnit jeden ze svých předvolebních slibů. Dozajista by mu to mohlo přinést značný počet politických bodů. Je tu však značný počet nezanedbatelných 'ale', přes které vlak určitě nepojede. Proč?
31.07.2018 21:25 |

podobné články

Oldřich Rambousek: Kauza ricinového vraha ukončena, BIS má z ostudy kabát

 
Víte, že v Česku máme novou nadávku? Nevíte? Zní takto - ty seš blbej jako BIS. Já sice nevím, co je BIS, ale věřím, že mi pomůžete to odhalit.
13.06.2020 21:25 |

podobné články

Oldřichu Víznerovi se na stará kolena zapalují lýtka: Našel si novou lásku (24) a Křížové dal sbohem

 
Herec Oldřich Vízner je důkazem toho, že na věku vždy nezáleží. Představitel legendárního Saturnina údajně opouští svou partnerku Vendulu Křížovou a jejich tři děti. Důvodem má být hercova mladá milenka. Jeden by řekl, že se bude chtít Oldřich Vízner na stará kolena usadit, ale on udělal přesný opak. Místo toho, aby si užíval klidného stáří obklopen rodinou, tak si našel čtyřiadvacetiletou dívku. Podobně je na tom třeba stárnoucí Felix Slováček.
12.08.2017 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (128 článků) , Felix Slováček (1185 článků) , Vendula Křížová (43 článků)

Photoshop dodal fotografiím zcela nový rozměr. Posuďte sami

 
FOTOGALERIE. Máte rádi fotografie přirozené nebo vám nevadí, když do nich zasáhne photoshop a naberou tak zcela nový rozměr? 
11.11.2013 22:51 |

podobné články

Rusové a Vrbětice: Bohuslav Sobotka hovoří o „státním terorismu“. Šlo prý o jeho vládu, v Moskvě se nelíbila

 
Kauza Vrbětice vstupuje do dalšího dějství. Premiér Andrej Babiš (ANO) v sobotu oznámil, že do výbuchu ve Vrběticích byli zapojeni ruští agenti, osmnáct jich bylo vyhoštěno. Bohuslav Sobotka, jenž byl v době výbuchu ve Vrběticích premiérem, v rozhovoru pro Seznam Zprávy tuto akci označil za teroristický útok Ruska, které podle jeho slov chtělo destabilizovat jeho vládu. Senátora Pavla Fischera šokuje mlčení prezidenta Zemana. Česko by mělo ve své reakci vyhostit všechny ruské diplomaty, míní bývalý velvyslanec v Rusku a v USA Petr Kolář.
18.04.2021 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21814 článků) , Petr Kolář (571 článků) , Bohuslav Sobotka (9561 článků) , Pavel Fischer (176 článků)

Covid už nestačí, tak vytáhli Vrbětice! Václav Klaus ostře o explozi

 
Bývalý prezident Václav Klaus si myslí, že současná kauza Vrbětice slouží vládě i „s ní spjaté pseudoopozici“ jen ke strašení lidí, když už nezabírá strach z nemoci covid-19. Klaus to uvedl v prohlášení, které dnes na webu zveřejnil Institut Václava Klause.
19.04.2021 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10371 článků)

Kaprál (Trikolóra): Kauza Vrbětice má několik různých rovin

 
Několik různých rovin kauzy Vrbětice podle Vojtěcha Kaprála, důstojníka Speciálních sil AČR ve výslužbě s dlouholetou praxí a předsedy odborné komise pro obranu hnutí Trikolóra.
21.04.2021 12:35 |

podobné články

Čauky lidi, 16. díl: Nesmrtelná kauza Vrbětice a Okamurův skok do tmy

 
I když má plné ruce práce, pan premiér si udělal znovu čas, aby pro občany natočil další video Čauky lidi. I tentokrát se předseda vlády vyjádří k propírané kauze Vrbětice. Je načase založit Svaz česko-ruského nepřátelství. Ale to není vše, dojde i na Okamurova homofobní slova a první vlaštovky, které předznamenávají konec života v pandemii.  
03.05.2021 17:50 |

podobné články

Hamáček vstává z bahna, handl Vrbětic s Rusy nikdo nepotvrdil a záhadné volno před výbuchem

 
Kauza Vrbětice v Česku znovu ožila a vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) byl podle svých slov vláčen bahnem, ze kterého zvolna vstává. Objevily se nové informace o jeho plánované cestě do Moskvy pro vakcínu Sputnik V. Seznam Zprávy uvedly, že měl v plánu vyměnit „tiché odložení“ kauzy Vrbětice za milion Sputniků. Hamáček to odmítá, mluví o lžích. Web přišel i se svědectvím Hamáčkova stranického kolegy, kterému měl 15. dubna říct, že do ČR přiveze milion dávek Sputniku a zachrání tak ČSSD od volebního debaklu. Ukázalo se, že jím byl hejtman Pardubického kraje Martin Netolický. Podle zjištění Blesk Zpráv se neuskutečněnou cestou zabývá protimafiánský policejní útvar. A podle serveru iROZHLAS.cz policie na dva dny zadržela majitele areálu, šéfa zbrojařské firmy Imex Group Petra Bernatíka. Den před výbuchem dal totiž brigádníkům nečekaně volno a v areálu byl sám.
04.05.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3605 článků) , Jan Hamáček (3070 článků) , Miloš Zeman (25432 článků)