Článek

Oldřich Rambousek: Každý rok jedna katastrofická zpráva a lidi blbnou

 
Jednou je to válka tamhle, jindy zas jinde, pak zas hrozí válka s Ruskem. Ejhle taky covid přišel a s ním vakcíny, po nichž nejsou protilátky, do toho všeho se nám plete neustálé oteplování, ale také permanentní zdražování a nyní se zastavuje Golfský proud.
13.08.2021 14:55 |

podobné články

Podobné články

Rozjařená divočina: Jak to vypadá, když zvířata blbnou?

 
Zvířata mají mnohem blíže k lidem, než si někteří myslí. Nejsou to sice žádní fotomodelové, i tak ale umí vyseknout pózu či grimasu, která jakoby člověku z oka vypadla. A taky rádi blbnou, stejně jako my! Podívejte se v galerii, jak to vypadá, když je v divočině veselo.
22.07.2017 17:30 |

podobné články

„Takhle vás blbnou!“ Bohdalová u Krause řekla, co jí provedli. A Blesk pak napsal, co provede ona

 
V krátkém období, kdy se v Česku rozvolnilo, se opět točila Show Jana Krause. A hostem byla Jiřina Bohdalová. Vzpomínala na Jiřího Sováka i Vladimíra Dvořáka a komentovala, co se o ní píše, např. jak „zklamala" Zlatu Adamovskou. „Takhle vás blbnou," prohlásila herečka a řešila i koronavirus. Dle informací Blesku se propůjčila k tomu, že bude šířit osvětu o očkování.
31.12.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (521 článků) , Jiřina Bohdalová (1211 článků) , Jan Kraus (1183 článků) , Jiří Sovák (132 článků) , Vladimír Dvořák (39 článků) , Jiří Dvořák (441 článků) , Jiří Kraus (78 článků) , Jiří Kraus (78 článků)

Pověřený ředitel Národního technického muzea Rambousek rezignoval

 
Příběh personálních zvratů v Národním technickém muzeu (NTM) pokračuje. Po řediteli Horymíru Kubíčkovi, kterého ministr kultury Jiří Besser minulý týden odvolal kvůli podezření ze špatného hospodaření a obohacování se na úkor muzea, odchází z NTM jeho pověřený ředitel Oldřich Rambousek. Ve čtvrtek rezignoval na všechny své funkce. Právu to potvrdil tajemník a mluvčí ministra kultury Stanislav Brunclík.
26.08.2010 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Brunclík (27 článků) , Jiří Besser (318 článků)

Hampl (Svobodní): Konečně výrazná pozitivní zpráva o české ekonomice

 
Po měsících, kdy jedna katastrofická zpráva následuje za druhou, většina odvětví klesá a tisíce lidí přicházejí o práci, se konečně objevil sektor, kterému se daří. Podle před pár dny publikované studie roste stínová ekonomika o solidních 10 %!
12.05.2013 16:20 |

podobné články

Oldřich Rambousek: Představení IDIOTA, aneb Máte slovo s paní Jílkovou

 
IDIOT - kdo je to? Nebo co je to? Samozřejmě je to divadelní hra, ale každý z nás si může svého IDIOTA nalézt i v reálném životě, nebo si ho dokonce sám zahrát. Je jen na vás, vážení čtenáři, jak celou záležitost pojmete, ale myslím si, že byste měli nejprve zhlédnout minulý pořad paní Jílkové, a myslím, že každý z vás si svého IDIOTA najde.
19.11.2017 07:35 |

podobné články

Oldřich Rambousek: Každý z nás si živí svého Němce a Američana

 
Každý člověk, jehož země je v EU a v NATO si živí svého Němce a Američana. Vy tomu nevěříte? Čtěte!
16.06.2018 21:15 |

podobné články

Oldřich Rambousek: Vtip roku - Lidovecko-Bělobrádkův volební program údajně klade důraz na rodinu

 
Bělobrádku – lidovci! Děláte si z lidí p...? O jaké rodině je v tom vašem programu řeč? Snad nejde o rodiny s poněkud vyšší teplotou? Nebo se jedná o rodiny sudetských Němců? To se asi pletu, že? To budou určitě rodiny uprchlíků nebo smíšené svazky – Češka a Afghánec s půlmetrovým bambárem! Ani to ne? Tak to, vážení lidovci, vysvětlete a řekněte lidem na rovinu, které rodiny že to podporujete nebo chcete podporovat! Ono to totiž dle politiky, kterou dělá Bělobrádek s Hermanem, nejde poznat. Jim je s největší pravděpodobností bližší každá jiná rodina, než ta česká a tradiční!
13.08.2017 18:45 |

podobné články

Oldřich Rambousek: 17. listopad je tu. Nezneuctívejme jej vzpomínkami na rok 1989 a sametový švindl

 
17. listopad je skutečně velmi významný den v historii českého národa, za kterým se skrývá mnoho mrtvých. Je sprostotou tento významný den dehonestovat jakoukoli vzpomínkou na Václava Havla a jeho kumpány, kteří na rozdíl od Jana Opletala udělali z lidí pitomce a poddajné ovce.
16.11.2019 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6221 článků) , Jan Opletal (26 článků)

Oldřich Rambousek: Školské odbory, paní učitelky a páni učitelé, vaše požadavky jsou drzost a sprostota

 
Ne snad, že bych učitelům a učitelkám nepřál zvýšení platů, ale jsem toho názoru, že plat by si měl každý nejen odpracovat, ale také zasloužit. Bohužel učitelky a učitelé mě nepřesvědčují, že jejich práce je natolik kvalitní, aby si zvýšení platů zasloužili. Je to smutné, ale opak je pravdou a hrdí na učitelky a učitele býti nemůžeme.
02.11.2019 22:05 |

podobné články

Oldřich Rambousek: Evropská unie a Německo díky koronaviru ukázali svou tvář

 
Celý ten blázinec a virové šílenství mají i svá pozitiva. Ve své nahotě se plně projevila totální neschopnost řízení ze strany EU. Projevilo se dokonce i to, že ti Němci se vůbec nezměnili a že jsou to stejní parchanti, jakými byli vždycky. Vylezl na povrch i takzvaný zmrdismus ze strany některých našich politických stran. Co chcete víc??? Já vím - kopnout ty prevíty konečně do prdele, ale bohužel tak dlouhé nohy nemáme. Je však velmi důležité, abyste si to alespoň uvědomili a každý, dle svých možností, to dal těm bestiím sežrat.
19.03.2020 15:25 |

podobné články

Oldřich Rambousek: ČR je mistrem světa za cenu, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět

 
Proč jsme mistři světa? Inu stát po boku Spojených států, a tím v první řadě mezi nepřáteli Ruské federace, chce skutečně mistrovství v daném oboru. Nelze pominout, že hlavními tahouny týmu byli Andrej Babiš s Janem Hamáčkem a velmi zdatně jim sekundovali na křídlech příslušníci ODS a Pirátů. Nicméně každý takovýto souboj má i své oběti, anebo bude mít. To ukáže čas či zase nějaký jiný mistr světa.
16.05.2021 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24023 článků) , Jan Hamáček (3322 článků)

Oldřich Rambousek: ČR je mistrem světa za cenu, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět

 
Proč jsme mistři světa? Inu stát po boku Spojených států, a tím v první řadě mezi nepřáteli Ruské federace, chce skutečně mistrovství v daném oboru. Nelze pominout, že hlavními tahouny týmu byli Andrej Babiš s Janem Hamáčkem a velmi zdatně jim sekundovali na křídlech příslušníci ODS a Pirátů. Nicméně každý takovýto souboj má i své oběti, anebo bude mít. To ukáže čas či zase nějaký jiný mistr světa.
16.05.2021 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24023 článků) , Jan Hamáček (3322 článků)

Oldřich Rambousek: Neustále se vychvalují, nazývají se osvoboditeli, a přitom jsou to váleční zločinci, kvůli kterým byly povražděny miliony Evropanů

 
V učebnicích dějepisu nikde nenaleznete ani zmínku o tom, že USA vydělaly na 2. světové válce nejvíce,že čistě účelově podporovaly jak nacistické Německo, tak Sovětský svaz. Nikde žádná zmínka o tom, že USA je světový zloděj číslo jedna, že USA mají obrovský podíl na genocidě Evropského obyvatelstva. Nelze kvalitně dohledat způsob financování Marshallova plánu a jeho nastavení jakožto dvoustranné dohody. Otázkou zůstává, proč! Proč nesmí evropské národy znát pravdu?
29.09.2016 10:20 |

podobné články

Oldřich Rambousek: Dnes se nám vrátili do vlasti naši padlí vojáci z Afghánistánu. Pro někoho hrdinové, pro jiného žoldáci

 
V každém případě se jedná o smutnou událost a je velká škoda mladých životů našich kluků. Pro jejich rodiny jsou to samozřejmě hrdinové a nechal bych to tak. Obecná a politická realita je však zcela jiná a to i přesto, že pan premiér Babiš je taktéž nazývá hrdiny. On však musí, protože tak zní politické zadání pro morální ospravedlnění ve společnosti. Kdo má hlavu na správném místě, tak to chápe.
09.08.2018 12:10 |

podobné články

Oldřich Rambousek: Führer odmítá odstoupit

 
Budeme na něho a jeho 'Genossen' muset asi spáchat atentát. Jinak prohrajeme válku. Ne, nebojte se - nejedná se v tomto článku o Hitlera a příslušníky NSDAP. Jedná se zde o Vojtěcha Filipa a jeho pokorné přisluhovače z ÚV KSČM.
21.10.2018 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1551 článků)

Oldřich Rambousek: Válečná vřava v Hamburku. Lidi do nich - berte je hlava nehlava

 
Summit G 20 se stal příležitostí k vyjádření nespokojenosti občanů k vnitropolitické situaci, k ekonomické tyranii a nehorázné mezinárodní politice. Je poněkud zvláštní, jak mainstream nazývá nespokojené občany. Buď to jsou fašisté nebo neonacisté, či pravicoví radikálové, levicoví radikálové nebo dokonce komunisté. Osobně bych ty lidi takto nepersonifikoval, neb myslím, že to takto zdaleka není. Jsou to prostě nasraní občané Evropy.
10.07.2017 09:50 |

podobné články

Oldřich Rambousek: Proč necháváme dělat z nás blbce? To už jsme na tom skutečně tak špatně?

 
Naše lidské představy o spravedlivém, čestném, lidském, morálním a smysluplném společenském systému se velmi různí a to je chyba. Není to ani tolik chyba normálních lidí, jako spíše chyba těch inteligentních, slušných a čestných lidí, kteří daleko více nahlas nedávají najevo své rozhořčení a zhnusení ze současného prohnilého společenského řádu. Přitom stačí málo-sjednotit se a vtisknout lidem nahlas hmatatelnou a smysluplnou ideu nutné změny společenského řádu s jednoduchým a snadno pochopitelným vysvětlením toho, že společenský řád současnosti, který je údajně postavený na demokracii není nic jiného, než zločin na lidech.
21.07.2017 08:15 |

podobné články

Oldřich Rambousek: Stačí jediné, páni politici, nelhat a chtít

 
Chudáci lidi. Neustálé lži o nutnosti důchodové reformy štvou lidi vzájemně proti sobě a přitom mnoho důchodců doslova živoří.
26.08.2018 12:00 |

podobné články

Oldřich Rambousek: To šíření paniky mezi lidmi je obtěžující. Běžte s tím už k šípku

 
Tak, dámy a pánové z elit, které nevidíme, nechte už toho! Už jste si odzkoušeli naivitu lidí i jejich schopnost podléhat dezinformačním tlakům, tak už běžte konečně do pr... Otestovali jste si určité možnosti 5G, natiskli jste si nové miliardy ničím nekrytých peněz, které nyní dostanete snadno do oběhu, zahájili jste plošný maping lidí na základě takzvaných chytrých karantén, či se vám na čas povedlo zbrzdit čínskou a ruskou ekonomiku. To vám to stále nestačí?
24.04.2020 21:15 |

podobné články