Článek

Okamura u Xavera řekl něco nepěkného o Kolářovi, který odstranil Koněva. Padlo i napojení na Sorose

 
Luboš Xaver Veselý si do internetové televize XTV pozval předsedu hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamuru. Ten si před sebe rozložil sadu papírů s poznámkami a rozpoutal slovní dělostřeleckou palbu, která se podobala kanonádě za první světové války. Nit suchou nenechal na starostovi Prahy 6 Ondřeji Kolářovi (TOP 09), kterého popsal jako elitáře, který studoval na prestižních školách a dnes nemá vztah k obyčejným lidem. Tvrdou ránu Okamura zasadil i premiéru Babišovi a Evropské unii.
10.04.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (571 článků)
Podobné články

Vekslák Soros, dvojitá vlastizrada. Poslanec Volný zveřejnil VIDEO, které podle něj dokazuje spojení Sorose a Havla

 
Poslanec hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Lubomír Volný objevil video, které podle jeho názoru dokazuje, jak mocným hráčem na politické scéně je maďarský miliardář žijící ve Spojených státech George Soros. Sorose označil Financial Times za osobnost roku. Zasloužil si to tím, jak vehementně halí principy liberální demokracie. Volný se však na Sorose dívá zcela jinak. A nejen na Sorose, ale i na prvního českého prezidenta Václava Havla.
21.12.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6025 článků) , George Soros (254 článků) , Václav Svoboda (263 článků)

Barcelonou prošel průvod. Král Filip VI. se o sobě dočetl něco nepěkného

 
Barcelonou prošel početný dav tisíců lidí, který chtěl po osmnácté hodině večer vzkázat jediné. „Nebojíme se!“ Šlo o vzkaz teroristům, kteří před několika dny spáchali na nejslavnější barcelonské třídě La Rambla děsivý útok. Manifestační pochod ale neproběhl tak úplně bez problémů. Španělský král Filip VI., který také šel v průvodu, se o sobě doslechl něco nepěkného.
26.08.2017 20:25 |

podobné články

„Odporný jak Zeman a Babiš!“ Chvilkaři mají pořádný vztek na Klause staršího. Za Koněva. Co bude dál?

 
Exprezident Václav Klaus vynadal starostovi Prahy 6 Ondřeji Kolářovi (TOP 09) za odstranění sochy sovětského maršála I. S. Koněva z náměstí Interbrigády. Klaus to považuje za drzý a zbabělý čin, který je o to horší, že se odehrál pod rouškou nouzového stavu. Příznivci spolku Milion chvilek vrátili Klausovi úder. Rozpoutali živou diskusi.
08.04.2020 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10423 článků)

Jan Hřebejk jde do boje. Kolářovi vyhrožují za Koněva, proto je tu petice. Podepsat můžete i vy

 
V době krize spousta aktivit ustává, naopak jiné nabírají na obrátkách. Mezi ty patří i vytváření, podepisování petic. Kromě těch, které se zabývají otázkou, zda by měly, nebo neměly být otevřeny školy, případně kdy a kdo by do nich měl být vpuštěn, vyskytla se také jedna ohledně starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře, který nechal v průběhu karantény odstranit sochu maršála Koněva. Podepsal a šíří ji i režisér Jan Hřebejk.
16.04.2020 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (487 článků)

Mašínové místo Koněva. Vtip Jindřicha Šídla mnohé porazí

 
Komentátor serveru Seznam Zprávy Jindřich Šídlo v satirickém pořadu Šťastné pondělí originálním způsobem vstoupil do tématu odstranění sochy sovětského maršála I. S. Koněva z náměstí Interbrigády v Praze 6. Tamnímu starostovi Ondřeji Kolářovi z TOP 09 však příliš velkou radost neudělal. Musí se teď totiž potýkat s lidmi, kteří dodnes nepochopili, že ve Šťastném pondělí si Šídlo z řady věcí tropí srandu, a vzali jeho návrh smrtelně vážně.
21.04.2020 20:40 |

podobné články

Drahoš chce v ČR školu George Sorose. Tu, co Orbán vykázal z Maďarska. A Andrej Babiš se přidal

 
Prezidentský kandidát Jiří Drahoš doporučuje přesunout soukromou Středoevropskou univerzitu miliardáře George Sorose. Maďarský premiér Viktor Orbán připravil zákon, jehož cílem je v podstatě vyhnat Sorosovu univerzitu ze země. Předseda vlády se netají tím, že Sorose považuje za jednoho z viníků uprchlické krize.
04.04.2017 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22155 článků) , George Soros (254 článků)

Babiš a Zlatuška chtějí v Česku univerzitu miliardáře Sorose. Klaus ji hnal

 
Boj o univerzitu založenou miliardářem Georgem Sorosem zasáhl i Česko. Maďarská vláda v čele s premiérem Viktorem Orbánem schválila sporný zákon o zahraničních školách. Lidé vytáhli do ulic Budapešti, ve kterých se ozývalo „Diktátor! Diktátor!“ Václav Klaus tleská, poslanec Jiří Zlatuška (ANO) v rozhovoru pro Blesk.cz vzpomenul, jak právě Klaus vyhnal univerzitu uprchlíka Sorose z Česka. A postěžoval si na exprezidentovu údajnou „zaprděnost“. Jak vnímá Sorose a dění kolem univerzity?
12.04.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10423 článků) , Jiří Zlatuška (132 článků)

Proč musel maršál Koněv zmizet z podstavce: Neměl roušku, žertoval starosta Prahy 6

 
Radnice Prahy 6 nechala dnes po dlouhých dohadech odstranit sochu sovětského maršála Ivana Stěpanoviče Koněva z náměstí Interbrigády. Sochu odstranil jeřáb a bude přemístěna do muzea. Starosta Prahy 6 na sociální síti žertoval o tom, že socha Koněva musela být odstraněna, protože neměla roušku.
03.04.2020 15:55 |

podobné články

Okamura se takhle vysmál Sobotkovi a Kalouskovi, hovořil o podvodech v České televizi a tohle nepěkného řekl o Andreji Babišovi. Prozradil i, co bude dál…

 
ROZHOVOR Předseda SPD a poslanec Tomio Okamura říká, že SPD uspěla i přes manipulaci a cenzuru ze strany médií a České televize. Babišovi neschopný Sobotka vyhovuje. TOP 09 bude mít problém dostat se do sněmovny. Z Babiše se stal klasický politik, který politikaří a blokuje pozitivní návrhy. Okamura vysvětlil, jaký typ voličů se podařilo SDP získat.
10.10.2016 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2539 článků)

ŽIVĚ VIDEO Vnučka maršála Koněva se jde poklonit jeho památníku. Dorazili ale i odpůrci s vlajkou NATO

 
U pomníku Maršáal na náměstí Interbrigády na Praze 6 bylo zase jednou živo. Stáli tu proti sobě na jedné straně vnučka Maršála Koněva Jelena Gelijevna, místopředseda KSČM a ruský velvyslanec Alexandr Zmejevskij a na straně druhé odpůrci maršála Koněva, kteří se svolali přes sociální síť Facebook s tím, že se musí postavit ruské propagandě.
16.12.2019 15:15 |

podobné články

VIDEO Vnučka maršála Koněva u dejvického památníku. Dorazil i jeden odpůrce s vlajkou NATO...

 
U pomníku Maršáal na náměstí Interbrigády na Praze 6 bylo zase jednou živo. Stáli tu proti sobě na jedné straně vnučka Maršála Koněva Jelena Gelijevna, místopředseda KSČM a ruský velvyslanec Alexandr Zmejevskij a na straně druhé odpůrci maršála Koněva, kteří se svolali přes sociální síť Facebook s tím, že se musí postavit ruské propagandě.
16.12.2019 15:25 |

podobné články

U Koněva bude zle, už zítra. Chystá se velká mela, aktivisté zveřejnili plán

 
Blíží se výročí narození maršála Koněva, jehož sochu chce odstranit starosta Prahy 6 Ondřej Kolář. A aktivisté ze skupiny EU Optimisté se chtějí postarat o to, aby u jeho sochy nebyl klid. „Sejdeme se a dáme hlasitě najevo, že nastal čas, aby si soudruha maršála Koněva odvezli na ruskou ambasádu nebo rovnou zpět do Ruska, kde mu bude nejlépe,“ plánují. Mají jim k tomu pomoci vlajky, transparenty a píšťalky. Ale jedna oslava výročí narození již proběhla.
27.12.2019 16:45 |

podobné články

Osvobození Osvětimi se připomínalo i v Praze u Koněva

 
Několik desítek lidí si dnes na shromáždění u sochy sovětského maršála Ivana Koněva v Praze 6 připomnělo 75. výročí osvobození koncentračního tábora Osvětim. U sochy Koněva lidé pokládali květiny a zapalovali svíčky, někteří z nich měli vlajky České republiky a bývalého Sovětského svazu. Akci organizovala Komunistická strana Čech a Moravy. Na akci promluvil například bývalý místopředseda KSČM Josef Skála.
27.01.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Skála (10 článků)

Kauza Koněv. Komunista Skála silně varuje: Znepřátelení Ruska se může vymstít. To chcete počkat, až vám od Rusů přistane na stole jiná žádost?!

 
Komunista Josef Skála natočil video, v němž vyjádřil svůj kritický názor na odstranění sochy sovětského maršála I. S. Koněva z náměstí Interbrigády v Praze 6. Skála upozorňuje, že v době krize se nám znepřátelení si Ruska může vymstít. Vyzývá vládu, aby se do věci vložila, aby převzala do svého vlastnictví pomník Koněva, pozemek, na němž stál, a vrátila jej na jediné místo, kam patří. „Odstranění Koněva byla zhovadilost. Vláda o něm nechala rozhodovat pár lidí stižených neléčitelnou křivicí,“ zlobí se politik.
11.04.2020 13:10 |

podobné články

Koněva zpátky na místo, ku*vy. V Petrohradě se protestovalo proti Praze 6, zahořely i ohně

 
„Koněva zpátky na místo, kurvy!“ vyzývaly transparenty, se kterými ve čtvrtek protestovali aktivisté nezaregistrované strany Jiné Rusko před českým generálním konzulátem v Petrohradu za vrácení odstraněné sochy sovětského maršála Ivana Koněva na původní místo v Praze, píše server Aktuálně.cz.
17.04.2020 11:11 |

podobné články

Piráti navrhují Koněva prodat. A rovnou mají i nápad, co udělat s penězi

 
Zastupitelský klub Pirátů v Praze 6 přišel s návrhem, co dál se sochou sovětského maršála I. S. Koněva, kterou nechal starosta Ondřej Kolář (TOP 09) odstranit – což vyvolalo silné vášně v Rusku, které tlačí na stát, aby mu sochu předal. „Prodejte sochu Koněva Rusku a peníze darujte obětem komunismu,“ vyzývají Piráti.
27.04.2020 21:40 |

podobné články

Tohle nebude hezké. Na sochu Koněva budou čůrat psi z Prahy 3

 
Zatímco na Praze 6 se sochy sovětského maršála Koněva zbavili, na Praze 3 ji vztyčují. A nebude pouze jedna, městská část informovala, že jich bude mít hned 12. To rozproudilo pořádně živou diskusi. „Koněva si strčte do p...,“ vzkázal jeden z diskutujících na Facebooku městské části. Objevily se i obavy před psy. „Chcali na něj psi,“ šíří se.
19.06.2020 20:35 |

podobné články

Jak v Rusku! U Xavera vybuchla bomba kolem Koněva. A vůbec to tam bylo zajímavé...

 
Zatímco pár minulých dílů Podtrženo sečteno probíhalo na dálku nebo s rouškami, s Petrem Holcem si Xaver Veselý povídal bez ochrany. Komentátor prohlásil, že Praha 6 se zbavila Koněva typicky ruským způsobem a vyjmenoval, kdo všechno v krizi promeškal příležitost. Například Evropská unie, prezident Zeman nebo Česká televize. ČT by podle něho bohatě stačily dva kanály na její veřejnoprávní činnost. A došlo i na Kalouska a „tři revolvery“. Holec doufal, že se nebude jeho záliba kombinovat s jinou, protože „s druhou láhví whisky na něj padá strach o demokracii“.
13.04.2020 10:31 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (351 článků)

Zemřela výtvarnice Běla Kolářová, vdova po Jiřím Kolářovi

 
Ve věku 87 let zemřela v pondělí v Praze výtvarnice a vdova po Jiřím Kolářovi Běla Kolářová.
13.04.2010 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kolář (50 článků)