Článek

Okamura (SPD): Petice proti povinnému očkování

 
Komentář na facebookovém profilu k povinnému očkování.
03.12.2021 14:10 |

podobné články

Podobné články

VIDEO To bylo mládí kancléře Scholze. Petr Bystroň odhaluje

 
I Německo zažívá protesty proti povinnému očkování. Proti povinnému očkování vystupuje strana AfD, s jejímž členem Petrem Bystroněm krátce promluvil Tomáš Měšťan. Ten zdůraznil, že jde o odpor proti povinnému očkování, ne proti očkování jako takovému. Nová koalice je podle něj katastrofa. „Ten jezdil do DDR, do Východního Německa, a vystupoval tam společně s FDJ,“ okomentoval kancléře Scholze, který podle něho zůstal maoistou. A předsedkyně Zelených? I na tu něco prasklo.
13.12.2021 08:00 |

podobné články

To nečekali. Průlom po akci proti povinnému očkování na Václaváku

 
Už nejen „hospodští“ a další podnikatelé, ale i policisté a strážníci se účastní demonstrací proti povinnému očkování. Nejinak tomu bylo i v neděli na Václaváku, kde zástupci těchto skupin vybudili dav ke skandování, že Milan Kubek či Václav Hořejší jsou „dobytek“. Celou akci se zděšením sledoval redaktor Seznam Zpráv Vojtěch Gibiš, podporovatel povinného očkování i dalších proticovidových opatření. Vyzýval k zákroku ministra Rakušana či policejní prezidium. Řady policistů rozleptával na Václaváku i další řečník, advokát Jindřich Rajchl. Ten vyjádřil přesvědčení, že když se jich on a jeho kolegové zastali proti povinnému očkování, tak je oni nebudou mlátit.
09.01.2022 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Jindřich Hořejší (2 články) , Václav Vojtěch (157 článků)

Zdravotníci se bouří proti povinnému očkování. Válek je „setřel“ smskou

 
Více než čtyři tisíce zdravotníků se ohrazují proti povinnému očkování a nátlaku k němu. Proti povinnosti očkování zdravotnických profesí a tomu, aby práci kvůli nezájmu o vakcinaci ztratili i ti, kteří po dobu pandemie sami pomáhali v první linii, se staví petice s názvem „Deklarace sester“. Zdravotníkům též vadí, že očkovaní kolegové se nemusejí testovat a mohou tak šířit infekci. K petici se již vyjádřil ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 89).
21.12.2021 19:45 |

podobné články

Zbraň proti povinnému očkování, jaká tu ještě nebyla. Tomio Okamura se právě obrátil na veřejnost

 
„Vytvořme tlak veřejnosti,“ předseda hnutí SPD Tomio Okamura se na svém facebookovém profilu obrací na občany s výzvou k ústavní stížnosti proti povinnému očkování na covid. „Svitla naděje, zahlťme nyní úřad ombudsmana!“ nabádá. Sám se s ombudsmanem Stanislavem Křečkem smluvil, že pokud se shromáždí dostatečný počet stížností od občanů, pak by podání stížnosti v této věci zvážil.
04.01.2022 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (582 článků) , Tomio Okamura (2851 článků)

Demonstrace proti povinnému očkování: Na Václavák přišlo zhruba 3000 odpůrců

 
Kolem 3500 lidí se podle policie odpoledne vydalo z pražského Václavského náměstí na demonstraci proti povinnému očkování proti covidu-19. Po vládě chtějí zrušení vyhlášky o povinném očkování pro vybrané profese a lidi nad 60 let. Demonstranti se sešli na Václavském náměstí ve 14:00, před začátkem pochodu kritizovali účinnost vakcín, očkování dětí či nošení roušek. Akci svolala iniciativa Chcípl PES. Podle odhadu policie jich na počátku akce bylo na 3000, postupně se přidávali další a na pochod městem se kolem 15:30 vydalo 3500 lidí, řekl policejní mluvčí Jan Rybanský.
09.01.2022 19:25 |

podobné články

Okamura (SPD): Výzva k ústavní stížnosti proti povinnému covid očkování

 
Oznámení na facebookovém profilu o zveřejnění výzvy k ústavní stížnosti proti povinnému covid očkování a vzoru dopisu ombudsmanovi
04.01.2022 21:50 |

podobné články

Okamura: Sněmovna by se měla zabývat vládními covidovými opatřeními, která jsou podle nás nepřijatelná

 
Vláda opět řeší nouzový stav, proti kterému se hlasitě ozval předseda SPD Tomio Okamura. SPD prosazuje, aby se Poslanecká sněmovna zabývala vládními covidovými opatřeními, která jsou podle nich nepřijatelná a hrubě porušují práva občanů. „V rámci aktuální schůze Poslanecké sněmovny, která začíná zítra, bude hnutí SPD navrhovat mimořádný bod s názvem „Diskuse o nepřijatelných opatřeních souvisejících s covidovou situaci, která jsou neúčinná a hrubě porušují práva občanů“. Říkáme jasné NE povinnému očkování a diskriminaci zdravých neočkovaných lidí,“ informoval Tomio Okamura na Facebooku.
22.11.2021 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2851 článků)

Policisté podepisují petici proti povinnému očkování. Podpisy přibývají po tisících

 
Více než 3 500 policistů, hasičů, záchranářů či vojáků se připojilo k petici proti povinnému očkování profesních skupin proti koronaviru. Podle podepsaných povinné očkování v jejich řadách přinese „daleko více škody než užitku“ a hrozí, že dojde k citelnému odlivu profesionálů, čehož důsledkem bude ohrožení základních strategických funkcí státu.
03.01.2022 16:55 |

podobné články

Tlak na Válka roste. Soud? Nejen senátoři. Tvrdé ne povinnému očkování

 
ANKETA Proti povinnému očkování proti covidu-19 u vybraných profesních skupin protestují nejen ti, kterých se to týká, ale nesouhlasí s ním ani drtivá většina politiků, kteří odpověděli na anketu ParlamentníchListů.cz. Vyhláška, která má platit od března, je podle jejich názoru protiústavní, neboť vakcína nebrání vzniku ani šíření onemocnění, není známá její dlouhodobá účinnost. Tyto nátlakové akce podle nich štěpí naši společnost a radikalizují názorové protistrany, tají se smlouvy s výrobci oněch vakcín či v hlavním mediálním proudu dostávají prostor stále stejní zastánci očkování.
05.01.2022 20:10 |

podobné články

SPD podá žalobu proti povinnému očkování, potvrdil Okamura

 
SPD minulý týden ve Sněmovně navrhlo usnesení, aby vláda nezaváděla povinné očkování pro vybrané skupiny, to však ostatní strany zamítly a vyhláška se má objevit ve sbírce zákonů tento týden a vejít v platnost od března 2022. Proti tomu se však SPD hlasitě ozvalo a připravuje na vyhlášku žalobu.
06.12.2021 16:15 |

podobné články

A dost! Okamura rozjíždí akci proti povinnému očkování. Černé na bílém

 
Předseda SPD Tomio Okamura reaguje peticí na zvažované zavedení povinného očkování dosluhující vládou Andreje Babiše. V ní apeluje, aby očkování zůstalo vždy pouze dobrovolné, aby nebyli diskriminováni neočkovaní občané a aby do certifikátu o bezinfekčnosti byly počítány i protilátky po prodělání nemoci covid-19.
03.12.2021 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24455 článků) , Tomio Okamura (2851 článků)

Strunz (Svobodní): Očkování, očkování, očkování, očkování, očkování, očkování, očkování, očkování … lék?!

 
Po ne zcela splněných očekáváních z očkování je třeba konečně seriozně začít léčit COVID19 existujícími léky, případně testovat nové, levnější.
01.11.2021 17:00 |

podobné články

To snad ne: Jiří Kajínek se zapojil do války o covid

 
Mezi nejslavnější aktivisty proti vládním opatřením se určitě řadí Jana Peterková, která proslula svým výrokem, že bude „lízat kliky na Bulovce“. V současné době bojuje proti povinnému očkování vznikající vakcínou. A k tomuto účelu zajela do Brna se setkat s Jiřím Kajínkem a vyzpovídat ho. Podle omilostněného vězně je na každém, jestli se chce nechat očkovat nebo ne. Ale sám je proti povinnému očkování a neozkoušenou vakcínu si nechat píchnout nehodlá. Došlo i na „čipování“ a otázku, jestli zamíří do politiky.
22.10.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (849 článků)

Ne povinnému očkování: V Praze protestují odpůrci covidových opatření

 
Na Václavském náměstí dnes protestují odpůrci protiepidemických opatření svolaní iniciativou Chcípl pes. Demonstrují proti povinnému očkování proti covidu-19 a proti údajnému porušování osobních svobod a české ústavy. Podle odhadu policie bylo ve 14:30 na náměstí kolem 4000 účastníků protestu. V plánu mají projít centrem Prahy k úřadu vlády a na Hradčany.
12.12.2021 16:15 |

podobné články

Policisté, hasiči a vojáci se bouří proti povinnému očkování. Sepisují petici a hrozí odchodem

 
Zhruba 3200 policistů, hasičů, záchranářů či vojáků se připojilo k petici proti povinnému očkování profesních skupin proti nemoci covid-19. Upozorňují, že požadavek může vést k odlivu profesionálů a ohrožení funkcí sborů integrovaného záchranného systému (IZS). V tiskové zprávě to v pondělí uvedli zástupci Iniciativy 21. Deklaraci podle nich podepsalo celkem 14 000 lidí.
03.01.2022 12:20 |

podobné články

Janeček (Otevřeme Česko): Demonstrace a pochod proti povinnému očkování

 
Informace o chystaném protestním pochodu proti povinnému očkování na covid.
03.12.2021 22:10 |

podobné články

Iniciativa 21: Tisíce hasičů, policistů a vojáků vystupují proti povinnému očkování

 
Deklaraci proti povinnému očkování podepsalo během několika dní více než 3200 hasičů policistů, vojáků a dalších příslušníků Integrovaného záchranného systému a ozbrojených sil ČR. Varují před ohrožením základních funkcí státu vynuceným odchodem profesionálů.
03.01.2022 11:50 |

podobné články

Pic kozu do vazu. Karel Janeček a očkování: Bude dusno

 
Miliardář Karel Janeček promluvil jasně a nahlas. Veřejně oznámil, že je proti povinnému očkování, v žádném případě neschvaluje očkování dětí a samotné očkování vnímá jen jako jednu z cest, jak se chránit před koronavirem. Ani trochu se mu nelíbí, jak je společnost rozdělována právě na otázce očkování.
05.08.2021 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (469 článků)

Okamura obhájil post šéfa SPD. Hlasovali po něj všichni delegáti

 
Předsedou hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) se opět stal jeho dosavadní šéf Tomio Okamura. Na volební stranické konferenci dnes dostal hlasy 84 delegátů z 85 možných, sám Okamura se hlasování zdržel. Sdělila to mluvčí SPD Barbora Šťastná. Konference se kvůli pandemii koronaviru koná online. Okamura bude v čele SPD stát další tři roky, hnutí vede od jeho založení v roce 2015.
04.12.2021 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2851 článků)