Článek

Okamura (SPD): Pan Blaško se urazil, zradil a podrazil voliče. Chtěl být prezident

 
Komentář na facebookovém profilu k odchodu Hynka Blaška z hnutí SPD.
15.09.2022 16:50 |

podobné články

Podobné články

Okamura (SPD): Pan Blaško se urazil, zradil a podrazil voliče. Chtěl být prezident

 
Komentář na facebookovém profilu k odchodu Hynka Blaška z hnutí SPD.
15.09.2022 16:10 |

podobné články

Okamura bude řezat dávky. Hlavně těm, co nemakají. Vypálil i pravdu o Volném, to zase bude zle

 
ROZHOVOR SPD se pokusí zamezit tomu, aby tzv. „nepřizpůsobiví“ zneužívali sociální davky. Návrh zákona je již ve druhém čtení. „Peníze patří slušným lidem, kteří chtějí pracovat, ne nemakačenkům a sociálním parazitům,“ říká k tomu předseda SPD Tomio Okamura. Došlo i na chování a povahu poslance Lubomíra Volného: „Volný se do Sněmovny dostal po mých zádech, díky kampani, kterou zaplatilo SPD, a pak mě před dvěma lety podrazil, veřejně pomlouval a sám od sebe dezertoval, jelikož chtěl kandidovat do Evropského parlamentu,“ prozrazuje Okamura pozadí toho, proč Lubomír Volný se dvěma kolegy opustili řady SPD.
17.02.2021 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2915 článků)

Halík je satanista a satanisté normální lidi nezajímají! Poslanec nám odpověděl tak, že jsme zůstali koukat

 
„Jistě, že pan prezident má k lidem blíž, než ´pan neznámá umělá alternativa´, prostě proto, protože se jich nebojí a celé své funkční období tráví v kontaktu s veřejností..,,“ říká poslanec SPD Lubomír Volný na konto Jiřího Drahoše, jenž se s Milošem Zemanem hodlá v televizních debatách „poprat“ o nejvyšší post na Pražském hradě. „ Pan prezident Zeman má nejsilnější pozici na Barrandově, ale jako první nabídl Primu. Pan Drahoš ví, že má šanci pouze na České televizi (ČT) a navrhl - světe div se - ČT! Pan prezident navrhl čtyři debaty, pan Drahoš se bojí a má odvahu je na dvě. Již dnes vede pan prezident 2:0,“ hodnotí kromě mnoha jiných věcí Volný tuto situaci.
17.01.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27458 článků) , Jiří Drahoš (1207 článků)

Mediální masáž s Ferim versus ticho u Jakla... Generál Blaško se namíchnul u Soukupa

 
Ve včerejším vydání pořadu Duel Jaromíra Soukupa na TV Barrandov byl hostem nově zvolený europoslanec za SPD a někdejší velitel Společných sil Armády ČR Hynek Blaško. Debatoval na téma migrační krize a reakci NATO na ni, zmínil se o sestřelení letadla Malaysia Airlines let MH17 nad Ukrajinou a došlo i na události ohledně napadení jeho spolustraníka a člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Ladislava Jakla. „Evropská unie je tragédie,“ pronesl Blaško směrem k EU a dodává, že se ji bude snažit, jak podotkl „možná až naivně“, reformovat.
01.07.2019 12:12 |

podobné články

Komu slouží hloupost s jedem v batohu? Ti tři jsou jen užiteční idioti. Je potřeba děsivého nepřítele, aby se lidé začali bát vystoupit z EU, uvažuje zkušený generál Blaško

 
ROZHOVOR „Hrozí jim asi takové reálné nebezpečí, že je někdo potká na ulici a nafackuje jim. Ale že by je někdo vraždil, o tom silně pochybuji,“ tvrdí europoslanec a generálmajor Hynek Blaško (SPD) k policejní ochraně tří pražských komunálních politiků. Informace, že do České republiky přijel ruský agent s jedem ricinem, považuje za hloupost; prohlásil, že kdo má o problematice tajných služeb přehled, musí se smát, až se za břicho popadá. Blaško má podezření, že účelem je poškodit mezinárodní vztahy s Ruskem, a navíc vystrašit lidi, aby netíhli k vystoupení z Evropské unie.
05.05.2020 20:35 |

podobné články

VIDEO Generál Blaško toho má dost. „Já jsem Čech!“ Leyenová mlčí. Padla i p*del, strach z války kvůli EU

 
Europoslanec generál Hynek Blaško (SPD) promluvil na setkání politického uskupení Volný blok poslance Lubomíra Volného o Evropské unii a očkování proti covidu. Podle něj je zamýšlený covid pas nesmysl a čeští poslanci „vlezdoprdelisti“, kteří poslušně schválí každou blbost z Bruselu. „Já jsem psal dopis paní Ursule von der Leyenové, kde žádám, aby od toho bylo upuštěno, protože je to stoprocentně diskriminační,“ řekl Blaško s tím, že mu předsedkyně Evropské komise už dva měsíce neodpověděla.
12.05.2021 17:35 |

podobné články

Zásah Člověka v tísni do voleb. A co já viděl... Generál Blaško už nemůže mlčet

 
Europoslanec SPD Hynek Blaško si s bruselským Green Dealem a ekologickými omezeními servítky nebere. Podle něj jsou jeho zastánci pomatení fanatici, kteří jednají bez zásadních výzkumů a analýz. „Těch, kdo by s nimi chtěli diskutovat, mnoho není, protože to nelze. A já nemám sílu se s těma frackama bavit,“ řekl mimo jiné Blaško. Cílem je prý zchudnutí a ovládnutí Evropy.
22.09.2021 14:05 |

podobné články

Ať se živí, jak umí. Absolventi filozofických fakult... Blaško v Partii udeřil na politické neziskovky. Zdechovský vyletěl

 
V nedělní Partii Plus na CNN Prima News zasedli europoslanci Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), Hynek Blaško (SPD) a Ondřej Kovařík (za ANO). Na dálku se připojil i Alexandr Vondra (ODS). Blaško obvinil banky, že okrádají české občany, a konstatoval, že pokud jde o Česko, tak je vůči EU v pozici lokaje. Zdechovský se obul do prodejců pohonných hmot. A Vondra vypakoval Andreje Babiše zpátky na Slovensko.
07.08.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24863 článků) , Alexandr Vondra (1350 článků)

Gandalf Sir Ian McKellen se stal „Pánem Pozemků“

 
Hvězda trilogie Pán Prstenů Pán Prstenů Pán Prstenů Pán Prstenů Pán Prstenů Pán Prstenů Pán Prstenů Pán Prstenů Sir Ian McKellen (72) nedávno zakoupil třista let starou hospůdku. Je to právě ta hospůdka, která inspirovala slavného spisovatele Charlese Dickense .
02.10.2011 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Charles Dickens (23 článků)

Tomio, nezlob se. Okamura loví voliče i na stolní hru

 
Politici oslovují voliče na ulicích, předávají jim letáky a nahrávají videa. Tomio Okamura (SPD) však přišel s jednou novinku. Vymyslel pro voliče hru. Podle expertky na politický marketing je to sice hra rasistická, ale Okamurovy voliče má šanci oslovit.
06.10.2017 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2915 článků)

Nesmiřitelný generál Blaško o pedofilní vraždě syna: Opět stojím nad rakví a nenávidím tento svět

 
Před 8 lety přišel generálmajor Hynek Blaško o svého devítiletého syna Jakuba, kterého znásilnil a zavraždil slovenský pedofil Antonín Novák. 8 let žije Blaško v bolesti nad ztrátou syna, s níž se nikdy nesmíří. „Znovu stojím nad rakví syna a nenávidím tento svět, který se nedokáže vypořádat s takovým lidským odpadem jako je jeho vrah“ napsal ve své osobní zpovědi, kterou vztáhl i na nedávný teroristický útok v Berlíně, který má zřejmě na svědomí „nevyhostitelný“ Tunisan Anis Amri, který byl zastřelen v Milánu.
30.12.2016 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Novák (13 článků)

Generál Blaško barvitě popsal, do čeho nás zavleče současné vedení EU. Peklo, jinak se to popsat nedá. Hořící předměstí, krach sociálního státu...

 
Generálmajor Hynek Blaško se znovu pustil do Evropské unie. Připomněl, že předseda Evropské komise před časem hrozil Česku pokutami. Za každého uprchlíka, kterého nepřijmeme, zaplatíme pokutu 250 tisíc euro. Jako by nestačilo, že už u nás máslo stojí 50 korun. I to klade Blaško za vinu Bruselu. Český lev prý už konečně musí zařvat dost a stáhnout z Bruselu všechny své politiky i úředníky.
09.08.2017 19:40 |

podobné články

Prd! Generál Blaško se rozohnil kvůli Sýrii

 
ROZHOVOR „Vyšetřování zatím neproběhlo a těch pár šotů natočených bůhvíkým a bůhvíkde nepovažuji za důkaz, ale Rusko již bylo obviněno z manipulace s důkazy. Něco je špatně a hlavně nevychází scénář pro vyprovokování konfliktu s Ruskem,“ říká k vojenskému útoku Západu proti Sýrii generálmajor v záloze Hynek Blaško. A podivuje se i reakci českých ministrů. „Když jsem viděl tragickou grimasu pana ministra, než začal mluvit, domníval jsem se, že vypukla třetí světová válka. S naší zahraniční politikou je to pořád stejné, není konzistentní a mluví se dřív, než se promyslí, co vlastně říci,“ tvrdí dále mimo jiné Blaško v rozhovoru ParlamentníchListů.cz.
19.04.2018 14:50 |

podobné články

Chtějí ho zničit? „Vylučte mě!“ Generál Blaško se hlasitě ozval. Jde o dění v SPD

 
Když hnutí Svoboda a přímá demokracie získalo v posledních volbách Evropského parlamentu dva poslance, předseda Tomio Okamura neskrýval spokojenost. Zdá se však, že v SPD teď cosi skřípe. Blaško tvrdí, že se ho Okamurovo hnutí snaží dostat do izolace.
29.06.2020 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2915 článků)

„Jen d*bil a totální kr*tén to nepochopí!“ Zdechovský a Blaško ve při o Benešovy dekrety

 
Bude Evropská unie zasahovat proti Benešovým dekretům? Toho se obávají politici z hnutí SPD. Po videu, kde před takovými kroky varuje předseda hnutí SPD Tomio Okamura, přišel se svým postojem i europoslanec Hynek Blaško. Dva maďarští občané totiž žádali po Slovensku náhradu za pozemky u Bratislavy, kde má stát silnice, a o něž přišli právě kvůli Benešovým dekretům.
05.02.2021 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2915 článků)

Okamura: Babiš zradil. Česko zaplatí hostinu EU! A Klaus ml.? Pozor

 
Šéf SPD Tomio Okamura se v novém videu velice ostře opřel do Andreje Babiše za to, co dohodl a hlavně nedohodl v Bruselu. Z Česka prý premiér udělal „užitečného idiota“, který bude platit bohatším zemím, kde jsou větší platy a důchody. A Babiš prý zradil Polsko a Maďarsko, které si vyhádaly mnohem lepší podmínky. Nechyběly ani výtky na adresu Václava Klause mladšího, že nehlasoval proti usnesení v Parlamentu.
23.07.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10799 článků) , Andrej Babiš (24863 článků) , Tomio Okamura (2915 článků)

Ukrajinský šéf nacionalistů opouští koalici: Zradil jste voliče, viní Porošenka

 
Šéf Radikální strany Oleg Ljaško (42) oznámil, že on i jeho politické uskupení na protest proti zákonu o decentralizaci Ukrajiny opouští koalici. Proevropská vláda premiéra Arsenije Jaceňuka (41) doposud měla podporu 302 poslanců, nyní jich bude jen 282, což nestačí na prosazení ústavních změn. Poslanec Ljaško, který na Ukrajině proslul svým skandálním vystupováním, navíc v podstatě prezidenta Porošenka (49) obvinil z toho, že zradil voliče.
01.09.2015 17:00 |

podobné články

Tak neandrtálci?! Tomio Okamura se postavil za své voliče a vrátil úder novináři

 
Novinář Karel Steigerwald svým textem v Reflexu podle slov Tomia Okamury hrubě urazil všechny voliče SPD, které označil za neandrtálce. Předseda hnutí se ihned tvrdě ozval, pomluvy a lži se na vrub SPD prý šíří díky tomu, že hnutí stoupají volební preference a voliči ostatních stran se začínají bát.
26.08.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (105 článků) , Tomio Okamura (2915 článků)

Hnusné... Generál Blaško se vyjádřil o sirotcích ze Sýrie

 
ROZHOVOR „SPD je mi sympatická pro politickou nekorektnost, pro prosazování práva a spravedlnosti, že chce sociální systém podporující slušné lidi-seniory, rodiny s dětmi, že odmítá být provincií EU a že chce bránit suverenitu našeho státu,“ vysvětluje Hynek Blaško důvody, proč chce do Senátu Parlamentu ČR právě za hnutí SPD.
26.09.2018 12:10 |

podobné články