Článek

Okamura (SPD): Odmítáme diskriminaci neočkovaných a covidovou tyranii

 
Komentář na facebookovém profilu k restriktivním plošným opatřením, vyhlašovaným vládou v rozporu se zákonem
20.07.2021 21:45 |

podobné články

Podobné články

Okamura k trestu pro Kúdelu: Semknout se, odmítnout diskriminaci českého fotbalu. A to jsem poloviční Japonec...

 
Lídr hnutí SPD Tomio Okamura vyslovil souhlas s kroky Pražského hradu ve fotbalové otázce. V rozhovoru pro Impuls Okamura prohlásil, že dochází k diskriminaci českého fotbalu. Trest pro fotbalového obránce Ondřeje Kúdelu považuje za nesmyslný.
15.04.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Kúdela (53 článků) , Tomio Okamura (2578 článků)

Dvouletý (Soukromníci): Odmítáme dělení občanů na dvě kategorie

 
Komentář na facebookovém profilu k diskriminaci neočkovaných
20.05.2021 09:50 |

podobné články

Za vjezd do Prahy zaplatit mýtné? Eko-tyranie, odsoudil Okamura

 
Předseda SPD Tomio Okamura zásadně nesouhlasí s vybíráním mýtného za vjezd do Prahy. „Ukazuje se, jakou šílenou eko-tyranii chystají Piráti a demoblok. Za vjezd do Prahy autem chtějí vybírat mýtné! To snad spadli z Marsu, ne?“ ulevil se předseda SPD.
11.06.2021 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2578 článků)

Šikana neočkovaných. Advokátka jde do sporu s Českem, má vážné podezření

 
Zákaz rodičům být u dítěte nebo u porodu, žaloby proti nošení roušek i testování nebo šikana neočkovaných proti covidu-19. V době koronavirové epidemie má advokátka Zuzana Candigliota plné ruce práce a tvrdí, že stát neplní svoji roli. Podle právničky nemůže rozdělovat lidi podle toho, zda jsou testovaní či očkovaní, a ani nemůže nutit podnikatele slídit v soukromí zákazníků, aby mohli jít do restaurace nebo se nechat ostříhat. „Můj názor je ten, že tam hraje roli potřeba vyvést peníze ze státního rozpočtu a samozřejmě i arogance moci,“ říká mimo jiné v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
10.05.2021 18:10 |

podobné články

Zastavte tyranii, vyžeňte darmošlapy. Zkoumáme novou a hlasitou výzvu k revoluci

 
JINÝMA OČIMA; UVNITŘ VIDEO Vyzýváme k revoluci proti tyranii. Už toho bylo dost, prosím, vezměte si vše, co jste nakradli, a zmizte. Video, které však obsahuje pouze zvukový záznam pod obrázkem slovenské a české státní vlajky, koluje internetem. Na serveru YouTube zaujalo již více než sedm desítek tisíc lidí.
17.10.2013 11:15 |

podobné články

Petr Hampl: Síťová neutralita a zánik pravice

 
490 nebezpečných slov o tom, že vyměnit státní tyranii za tyranii korporátní není žádná výhra. Varování: Následující text obsahuje narativy neslučitelné s bezpečnostní politikou Evropské unie.
21.12.2017 13:55 |

podobné články

Odmítáme hlasovat jako loutky pro to, co nám přikáží v Bruselu, uvedl Okamura

 
Ve svém pravidelném vysílání na Youtube kanále Tomio Okamura představil poslední novinky, kde se konkrétně věnoval čtyřem tématům. Prvním byl zákon z pera SPD, který by měl pomoci rodinám. V případě uzavření škol a školek by již mohli čerpat ošetřovné i nejbližší pracující příbuzný, který by se o dítě staral. Druhým tématem byla možnost zkrácení letních prázdnin, což SPD razantně odmítá. Předseda SPD se také vyjádřil k volbě nových radních České televize a také k mimořádnému jednání Sněmovny.
04.05.2021 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2578 článků)

Okamura se sbližuje s ANO: Mohli by prosazovat naše body, pochvaluje si šéf SPD

 
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura po čtvrteční schůzce s premiérem a předsedou ANO Andrejem Babišem a dalšími představiteli ANO uvedl, že mezi nimi lze nalézt programové kompromisy a že by ANO mohlo prosazovat politické priority SPD. Okamurovo hnutí dnes podle něho se zástupci ANO nejednalo o tom, jestli vstoupí do vlády nebo případně nový kabinet podpoří. Babiš řekl, že jednotlivé požadavky SPD zanalyzují jeho experti a poté bude ANO iniciovat případnou další schůzku, uvedl Okamura po jednání novinářům.
18.01.2018 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22563 článků) , Tomio Okamura (2578 článků)

ANO by mohlo prosazovat politické priority SPD, oznámil po jednání s Babišem Okamura

 
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura po dnešní schůzce s premiérem a předsedou ANO Andrejem Babišem a dalšími představiteli ANO uvedl, že mezi nimi lze nalézt programové kompromisy a že by ANO mohlo prosazovat politické priority SPD. Okamurovo hnutí dnes podle něho se zástupci ANO nejednalo o tom, jestli vstoupí do vlády nebo případně nový kabinet podpoří. Babiš řekl, že jednotlivé požadavky SPD zanalyzují jeho experti a poté bude ANO iniciovat případnou další schůzku, uvedl Okamura po jednání novinářům.
18.01.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22563 článků) , Tomio Okamura (2578 článků)

ANO je ochotné s námi spolupracovat, ohlásil Okamura

 
Expertní týmy hnutí ANO a SPD příští týden rozpracují tři desítky priorit, které chce SPD prosadit přes vládu skládanou premiérem v demisi Andrejem Babišem. Při podpoře od SPD a KSČM by to měl být podle ANO kabinet odborníků, řekl po dvouhodinovém jednání s lídry hnutí ANO předseda SPD Tomio Okamura. V současném menšinovém kabinetu ANO kritizoval dnes Okamura znovu ministryni obrany Karlu Šlechtovou, ministra dopravy Dana Ťoka a ministra spravedlnosti Roberta Pelikána. Nejsou to podle něj odborníci.
07.02.2018 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22563 článků) , Tomio Okamura (2578 článků)

Okamura bude řezat dávky. Hlavně těm, co nemakají. Vypálil i pravdu o Volném, to zase bude zle

 
ROZHOVOR SPD se pokusí zamezit tomu, aby tzv. „nepřizpůsobiví“ zneužívali sociální davky. Návrh zákona je již ve druhém čtení. „Peníze patří slušným lidem, kteří chtějí pracovat, ne nemakačenkům a sociálním parazitům,“ říká k tomu předseda SPD Tomio Okamura. Došlo i na chování a povahu poslance Lubomíra Volného: „Volný se do Sněmovny dostal po mých zádech, díky kampani, kterou zaplatilo SPD, a pak mě před dvěma lety podrazil, veřejně pomlouval a sám od sebe dezertoval, jelikož chtěl kandidovat do Evropského parlamentu,“ prozrazuje Okamura pozadí toho, proč Lubomír Volný se dvěma kolegy opustili řady SPD.
17.02.2021 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2578 článků)

Facebook hrozí zrušením facebookové stránky Tomia Okamury, Radima Fialy i hnutí SPD. Okamura se chce bránit i u soudu

 
Facebook hrozí zrušením facebookové stránky Tomia Okamury, Radima Fialy i hnutí SPD. „Stránce hrozí zrušení zveřejnění. Vaší stránce v důsledku pokračujího porušování zásad komunity hrozí zrušení zveřejnění,“ mohli se dočíst předseda hnutí SPD Tomio Okamura, místopředseda SPD Radim Fiala i sprvvce facebookové stránky hnutí SPD.
14.07.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (341 článků) , Radim Fiala (341 článků) , Tomio Okamura (2578 článků)

Okamura: Demoblok se ve věci nouzového stavu chová jako v Kocourkově

 
„Chování demobloku okolo nouzového stavu je podle našeho názoru zbabělé, chaotické, slabošské a proradné. Piráti, ODS, STAN, KDU-ČSL a TOP09 dohodli s premiérem Babišem, že podpoří prodloužení nouzového stavu, ale báli se hlasovat jen sami za sebe bez SPD a chtěli se za SPD schovat, takže na jednání s premiérem Babišem požadovali jednotné hlasování celé opozice pro podporu prodloužení. Protože SPD zůstala konzistentně na své pozici, že nepodpoří prodloužení nouzového stavu, tak oni se sami bez SPD báli zvednout pro prodloužení ruce, takže po našem odmítavém stanovisku, následně cukli a hlasovali proti prodloužení nouzového stavu,“ hovoří za SPD na Facebooku její předseda Tomio Okamura.
16.02.2021 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2578 článků)

Petice za normální život bez podmínek

 
My, níže podepsaní občané ČR, odmítáme porušování našich ústavních práv a svobod, odmítáme covid pasy a odmítáme povinné testování nebo očkování.
21.05.2021 16:25 |

podobné články

Ředitel nemocnice dává nahlédnout do první linie: Ortopedii jsme reprofilovali na „covidovou stanici“. Tam leží devět pacientů, dva na ARO

 
ROZHOVOR „Zavřeli jsme ortopedii. Zrušili jsme všechny operace, jež jsou naplánované na ortopedii. Toto oddělení jsme reprofilovali na tzv. covidovou stanici. V současné době na ní leží devět pacientů, dva další na ARO. Počítám s tím, že postupně bude docházet k dalšímu omezování péče, jestliže vývoj epidemie a počtu nakažených bude stoupat jako dosud,“ vysvětluje ředitel nemocnice v Jablonci a zastupitel v Libereckém kraji Vít Němeček (ODS). „Výhled do budoucna je samozřejmě nejistý. Jsme na nějaké vzestupné křivce epidemie a počtu nakažených. Zatím zdravotnictví se s tím vypořádává, i když s vypětím především lidských zdrojů. Uvidíme, kam až se dostaneme,“ dodává.
08.10.2020 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Vít Němeček (1 článek)

Plivnutí do tváře zdravotníkům. Hygiena přišla zkontrolovat do nemocnice přetíženou covidovou jednotku

 
Pracovnice ostravské hygieny v době, kdy prakticky nefunguje trasování, v úterý dorazily zkontrolovat dodržování opatření na covidovou jednotku v bohumínské nemocnici, kterou vede exministr zdravotnictví Svatopluk Němeček. Příkaz ke kontrolám nemocnic podle něj vydala hlavní hygienička Jarmila Rážová. Považuje to za „plivnutí do tváře“ zdravotníkům.
27.10.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Svatopluk Němeček (386 článků)

Okamura: Kdyby Češi byli na sebe hrdí, možná by zatočili i s politiky

 
Česko-japonský podnikatel Tomio Okamura vážně přemýšlí nad vstupem do politiky. Zatím zvažuje kandidaturu do Senátu. Podnikatel v Show Jana Krause prozradil, že jako prezident státu by se zastal tykadlového řidiče Smetany, jehož pokreslení předvolebních plakátů dovedlo až do vězení. Další články k tématu: Zeman ani Okamura by se podle průzkumu na Hrad neprobojovali Okamura zvažuje kandidaturu do Senátu. Teprve pak by zkusil Hrad Tomio Okamura: S přítelkyní jsme si první dva měsíce jen psali Okamura má svou slivovici. Dá jí etiketu i jméno, ale na prodej nebude
11.05.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1162 článků) , Tomio Okamura (2578 článků)

Okamura (SPD): Odmítáme covidpas i diskriminaci lidí, kteří se nechtějí nechat očkovat a testovat

 
Komentář na facebookovém profilu k protipandemickým opatřením.
02.06.2021 07:40 |

podobné články

Rozvoral (SPD): Ne islámu, ne teroristům. Víc je bezpečnost našich občanů

 
Hnutí SPD požaduje zásadní kroky k zajištění bezpečnosti naší země a jejich občanů. Především odmítáme vnuceně přijímat nelegální imigranty a odmítáme islamizaci naší země pod záminkou multikulturalismu.
31.07.2017 09:50 |

podobné články