Článek

Okamura (SPD): Heiko Maas řekl v německém parlamentu, že nám vnutí migranty

 
Projev na 54. schůzi Parlamentu České republiky dne 7. července k návrhům k projednání
07.07.2020 16:10 |

podobné články

Podobné články

Útoky na německé ženy byly řízeny z jednoho centra, tvrdí ministr spravedlnosti Heiko Maas

 
V Kolíně nad Rýnem panuje po silvestrovských útocích velké napětí. Probíhají demonstrace a všichni občané se snaží prosadit, aby byli uprchlíci deportováni zpět do své země. Není se čemu divit, od chvíle, kdy běženci do Německa přišli, děje se jedna hrůza za druhou. Ministr spravedlnosti Heiko Maas je názoru, že násilí během oslav někdo plánoval.
11.01.2016 14:51 |

podobné články

Kobza (SPD): Zpupné Německo se vrátilo. Samozvaný protektor Maas nám cpe migranty

 
Vynutit si solidaritu! Takový brutální postup chce proti Česku nasadit německý sociálnědemokratický ministr zahraničí Heiko Maas. Interpelaci Petra Bystroně, poslance za AfD, který ho vyzval ke zdrženlivosti, pohrdavě odmítl.
07.07.2020 13:36 |

podobné články

Šok: Německá priorita při řízení EU? Jde o Rusko a Ukrajinu. Ale Putin to nebude mít jen tak

 
Prioritou německého předsednictví Evropské unie má být obnova rozhovorů mezi Ruskem, Ukrajinou, Francií a Německem. Prohlásil to před europoslanci německý ministr zahraničí Heiko Maas. „Chceme se připravit na dobu, kdy budeme moci opět intenzivně hovořit o strategických vztazích s Ruskem,“ pověděl Maas. K obnově jednání je však nutné splnit některé podmínky. S informací přišel server Euractiv.
15.07.2020 16:15 |

podobné články

Němečtí novináři nadšeně tleskají novému ministru zahraničí. Konečně je prý v SPD někdo, kdo je „ostražitý“ k Rusku

 
V minulé vládě kancléřky Angely Merkelové zastával sociální demokrat Heiko Maas post ministra spravedlnosti. Ve znovuobnovené velké koalici přesedlal na post ministra zahraničí. Publicista Günter Marks v textu pro Tagesschau.de poznamenává, že Maas jako ministr zahraničí zvedá mnoha kolegům v sociální demokracii tlak. Svým velmi rezervovaným vztahem vůči Rusku. Německá sociální demokracie se desítky let stavěla k Ruské federaci vstřícně.
11.05.2018 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2760 článků)

Německý ministr pronesl kvůli silvestrovským útokům razantní prohlášení

 
Německý ministr spravedlnosti Heiko Maas volá pro tvrdých trestech pachatelů silvestrovských útoků. Je to totiž i v zájmu samotných běženců, kteří nechtějí být s tímto násilím spojováni. Maas také vyzval ke „tvrdému postihování stoupenců krajní pravice“, kteří se rozhodli po silvestrovských událostech vzít spravedlnost do vlastních rukou. Informují ceskenoviny.cz.
13.01.2016 20:16 |

podobné články

Richard Seemann: Maas odmítá protiruské sankce

 
Vztahy s Ruskem jsou na nízké úrovni, uvedl v televizním pořadu stanice ARD Zpráva z Berlína sociálně demokratický spolkový ministr zahraničí Heiko Maas.
28.04.2021 07:40 |

podobné články

Richard Seemann: Maas navštíví kvůli Afghánistánu pět zemí

 
Po ukončení německé evakuace z Kábulu se spolkový ministr zahraničí Heiko Maas vydal v neděli na cestu s cílem vyjasnit s pěti zeměmi odchod žadatelů o ochranu z Afghánistánu.
31.08.2021 07:45 |

podobné články

Salviniho chtějí zavřít, a naše vrahy pouštějí. Jourová a spol. nám migranty vnutí. Terorismus i v ČR, zapomněli jste? burcuje Okamura

 
ROZHOVOR „Vidíme, že globalisté, tedy současní vládnoucí politici zemí EU, chtějí zavřít do kriminálu ty, kteří se chtějí bránit, a na svobodu pouštějí ty, kteří nás vraždí,“ říká předseda hnutí SPD Tomio Okamura k současné migrační politice EU. Učitel, kterému uřízli hlavu v Paříži nebo šílená střelba ve Vídni, to nejsou projevy jevu, který by se nás netýkal. K útokům dochází i u nás. „Viz případ zmláceného číšníka v Praze či muslimem napadeného a trvale zdravotně postiženého Marka Petružálka, kterému ve Znojmě rakouský Turek prořízl krk,“ připomíná Okamura případy z nedávné doby. A došlo i na Věru Jourovou a její unijní angažmá.
14.11.2020 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2631 článků)

Richard Seemann: Maas vyslovil naději na zlepšení vztahů s Ruskem

 
Návštěva nového německého ministra zahraničí Heiko Maase v Rusku byla s napětím sledována. Jaký výsledek bude jeho cesty po anexi Krymu a případu dvojitého ruského agenta Sergeje Skripala a jeho dcery, jakož údajných zásahů Kremlem řízených hackerů si nikdo z žurnalistů neodvážil předem komentovat. Proto tisková konference Heiko Maase s jeho ruským kolegou Sergejem Lavrovem byla pod velkou pozorností.
14.05.2018 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Sergej Lavrov (169 článků)

Dželada Heiko opět utekla z brněnské zoo!

 
AKTUALIZOVÁNO: Ve čtvrtek odpoledne při veterinárním zákroku na paovcích unikl ze společného výběhu v brněnské zoo samec dželady Heiko! Přitom překonal i nové elektrické ohradníky, kterými byl výběh vybaven po jeho prvním útěku v roce 2007. Samec Heiko je jedním ze tří samců dželad, které Zoo Brno chová.
09.10.2009 14:05 |

podobné články

Brusel nám vnutí migranty a Piráti tomu ještě zatleskají. Je vidět, o co jde. SPD rozjíždí akci

 
ROZHOVOR Vláda ANO a ČSSD podporovaná KSČM je vůči EU neuvěřitelně servilní, říká předseda SPD Tomio Okamura. Posledním důkazem je jednání o vakcínách na minulém summitu EU. S vládou vedenou globalisty z řad Pirátů ale nejsou vyhlídky o moc lepší. Nejlepší důkaz o smýšlení této strany poskytl europoslanec Peksa, který nabádá občany, aby při sčítání lidu uvedli národnost „evropská“.
30.03.2021 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2631 článků)

Ministr Merkelové se s migranty zastal Čechů: EU k jejich přijímání nemá nutit

 
Jednotlivé členské státy Evropské unie by neměly být na základě většinového hlasování nuceny k přijímání uprchlíků. V rozhovoru poskytnutém nedělnímu vydání listu Bild to řekl německý ministr zahraničí Heiko Maas, který je nováčkem ve vládě Angely Merkelové. EU by podle něj neměla dopustit, aby ji migrace nadále rozdělovala. Země, které uprchlíky přijímat nechtějí, by ale podle Maase měly pomáhat jinak. Například přímo v Africe.
02.09.2018 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2760 článků)

A dost! Nebudeme trpět nucené svazky s nezletilými a polygamii, udeřil německý ministr

 
Německo a Rakousko se vypořádávají s problémy s migranty každý po svém. V Rakousku došlo k odsouzení muže, zodpovědného za znásilnění desetiletého chlapce. V Německu zase zakážou polygamní svazky. Zákony jsou totiž více než víra, tvrdí tamní ministr spravedlnosti Heiko Maas.
14.06.2016 18:25 |

podobné články

Němci pletou bič na Facebook a spol. Za protiprávní obsah až miliardová pokuta

 
Provozovatelům sociálních sítí, kteří nebudou důsledně postupovat vůči protiprávnímu obsahu, bude v Německu hrozit pokuta až 50 milionů eur (1,35 miliardy Kč). Počítá s tím nový návrh, který v úterý v Berlíně představil ministr spravedlnosti Heiko Maas (SPD).
14.03.2017 14:40 |

podobné články

Německou diplomacii nově povede ve vládě Merkelové „advokát“ migračních kvót

 
Německým vicekancléřem a ministrem financí se stane dosavadní primátor Hamburku Olaf Scholz, šéfem diplomacie zase nynější ministr spravedlnosti Heiko Maas. Jména členů další vlády velké koalice CDU/CSU a SPD oznámilo vedení sociální demokracie. Do kabinetu vedeného znovu kancléřkou Angelou Merkelovou (CDU) posílá tři muže a tři ženy.
09.03.2018 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2760 článků)

Jan Urbach: V SPD roste kritika ministra zahraničí Maase

 
V německých sdělovacích prostředcích se objevily spekulace, že ministr zahraničních věcí Heiko Maas bude ze svého postu odstraněn. Důvodem má být příliš ostrý kurz proti Rusku.
30.04.2018 20:30 |

podobné články

Okamura bude řezat dávky. Hlavně těm, co nemakají. Vypálil i pravdu o Volném, to zase bude zle

 
ROZHOVOR SPD se pokusí zamezit tomu, aby tzv. „nepřizpůsobiví“ zneužívali sociální davky. Návrh zákona je již ve druhém čtení. „Peníze patří slušným lidem, kteří chtějí pracovat, ne nemakačenkům a sociálním parazitům,“ říká k tomu předseda SPD Tomio Okamura. Došlo i na chování a povahu poslance Lubomíra Volného: „Volný se do Sněmovny dostal po mých zádech, díky kampani, kterou zaplatilo SPD, a pak mě před dvěma lety podrazil, veřejně pomlouval a sám od sebe dezertoval, jelikož chtěl kandidovat do Evropského parlamentu,“ prozrazuje Okamura pozadí toho, proč Lubomír Volný se dvěma kolegy opustili řady SPD.
17.02.2021 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2631 článků)

Občané, jste hloupí na to, abyste rozhodli v referendu. Kalousek, Bartoš, Keller či Okamura reagovali na návrh Klause ml., abyste hlasovali o odchodu z EU, když nám vnutí imigranty

 
ANKETA Poslanec ODS Václav Klaus ml. pro Echo24 řekl, že pokud bychom byli přehlasováni v případě Dublinu IV, kdy bychom byli povinni přijímat migranty dle trvalých kvót, bylo by namístě se zeptat voličů v referendu, zda chtějí setrvat v EU.
13.02.2018 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10553 článků)

Němci mají nový zákon o sociálních sítích. Ministr je nadšený, mnozí mluví o konci svobody slova

 
Německý ministr spravedlnosti, sociální demokrat Heiko Maas, prosadil v dolní komoře německého parlamentu zákon, který má u našich západních sousedů zkrotit sociální sítě jako Facebook či Twitter. Kritici zákona však tvrdí, že v Německu teď hrozí nepřípustné omezování svobody slova.
02.07.2017 17:55 |

podobné články