Článek

Okamura: Sněmovna by se měla zabývat vládními covidovými opatřeními, která jsou podle nás nepřijatelná

 
Vláda opět řeší nouzový stav, proti kterému se hlasitě ozval předseda SPD Tomio Okamura. SPD prosazuje, aby se Poslanecká sněmovna zabývala vládními covidovými opatřeními, která jsou podle nich nepřijatelná a hrubě porušují práva občanů. „V rámci aktuální schůze Poslanecké sněmovny, která začíná zítra, bude hnutí SPD navrhovat mimořádný bod s názvem „Diskuse o nepřijatelných opatřeních souvisejících s covidovou situaci, která jsou neúčinná a hrubě porušují práva občanů“. Říkáme jasné NE povinnému očkování a diskriminaci zdravých neočkovaných lidí,“ informoval Tomio Okamura na Facebooku.
22.11.2021 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2719 článků)
Podobné články

Sněmovna se bude zabývat reformami, které vetoval Senát

 
Sněmovna se dnes začne zabývat vládními reformními předlohami, které dolní komoře vrátil Senát ovládaný opozicí. Jde o změny v důchodech, zdravotnictví a v sociální oblasti.
01.11.2011 08:20 |

podobné články

STAN: Sněmovna se zase musí zabývat kauzami premiéra. Bohužel

 
Sněmovna se dnes bude mimořádně zabývat kauzou obviněného premiéra Babiše, který chce odvolat šéfa GIBS Murína. Podle Starostů je škoda, že se Sněmovna musí podobnými kauzami zabývat, protože tím ztrácí čas a nedostává se na důležité věci, které by zjednodušily život lidem v naší zemi.
27.03.2018 14:00 |

podobné články

Okamura: Kdyby Češi byli na sebe hrdí, možná by zatočili i s politiky

 
Česko-japonský podnikatel Tomio Okamura vážně přemýšlí nad vstupem do politiky. Zatím zvažuje kandidaturu do Senátu. Podnikatel v Show Jana Krause prozradil, že jako prezident státu by se zastal tykadlového řidiče Smetany, jehož pokreslení předvolebních plakátů dovedlo až do vězení. Další články k tématu: Zeman ani Okamura by se podle průzkumu na Hrad neprobojovali Okamura zvažuje kandidaturu do Senátu. Teprve pak by zkusil Hrad Tomio Okamura: S přítelkyní jsme si první dva měsíce jen psali Okamura má svou slivovici. Dá jí etiketu i jméno, ale na prodej nebude
11.05.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1174 článků) , Tomio Okamura (2719 článků)

Okamura: Malé kapacity zdravotnictví? Tito za to můžou

 
Českou republiku postihla covidová i ekonomická krize. Nemocnice se plní covidovými pacienty a ceny veškerého zboží rostou. Jak z toho ven? Předseda SPD Tomio Okamura nabídl čtenářům serveru ParlamentníListy.cz odpověď. Podívejte se sami. Ale nezůstal jen u toho. Pozornost věnoval také situaci ve Sněmovně a zdůrazňoval, že poslanci hnutí Svoboda a přímá demokracie nejsou malicherní.
24.11.2021 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2719 článků)

Vyšší covidový bonus pro podnikatele: Nově až 1000 korun denně, schválila Sněmovna

 
Příspěvek podnikatelům a společníkům malých firem, jejichž činnost byla omezena vládními opatřeními proti epidemii koronaviru, se zdvojnásobí na 1000 korun denně. Pracovníkům na dohodu zůstane denní příspěvek 500 korun. Příspěvek už nebude navázán na nouzový stav a na podporu dosáhnou ti, jejichž tržby se snížily minimálně o 50 procent. Schválila to ve čtvrtek Sněmovna v rámci nového vládního systému kompenzací. Předlohu příští týden posoudí Senát.
18.02.2021 22:25 |

podobné články

Organizátor Martin Věchet: Tak velký festival takhle dělají jen blázni

 
Podruhé se vrací jeden z nejstarších tuzemských festivalů do brněnských Pisárek, kde se rozezní tři pódia od tohoto pátku do neděle. Loni organizátoři trutnovského festivalu oživili v Brně tradiční akci pod názvem TrutnOff BrnoOn a opatřili ji podtitulem Době navzdory. „Letošní ročník chceme věnovat lidem, které zasáhlo na jižní Moravě ničivé tornádo,“ říká jeden z organizátorů, Martin Věchet, který v rozhovoru pro Právo přibližuje i to, jak změnila doba s covidovými opatřeními situaci pro promotéry festivalů.
20.08.2021 12:45 |

podobné články

Přehledně: Nová opatření kvůli covidu. Zdravotníky čeká testování a vysokoškoláky respirátory

 
Covidová situace v Česku není dobrá, začal tiskovou konferenci po jednání vlády premiér Andrej Babiš (ANO). Kabinet se proto v pátek znovu sejde a přijde s novými covidovými opatřeními. Ve čtvrtek ráno bude situaci řešit Rada vlády pro zdravotní rizika. Už ve středu ministři rozhodli, že neočkovaný zdravotní personál na lůžkové péči bude muset být od 15.11 pravidelně testován, cizincům s dlouhodobým pobytem v Česku pak budou vakcíny propláceny z rozpočtu ministerstva zdravotnictví. A novinka čeká i studenty vysokých škol.
10.11.2021 07:00 |

podobné články

Komentář Jiřího X. Doležala: Znásilněte už někdo toho rapera Řezníka

 
Známý trapný hororraper Řezník přišel s novinkou, se scénkou, která zcela jednoznačně popisuje znásilnění dítěte. Scénka je dostupná dětem na YouTube a je nepřijatelná. Tak nepřijatelná, že by za ni Řezník zasloužil potrestat.
18.11.2016 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Doležal (275 článků) , Jiří Doležal (275 článků)

Moskva vrací úder Washingtonu: Nařčení Putina z korupce jsou prý nepřijatelná

 
Kreml považuje za nepřijatelná prohlášení amerických představitelů obviňujících ruského prezidenta Vladimira Putina (63) z korupce. Urážlivá vyjádření prý mají pomluvit ruského vůdce před dalšími prezidentskými volbami, i když Putin se údajně ještě nerozhodl, zda se bude v roce 2018 ucházet o znovuzvolení.
29.01.2016 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3687 článků)

OSN přitvrzuje: Situace v Sýrii je nepřijatelná. Okamžitě zastavte násilí!

 
Generální tajemník OSN Pan Ki-mun v úterý prohlásil, že situace v Sýrii je nepřijatelná. Mezinárodní společenství a členy Rady bezpečnosti OSN vyzval, aby v rámci syrské otázky zaujali jednotný postoj, píše agentura Reuters.
20.03.2012 08:05 |

podobné články

Ministr Petříček se pustil do Ruska: Je to anexe vod. Stejně nepřijatelná, jako byla anexe Krymu

 
Ruská anexe vod Azovského moře je pro Česko stejně nepřijatelná, jako byla anexe ukrajinského poloostrova Krym. Na Twitteru to uvedl ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD). Ministerstvo zahraničí v tiskovém prohlášení označilo blokování plavby Kerčským průlivem ze strany Ruska za hrubé porušení mezinárodního práva. Zprávu přinesla ČTK.
26.11.2018 16:56 |

podobné články

Královna před deseti lety: Kate Middleton je naprosto nepřijatelná, protože nepracuje

 
Když bylo britské královně Alžbětě II. dvaaosmdesát a její vnuk princ William jí oznámil, že zřejmě požádá o ruku neurozenou Kate Middleton, projevila velmi málo nadšení. To znamená, že svému vnukovi a budoucímu králi naznačila, že jeho volba je pro ni nepřijatelná. Nikoli však kvůli nedostatečně urozenému původu, ale protože jako středostavovská dceruška nepracovala a žila si za peníze rodičů v bytě za dva miliony liber. A deset let poté patří vévodkyně Kate ke královniným největším oblíbencům.
17.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1023 článků)

Vyhodili ho od voleb. Neměl roušku? Právě že měl! Muž, o kterém už stát dobře ví

 
Nejvyšší správní soud se bude zabývat žalobou Davida Zahumenského z Brna, kterému bylo jako voliči odepřeno právo volit: Ve volební místnosti si odmítl poodhrnout ústenku aspoň na chvíli. O události pořídil i zvukový záznam. Jde shodou okolností o právníka, který už od jara „zásobuje“ soudy žalobami v souvislosti s nouzovým stavem a vládními opatřeními. V této poukazuje i na další skutečnosti, které mohly podle něj mít potenciálně dopad na zákonnost letošních voleb.
06.10.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: David David (1071 článků)

Tomio Okamura o novinářské žumpě. Jenom lžou, překrucují a sprostě nadávají. A Sobotka je podrazák, dodělal si všechny kšefty a teď se předvádí s demisí

 
ROZHOVOR „Vzhledem k tomu slovníku, co používá, se asi jedná o jednoho z mnoha lidí z novinářské žumpy,“ říká poslanec Tomio Okamura na adresu bulvárního novináře Pavla Novotného, kterého podle vlastních slov ani nezná. Novotný se do poslance „pustil“ v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Uvedl například, že Okamura je levej až na půdu nebo že je merketér a lhář. Okamura se v rozhovoru vyjádřil i k úternímu rozhodnutí Bohuslava Sobotky. „Demise vlády je podle mého názoru součást volební kampaně,“ míní Tomio Okamura.
05.05.2017 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1160 článků) , Tomio Okamura (2719 článků) , Bohuslav Sobotka (9573 článků)

Tomio Okamura o cestě na Pražský hrad: Ještě nejsem zralý

 
Tomio Okamura dostává denně od lidí výzvy k tomu, aby vstoupil do politiky. Mnozí píší konkrétněji: Okamura na Hrad. Samotný Okamura zatím nabídky, a to i od politických stran odmítá. Ovšem otázkou je, jak dlouho. Spekuluje se o tom, že by se mohl stát senátorem za jeden moravský region, vzhledem k jeho popisu představy budoucího prezidenta a přáním veřejnosti, by však stála za úvahu zřejmě i spekulace o tom, zda se Okamura dokonce neutká v budoucnu o křeslo hlavy státu. Hloupost?
20.08.2011 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2719 článků)

VIDEO: Dává mi svoje srdce, říká o 19 let mladší přítelkyni Okamura

 
Čtyřicetiletý Tomio Okamura si vztah s o devatenáct let mladší Monikou Talašovou nemůže vynachválit. Denně ho prý okouzluje nejen svou krásou, ale i činy. Před kamerou iDNES.cz jí vyznal lásku, slíbil věrnost a odměnil vášnivým polibkem. "Drží mě pevně pod krkem," uvedl Okamura. Další články k tématu: Okamura bude bojovat za odvolatelnost politiků, Hrad chce zkusit znovu Okamura při volbách netruchlil, užil si košt slivovice i koncert
28.02.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2719 článků)

Klaus, ml.: Ukončení nouzového stavu je jediná možnost, jak ochránit živnostníky před likvidací

 
Poslanecká sněmovna dva dny před Štědrým dnem hlasovala o prodloužení nouzového stavu. Na stranu těch, kteří žádost vlády jednoznačně odmítli, se postavili také poslanci za hnutí Trikolóra. „Ukončení nouzového stavu je jediná možnost, jak ochránit české živnostníky a podnikatele před vládními likvidačními opatřeními,“ vysvětlil postoj předseda hnutí Václav Klaus, ml.
23.12.2020 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10626 článků)

Koronavirový příspěvek podnikatelům se zdvojnásobí na 1000 korun

 
Příspěvek podnikatelům a společníkům malých firem, jejichž činnost byla omezena vládními opatřeními proti epidemii koronaviru, se zdvojnásobí na 1000 korun denně. Pracovníkům na dohodu zůstane denní příspěvek 500 korun. Schválila to ve čtvrtek Sněmovna v rámci nového vládního systému kompenzací. Předlohu příští týden posoudí Senát.
18.02.2021 22:30 |

podobné články

Sněmovna by se měla zabývat úniky z bezpečnostní rady v pátek

 
Sněmovna by se měla zabývat údajným únikem informací z Bezpečnostní rady státu v pátek odpoledne. Mimořádnou schůzi svolal dnes z podnětu opozice předseda dolní komory Jan Hamáček (ČSSD), informoval ČTK tiskový odbor.
09.02.2016 20:51 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3309 článků)