Článek

Okamura proti Křetínskému

 
Redakce deníku Blesk se rozhodla nezvat do svých předvolebních debat zástupce SPD. „Prý je to na přání majitele a českého miliardáře Daniela Křetínského, který podporuje politiku EU, a nepřeje si úspěch SPD. Redakce svůj krok navenek zdůvodnila výmluvou, že prý budou cenzurovat kandidáty SPD kvůli "konstantním xenofobním postojům a opakujícím se projevům nesnášenlivosti jejich čelních představitelů”, napsal na facebook předseda Okamura a přidal svůj názor k celé situaci.
10.09.2020 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Křetínský (52 článků)
Podobné články

Obchod mezi nejbohatšími Čechy: Šmejc prodal Křetínskému podíl v luxusním ráji za 1,2 miliardy

 
Podnikatel Jiří Šmejc prodal čtvrtinový podíl v luxusním hotelovém resortu Velaa Private Island na Maledivách Danielu Křetínskému. Cena transakce dosáhla 49,5 milionu dolarů, tedy 1,2 mld. Kč. ČTK to potvrdil Šmejcův mluvčí Pavel Zuna. Luxusní hotelový komplex s 45 vilami otevřel Šmejc pro turisty v roce 2014.
06.04.2017 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zuna (71 článků) , Jiří Šmejc (1 článek)

Podnikatel Tkáč se vrací do EPH, má 44 % procent akcií. Majoritu drží Křetínský

 
Slovenský finančník a jeden ze zakladatelů skupiny J&T Patrik Tkáč se vrátil do akcionářské struktury Energetického a průmyslového holdingu (EPH), kterou opustil v roce 2017. ČTK to řekl mluvčí EPH Daniel Častvaj. Tkáč podle něj aktuálně vlastní 44 procent minus jednu akcii holdingu. Majoritní podíl nadále patří Danielu Křetínskému a skupině manažerů, kteří v EPH drží 56 procent a jednu akcii. Samotnému Křetínskému, který vykonává manažerskou kontrolu nad holdingem, nepřímo patří 50 procent akcií firmy a jedna akcie.
18.12.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Tkáč (26 článků) , Daniel Častvaj (26 článků) , Daniel Daniel (473 článků) , Daniel Daniel (473 článků) , Daniel Daniel (473 článků) , Daniel Daniel (473 článků) , Daniel Daniel (473 článků) , Daniel Daniel (473 článků) , Daniel Daniel (473 článků)

Okamura: Kdyby Češi byli na sebe hrdí, možná by zatočili i s politiky

 
Česko-japonský podnikatel Tomio Okamura vážně přemýšlí nad vstupem do politiky. Zatím zvažuje kandidaturu do Senátu. Podnikatel v Show Jana Krause prozradil, že jako prezident státu by se zastal tykadlového řidiče Smetany, jehož pokreslení předvolebních plakátů dovedlo až do vězení. Další články k tématu: Zeman ani Okamura by se podle průzkumu na Hrad neprobojovali Okamura zvažuje kandidaturu do Senátu. Teprve pak by zkusil Hrad Tomio Okamura: S přítelkyní jsme si první dva měsíce jen psali Okamura má svou slivovici. Dá jí etiketu i jméno, ale na prodej nebude
11.05.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1136 článků) , Tomio Okamura (2474 článků)

Tomio Okamura o cestě na Pražský hrad: Ještě nejsem zralý

 
Tomio Okamura dostává denně od lidí výzvy k tomu, aby vstoupil do politiky. Mnozí píší konkrétněji: Okamura na Hrad. Samotný Okamura zatím nabídky, a to i od politických stran odmítá. Ovšem otázkou je, jak dlouho. Spekuluje se o tom, že by se mohl stát senátorem za jeden moravský region, vzhledem k jeho popisu představy budoucího prezidenta a přáním veřejnosti, by však stála za úvahu zřejmě i spekulace o tom, zda se Okamura dokonce neutká v budoucnu o křeslo hlavy státu. Hloupost?
20.08.2011 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2474 článků)

VIDEO: Dává mi svoje srdce, říká o 19 let mladší přítelkyni Okamura

 
Čtyřicetiletý Tomio Okamura si vztah s o devatenáct let mladší Monikou Talašovou nemůže vynachválit. Denně ho prý okouzluje nejen svou krásou, ale i činy. Před kamerou iDNES.cz jí vyznal lásku, slíbil věrnost a odměnil vášnivým polibkem. "Drží mě pevně pod krkem," uvedl Okamura. Další články k tématu: Okamura bude bojovat za odvolatelnost politiků, Hrad chce zkusit znovu Okamura při volbách netruchlil, užil si košt slivovice i koncert
28.02.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2474 článků)

Tomio Okamura o novinářské žumpě. Jenom lžou, překrucují a sprostě nadávají. A Sobotka je podrazák, dodělal si všechny kšefty a teď se předvádí s demisí

 
ROZHOVOR „Vzhledem k tomu slovníku, co používá, se asi jedná o jednoho z mnoha lidí z novinářské žumpy,“ říká poslanec Tomio Okamura na adresu bulvárního novináře Pavla Novotného, kterého podle vlastních slov ani nezná. Novotný se do poslance „pustil“ v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Uvedl například, že Okamura je levej až na půdu nebo že je merketér a lhář. Okamura se v rozhovoru vyjádřil i k úternímu rozhodnutí Bohuslava Sobotky. „Demise vlády je podle mého názoru součást volební kampaně,“ míní Tomio Okamura.
05.05.2017 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1082 článků) , Tomio Okamura (2474 článků) , Bohuslav Sobotka (9553 článků)

Majitelé Sparty a Chelsea: Křetínského kabela je proti Abramovičově vysypaná!

 
Oba jsou miliardáři, přesto je mezi nimi obrovský rozdíl. Především v jejich kabelách! Roman Abramovič, boss fotbalové Chelsea, ji má totiž oproti Danielu Křetínskému, šéfovi Sparty, přeplněnou.
11.02.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Roman Abramovič (74 článků)

Nejzábavnější český politik Tomio Okamura představil svého "manažera nahrávek do volebních tlampačů"! O koho probůh jde?

 
Nejzábavnější politik České republiky, tedy poslanec "Tomio Okamura":http://www.extra.cz/tema/tomio-okamura-podnikatel, který se v poslední době etabloval nejen jako "příležitostný herec v klipu mladého rappera":http://www.extra.cz/tak-to-je-konec-tomio-okamura-se-tesne-spojil-s-eunuchem-proti-chuliganum-video-jen-pro-otrle, ale i jako velký kamarád bojovnice za práva utlačovaných Romů Kláry Samkové, se vytasil s dalším nábojem ve své předvolební palbě.
01.02.2014 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2474 článků)

Okamura prý uzavřel smlouvu za 47 milionů sám se sebou. Je to komedie, brání se

 
Palácový převrat v Úsvitu pokračuje, Tomio Okamura se opět stal terčem rebelů v čele s Markem Černochem, kteří se postavili proti němu. Svého předsedu obvinili, že uzavřel nevýhodné smlouvy. Jednu dokonce sám se sebou a za 47 milionů. Některé smlouvy prý již byly vypovězeny, u jiných to má udělat Okamura. Pokud to neudělá, vyzývá ho vzbouřená část Úsvitu k osobní a hmotné zodpovědnosti. Okamura to označil za komedii.
31.03.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2474 článků)

Řepka znemožnil Křetínského. Uřízl si pod sebou větev?

 
Řepka prý Křetínskému řekl, že se s ním odmítá bavit
30.05.2011 15:15 |

podobné články

Spolumajitelé letenského klubu radí: Křéťo, prodej Spartu! Utopil v ní přes miliardu…

 
PRAHA (nem) – Světla na Letné zhasínala v euforii. Svižná Sparta v »suchém triku« utancovala v Evropské lize izraelskou Šmonu 3:1 a ukrojila pro sebe 5 milionů korun z prémií UEFA. Za zdmi chrámu rudých se ovšem hovoří o jiných penězích. Kolegové ze slovenské megafirmy J&T měli podle informací Aha! doporučit vlastníkovi těžce prodělečného klubu Danielovi Křetínskému (37), aby český fotbalový klenot prodal.
27.10.2012 12:15 |

podobné články

Starka: Někdo tu lže. Křetínskému i Peltovi hrozí trest

 
Z "Křetínského tašky" se vyklubala řádná taškařice
31.10.2012 10:50 |

podobné články

ANKETA: Věříte bafuňářům Peltovi a Křetínskému? Šéf Sparty dal policii "prázdnou brašnu"

 
Korupční kauza českého fotbalu mění svůj žánr jako chameleon barvy. Původně to vypadalo na thriller, kde budou padat hlavy. Potom z toho byla kovbojka, kdy každý zúčastněný pálil po každém a nakonec to vše skončí jako komedie. Protikorupční policie zatím nedostala od šéfa Sparty Daniela Křetínského žádné důkazy. Takže tolik omýlaná brašna byla nejspíš úplně prázdná.
07.02.2013 11:40 |

podobné články

Aha! patří Křetínskému a Tkáčovi!

 
Deník Aha! má nového majitele! Společnost Ringier Axel Springer CZ, která vydává mimo jiné i deníky Blesk a Sport, koupili miliardáři Daniel Křetínský a Patrik Tkáč.
21.12.2013 12:07 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Tkáč (26 článků)

Křetínský chce dát lidem kvalitnější zpravodajství. Najdou ho prý v Blesku

 
Průmyslový magnát Daniel Křetínský by chtěl pomocí titulů, které vydává jím spoluvlastněné vydavatelství Czech News Center Holding (dříve Ringier), zvednout úroveň zpravodajství v České republice. Tištěná média prý stále více vytlačuje internet, na kterém ovšem čtenáři získávají pouze povrchní informace, což by v konečném důsledku mohlo vést ke snížení gramotnosti obyvatelstva. K nápravě by Křetínskému měla pomoci i vlajková loď jeho vydavatelství – deník Blesk.
05.09.2014 08:51 |

podobné články

Sázka na uhlí Křetínskému vyšla. Brexit mu může vynést miliardy

 
V době, kdy většina evropských zemí horlivě podporuje energii z obnovitelných zdrojů, skupují podnikatelé Daniel Křetínský a Patrik Tkáč staré uhelné elektrárny a doly po celé Evropě. Díky nejnovějším událostem se "skanzeny minulosti" začínají měnit ve zlatý důl. A díky brexitu si čeští miliardáři mohou výrazně přivydělat.
14.07.2016 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Tkáč (26 článků)

Neúspěšný Topolánek se vrací ke Křetínskému. Už v pondělí se prý hlásil v holdingu

 
Po neúspěchu v prvním kole prezidentské volby se expremiér Mirek Topolánek od pondělí vrátil k práci ve firmách podnikatele Daniela Křetínského, informoval o tom mluvčí holdingu Daniel Častvaj.
15.01.2018 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2320 článků) , Daniel Častvaj (26 článků) , Daniel Křetínský (52 článků)

Ten to kur*í. Klausovi lidé... Známý podnikatel hovořil o českém miliardáři a exprezidentovi

 
Tomáš Řepka má svou vlastní talk show na portálu Extra.cz. Do aktuálního dílu pořadu „Blikanec Tomáše Řepky“ si pozval Petra Macha. Ne tedy bývalého předsedu Svobodných, ale bývalého kontroverzního majitele pražské Sparty. Ten vyprávěl, jak se ho pokoušeli odstavit lidé od Václava Klause. Kritizoval i současné vedení fotbalového kolosu, který patří miliardáři Danieli Křetínskému. Petr Mach vzpomněl také na incident, kdy se ho ve vězení pokusili otrávit.
25.06.2018 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10228 článků) , Tomáš Řepka (1190 článků) , Petr Václav (912 článků)

Okamura se vzdal funkce v AČCKA, chce se naplno věnovat politice

 
Mluvčí Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) Tomio Okamura se dnes vzdal funkce. Kontakt s médii po něm převezme Kateřina Petříčková, Okamura bude nadále působit jako čestný viceprezident asociace. Dnes to oznámil Okamura s tím, že se chce zaměřit na řešení celospolečensky palčivých témat.
10.01.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2474 článků)