Článek

Okamura (KDU-ČSL): Braňme se hádkám a celkovému znechucení

 
Výzva na facebookovém profilu ke kampani pro prezidentské volby
21.11.2022 17:05 |

podobné články

Podobné články

Není to udávání. To má člověk správně dělat. Jakub Železný zasáhl do kauzy Braňme Česko

 
Novinář a moderátor České televize Jakub Železný tvrdí, že nová vládní iniciativa „Braňme Ukrajinu, braňme Česko“ není výzvou k udávání, jak akci nazval expremiér Andrej Babiš. Podle Železného jde o povzbuzení k tomu, co má člověk správně udělat.
21.04.2022 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25088 článků) , Jakub Železný (186 článků)

KDU-ČSL: V Senátu byl ustaven nový klub KDU-ČSL a nezávislí

 
Senátoři zvolení v barvách KDU-ČSL ustavili na svém prvním zasedání po říjnových volbách nový senátní klub. Ten ponese název KDU-ČSL a nezávislí. Zaniká tím stávající Klub za obnovu demokracie - KDU-ČSL a nezávislí. Nový klub má 11 členů a jeho předsedou byl zvolen senátor Petr Šilar.
30.10.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Šilar (50 článků)

Okamura (SPD): Vláda Petra Fialy nám zavádí totalitní diktaturu a chce vyvolat atmosféru strachu

 
Komentář na facebookovém profilu k vládou zřízenému webu ,Braňme Česko, braňme Ukrajinu'.
28.04.2022 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4694 článků)

Hayato Okamura, „senátor“ KDU-ČSL: Když jeden pán viděl jméno Okamura, roztrhal mou vizitku. Pak se mi omluvil

 
Předseda KDU-ČSL představil lidoveckého kandidáta na senátora za Prahu 8 v podzimních volbách. Bude jím Hayato Okamura, bratr předsedy hnutí SPD Tomia Okamury. Tlumočník a překladatel Hayato Okamura loni za lidovce kandidoval do Parlamentu, ale nebyl zvolen. Hayato se v Senátu chce zasadit o demokracii a proevropskou orientaci Česka.
23.05.2018 13:30 |

podobné články

Reálná možnost: Tomio Okamura do Senátu za KDU-ČSL

 
O tom, že by Tomio Okamura, viceprezident a mluvčí Asociace českých cestovních kanceláří mohl zamířit do politiky, se už spekulovalo několikrát. Server Lidovky.cz nyní přišel s informací, že by to mohlo být už v příští rok v senátních volbách na kandidátce KDU-ČSL na Zlínsku. Předseda KDU - ČSL Pavel Bělobrádek prý připustil, že s Okamurou jedná.
06.11.2011 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2949 článků) , Pavel Bělobrádek (1640 článků)

Za KDU-ČSL bude do Senátu kandidovat Hayato Okamura

 
Hayato Okamura bude za KDU-ČSL kandidovat v podzimních volbách do Senátu. Konkrétně bude bojovat o senátorské místo v Praze 8. Jako kandidáta Okamuru schválil celostátní výbor KDU-ČSL, novinářům ho dnes oficiálně představil předseda strany Pavel Bělobrádek.
23.05.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1640 článků)

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o 5 balíčků Nutricap regenerace!

 
Vlasy vyžadují v zimě obzvlášť zvýšenou pozornost. Mráz, sníh, déšť, neustálé přechody z tepla do zimy. To vše se podepisuje na jejich struktuře. Vlasy ztrácejí vitalitu i sílu a lámou se. Aby vlasy mohly být opět v kondici, je třeba je začít pravidelně regenerovat a dopřát jim dostatečné množství vitamínů a vyživujících látek. Řada Nutricap od francouzské společnosti Nutrisanté obsahuje ucelenou péči o vlasy. Naleznete zde šampon Nutricap, kondicionér Nutricap a tabletky Nutricap, které dohromady zlepšují vitalitu, vlasy posilují, dodávají jim lesk, hebkost a potřebné živiny pro zabránění třepení vlasů a celkovému zlepšení jejich struktury Vlasy vyžadují v zimě obzvlášť zvýšenou pozornost. Mráz, sníh, déšť, neustálé přechody z tepla do zimy. To vše se podepisuje na jejich struktuře. Vlasy ztrácejí vitalitu i sílu a lámou se. Aby vlasy mohly být opět v kondici, je třeba je začít pravidelně regenerovat a dopřát jim dostatečné množství vitamínů a vyživujících látek. Řada Nutricap od francouzské společnosti Nutrisanté obsahuje ucelenou péči o vlasy. Naleznete zde šampon Nutricap, kondicionér Nutricap a tabletky Nutricap, které dohromady zlepšují vitalitu, vlasy posilují, dodávají jim lesk, hebkost a potřebné živiny pro zabránění třepení vlasů a celkovému zlepšení jejich struktury
02.11.2011 00:10 |

podobné články

Soukalová vyhrála sprint v Presque Isle a suverénně vládne celkovému hodnocení

 
Gabriela Soukalová si v dnešním závodě v americkém Presque Isle dojela pro třetí vítězství v letošní sezoně. Česká reprezentantka zvýšila svůj náskok na čele průběžného hodnocení už na více jak sto bodů a udělala další důležitý krok k celkovému triumfu ve Světovém poháru.
11.02.2016 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (445 článků)

Braňme statečný Ústavní soud před výpady politiků, vyzývá Melčák

 
Poslanec Miloš Melčák nebude stahovat svou stížnost, v níž protestuje proti zákonu, který zkracuje volební období Sněmovny. Ve čtvrtek řekl, že stejným způsobem by mohli zákonodárci schválit cokoliv, třeba zkrátit mandát prezidentovi. „Ústavní soud se chová statečně. Přejme mu nezávislost a braňme všem, kteří ho napadají,“ řekl ve čtvrtek Melčák TV Prima.
03.09.2009 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Melčák (56 článků)

Vladimír Pelc: Braňme veřejnou službu médií!

 
Do Senátu dorazila petice s názvem „Braňme média veřejné služby!“ (tisk č. 283). Petici podepsalo 16 365 osob. Co v ní petenti tvrdí?
10.06.2018 14:20 |

podobné články

Václav Kovalčík: Braňme raději české pohraničí!

 
Situaci pozoruji dlouho, a vím, že nás tzv. západní spojenci opět zradí, i když děláme maximum v bezhlavém posílání českých vojáků rovnou na smrt! Raději braňme naše pohraničí a Evropu před agresivní migrací, trestejme otrokáře, převaděče a mafie ve světě.
13.08.2018 21:45 |

podobné články

Šéf Svobodných: Braňme úspory! Stát pohrdá těmi, kdo spoří. Lidé si kvůli Babišovi zvykli, že se lže

 
ROZHOVOR „Vlády v posledních letech projídaly budoucnost a dnes už zadlužujeme nejen další generaci, ale i generace, které přijdou po ní. Dnes máme největší inflaci v celé Evropské unii a lidem se ničí jejich životní úspory, aniž by si toho všímali. Nikdo přitom neříká, že se přestanou činit kroky, které šly inflaci naproti, konstatuje předseda Svobodných Libor Vondráček. „Je přitom jasné, že vysoká inflace posledních let není přírodní jev, ale státní zásah a státní pohrdání těmi, kteří léta spoří v penězích. Proto jsme vytvořili balení pěti nejpotřebnějších léků z našeho programu pro nemocnou českou společnost a ekonomiku. A jeden z nich jsme pojmenovali BRAŇME ZNIČENÍ ÚSPOR,“ upřesňuje.
27.05.2020 13:46 |

podobné články

Šéf Svobodných: Braňme úspory! Stát pohrdá těmi, kdo spoří. Lidé si už před Babišem zvykli, že se lže

 
ROZHOVOR „Vlády v posledních letech projídaly budoucnost a dnes už zadlužujeme nejen další generaci, ale i generace, které přijdou po ní. Dnes máme největší inflaci v celé Evropské unii a lidem se ničí jejich životní úspory, aniž by si toho všímali. Nikdo přitom neříká, že se přestanou činit kroky, které šly inflaci naproti, konstatuje předseda Svobodných Libor Vondráček. „Je přitom jasné, že vysoká inflace posledních let není přírodní jev, ale státní zásah a státní pohrdání těmi, kteří léta spoří v penězích. Proto jsme vytvořili balení pěti nejpotřebnějších léků z našeho programu pro nemocnou českou společnost a ekonomiku. A jeden z nich jsme pojmenovali BRAŇME ZNIČENÍ ÚSPOR,“ upřesňuje.
27.05.2020 17:50 |

podobné články

Přemluv tetu, že Putin lže. Hlas na policii. Fiala rozjel akci, oči přecházejí

 
Úřad vlády rozjel novou iniciativu boje proti dezinformacím nazvanou „Braňme Ukrajinu, braňme Česko“. V jejím rámci předkládá příklady „prokremelských lží“ a argumentů proti nim. A také výzvy, kterými se občané mají řídit. Například by měli sledovat a sdílet důvěryhodné zdroje, jako například vládní organizace nebo veřejnoprávní média. Vyvracet lži by se neměli bát ani v osobním kontaktu, například při diskusi s tetičkou nebo kamarádem. Nahlašování dezinformací pak prý „není práskačství“, protože lži ve veřejném prostoru jsou nebezpečné – lidé by je na sociálních sítích měli hlásit, a pokud mají podezření, tak hlásit i trestnou činnost.
20.04.2022 10:15 |

podobné články

Už to jede, Fiala to spustil. A Babiš ve varu: Tohle vám doporučuje. Nahlašovat lidi! A ještě vám tyká

 
Expremiér Andrej Babiš je zděšený novou iniciativou vlády nazvanou „Braňme Ukrajinu, braňme Česko“, v níž vláda mimo jiné tvrdí, že upozornění na dezinformace není práskačství. „Tohle Vám doporučuje vláda Petra Fialy na svém oficiálním webu. Ano, vidíte správně. Nahlašovat lidi. A ještě Vám u toho tykají,“ diví se Babiš.
20.04.2022 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25088 článků) , Petr Fiala (4694 článků)

„Právo na odpor!“ Fiala vyzval národ k „nahlašování“, prý překročil hranice. Citováno z Listiny

 
Autoři iniciativy „Braňme Ukrajinu, braňme Česko“ prezentované na stránkách Úřadu vlády podle mediálního analytika Radima Hrehy zřejmě odhodili nepříjemné masky demokratů, jelikož dospěli k přesvědčení, že akcelerující totalitní atmosféra ve společnosti jim už umožňuje býti sami sebou. Zveřejněná výzva k nahlašování dezinformací nejspíš padne na úrodnou půdu. „Současná politická garnitura přivedla naši společnost do takového stavu, že někteří duševní mrzáci se na to práskání doslova třesou,“ domnívá se bývalý dlouholetý člen a místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek.
20.04.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (946 článků) , Petr Štěpánek (946 článků) , Radim Fiala (402 článků) , Radim Fiala (402 článků)

Udavač, nebo zodpovědný občan? Fiala narazil. Znechutil se i muž, který Rusko nesnáší

 
ANKETA V doméně Úřadu vlády ČR Braňme Ukrajinu, braňme Česko, se píše: „Rusko bezdůvodně a bez vyhlášení války napadlo Ukrajinu. Tuto agresi nesmíme tolerovat a pomáhat jí. Šířením dezinformací pomáháte agresorovi.“ V rámci toho jsou občané nabádáni, aby nahlašovali na dané sociální síti trestné činy ruské dezinformace Policii ČR. Například, že Západ se rozpíná a Rusko ohrožuje. Lze úřad vlády za tuto aktivitu pochválit? Takto se PL.cz zeptaly v anketě nejen politiků.
21.04.2022 20:10 |

podobné články

Jan Schneider „nahlašuje“ dezinformace. Našel je přímo na Fialově vládním webu

 
„Dlužno v této souvislosti vzpomenout na Václava Havla, který památně prohlašoval, že „nejsme jako oni“, a přál si, aby se to stalo pravdou, abychom byli lepší, než ten předchozí režim. Absurdita současné situace brutálně překračuje meze Havlovy představivosti. Tito novodobí autoritáři opravdu „nejsou jako oni“, jsou totiž neskonale pitomější, než onen režim, který měl na mysli Václav Havel, kterého mají tito plná mluvidla, ale hlavy mají prázdné – zato ega mají vydutá, chorobně vydutá,“ komentuje pro ParlamentníListy.cz publicista Jan Schneider doménu Úřadu vlády ČR Braňme Ukrajinu, braňme Česko.
22.04.2022 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6345 článků) , Jan Havel (14 článků)

Udávat a věřit vládě? Co ty lži o covidu? Padla otázka na tělo

 
Spolek Charta 22 spolu s institutem Pro Libertate odsuzuje novou vládní inciativu „Braňme Ukrajinu, braňme Česko“, ve které vláda mimo jiné tvrdí, že nahlašování dezinformací „není práskačství“, protože lži ve veřejném prostoru jsou nebezpečné. Podle Charty 22 ale o práskačství rozhodně jde a člověk nesmí být diskriminován nebo dehonestován na základě svého názoru.
22.04.2022 17:15 |

podobné články