Článek

Oheň vyhnal z domu sedm obyvatel: Odstřelovači prostřelili plynovou lahev!

 
Velké manévry hasičů a policistů si vyžádal v pondělí večer požár na pozemku v blízkosti rodinného domu v Boskovicích. Do bezpečné vzdálenosti bylo evakuováno sedm obyvatel, policie okamžitě uzavřela ulici.
07.04.2020 16:25 |

podobné články

Podobné články

Armádní odstřelovači dostanou nové velkorážní zbraně

 
Armádní odstřelovači získají nové zbraně. Armáda pro ně koupí velkorážní odstřelovací pušky použitelné ke střelbě na velké vzdálenosti i proti technice či opevněným cílům. Zakázka na tři desítky zbraní a jejich příslušenství v hodnotě 45 miliónů korun bude podle mluvčího ministerstva obrany Petra Medka vypsána během několika týdnů.
02.09.2015 10:02 |

podobné články

Prostřelili hrobníkovi nohy. Na nic si prý nepamatují

 
Ostravský krajský soud se v úterý začal zabývat loňskou střelbou, na hřbitově v Opavě. Dva muži tam tehdy podle obžaloby zaútočili na hrobníka a prostřelili mu nohy.
18.01.2011 20:00 |

podobné články

Mohutný požár vyhnal z domovů desetitisíce lidí. Oheň pořád není pod kontrolou

 
VIDEO. Požár u města Colorado Springs vyhnal z domovů už více než 32.000 lidí. Evakuovat bylo třeba i základnu amerického letectva v tomto městě. Plameny v úterý odpoledne přeskočily bezpečnostní valy a hasičům se nedaří dostat oheň pod kontrolu.
27.06.2012 11:35 |

podobné články

Pozor na střeše! Zemana hlídali odstřelovači.

 
Superpřísná bezpečnostní opatření provázela inauguraci nového prezidenta Miloše Zemana. Na střechách a v oknech domů kolem hradního nádvoří a Hradčanského náměstí, byli dokonce rozmístěni odstřelovači.
08.03.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25614 článků)

Muž se chtěl v autě zabít plynovou bombou. Skončil s těžkými popáleninami

 
Muž si v pátku ve Veletrusích na Mělnicku v autě otevřel plynovou bombu. Pokusil se o sebevraždu. Skončil ale s popáleninami na pětině těla. Propanbutanová láhev zřejmě explodovala. Vrtulník záchranné služby ho přepravil do nemocnice.
26.07.2014 09:50 |

podobné články

Sněhová vánice: Cisterna se „zapíchla" do zdi domu, náklaďák zničil plynovou přípojku

 
Sněhová vánice a kluzké silnice potrápily v noci na středu řidiče na západě Čech. Zapíchlá do zdi rodinného domu skončila na Klatovsku cisterna převážející mléko. Na Domažlicku pak nákladní vůz zničil plynovou přípojku a zůstal viset na plotu u domu.
07.04.2021 15:50 |

podobné články

Elitní odstřelovači pálí už na dvojku

 
Tři muži v kuklách čekají na pozicích s puškami, v kříži zaměřovače už našli svůj cíl. Do sluchátek k nim promlouvá klidný hlas velitele: „Pět, čtyři, tři, dva.“ A v tom padnou tři výstřely současně. Všechny terče jsou zasaženy. Policejní odstřelovači elitního Útvaru rychlého nasazení splnili úkol. Na jedničku nebo povel „pal“ nečekají, střílí na dvojku.
06.09.2011 03:45 |

podobné články

Vyhozené peníze! Zemanova stráž nakoupila odstřelovací pušky za miliony, které nesmí použít

 
TAKTO SE HOSPODAŘÍ V ČESKU! Zatímco prezident hovoří o splácení státního dluhu a zakládá k tomu účty, jeho Hradní stráž utrácí miliony z peněz daňových poplatníků za špičkové odstřelovací pušky, které nesmí v akci používat. O neskutečném nákupu informoval internetový deník Insider.
12.07.2013 11:20 |

podobné články

Ostře hlídaný Zeman: Hradní stráž má odstřelovací pušky za 7 milionů. V míru střílet nesmí!

 
Skoro jako by se Pražský hrad chystal na nějaké vážné problémy! O bezpečnost prezidenta Zemana se má nově postarat i nakoupený arzenál pro hradní stráž - sada 18 speciálních pušek pro odstřelovače. Jenže má to háček. Hradní stráž je v dobách míru nemůže použít! A navíc tu jsou již specializovaní policejní odstřelovači, kteří na prezidenta občas dohlíží. Není proto tenhle nákup příliš úzkostlivým opatřením?
28.02.2014 17:45 |

podobné články

Na sídlo policie v Dallasu útočil muž: Zabili ho odstřelovači

 
Útočník dnes ráno střílel na policisty u jejich sídla v americkém Dallasu. Před útěkem ozbrojenec zanechal u policejní budovy tašky s malými bombami. Jedna explodovala sama, druhá pomocí pyrotechniků. Muže o několik hodin později zabili odstřelovači. Nikdo další nebyl zraněn, řekl novinářům velitel místní policie David Brown. Nejednalo se podle něj o teroristický čin.
13.06.2015 22:15 |

podobné články

Osobnosti: David Brown (9 článků) , David Brown (9 článků) , David Brown (4 články) , David Brown (4 články) , David Brown (5 článků) , David Brown (4 články)

Jan Urbach: Na majdanu stříleli odstřelovači ze zahraničí

 
Odstřelovači, kteří stříleli v roce 2014 do lidí během protestů v Kyjevě, přijeli na Ukrajinu z jiných zemí. Vypověděl to bývalý ukrajinský prezident Viktor Janukovyč v průběhu výslechu u Dorogomilovského soudu.
17.12.2016 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Janukovyč (384 článků)

Požár vyhnal lidi z postelí: Hasiči na Jižním Městě hasili oheň ve sklepě obytného domu

 
Požár ve sklepě znepříjemnil obyvatelům jednoho z domů v ulici Valentova na Jižním Městě páteční večer. Hasiči museli všechny z domu vyhnat ven. Oheň rychle uhasili, ale štiplavý kouř se dostal i do vyšších pater.
08.05.2021 08:00 |

podobné články

Řidič při nehodě spustil manévry, trefil dům s plynovou přípojkou

 
Nebezpečnou havárii způsobil dnes po poledni řidič osobního auta, který v Kralupech nad Vltavou narazil do domu, a přitom vzal s sebou i plynovou přípojku. Hasiči kvůli úniku plynu evakuovali obyvatele domu. Informace potvrdila mluvčí hasičů Lenka Kostková.
26.09.2013 13:35 |

podobné články

VIDEO: Noční požár vyhnal obyvatele domu Prahy 10 na ulici: Hasiči zachránili 17 osob a kočku

 
Nepříjemnou noc zažili obyvatelé domu v Kounické na Praze 10. Z jejich bytů je krátce po desáté vyhnal silný dým, který se valil z požáru v suterénu. Hasičské jednotky z domu evakuovaly na 17 osob a jednu kočku.
17.09.2018 07:20 |

podobné články

Auto po nehodě v Těrlicku poškodilo plynovou přípojku

 
Jednotka profesionálních hasičů (HZS MSK) z Havířova zasahovala v úterý 4.2.2014 po poledni v obci Těrlicko (okres Karviná) u nehody osobního automobilu, které v zahradě rodinného domu poničilo domovní plynovou přípojku a skončilo na pravém boku. Zraněný řidič skončil v péči zdravotníků.
04.02.2014 17:50 |

podobné články

Požár bytu vyhnal lidi na ulici, dva se nadýchali kouře

 
K požáru bytu ve 2. patře bytového domu v Jaromírově ulici v pražských Nuslích vyjíždělo v úterý před půlnocí několik hasičských vozů. Zakouřený dům vyhnal na ulici část jeho obyvatel, dva z nich, obyvatelé zasaženého bytu, skončili v rukou zdravotníků.
03.11.2010 06:10 |

podobné články

Španělsko dusí vedra i požár. Mrtvých je 10, ve Valencii vyhnal oheň tisíce lidí

 
Na tři tisíce lidí už evakuovaly místní úřady kvůli lesnímu požáru, který se od pondělí šíří na východním pobřeží Španělska v regionu Valencie. Oheň zničil dvě desítky domů a na 2700 hektarů. Podle deníku El Mundo se požár blíží i k přímořskému letovisku Gandia, které je oblíbenou turistickou destinací. Španělsko nadále sužuje vlna veder, která si od minulé středy vyžádala deset lidských životů. Poslední obětí se stal v úterý starší muž, který zkolaboval na ulici v Barceloně.
08.08.2018 13:05 |

podobné články

Výbuch plynu a požár rodinného domu na Mělnicku! Na vině je zřejmě lahev propan-butanu

 
V obci Stránka na Mělnicku hořel po výbuchu rodinný dům, jeden člověk je zraněný. Oheň zasáhl celou budovu. Na místě zasahovaly desítky hasičů. Podle hasičů byla pravděpodobnou příčinou výbuchu propan-butanová lahev.
11.07.2017 19:25 |

podobné články

Požár vyhnal na Boží hod patnáct lidí z domu, jednoho musela odvézt sanitka

 
Klid a mír s vánočními pohádkami si příliš neužili obyvatelé jednoho z panelových domů v Brně. Od televizních obrazovek je vyhnal požár v jednom z bytů.
25.12.2016 22:35 |

podobné články