Článek

Ohavné výhrůžky Jurečkově rodině: Budoucí ministr zvažuje kvůli synům právní kroky

 
Nadávky, urážky, ale dokonce i výhrůžky smrtí či snahy o přímé napadení. Doba covidová přinesla vyhrocené momenty a planoucí emoce, někdy však značně překračující hranice zdravého uvažování. Také politici se v posledním roce setkávají s množstvím e-mailů a zpráv od lidí, kterým vadí mj. covidová opatření či jiné věci. Šéf KDU-ČSL a předpokládaný ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka se setkal s ohavným vzkazem, jenž tentokrát zamířil přímo na jeho nejbližší. Kvůli výhrůžce synům zvažuje právní kroky, řekl v Epicentru na Blesk.cz.
07.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (957 článků)
Podobné články

Parlamentní listy útočí na rozhlas kvůli utrácení. ČRo kvůli článkům zvažuje právní kroky

 
Server Parlamentní listy za poslední měsíc zveřejnil několik textů o údajném plýtvání v Českém rozhlase. Vesměs měly chytlavé titulky typu: "Papáme, bumbáme", "Veřejnoprávní utrácení pokračuje" nebo "Za cenu (rozhlasového) výzkumu koupíte na Moravě byt". Místo novinářské práce jde ale jen o emotivně okomentované veřejně dostupné smlouvy. Rozhlas, který autoři textů vůbec neoslovili, kvůli článkům zvažuje právní kroky, píše Vojtěch Berger na webu Hlídací pes.
24.10.2019 10:35 |

podobné články

Blažek zvažuje kvůli amnestii právní kroky proti Hasenkopfovi

 
Ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) zvažuje právní kroky proti poradci Kanceláře prezidenta republiky Pavlu Hasenkopfovi, který uvedl, že lednovou amnestii připravilo Ministerstvo spravedlnosti. Hasenkopf si podle Blažka "kompenzuje frustraci ze ztráty místa na Hradě".
02.05.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (646 článků)

Simona Stašová se kvůli synům vzdala majetku: Žije v chajdě na okraji Prahy

 
Kvůli synům se vzdala majetku! Simona Stašová (62) sbalila kufry, synům Markovi (30) a Vojtovi (21) přenechala své dva byty a sama se přestěhovala do miniaturního domečku! Ten navíc není ani zkolaudovaný.
10.07.2017 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Simona Stašová (410 článků)

Cermat zvažuje právní kroky proti hackerovi, který napadl server novamaturita.cz

 
Pražská centrála společnosti Cermat zvažuje právní kroky proti hackerovi, který v neděli 29. května napadl webový server www.novamaturita.cz.
31.05.2011 14:50 |

podobné články

„Bylo to odporné.“ Výhrůžky Ondráčkovi šokovaly i otrlého šéfa komunistů

 
Předsedu KSČM Vojtěcha Filipa zděsily výhrůžky, které podle svých slov dostal poslanec Zdeněk Ondráček v souvislosti s tím, že se stal předsedou komise pro kontrolu GIBS. To byl také oficiální důvod Ondráčkovy rezignace. Filip je označil za nízké a ohavné. Vyloučil zároveň, že by ve hře v souvislosti s koncem bývalého „esenbáka“ byl „politický handl“.
06.03.2018 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1556 článků)

Sexy zrzka Pauhofová ukázala vadu na kráse: Předvedla ohavně zkažené zuby!

 
Patří k nejkrásnějším herečkám na Slovensku, nicméně má slabiny jako každá žena. Tatiana Pauhofová ukázala to, co nikdo nikdy nejspíše vidět neměl. Její úsměv ničí zkažené zuby ohavné žluté barvy!
13.01.2017 13:05 |

podobné články

Slovenskému Ústavu paměti národa se nelíbí verdikt soudu a zvažuje další kroky proti Babišovi

 
Slovenský Ústav paměti národa (ÚPN) není po prohraném sporu o oprávněnost evidence českého ministra financí Andreje Babiše v archivních svazcích někdejší československé tajné policie StB spokojen s verdiktem soudů. Instituce, která na Slovensku dokumenty po Státní bezpečnosti archivuje, zvažuje další právní kroky, kterými by se pokusila soudní rozhodnutí ve prospěch Babiše zvrátit. ČTK to řekl mluvčí ÚPN Tibor Ujlacký.
25.09.2015 12:46 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24456 článků)

Hasenkopf zvažuje právní kroky proti kancléři Mynářovi

 
Právník prezidentské kanceláře Pavel Hasenkopf se údajně ohradil proti tvrzení Zemanova kancléře Vratislava Mynáře, že patří mezi autory novoroční amnestie. Lidovky.cz píší, že to podle něj není pravda a taková slova ho prý poškozují. Hasenkopf prý proto zváží právní kroky, a to nejen proti Mynářovi, ale i Kanceláři prezidenta republiky.
27.04.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (1401 článků)

Piráti „upirátili“ logo Elánu, kapela zvažuje právní kroky. Bartoš: Vše bylo v rámci zákona

 
Pirátská strana ve svém silvestrovském videu použila logo kapely Elán. Ta jim to ale nepovolila. Na skutečnost upozornil v sobotu server iDnes.cz. Slovenská kapela podle svého manažera zváží proti politické straně právní kroky. Předseda Pirátů Ivan Bartoš ale na použití loga ve videu nic špatného nevidí, šlo podle něj o parodii a koláž, což prý autorský zákon umožňuje.
06.01.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2429 článků)

Alena Šeredová o třetím těhotenství: Synům ho oznámila zvláštním způsobem!

 
Velmi dojemným způsobem oznámila Alena Šeredová (41) synům, že čeká další miminko! Louis Thomas (12) a David Lee (10) dostali dopis, v němž k nim promlouval přímo jejich budoucí sourozenec!
13.02.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (831 článků) , David Lee (12 článků) , David Lee (19 článků) , David Lee (7 článků) , David Lee (24 článků) , David Lee (24 článků) , David Lee (10 článků) , David Lee (10 článků) , David Lee (3 články) , David Lee (8 článků) , David Lee (8 článků) , Lee Thomas (42 článků) , Thomas Lee (5 článků)

Boj proti pančovanému vínu: Vinotékám radí na Jurečkově webu i komiksy

 
Ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) sliboval pomoc pro vinaře i vinárny v souvislosti s novelou vinařského zákona a ta byla nyní spuštěna – Jurečkův resort rozjel web www.vinarskyzakon.cz. Jeho součástí jsou i komiksy, které vinařům a vinárnám radí, jak mají postupovat. Jurečka si od zákonu slibuje, že omezí dosavadní pančování vína.
03.03.2017 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (957 článků)

Ministr Žák bude zdůvodňovat růst nákladů na právní služby ŘSD

 
Důvody rostoucích cen za právní služby, které mezi roky 2010 až 2012 zadalo Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) externím právním poradcům, bude na čtvrtečním zasedání vlády hájit ministr dopravy v demisi Zdeněk Žák. Přílišné zvýšení nákladů na právní poradenství odhalil na ŘSD koncem září Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ), který upozornil, že mezi roky 2010 a 2012 se tato suma zvýšila o 62 procent na téměř 132 milionů korun za rok. Hodinová sazba za právní služby byla vysoutěžená v transparentním řízení, uvedlo Ministerstvo dopravy.
01.01.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Žák (159 článků) , Zdeněk Žák (159 článků)

Nastupující ministr Balvín se zhrozil nad posledními kroky Hanákové

 
Budoucí ministr kultury Jiří Balvín se nechce pouštět do konfrontace s někdejším premiérem Vladimírem Špidlou, který označil členy tvořícího se Rusnokova kabinetu za lidi druhé až třetí kategorie. Sám ale považuje své budoucí kolegy za renomované odborníky ve svých oborech. Kroutí hlavou nad kroky na poslední chvíli, k nimž sáhla končící šéfka resortu Alena Hanáková. K jednomu z nich poznamenává, že Národní galerie si zaslouží ředitele vybraného v jasné soutěži.
07.07.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Špidla (332 článků) , Alena Hanáková (320 článků) , Jiří Balvín (114 článků)

Plzeňský „kmotr“ Jurečko z ODS shání ptačí budky

 
Místopředseda plzeňské ODS a člen výkonné rady ODS Roman Jurečko bývá často označován za nejvlivnějšího kmotra v řadách ODS, který tahá za nitky a dokáže ovlivňovat řadu věcí na politické scéně. Málokdo však ví o Jurečkově vášni pro chovatelství zvířat a přírodu, zejména pak o divoké ptactvo. Přírodě Roman Jurečko rád pomáhá a jeho posledním projektem je instalování minimálně 500 ptačích budek do plzeňských mateřských i základních škol a městských parků během letošního roku.
23.04.2011 19:25 |

podobné články

Pomozte najít Klárku! Agáta Prachařová pátrá po sestře kamaráda

 
Pátrání po Kláře Jurečkové rozjel její bratr přes Facebook. Příspěvek sdílela i Agáta Prachařová. Neviděli jste Klárku?
28.05.2016 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3207 článků)

Svrčinová jako hlavní hygienička skončí? Budoucí ministr Válek z ní chce udělat „výživářku“

 
Budoucí ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) nepočítá s Pavlou Svrčinovou na postu hlavní hygieničky. Budoucí šéf resortu v nedávném rozhovoru pro Blesk Zprávy naznačil první možné personální kroky, které hodlá podniknout po svém jmenování. Jeden z nich se týká právě současné hlavní hygieničky, tou dobou nakažené covid-19. Svrčinová by měla mít nově na starosti koordinaci zdravé výživy v Česku, čemuž podle budoucího ministra rozumí nejvíc. Válek zároveň nevyloučil, že po třetí dávce bude u někoho potřeba i čtvrtá dávka vakcíny.
21.11.2021 05:15 |

podobné články

Evropská komise zahajuje právní kroky proti Francii kvůli deportacím Romů

 
Evropská komise ve středu oznámila, že proti Francii podnikne právní kroky kvůli deportacím romských přistěhovalců. Informovala o tom agentura Reuters.
29.09.2010 15:25 |

podobné články

Brusel kvůli Romům zahájil "právní kroky" vůči Francii

 
Evropská komise se ve středu rozhodla zahájit právní kroky vůči Francii, kritizované za svůj přístup k bulharským a rumunským Romům, kvůli tomu, že nerespektuje evropská pravidla volného pohybu osob.
29.09.2010 17:20 |

podobné články

Rusnokův program je podobný cílům ČSSD. Sobotka zvažuje další kroky

 
Podle předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky je program vlády Jiřího Rusnoka dost podobný cílům sociálních demokratů. Nyní proto zvažuje další kroky, na těch se ale shodne až grémium strany příští týden v úterý.
02.08.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rusnok (1920 článků) , Bohuslav Sobotka (9578 článků)