Článek

Odznak Vysočina: Drsná krajina, a ještě drsnější tým kriminalistů na vás čeká v přicházejícím nováckém krimi seriálu

 
Už 4. ledna se představí na televizních obrazovkách nový kriminální seriál a s ním přichází noví hrdinové a spletité zločiny. To vše je zasazeno do lůna Vysočiny.
27.12.2021 12:00 |

podobné články

Podobné články

Režisér seriálu Odznak Vysočina Andy Fehu o seriálu i životě: Zametal jsem chodníky v Anglii

 
Na Nově startuje nový kriminální seriál Odznak Vysočina. Redakci eXtra.cz poskytl rozhovor jeden z režisérů Andy Fehu (35), který promluvil nejen o zajímavých detailech z natáčení na divoké Vysočině, ale také o svých nelehkých začátcích a celkové tvorbě. Jak se ostřílení herci nové detektivky připravovali na role policistů? Co bylo během tvorby seriálu náročné a proč nosí Odznaky Vysočiny dvě ženy? To a mnohem více se dozvíte níže.
14.01.2022 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Andy Fehu (4 články) , Andy Andy (42 článků)

Michal Suchánek a jeho zmařený potenciál v seriálu Odznak Vysočina

 
Právě v této době je nejčerstvějším projektem herce Michala Suchánka role detektiva Karla Šmída v seriálu Odznak Vysočina. Postava, na kterou se diváci těšili, nakonec zůstává v pozadí a očekávaná akce v podání dua Suchánek–Hofman se nedostavila.
05.02.2022 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (317 článků) , Michal Suchánek (139 článků) , Karel Šmída (4 články)

První díl seriálu Odznak Vysočina u diváků nepochodil: Katastrofa bez šťávy a hlavně nuda, zlobí se Češi

 
Detektivní seriál Odznak Vysočina je žhavou novinkou TV Nova. Dnes mohli diváci u televizních obrazovek sledovat premiérový první díl nesoucí název Zlobába. Televizní pořad, ve kterém se objevila i řada známých tváří, jako Michal Suchánek (56), Martin Hoffman (43) nebo miláček dívek a žen Patrik Děrgel (32), ale diváky příliš nenadchnul. 
13.01.2022 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (317 článků) , Michal Suchánek (139 článků) , Patrik Děrgel (71 článků) , Patrik Suchánek (2 články) , Martin Suchánek (5 článků)

Odznak Vysočina versus ZOO: Který seriál u diváků zvítězil? Bylo to těsné!

 
Čtvrteční večer byl pro milovníky seriálů opravdu výživný. Ve stejnou chvíli totiž odstartovaly hned dvě novinky –⁠ krimiseriál Odznak Vysočina a rodinné drama ZOO. Který z nich u diváků nakonec vyhrál?
14.01.2022 17:20 |

podobné články

Odznak Vysočina dostal od uživatelů jen 34 %? Je to skutečně tak špatné?

 
Ve čtvrtek odvysílala televize Nova první díl nového kriminálního seriálu Odznak Vysočina. I když podle denní sledovanosti u diváků seriál uspěl (1. díl vysílaný v hlavním vysílacím čase po 20. hodině sledovalo 1,39 mil. diváků), hodnocení na ČSFD dosáhlo pouhých 34 %, což za úspěch považovat nelze.
18.01.2022 11:00 |

podobné články

Patrik Děrgel (32) vyměnil nemocnici za Odznak Vysočina: Jsem až moc hodný...

 
Do paměti diváků se Patrik Děrgel (32) zapsal účinkováním v show Tvoje tvář má známý hlas, rolí prince Jana v pohádce Korunní princ či jako syn primáře Máry z Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje i se svou ženou Markétou (34), rozenou Frösslovou. V současné době ho můžete vidět jako začínajícího policistu Vaška Kociána v seriálu Odznak Vysočina, který vysílá každý čtvrtek TV Nova. S vyšetřováním zločinů má přitom zkušenosti už z primáckých V.I.P. vražd, kde hrál hlavního vyšetřovatele.
29.01.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Děrgel (71 článků)

Tetování jako politický odznak: Co si nechávají zvěčnit muslimové v Libanonu?

 
Časy, kdy se tetování považovalo za odznak kriminálníků a spodiny jsou dávno pryč, ať už jde o západní svět nebo Blízký východ. Někdo si nechává udělat tetování jen jako ozdobu bez hlubšího smyslu, pro někoho je to hlubší záležitost. Někteří lidé ho dokonce používají jako náboženský a politický odznak. Jako třeba šíité v Libanonu.
30.07.2016 19:55 |

podobné články

Hvězda Odznaku Vysočina o natáčení se zbraní: Musíte důvěřovat. Slepý náboj dokáže roztrhat plastovou láhev, říká Děrgel

 
Jednou z hvězd kriminálního seriálu Odznak Vysočina je i sympatický herec Patrik Děrgel, který hraje kriminalistu. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvil o zákulisí natáčení a jak se vyrovnává s kritikou. Také se rozpovídal o soukromí, roli otce, jak trávil koronavirovou pandemii a prozradil, jaký drsný sport je jeho meditačním rituálem. "Párkrát mi krev tekla, ale většinou je to kvůli mým chybám."
27.01.2022 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Děrgel (71 článků)

Kraj Vysočina i pro letošní zimu podpořil úpravu lyžařských běžeckých tras

 
Kraj Vysočina patří v rámci České republiky k oblíbeným regionům pro běžecké lyžování. Mírně zvlněná krajina, atraktivní prostředí a také upravené trasy patří u milovníků bílé stopy k největším lákadlům. Už druhým rokem přispívá Kraj Vysočina na údržbu lyžařských běžeckých tras, jejich značení nebo na realizaci opatření pro dostatečný bezpečnostní a technický standard trasy. Síť upravovaných běžeckých tras podpořených z Fondu Vysočiny si lze nyní vyhledat na webových stránkách Kraje Vysočina.
12.01.2015 15:42 |

podobné články

Vysočina si chce změnit název. Místo kraj Vysočina na Kraj Vysočina

 
Návrh ústavního zákona, aby se kraj Vysočina přejmenoval na Kraj Vysočina, projedná ve středu kabinet Petra Nečase (ODS).
29.08.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9391 článků)

Seznamte se s herci, které budete potkávat v novém krimi Odznak Vysočina

 
Pokud se nějakému žánru v českých vodách daří, tak je to právě ten kriminální. Ať už jde o příběhy, které čerpají ze skutečných událostí, nebo o podobnost pouze náhodnou, boj se zločinem mají Češi prostě rádi, a to už řadu let (Stopa vede až k nesmrtelnému seriálu 30. případů majora Zemana).
28.12.2021 12:25 |

podobné články

Naváže ZOO na úspěch Slunečné? Romantika se těší větší sledovanosti než krimi z Vysočiny!

 
Že by se Primě podařila další bonanza jako v případě Slunečné? Zatím tomu vše nasvědčuje! V souboji čtvrtečních premiérových seriálů ZOO versus Odznak Vysočina, který minule vyhrála (byť o prsa) nová česká detektivka, bylo tentokrát všechno jinak!
21.01.2022 13:10 |

podobné články

Drsná bruneta z Krimi zpráv se pustila do hubnutí: Za tři měsíce má dole 12 kilo

 
Moderátorka Krimi zpráv Bára Kozáková pořádně prokoukla. Drsná bruneta, která provází událostmi ze světa zločinu, se pustila do hubnutí a cítí se i vypadá mnohem lépe. "Už jsem se sama na sebe nemohla dívat," prozradila Super.cz důvod, proč začala shazovat.
24.04.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Kozáková (26 článků)

Mladičká Elin Herbeck (15): Blýskla se v Odznaku Vysočina

 
Poprvé před televizní kamerou a rovnou klíčová role. Elin Herberck (15), která zatím znala jen jeviště karlínského divadla, získala prostor v seriálu Odznak Vysočina v hlavní roli s Martinem Hofmannem (43).
14.01.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hofmann (82 článků)

Kraj Vysočina na jaře zmodernizuje poslední dva úseky silničního tahu mezi Jihlavou a Pelhřimovem

 
Na trase Jihlava – Pelhřimov v třicetikilometrové trase silnice II/602 zbývá modernizovat cca 4,2 km. Dva úseky Dušejov – Hubenov a Olešná – Strměchy je Kraj Vysočina připraven začít rekonstruovat hned z jara příštího roku. „Během zimy bude jasné, která firma se prací ujme, ještě před letošními Vánocemi musí Kraj Vysočina stihnout podat žádost na spolufinancování těchto rekonstrukcí z fondů EU,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.
05.10.2018 11:01 |

podobné články

I Hofmann a Suchánek ubrali. Nova natočila nezvykle civilní seriál Odznak Vysočina

 
Nová krimi se vymyká průměru. První epizody se točí kolem předsudků, zneužívání nebo exekucí.
09.01.2022 17:35 |

podobné články

Vysočina se ode dneška jmenuje Kraj Vysočina

 
Vysočina jako správní region od pondělí 1. srpna mění název na Kraj Vysočina. Účinnosti totiž nabývá novela ústavního zákona o vyšších územních samosprávných celcích. Změna má odstranit potíže kraje s používáním názvu při komunikaci s úřady veřejné správy a při uzavírání smluv.
01.08.2011 09:05 |

podobné články

Kraj Vysočina změnil název, nová razítka už má

 
Od 1. srpna má Vysočina nový název. Region smí ode dneška používat jméno Kraj Vysočina. Podle mluvčího Kraje Vysočina Jana Nechvátala proběhla administrativní změna názvu bez problémů.
01.08.2011 10:25 |

podobné články

Hasiči na Vysočině jsou vybaveni automatickými externími defibrilátory

 
Všech jedenadvacet stanic profesionálních hasičů v Kraji Vysočina je od roku 2008 vybaveno automatickými externími defibrilátory. Tyto přístroje umožňují provést účinnou resuscitaci osoby se zástavou srdce. Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina začal defibrilátory vybavovat stanice v roce 2007. Mezi prvními stanicemi, které defibrilátory disponovaly, byly stanice v Havlíčkově Brodě, Jihlavě, Pelhřimově, Třebíči a Žďáře nad Sázavou. V průběhu roku 2008 byly z finančních prostředků Kraje Vysočina zakoupeny defibrilátory na zbývajících šestnáct stanic v kraji a Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina se tak stal v republice prvním sborem, který měl defibrilátory na všech svých stanicích.
17.07.2014 23:20 |

podobné články