Článek

Odvolaný exekutor možná stále úřaduje. Komora dává ruce pryč

 
Exekutor Ivo Dědek již od dubna nesměl vykonávat svou činnost, přesto jej nedávno novináři objevili v jeho kanceláři. I podle exekutorské komory je takové jednání v rozporu se zákonem, ovšem lidé, u kterých by suspendovaný vymahač zazvonil, by se měli obrátit na orgány činné v trestním řízení.
24.07.2012 22:40 |

podobné články

Podobné články

Ve snu by mě nenapadlo, že jdu do takového rizika, nechápe odvolaný Burian

 
Odvolaný ředitel Národního divadla Jan Burian nevylučuje, že za jeho odvoláním mohou být důvody související s auditem první scény. Ten podle Buriana nedopadl pro některé osoby dobře a odvolaný ředitel se s nimi chtěl rozloučit.
02.08.2013 04:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Burian (202 článků)

Módní trendy, od kterých rychle ruce pryč!

 
Některé módní trendy platí za nesmrtelnou klasiku, která ani po několika letech jednoduše nebude out. Ovšem hned vedle klasiky, která nikdy nezestárne, stojí celá řada módních přešlapů, které sice jeden čas skutečně platily za TOP špičku v módním žebříčku, ale postupem času jejich sláva vyprchala. Nechcete-li své okolí děsit a zanechat dojem, že jste se právě vrátili odněkud z Marsu a nemáte sebemenší tušení, co se ještě nosí a za co už se sekají hlavy, přečtěte si tento článek. Bude pro vás užitečným prozřením do módního světa. Módní trendy, které se nenosí – na co rozhodně nevsázet: Neonové barvy Neonky opravdu jeden čas zaplavily celý svět a každý po nich toužil, ovšem stejně tak rychle, jako se dostaly na absolutní špici z ní stejně tak rychle zase klesly do zapomnění. Potěšíme vás, že na ně nemusíte zanevřít úplně – stačí, když je budete nosit v malé míře, která ničemu neuškodí. Vpředu krátké, vzadu dlouhé Dlouholetým nešvarem něžného pohlaví jsou šaty typické pro svůj střih – zatímco na přední straně sahají maximálně ke kolenům, vzadu byste si po nich mohli šlapat. Tak takhle ne – šaty mají být buď dlouhé, nebo krátké, žádný kompromis mezi tím opravdu nevypadá dobře. Drsné ostny Kovové aplikace, drobnosti a maličkosti jakéhokoli množství, rázu či povahy možná byly jeden čas trendy, ale i ostny již mají svá nejlepší léta dávno za sebou. Pokud tedy nechcete vypadat jako byste byla hlaví herečkou z nějakého hororu, dejte od kovových blbůstek honem rychle ruce pryč! Tenisky naprosto ke všemu Tenisky jsou pohodlná a velice oblíbená obuv, které podléhají dívky i ženy nejrůznější věkové kategorie. Což o to, proti teniskám jakékoli barvy či designu nemáme jedině slůvko proti, ovšem pozor na to, k čemu si tyhle botky vlastně oblékáte. Jeden čas je totiž ženy nosily i k sukním či šatům – a s touto volbou letos opravdu nezabodujete.... Čtěte více Příspěvek Módní trendy, od kterých rychle ruce pryč! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
03.07.2015 08:56 |

podobné články

Exekutor byl odsouzen za neužití pravomoci. Přesto pracuje dál

 
Ivo Dědek byl za zneužití pravomoci exekutora odsouzen k podmíněnému trestu. Navzdory svému odsouzení dál vykonává svou profesi a vyhlašuje exekuce na majetky dlužníků, těm se tak otvírá možnost jeho rozhodnutí napadnout. Exekutorská komora ČR dává od svého člena ruce pryč. A Dědkovi hrozí, že a své protizákonné počínání znovu stane před soudem.
23.07.2012 07:05 |

podobné články

Viróza je pryč. Zeman opět úřaduje, i když jen v kanceláři

 
Prezident Miloš Zeman po nemoci opět úřaduje. Podle své mluvčí Hany Burianové bude tento týden pracovat převážně ve své kanceláři na Pražském hradě, aby doléčil virózu, kterou onemocněl minulý týden. Prezident se již v neděli zúčastnil zahajovacího koncertu Pražského jara. 
13.05.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27863 článků)

Hrad zaplatí za Zemanova Peroutku: Exekutor mu dal pokutu 100 tisíc

 
Exekutor uložil prezidentské kanceláři pokutu 100.000 korun za nerespektování rozsudku v kauze novináře Ferdinanda Peroutky. Pokud Hrad nesplní svou povinnost omluvy, může mu exekutor obstavit účet. Informaci České televize ČTK potvrdil právník Peroutkovy vnučky František Vyskočil.
24.10.2016 14:50 |

podobné články

Za dveřmi stojí exekutor kvůli dluhům vašich dětí. Má nárok na váš majetek?

 
Mají vaše zletilé děti dluhy? Strachujete se, že jednoho dne u vašich dveří zazvoní exekutor a zabaví i váš majetek? Obavy hoďte stranou. Na vaše věci nemá exekutor právo. Co dělat, když se dítě topí v dluzích a jak se bránit při zabavování vašeho majetku?
14.09.2018 00:10 |

podobné články

Ve čtvrtek dorazí na Kliniku exekutor. Chce to zkusit po dobrém, obyvatelé však ustoupit nehodlají

 
Ve čtvrtek dopoledne zahájí soudní exekutor Ivo Luhan vyklizení budovy v Jeseniově ulici na pražském Žižkově, kde sídlí Autonomní sociální centrum Klinika. Jak exekutor uvedl pro server Aktuálně.cz, nejprve zkusí situaci vyřešit po dobrém a ohledně případné asistence policie se rozhodne až podle situace. Zprávu převzala ČTK.
09.01.2019 20:25 |

podobné články

Boj o Kliniku pokračuje! Aktivisté zůstávají v budově, exekutor vyklízení přerušil. Na místo se vrátí zítra

 
Autonomní centrum Klinika na pražském Žižkově se dnes z rozhodnutí soudu exekučně vystěhovává. Původně zamýšlená poklidná akce v Jeseniově ulici se ale vyostřila, exekutor Ivo Luhan se s aktivisty postrkoval, pak na místo přivolal policii. Demonstranti dostali nejprve lhůtu na opuštění pozemku do 11:30, tu ale většina z nich nedodržela. Ani další ultimátum, které exekutor stanovil na 12:30, příliš platné nebylo - aktivisté zůstávají na střeše budovy i v ní. Stavební firma mezitím začala se zabezpečováním a vyklízením budovy.
10.01.2019 08:35 |

podobné články

Milostivé léto pro černé pasažéry: Kritizovaný exekutor ustoupil, dvojitý poplatek účtovat nebude

 
Exekutor Juraj Podkonický oznámil pražskému dopravnímu podniku (DPP), že v rámci takzvaného milostivého léta ustupuje od účtování dvojnásobného poplatku za zastavení exekuce u pokut vymáhaných od černých pasažérů, píšou páteční Hospodářské noviny (HN). Dosud exekutor považoval částku za nezaplacený lístek a pokutu od revizora za dva samostatné dluhy. Vedení města v minulosti Podkonického kvůli této praxi kritizovalo, ten ale tvrdil, že postupuje podle zákona.
10.12.2021 11:20 |

podobné články

Nápad Pirátů na základní příjem pro každého. Bartoš dává ruce pryč, jiní členové hovoří jinak

 
Cestu k základnímu příjmu pro všechny hledají Piráti. Jejich předseda Ivan Bartoš od tohoto nyní dává ruce pryč, jiní straníci však odkazují na platný dlouhodobý program. V současném programu se STAN se to však neobjeví. Píše to server Novinky.cz.
23.04.2021 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2683 článků)

Miliardáři Passerovi hrozí za extrémní jízdu v Německu vězení: Bugatti od něj dává ruce pryč!

 
Značka Buggati dává ruce pryč od miliardáře Radima Passera, který jel ve svém supersportu Chiron rychlostí přes 400 kilometrů v hodině po německé dálnici. Podle jejích zástupců je potřeba se chovat za volantem ohleduplně. Passera vyšetřuje tamní policie z účasti na nelegálním silničním závodu. Jako důkaz má video, které řidič zveřejnil.
04.02.2022 19:10 |

podobné články

Ředitel nemocnice je pryč: Odvolaný přednosta gynekologie FN Ostrava Šimetka se vrací

 
Odvolaný přednosta gynekologicko-porodnické kliniky Fakultní nemocnice Ostrava Ondřej Šimetka se vrátí do své funkce. Odvolal jej exředitel nemocnice Evžen Machytka, který sám předminulý týden podal rezignaci. Za jeho „vlády“ odešli čtyři přednostové klinik a situace v nemocnici i lékařské fakultě se značně vyhrotila.
05.11.2018 11:05 |

podobné články

Karolína Peake úřaduje i na chodbě: Na vládě stále nemá vlastní kancelář!

 
Ani tři měsíce po vyhazovu z ministerstva obrany nemá Karolína Peake ve vládní budově vlastní kancelář. A tak úřaduje na chodbě, eventuálně v kanceláři ve Vladislavově ulici, kde se o stůl dělí se svou asistentkou. Co to vypovídá o pozici LIDEM ve vládě?
27.03.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1615 článků)

Vicepremiérka Peake úřaduje v kamrlíku: Jinde pro ni není místo

 
Česká republika má jeden unikát. Vicepremiérka její vlády úřaduje v tak malém kamrlíku, že by nad ním ohrnuly nos i úřednice na pracáku. Pro Karolínu Peake (37, LIDEM) se stále nenašlo místo ve Strakově akademii. Nemůže kvůli tomu přijímat diplomaty.
22.04.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1615 článků)

Starosta Březiněvsi úřaduje z bývalé ložnice. Kancelář musel zmodernizovat: „Vrcholem techniky byl psací stroj,“ říká

 
Tak trošku odříznutá od hlavního města, leč stále součástí Prahy. Taková je městská část Březiněves, která leží na severním okraji metropole. Od roku 2002 v jejím čele sedí starosta Jiří Haramul (Občané pro Březiněves, 68). Úřaduje z kanceláře, která dříve bývala bytem, a kam se tak tak vejde, když se sejde se svými kolegy zastupiteli. „Chtělo by to větší,“ nezastírá.
05.08.2021 05:20 |

podobné články

České reportérky o chemických útocích: „V Sýrii se dějí odporné věci“

 
Nad syrským bojištěm se vznáší pach smrti bezbranných civilistů, ale i řada otazníků. Není jasné, kdo přesně může za tragédii v provincii Idlíb, ruce pryč od ní dává i syrská armáda Bašára Asada, podporovaná Rusy. Donald Trump ovšem zarytě tvrdí, že chemické zbraně použil právě Asadův režim. Nezávislých informací je však z oblasti minimum, úřaduje propaganda, varují české reportérky Lenka Klicperová a Markéta Kutilová, které mají se Sýrií bohaté zkušenosti. Upozorňují však také, že válka v Sýrii není černobílá. A vymkla se z rukou.
09.04.2017 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5949 článků)

Exekutor je podezřelý ze zpronevěry 80 milionů korun. Byl postaven mimo službu

 
Pražský exekutor Josef Višvader je podezřelý, že zpronevěřil 80 milionů korun. Exekutorská komora společně s ministerstvem spravedlnosti na něj podali trestní oznámení.
21.03.2012 01:40 |

podobné články

ČSSD navrhuje rozšířit seznam věcí, které exekutor nesmí zabavit

 
Skupina poslanců ČSSD navrhuje rozšířit a zpřesnit seznam věcí, které by exekutor nemohl dlužníkovi doma zabavit. Předkladatelé tvrdí, že nynější úprava vymezuje okruh věcí moc úzce, navíc přináší spory o výklad. Předseda sněmovního ústavně-právního výboru Jeroným Tejc v pátek ČTK řekl, že příští týden osloví s žádostí o podporu normy i poslance z dalších klubů. Dolní komora by měla novelu občanského soudního řádu dostat příští týden.
11.04.2014 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (664 článků)

Odvolaný Svoboda: Mám pádné důkazy o vině Hudečka při záplavách

 
Bohuslav Svoboda byl z funkce pražského primátora odvolán jen pár dní před povodněmi, které hlavní město postihly. Město při nich řídil jeho náměstek Tomáš Hudeček a odvolaný primátor jej za některá rozhodnutí neváhal kritizovat. Nyní své výtky zopakoval a tvrdí, že má v ruce i pádné důkazy.
11.06.2013 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (770 článků) , Tomáš Hudeček (675 článků) , Tomáš Svoboda (211 článků)