Článek

Odvážné výstřihy sestřenic Issových i vysoké rozparky Ewy či Korduly: Žhavé róby na lvech

 
Český lev je tady. Prestižní udílení filmových cen v Rudolfinu si nenechalo ujít množství známých hvězd, z nichž některé se opravdu nebály šokovat. Zřejmě největší poprask vzbudila herečka Klára Issová (44), která došla s výstřihem až k pupíku. Rozparek ale ukázala také Kordula Stropnická (18) nebo herečka Martha Issová (42). Na místě byla redakce eXtra.cz, která mapovala dění.
10.03.2024 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Klára Issová (201 článků) , Martha Issová (363 článků) , Kordula Stropnická (101 článků)
Podobné články

Nejhlubší dekolty z Varů: Jitka Schneiderová i Daniela Peštová nechaly podprsenky doma

 
Celebrity se snaží na červeném koberci zazářit. I z toho důvodu oblékají leckdy velmi odvážné modely. Na 57. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se některé hvězdy opravdu rozparádily a vytáhly róby s dramatickou siluetou, velkými rozparky a hlubokými výstřihy. Na odvážné dekolty a vysoké rozparky, které nafotila redakce eXtra.cz, se podívejte v galerii.
01.07.2023 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (422 článků) , Daniela Peštová (498 článků)

Rodinná válka sestřenic Issových. Už spolu ani nepromluví!

 
Půvabná herečka Klára Issová (32) konečně potvrdila to, co bylo jasné už od léta. Tedy že její bývalý partner, režisér David Ondříček (42), způsobil rozkol v rodině tím, že přesedlal na její sestřenici Marthu Issovou (30).
05.11.2011 10:40 |

podobné články

Osobnosti: David Ondříček (234 článků) , Klára Issová (201 článků) , Martha Issová (363 článků)

Velké usmíření sestřenic Issových ve Varech: Po letech spolu konečně zase mluví!

 
Rodinná krize konečně zažehnána! Sestřenice Martha a Klára Issovy spolu po šesti letech zase mluví. A nejen to, na červený koberec zahajovacího večírku ve Varech dorazily ve společné limuzíně i se svými partnery. A právě kvůli Davidu Ondříčkovi vznikl v rodině rozkol.
01.07.2017 13:15 |

podobné články

Osobnosti: David Ondříček (234 článků)

VÁLKA SESTŘENIC ISSOVÝCH: (Ne)šťastný důvod odhalen!

 
Když jde o lásku, i rodinné vztahy mohou ochladnout. Tím spíš, když se jedná o milostný trojúhelník mezi mužem a dvěma příbuznými. Po nějakou dobu tak byly vztahy mezi sestřenicemi Klárou (42) a Marthou Issovou (40) na bodě mrazu. Důvodem byl režisér David Ondříček (52).
16.01.2022 12:10 |

podobné články

Osobnosti: David Ondříček (234 článků) , Martha Issová (363 článků) , Klára Issová (201 článků)

Zdeněk Troška po Českých lvech: Čím ošklivější film, tím větší umění, platí u nás. Filmy na jedno použití

 
Letošní ročník udílení cen Český lev vyvolal poměrně velkou diskusi. Tentokrát se ale netýká až tak oceněných děl jako spíše projevů, které během tohoto večera někteří umělci pronesli ohledně politiky. Té se ve svém projevu dotkli například dokumentaristka Olga Sommerová nebo režisér Jan Svěrák. Mnozí lidé poté přes sociální sítě vzkázali umělcům, aby se drželi svého řemesla a do politiky se „nepletli“. K filmu, který byl na letošních Českých lvech oceněn, se pro ParlamentníListy.cz vyjádřil režisér Zdeněk Troška. Další český uznávaný režisér, Jiří Adamec, který kvůli pobytu v zahraničí letošní „Lvy“ neviděl, řekl svůj názor na Českou televizi. Právě tu mnozí umělci na Českých lvech bránili.
13.03.2018 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (278 článků) , Zdeněk Troška (551 článků) , Jan Svěrák (261 článků) , Olga Sommerová (163 článků) , Jiří Adamec (158 článků) , Zdeněk Svěrák (385 článků)

Nejžhavější róby Nely Slovákové: Dlouhé rozparky, hluboké výstřihy i odhalená perfektní postava

 
Podnikatelka a influencerka Nela Slováková je proslulá tím, že na společenské události vyráží vždy v netypickém outfitu. Ani Ples v Intru, který zakončil plesovou sezónu, nebyl výjimkou. Blonďatá kráska na sebe vzala černé vykrojené šaty, které odhalily její dokonalé křivky. Stejně tomu bylo i letos na Plese jako Brno či předminulý rok. Redakce eXtra.cz pro vás vybrala ty nejžhavější róby, které kráska vynesla.
03.03.2024 17:40 |

podobné články

Agáta Prachařová škrtla chlapy ze života a září: Promluvila o dětech a pubertě Korduly

 
Modelka a máma na plný úvazek Agáta Prachařová (35) je momentálně sice bez partnera, ale to jí evidentně nejvíce prospívá. Sice se musí pořádně otáčet, protože Mia (2) a Kryšpín (8) jsou hodně živé děti, ale elán a energie jí nechybí. Agáta se pro eXtra.cz rozpovídala nejenom o svých dvou neposedných dětech, ale také o pubertě své půvabné sestry Korduly (14).
03.06.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3907 článků)

Veronika Žilková se pochlubila rodinou. Krása Korduly bere dech!

 
Z Korduly Stropnické (16) se stala krásná slečna. Její maminka, herečka Veronika Žilková, se nedávno opět pochlubila další rodinnou fotkou, na níž Kordula nechyběla. Rodina společně strávila příjemné chvilky v Dubaji. 
13.03.2022 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (101 článků)

Tímhle sporťákem se vozí přítel Korduly Stropnické: Luxus za miliony, rychlost přes tři sta

 
Nový přítel Korduly Stropnické není žádný chudý chasník. Dokazují to i auta, ve kterých se prohání a nezdráhá se s nimi pochlubit na sociálních sítích. Podívejte se, v jakých kouscích má Damien tu čest jezdit. Je mezi nimi legendární supersportovní "amerika" a nejnovější výstřelek od Lamborghini.
02.11.2022 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (101 článků)

Rozchod Korduly a Damiana: Chtěl ji zaměstnat v nočním klubu, intimní styk bral jako obchod

 
Krach vztahu Korduly Stropnické (18) a Damiana Drahokoupila (19) přišel po více než roce jejich lásky. Ukončit to měl sám Damian, podle něhož se s Kordulou rozcházeli v mnoha názorech. Redakce Expresu nyní přišla s dalšími zajímavými informacemi. Podle blízkého zdroje z okolí Damiana měl syn bohatého podnikatele Davida Darlinga, dříve Drahokoupila, zcela jiné hodnoty a intimní styk bral jako věc, s níž se obchoduje.
13.11.2023 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (101 článků) , David David (1861 článků) , Damian Damian (17 článků)

Boj o život koně Korduly Stropnické: Pomohlo až přikládání pijavic, prozradila Žilková

 
Veronika Žilková se svěřila redakci eXtra.cz se starostmi s léčbou koně své dcery Korduly. Herečka ho nechává léčit alternativní metodou, konkrétně přikládáním pijavic. Jak sama herečka říká, peníze u koní "letí", cena závodního koně začíná na milionu korun, tak cenu pijavic neřeší.
27.01.2024 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (101 článků)

Hluboké výstřihy a vysoké rozparky na Českém plese: Rudá Mátlová či průsvitná Malířová

 
České hvězdy se hodily do gala. Stalo se tak ku příležitosti již 6. ročníku Českého plesu, který se konal v sobotu večer v Obecním domě. Někteří věnovali přípravám dlouhé hodiny, aby se ve slavnostní večer blýskli. Na plese nebyla samozřejmě ani nouze o odvážné modely, zejména pak hluboké výstřihy, jak zachytili fotografové eXtra.cz. 
25.02.2024 12:20 |

podobné články

Sexy nohy a ladná chůze? Je čas obout si vysoké podpatky!

 
Vysoké podpatky byly, jsou a budou neřestí žen. Boty na vysoké jehle hravě vykouzlí dokonalé, sexy nohy, ladnou a pro ženy houpavou chůzi, která muže tolik přitahuje a snadno zvýrazní štíhlou linii, za kterou se rozhodně není třeba stydět. Vysoké podpatky sice vypadají elegantně a přitažlivě, ovšem jejich nošení není zrovna dvakrát pohodlné a své o tom ví každá žena, která do nich alespoň jedenkrát za život obula své nožky. V tomto případě asi jako nikde jinde platí známé rčení: Parádo, trp! Chcete-li mít nohy jako laňka a dát na obdiv pevné linie vaší postavy, budete pro to muset něco udělat – a možná i zatnout zuby! Vysoké podpatky, které muži nikdy nepochopí Nejeden muž se za ženou na vysokých jehlách obdivně otočí, mnohdy si ani neodpustí pověstné zahvízdnutí, kterým dá ženě najevo, že vypadá skvěle. Ovšem jen co otočí hlavu zpátky, zamyslí se nad tím, proč to ty ženy vlastně dělají. Proč nosí nepohodlné boty, ve kterých trpí? Vysoké podpatky jsou slabostí žen a nepochopitelnou skutečností mužů – a tak to prostě zůstane. Zatněte zuby – stojí to za to! Nové boty jsou pokaždé nepohodlné a o těch na podpatku to platí dvojnásob. Při výběru proto pamatujte, že vám botka musí dokonale sedět. Překontrolujte si, že jste sáhla po správné šířce, velikosti i výšce a počítejte s tím, že i kdyby vám bota sebevíce sedla na nohu, první krůčky budou bolet. Ovšem překonáte-li počáteční bolestné chvilky, odměnou pro vás budou krásně vysoké nohy – a to stojí za to, nemyslíte? Tajné triky, na které vám okolí nepřijde V drogerii či lékárně seženete gelové nebo i pěnové vložky do špičky i na patu. S tímto tajným fíglem si nošení bot na vysokém podpatku o něco více zpříjemníte a vaše okolí nic nepozná. Vy se tak budete cítit pohodlněji a okolí vás bude obdivovat za... Čtěte více Příspěvek Sexy nohy a ladná chůze? Je čas obout si vysoké podpatky! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.06.2015 09:06 |

podobné články

Skoro nahá Verešová i k prasknutí narvaný dekolt Perkausové. Provokativní výstřihy a rozparky Česko-slovenského plesu

 
Plesová sezóna se blíží a s ní i jedna z nejdůležitějších událostí, kterou si nemůže nechat ujít snad žádná česká či slovenská celebrita. Řeč je o Česko-Slovenském plese, kam osobnosti vynášejí mnohdy opravdu odvážné róby. O tom se ostatně můžete sami přesvědčit v galerii.
12.02.2024 13:45 |

podobné články

Noční motýl Hana Vítová (†73): Před 30 lety se upila po sebevraždě dcery!

 
30 let uplynulo od smrti jedné z prvorepublikových hvězd, krásné herečky s melancholickým výrazem Hany Vítové (†73). Byla to právě její vrozená melancholie, která tak působila v jednom z jejích filmů Noční motýl. Život se s ní nemazlil ani ve skutečnosti.     život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Jak to dopadlo: herečka se stáhla do ústraní, většinu času trávila na chatě u Berouna, živila se překlady a u toho až do smrti popíjela. Bez láhve vína se už prostě neobešla. 3. března 1987 ji našla na podlaze její bytu přítelkyně, když jí nesla nákup. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
03.03.2016 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Vítová (33 článků)

Neskutečná proměna Ewy Farne v průběhu let. Začátky na cenách Anděl byly tragické, teď jen září

 
Ewa Farna (30) patří k nejoblíbenějším zpěvačkám v Česku. A co se módy týče, rozhodně k těm nejodvážnějším. I když má pár kilo nahoře, nebojí se ukazovat postavu a rozhodně nenosí jen volné pytle. Místo toho má ráda pořádně syté barvy, upnuté oděvy na tělo a třpytky, jak již několikrát ukázala v průběhu let na udílení Cen Anděl, které se nezadržitelně blíží. Na odvážné kreace Ewy Farné se podívejte v galerii.
27.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1456 článků)

Nejhlubší výstřihy a rozparky na Českém slavíkovi: Polonahá Ceterová, rafinovaná Vondráčková a elegantní Kadeřávková

 
Vyhlášení Českého slavíka byla opravdu zajímavá podívaná. Ať už co se týče vystoupení, vtípků na pódiu od moderátorského dua Sokol a Háma, ale hlavně módních kreací. Každý rok se totiž objeví řada celebrit, která se nebojí odvázat a ukázat holou kůži. Které hvězdy vynesly hluboké výstřihy a rozparky, na to se můžete podívat v galerii.
13.11.2022 05:10 |

podobné články

Hluboké výstřihy i odvážné rozparky: Felix Slováček oslavil osmdesátiny v obklopení krásných žen

 
Felix Slováček je známým milovníkem žen. Není proto divu, že v takovém duchu se nesla i jeho oslava osmdesátých narozenin ve velkém stylu. Konala se velkolepá party v pražské Lucerně, kde nechyběla ani naše redakce. Podívaná byla na každém rohu. Které ženy vynesly ty nejodvážnější výstřihy? 
04.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1604 článků)

Móda z Oscarů: Odvážné výstřihy, temná Eilish i Stewartová v šortkách

 
I na letošní udílení Oscarů vynesli dámy a pánové šaty od známých módních návrhářů. Nechyběly značky Gucci, Valentino, Chanel či Louis Vuitton. Billie Eilish zvolila černou, sestry Williamsovy odvážné výstřihy, Kristen Stewartová překvapila šortkami a Anthony Hopkins se ženou se rozhodli pro klasiku.
28.03.2022 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Anthony Hopkins (98 článků) , Louis Vuitton (115 článků) , Billie Eilish (92 článků) , Anthony Valentino (1 článek)