Článek

„Odsuďte to.“ „Ne.“ Mládež TOPky a Pirátů se hádá. Zašlo to až k sebevraždě

 
„Má nová identita bude nebinární avokádo,“ dělala si legraci členka TOP týmu z politiky, podle které se kdokoliv může prohlásit za cokoliv. Ale narazila na šéfku mladého Pirátstva, která se cítila být uražena a další zastánce LGBT. Asistent europoslankyně Maxové dokonce tvrdil, že taková vyjádření mohou mladé lidi z menšin dohnat k sebevraždě. A kdo rozhodne, co je ještě „sranda“ a kdo se opravdu cítí být avokádem? Na tom prý už pracuje Evropská unie, sdělil poslanci Patriku Nacherovi.
03.05.2021 10:55 |

podobné články

Podobné články

Hysterická žena vyháněla hada benzínem. Plaz jí ale zapálil celý dům

 
Velmi nešťastnou metodu zvolila k vyhnání hada ze svého domu žena z amerického Texasu. Poté, co hada spatřila, zpanikařila a stejně vyděšeného plaza polila benzínem a následně zapálila. Netušila však, že od hada chytne celý její dům.
23.03.2013 13:10 |

podobné články

John Kerry přiznal: Špehování zašlo příliš daleko!

 
Šéf americké diplomacie John Kerry připustil, že špehování zašlo příliš daleko. Ale vrásky si z toho dělat nemusí, odvrátil tak prý několik teroristických útoků!
03.11.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: John Kerry (174 článků)

Piráti už balí STAN. Bartoš dostal zelenou pro jednání o koalici s Rakušanem

 
Vedení Pirátů může jednat s hnutím STAN o volební koalici pro sněmovní volby v příštím roce a případné spolupráci ve Sněmovně a vládě, získalo k tomu souhlas členů v on-line referendu. Vyplývá to z výsledků hlasování, které bylo uzavřeno dnes ve 22:00. Jednání o koalici získalo podporu 695 hlasů, přičemž v referendu může rozhodovat zhruba tisícovka Pirátů. Účast Pirátů v hlasování byla 80 procent, sdělila mluvčí Pirátů Karolína Sadílková. Pro koalici přišlo 81 procent hlasů - 695 od 858 Pirátů.
23.11.2020 22:30 |

podobné články

Unikát: Nový druh hada dostal jméno Matildina rohatá zmije

 
Tanzanie se může pyšnit novým druhem hada. Plaz s hrozivě vyhlížejícími žlutými a černými pruhy, zelenýma očima a špičatými rohy je pojmenován po sedmileté dívce Matildina rohatá zmije. Objeven byl v jihozápadní Tanzanii asi před dvěma lety a poprvé představen v prosinci v časopise Zootaxa jako nejnovější druh hada.
11.01.2012 20:20 |

podobné články

Žena se lekla hada a zapálila ho. V plamenech skončil celý dům

 
Jsou i lepší způsoby, jak se vyhnat hada z baráku, než ten, který zvolila žena z Texasu. V afektu ho polila benzínem a zapálila. Hada se sice zbavila, ale přišla i o barák.
24.03.2013 16:00 |

podobné články

Sabina z Výměny manželek: Já péčko opravdu netočila! Proč si Tomáš v gay pornu nechal mačkat hada?

 
Před několika týdny proběhla kultovní Výměna manželek, ve které padla hláška ohledně sahání na hada. Jenomže nějakých 10 let zpátky proběhla taková Výměna manželů. Tomáš si zahrál v gay pornu. V baru se sešli tři kluci, jedním z nich byl právě Tomáš zamlada. A tam si pěkně užili. Hady se to tam jenom hemžilo a Tomáš se rozhodně nebránil, když mu na jeho hada někdo sahal. Co na to jeho bývalá partnerka Sabina?
13.09.2017 13:05 |

podobné články

Zpověď Romana z Výměny manželek, co mačkal hada Janě: Mám novou lásku!

 
Některé příběhy z Výměny manželek jsou nezapomenutelné a mezi ně patří především »hadí žena« Jana s dnes již legendární hláškou „Mačkáš mi hada, debile!" a její drsný útok na partnera Romana i náhradní manželku Sabinu. Roman už ale dávno hada nemačká a Blesku prozradil, jak teď žije a jak mu reality show změnila život.
31.10.2018 14:45 |

podobné články

Jak byste reagovali vy? Muž hodil na ženu kroutícího se hada, ta málem vyletěla z kůže

 
Nemusíte mít fóbii z hadů, aby ve vás budili respekt. O to horší je, když nečekáte, že vám někdo takové zvíře hodí na rameno. Přesně to udělal muž ve videu nicnetušící ženě, která si četla. Potichu se přikradl zezadu a kroutítícího se hada na ni hodil. Když dotyčná zjistila, která bije, vystřelila ze židle jako o život a v hrůze se snažila hada setřást. V panice se jí to nejdřív nedařilo, ale nakonec se ho zbavila a vyrazila za zmiňovaným záškodníkem. Trest ho nejspíš neminul, nezbývá než doufat, že to přežil ve zdraví.
16.08.2020 10:35 |

podobné články

Uštknutí v Jenštejně: Policie už vyslechla zraněnou holčičku (6)! Existenci hada nikdo nepotvrdil

 
Pořádný humbuk se rozpoutal na Nový rok v Jenštejně u Prahy poté, co teprve 6letou holčičku převezli záchranáři do nemocnice. Vyšlo najevo, že dívenku nejspíš kousl jedovatý had, z nemocnice proto rychle zalarmovali policisty a začalo velké pátrání. Hada se nalézt nepodařilo, podle policie zatím ani nikdo ze svědků existenci hada nepotvrdil, včetně holčičky, která už je z nemocnice doma a již za přítomnosti rodičů vyslechli.
06.01.2021 13:05 |

podobné články

Zahradil promluvil při narozeninách ODS: Revoluční mládež Pirátů. Kultura udávání. Stoka

 
Občanská demokratická strana slaví 30 let od svého vzniku a její matador a europoslanec Jan Zahradil jen nostalgicky vzpomíná na devadesátá léta, která označuje za nejsvobodnější dekádu naší historie, a kterou je dnes potřeba bránit. „Kope do ní Babiš a nová revoluční mládež Pirátů,“ říká.
23.04.2021 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (662 článků)

Podcast: Nové odhalení o hlubočepské mambě. K uštknutí byla donucená cizí osobou, tvrdí herpetolog Bublík

 
Příběh mamby zelené, která v říjnu 2018 uštkla ženu (†30) v Hlubočepích, rezonoval po celém světě. Herpetolog Tomáš Bublík, který exotického hada odchytil, v Blesk Podcast odhalil nové skutečnosti. Mamba zelená byla dle něj donucená ke kousnutí neznámým člověkem, který tak asistoval k sebevraždě. Hada si pak odnesl domů, jenže kvůli mediálnímu humbuku mambu přenesl a vypustil ji do parku nedaleko bytu uštknuté majitelky.
19.05.2021 05:15 |

podobné články

Dívka dohnala muže k sebevraždě, tvrdí policie

 
Vydírání a účast na sebevraždě. Z těchto závažných trestných činů nyní podezřívají policisté muže a ženu (22) z Náchoda. Byli to zřejmě tito dva, kteří loni v létě dohnali Aloise V. (†55) k sebevraždě. Muž se oběsil. Velkou zásluhu na tom, že dvojice zřejmě trestu neunikne, má i Blesk.
27.01.2011 05:30 |

podobné články

Robin Williams bojoval s démony: K sebevraždě ho ale přivedla jiná děsivá choroba

 
Charismatický herec Robin Williams by dnes oslavil své sedmdesáté narozeniny, jeho život však vyhasl už před necelými sedmi lety. Williams holdoval alkoholu a drogám, ovšem osudnou se mu stala demence s Lewyho tělísky. Všechno zašlo až tak daleko, že jako únik od všech problémů zvolil sebevraždu.
21.07.2021 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Robin Williams (166 článků)

To je ta dnešní mládež: Teenagerům se nechtělo do školy, tak ji podpálili

 
S koncem prázdnin se každý vyrovnává po svém. Některé děti se do školních lavic vysloveně těší, jiné už v druhé polovině srpna propadnou hlubokým depresím. Těchto pět chlapců z Velké Británie však ve své touze prodloužit si léto zašlo až příliš daleko – nenáviděnou St Mary’s Catholic Technology College jednoduše podpálili.
03.09.2013 10:55 |

podobné články

Miley Cyrus má špatný vliv na americkou mládež

 
Miley Cyrus je sice velmi úspěšná, co se hudební kariéry týče, ale zároveň má prý velmi špatný vliv na americkou mládež… Osmnáctiletá zpěvačka a herečka Miley Cyrus má na svém kontě výhru v zajímavé anketě. Dle jednoho z amerických magazínů má tato mladá celebrita prý nejhorší vliv na americkou mládež. Vyšlo to najevo z průzkumu, [...]
07.02.2011 14:43 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (932 článků)

Zlatá mládež z Prahy skončila na jatkách! V lodičkách mezi krví a výkaly… Nový seriál ČT bude síla

 
Bude to pecka! Česká televize pouští na obrazovky docu-reality Zlatá mládež, která tady ještě nebyla. Pět rozmazlených mladých zbohatlíků pošle na místa, která se jim nebudou úplně zamlouvat. Půjde o tvrdou práci, drsné podmínky a hlavně o zátěž jejich psychiky, která se bude muset vypořádat se situacemi, na které zhýčkaná Zlatá mládež není zvyklá.
13.11.2015 16:00 |

podobné články

Jak moc je Zlatá mládež zlatá a jak moc jen mládež?

 
Nová docureality veřejnoprávní televize Zlatá mládež staví na tom, že po pětadvaceti letech svobody narostly rozdíly mezi lidmi v Česku natolik, až mezi reálnými možnostmi celých skupin obyvatelstva vznikla nápadná, a možná i těžko překlenutelná propast.
26.11.2015 12:50 |

podobné články

Ministerstvo financí: Na Program pro ohrožené děti a mládež se rozdělilo přes padesát milionů

 
Ministerstvo financí a Ministerstvo práce a sociálních věcí uspořádaly závěrečnou konferenci k programu CZ04 „Ohrožené děti a mládež“. Program byl zaměřen na zlepšení a změny v systému péče o ohrožené děti a mládež. Díky fondům EHP 2009-2014 bylo podpořeno 14 projektů a 3 doprovodné aktivity. V období 2014-2017 bylo rozděleno 54, 2 mil. Kč, které přispěly ke změnám v pobytové péči o děti na systém účinné sítě ambulantních a terénních preventivních a podpůrných služeb; zvýšení informovanosti dětí a mládeže o jejich právech a zapojení do rozhodování ve věcech, které se jich týkají.
04.06.2017 12:35 |

podobné články

Stříbný (BPP): Rozpad znovuobnovené Republikánské mládeže

 
Obnovena Republikánská mládež byla organizace navazující na na RM z devadesátých let. 7. října. 2017 si Republikánská mládež zvolila nového předsedu a místopředsedu. Dva měsíce na to se celá mládež rozpadla.
16.12.2017 18:05 |

podobné články