Článek

ODS ždímá ze svých politiků peníze na přežití

 
ODS se sice loni podařilo odvrátit hrozící ekonomickou smrt, což interně přiznávají i její představitelé, avšak strana se dál potýká s vážnými finančními potížemi. Vedení se proto snaží vykřesat do pokladny, zatížené v letošním roce téměř 25miliónovým dluhem, každou korunu. A přispět k tomu mají nově podle zjištění Práva také zvýšené partajní příspěvky členů, kteří zastávají volené funkce na všech úrovních. Tedy v obcích, městech, krajích, parlamentu i v Evropském parlamentu.
14.01.2015 21:52 |

podobné články

Podobné články

Starosta Rýmařova: Stát ždímá peníze z těch nejchudších

 
ROZHOVOR Změnu nečekám, předpokládám vítězství ČSSD. Po prezentaci stávající koalice na celostátní úrovni si ji ani nepřeji, řekl mimo jiné pro ParlamentníListy.cz starosta Rýmařova Petr Klouda.
13.03.2012 07:37 |

podobné články

Julia Roberts nepřišla sestře na svatbu. Víme proč

 
Herečka Julia Roberts (45) se rozhodla bojkotovat svatbu své sestry Nancy Motes. Odmítla pozvání a neukáže se u obřadu ani na pozdější hostině. Nancy to mrzí. Ovšem hvězda filmu Pretty Woman nemůže vystát jejího snoubence. Hollywoodská hvězda je přesvědčena, že totiž s Nancy zametá a ždímá z ní peníze.
13.05.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Julia Roberts (251 článků)

Krajčo tankoval za kilo! Ždímá ho péče o rodinu?

 
Zpěváku Richardu Krajčovi (32) zřejmě došla šťáva. Na čerpací stanici ho při tankování pohonné hmoty za celých sto korun potkali jeho fandové. A Krajčo? Byl přeochotný a mile se bavil a povídal!
02.11.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (292 článků)

Vláda ždímá nízkopříjmové občany, kolem bohatých chodí po špičkách tvrdí Hašek

 
Kabinet se podle Haška v podstatě chová podle manuálu Mezinárodního měnového fondu a zcela ignoruje zájmy většiny občanů. "Vláda staví přízeň nadnárodních ekonomických institucí nad zájmy občanů této země," řekl.
10.08.2010 22:25 |

podobné články

Keller: Vláda ždímá střední vrstvy. A ty mají sypat do soukromých fondů

 
Snižovat náklady na pracovní sílu a přimět lidi, aby se pojišťovali u soukromých společností, jsou dvě hlavní priority Nečasovy vlády. Sociolog Jan Keller v komentáři pro deník Právo upozorňuje, že oba body programu si navzájem odporují. Při lacinější práci nezůstane lidem dost peněz na to, aby se pojišťovali u soukromých agentur.
29.07.2011 11:00 |

podobné články

Vilhelmová ždímá Dyka: Koupil jí kalhotky za šest tisíc!

 
Teď už ho má jenom pro sebe! Od té doby, co mu partnerka rozeštvala hvězdnou chlapeckou kapelu Nightwork, nemá už Vojta Dyk (25), kam by se skryl. Musí totiž o mnoho let starší partnerku poslouchat na slovo. Proto s ní běhá po módních obchodech jako pejsek a kupuje, na co si herečka ukáže.
15.11.2013 05:06 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (710 článků)

Karlova neukojitelná ramlice knížete ždímá: Na nákupy vyráží do Pařížské

 
Dobře si "panenka" z vesnice u Prahy Jana Vopěnková (25) uměla vybrat. Ještě nedávno nezavadila o práci, podle některých si přivydělávala escortem, nakupovala v těch nejlevnějších obchodech. S tím je teď konec. Popletla hlavu knížeti Karlu Schwarzenbergu (75) a nyní vyráží na nákupy za desetitisíce do nejdražší pražské ulice Pařížské.
28.11.2013 16:40 |

podobné články

Potetovaná matka má s pěti otci 10 dětí a bere na dávkách 76 tisíc měsíčně: Chci mít 50 vnoučat!

 
Je jí 49 let, často paří po barech, kouří jednu cigaretu za druhou, z čehož má chraplavý hlas, a na svět už přivedla 10 dětí, které mají pět různých otců. Mandy Cowie je matkou k pohledání. Potetovaná dáma z Velké Británie s piercingem v puse ždímá sociální systém, co to jde. Měsíčně dostane na dávkách 76 tisíc a rozhodně s parazitováním na sociálním systému přestat nechce.
21.05.2015 13:00 |

podobné články

VIDEO: Je toto největší pupínek na světě? Šokující záběry ukazují něco hodně divného u ženské pusy!

 
Na videu můžete vidět něco hodně nechutného. Lékařka to vytahuje ženě nad horním rtem. Když kůži opatrně ždímá, z dírky vyplave oblázek hnisu. Dermatoložka dr. Sandra Lee, známá jako dr. Pimple Popper, vysvětluje předmět jako pupínek, který se dostal pod kůži, zanítil se a nešel vymáčknout.
25.01.2016 14:01 |

podobné články

Špatně pere a ždímá? Možná máte zanesený filtr: Jak vyčistit pračku?

 
Máte pocit, že když se v pračce pere prádlo, měla by se pračka čistit současně s tím? Pak je to opravdu jen pocit. Abyste vyndávali prádlo z pračky vždy čisté a voňavé, je potřeba věnovat péči i samotnému přístroji. Co dělat, když pračka správně nefunguje nebo zapáchá?
23.02.2016 06:10 |

podobné články

Ordinace bez růžových brýlí? Nemocnice Motol jen vychytrale ždímá emoce

 
Pořad Nemocnice Motol na Primě využívá nenapadnutelného námětu, který však oživuje typicky bulvárním způsobem.
25.03.2016 09:00 |

podobné články

V naší bohaté zemi nemají děti peníze na obědy, šokují levicové političky

 
Rodina je důležitá a je nezbytná pro přežití lidstva. Nebude-li existovat, přežití lidské kultury bude ohroženo. Je základem, ať se nám to líbí či nikoliv - to jsou slova papeže Františka. Zopakoval sice všem známé věci, ale... do jaké míry podporuje stát rodiny, které jsou jeho základní stavební buňkou? O to se zajímaly ParlamentníListy.cz.
31.07.2013 13:00 |

podobné články

Mladí divadelníci bojují o přežití festivalů. Peníze loví i na internetu

 
Známé tváře nejsou nutně zárukou toho, že bude o divadlo zájem. A mladí, neznámí herci mají šanci zaujmout ještě těžší. Veřejnosti se ve větší míře představují například na divadelních festivalech, jako je PřeMostění. Jenže organizátoři dnes musí zápasit o jejich přežití a prostředky na ně se snaží vybrat i na webu.
31.12.2016 05:45 |

podobné články

Při pádu letadla zahynulo 71 lidí: Jak při nehodě zvýšit své šance na přežití?

 
Při pondělním pádu letadla v Kolumbii zahynulo 71 lidí. Nehodu přežilo pouhých 6 pasažérů, mezi nimi i stevard Erwin Tumiri. Dle svých slov přežil díky tomu, že se řídil bezpečnostními instrukcemi, zatímco ostatní panikařili. Jak zvýšit své šance na přežití v případě obdobné katastrofy?
02.12.2016 06:45 |

podobné články

Nechceme přežití Nečase, chceme přežití této země, hromoval John. A přidal moudrost

 
Věci veřejné v Poslanecké sněmovně uspořádaly tiskovou konferenci, na které protestovaly proti požadavku ODS přerušit do příštího týdne jednání Poslanecké sněmovny. Předseda Radek John ujistil, že „véčka“ chtějí dál pracovat a přijímat zákony ve prospěch občanů. Rovněž potvrdil, že stanovisko VV k vládním daňovému balíčku je neměnné.
30.10.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Nečas bojuje o přežití, píše The Economist

 
Nad českým premiérem Petrem Nečasem se stahují zlověstné mraky: bojuje o přežití, když čelí existenční hrozbě ve vlastní straně. Na svém blogu to napsal britský týdeník The Economist, podle něhož není náhodou, že prezident Václav Klaus se postavil za rebely v ODS před koncem svého funkčního období.
02.11.2012 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9241 článků) , Petr Nečas (9280 článků)

Vláda má šanci na přežití, Nečasovi a spol. mohou pomoci Věci veřejné

 
Dva dny před klíčovým hlasováním Sněmovny o daňovém balíčku se ukazuje, že Nečasova vláda má reálnou šanci na přežití. Ve finále by totiž ODS, TOP 09 a LIDEM mohli pomoci poslanci Věcí veřejných (VV).
06.11.2012 03:10 |

podobné články

Hejtman Zimola: ODS a evoluční biologie

 
Evoluce vybavila parazity různými strategiemi pro přežití. Někteří svého hostitele - svůj ekosystém – využívají a oslabují velmi pozvolna - tak aby dokázal bez větších problémů přežívat a zajistil tak přežití i svému nezvanému hostu.
19.02.2013 19:35 |

podobné články

Premiéry - Dešťová víla, Kniha přežití i Percy Jackson: Zloděj blesku

 
Tento týden má premiéru nová česká pohádka Dešťová víla, akční drama Kniha přežití, fantasy určená pro dospívající mládež Percy Jackson: Zloděj blesku, romantický film Půlnoční polibek a dokument Osadné.
11.02.2010 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Percy Jackson (12 článků)