Článek

ODS: Nesouhlasíme s rozhazovačnou politikou vlády

 
Usnesení Republikového sněmu ODS
11.07.2020 14:20 |

podobné články

Podobné články

Petice: Nesouhlasíme s vyhlášením konkursu na ředitele ZŠ fr. Plamínkové v Praze 7

 
My, občané České republiky, zejména rodiče žáků ZŠ Fr. Plamínkové, prostřednictvím této petice nesouhlasíme s rozhodnutím zřizovatele školy o neprodloužení funkčního období stávající paní ředitelky ZŠ Fr. Plamínkové Mgr. Jarmily Macečkové, nesouhlasíme s vyhlášením konkursu na post nového ředitele a žádáme o prodloužení dalšího funkčního období stávající ředitelky.
23.01.2020 10:55 |

podobné články

Petice: Nesouhlasíme s vyhlášením konkursu na ředitele ZŠ fr. Plamínkové v Praze 7

 
My, občané České republiky, zejména rodiče žáků ZŠ Fr. Plamínkové, prostřednictvím této petice nesouhlasíme s rozhodnutím zřizovatele školy o neprodloužení funkčního období stávající paní ředitelky ZŠ Fr. Plamínkové Mgr. Jarmily Macečkové, nesouhlasíme s vyhlášením konkursu na post nového ředitele a žádáme o prodloužení dalšího funkčního období stávající ředitelky.
23.01.2020 20:56 |

podobné články

Premiér zadluženého Řecka chce od Německa další prachy, ale ani nepozdravil Merkel!

 
Řecko, prožrali jste všecko… I tak se většina Němců dívá na možnost další pomoci zemi, které doplácí na rozhazovačnou politiku. Vládě v Aténách zbývají peníze do 8. dubna.
23.03.2015 18:10 |

podobné články

Petice proti přijímání nelegálních imigrantů na území ČR

 
My občané ČR nesouhlasíme s přijímáním nelegálních imigrantů na území České republiky, nesouhlasíme s vyčleňováním finančních prostředků vládou na tyto účely a vyzýváme českou vládu, aby ukončila veškeré kroky k lákání imigrantů a usídlování imigrantů v naší zemi.
23.09.2016 07:45 |

podobné články

Petice: Nesouhlasíme s odvoláním starosty Jalovce a místostarostky Lickové

 
My občané (i bývalý občané) Chebu, nesouhlasíme s odvoláním Mgr. Antonína Jalovce z funkce starosty a RNDr. Gabrielu Lickovou, Ph.D. z funkce místostarostky.
15.12.2017 18:10 |

podobné články

Petice: Nesouhlasíme s výstavbou průmyslové haly ve Stráži pod Ralskem

 
My, zde podepsaní, nesouhlasíme s prodejem pozemků města Vězeňské službě ČR k výstavbě výrobní haly.
31.08.2018 19:00 |

podobné články

Petice proti nesmyslnému zabírání zemědělské půdy

 
My, níže podepsání občané, nesouhlasíme s dalším zastavováním nejkvalitnější zemědělské půdy v ČR, zásadně nesouhlasíme se záměrem budování další průmyslové zóny v lokalitě Hněvotín o které se nyní jedná v rámci Olomouckém kraji.
10.10.2018 16:11 |

podobné články

Petice: Nesouhlasíme s trestním oznámením, které poškozuje záchranářku paní Veroniku Brožovou

 
My, níže podepsaní, nesouhlasíme s trestním oznámením, které podala paní hejtmanka Pokorná Jermanová. Vyzýváme ji, aby již nikdy více nezneužívala trestního řádu k šikaně a zastrašování svých zaměstnanců.
29.05.2020 15:30 |

podobné články

Petice: Nesouhlasíme se záměrem vybudovat další jaderné bloky v České republice

 
My níže podepsaní nesouhlasíme se záměrem vybudovat další jaderné bloky v České republice. Stamiliardy, které budeme muset zaplatit my - spotřebitelé, jsou neospravedlnitelné, naprosto neadekvátní pro zajištění potřebné energie, budou dlouhodobě zatěžovat naše občany a snižovat konkurenceschopnost našeho hospodářství.
21.06.2020 19:40 |

podobné články

Turecký velvyslanec Bigali: Nesouhlasíme s politikou Ruska na Ukrajině. A ropu od IS nekupujeme. To není pravda

 
ROZHOVOR Terorismus nemá náboženství, rasu či ideologii. Terorismus je jen terorismus. Bojovníci Islámského státu nejsou pravými muslimy. Takto hovoří velvyslanec Turecké republiky v Česku Ahmet Necati Bigali. Vyjadřuje také zklamání nad tím, že Turecko nebylo doposud přijato do Evropské unie.
15.03.2015 08:40 |

podobné články

Rozvoral (SPD): Nesouhlasíme s imigrační politikou EU posílenou o kroky prezidenta Bidena

 
Nový americký prezident Joe Biden uvolňuje imigrační politiku USA, což velmi uvítali vrcholní představitelé EU, od kterých lze očekávat ještě větší uvolňování imigračních pravidel Evropské unie.
09.02.2021 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (472 článků)

Zaorálek: P. Nečas musí okamžitě skončit s protievropskou vládní politikou

 
ČSSD vyzývá premiéra P. Nečase, aby okamžitě ukončil stávající nezodpovědnou a nejasnou dvoukolejnou politikou své vlády ve vztahu k Evropské unii.
03.02.2012 19:00 |

podobné články

Exministr Pecina složí mandát. Nesouhlasí s politikou ČSSD

 
Poslanec ČSSD Martin Pecina složí mandát v dolní komoře. Nesouhlasí se současnou politikou strany vůči koaliční vládě ODS, TOP 09 a VV a vadí mu také, že s ním nový předseda ČSSD Bohuslav Sobotka nechce spolupracovat. Pecina zřejmě cítí zklamání z Haškova neúspěchu.
19.03.2011 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9561 článků) , Martin Pecina (412 článků)

Nečas podal DEMISI! Chce úplně skončit s politikou

 
Premiér Petr Nečas (ODS) v 18:00 předá na Pražském hradě prezidentu Zemanovi rezignaci na svou funkci v souvislosti s kauzou kolem zatčení jeho spolupracovnice Jany Nagyové. Po dokončení svého mandátu poslance chce zcela skončit s politikou.
16.06.2013 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1578 článků) , Petr Nečas (9353 článků) , Jana Nagyová (1571 článků)

Takto se vlivný exministr ODS rozloučil s politikou. A řekl nám něco o Němcové, Topolánkovi i Klausovi

 
ROZHOVOR Bývalý ministr životního prostředí v Nečasově vládě a místopředseda ODS Tomáš Chalupa prozradil, že se stahuje z vrcholné politiky a co teď bude dělat. I když z ODS neodchází. Vyjádřil se k příčinám debaklu ODS, k její budoucnosti, ke vztahům ODS s Václavem Klausem i Mirkem Topolánkem i kdo by měl stranu vést. Řekl též pár postřehů k rodící se vládě.
14.01.2014 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10371 článků) , Mirek Topolánek (2335 článků) , Tomáš Chalupa (365 článků) , Václav Chalupa (51 článků) , Václav Chalupa (51 článků)

Kovařík (ODS): ODS není na rozcestí, ODS se musí probudit

 
ODS hledá příčiny volebního neúspěchu. ODS hledá lídra. ODS hledá sama sebe. ODS se musí změnit. Toto slýcháme od okamžiku pádu vlády v podstatě nepřetržitě. Problém je, že to slýcháme především od představitelů ODS. Leč tím to končí a strana zůstává zakonzervována na stejných – prázdných – pozicích.
11.12.2013 18:15 |

podobné články

Berg (SZ): Nesouhlasíme s vyloučením veřejnosti z rozhodování o kácení stromů během staveb

 
Komentář místopředsedy Zelených Michala Berga, člena odborného týmu pro stínování vlády, ke snaze vlády usnadnit v novele stavebního zákona kácení stromů a vyloučit z rozhodování o něm veřejnost.
08.02.2017 16:20 |

podobné články

Němcová chtěla ve sněmovně řešit zahraniční politiku Zemana a vlády, ale narazila

 
Sněmovna odmítla hlasy ČSSD a ANO snahu ODS, aby poslanci řešili nesoulad mezi zahraniční politikou vlády a prezidenta Miloše Zemana kvůli jeho výrokům ve vztahu k Rusku a Ukrajině. Dolní komora o tom dnes rozhodla v rámci úprav programu své schůze. Na návrh TOP 09 naopak souhlasila s tím, že jí mají členové vlády na této schůzi poskytnout informace k případu českých dětí v Norsku.
02.12.2014 17:31 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25433 článků)

ODS: Se zrušením lednového jednání Zastupitelstva Prahy nesouhlasíme

 
Pražská ODS nesouhlasí s dnešním rozhodnutím Rady hl. m. Prahy pod vedením primátorky Adriany Krnáčové o zrušení lednového termínu jednání ZHMP. Tento krok je důkazem nekompetentnosti a lajdáctví současné rady, která není schopna efektivně řídit Prahu.
09.01.2015 21:52 |

podobné články