Článek

ODS nás vykopne a bude to dobře. U Pirátů řeší, co dál: Místy divoké

 
Po debaklu při parlamentníchh volbách je Pirátské fórum plné příspěvků. Jednak o tom, co se udělalo špatně, ale také o tom, co by se mělo dělat dál. Zejména se řeší, zda by Piráti měli vstupovat do vlády, i když jejich čtyři poslance pro většinu nepotřebuje. Jeden člen České pirátské strany přirovnal pozici Pirátů k Zeleným v roce 2006 a sociálním demokratům v minulých volbách. „Byla by chyba z toho dobrovolně vycouvat. Ideální stav (přesněji nejmenší zlo) by byl, kdyby nás ODS vykopla. Situace mučedníků by nám prospěla,“ zaznělo. A podle europoslance Peksy se není třeba bát, že by Piráti neměli mediální pozornost.
11.10.2021 08:15 |

podobné články

Podobné články

Kateřina vykopne Honzu: Jsi trapnej, vypadni!

 
V reality show Hledá se táta a máma dojde na hodně ostrá slova a propukne velká hádka. Protékající záchod a následná oprava probudí v mámě Kateřině Strnadové (30) tak nesnášenlivé pocity, že tátu Honzu Žítka (41) vykopne z bytu.
03.06.2010 10:05 |

podobné články

Paralyzovaný pacient v exoskeleton obleku vykopne první míč na MS ve fotbalu

 
Fotbalové mistrovství světa v Brazílii začne neskutečnou podívanou. Během slavnostního zahájení první míč mistrovství vykopne paralyzovaný člověk v exoskeleton obleku. 
19.05.2014 13:25 |

podobné články

Piráti už balí STAN. Bartoš dostal zelenou pro jednání o koalici s Rakušanem

 
Vedení Pirátů může jednat s hnutím STAN o volební koalici pro sněmovní volby v příštím roce a případné spolupráci ve Sněmovně a vládě, získalo k tomu souhlas členů v on-line referendu. Vyplývá to z výsledků hlasování, které bylo uzavřeno dnes ve 22:00. Jednání o koalici získalo podporu 695 hlasů, přičemž v referendu může rozhodovat zhruba tisícovka Pirátů. Účast Pirátů v hlasování byla 80 procent, sdělila mluvčí Pirátů Karolína Sadílková. Pro koalici přišlo 81 procent hlasů - 695 od 858 Pirátů.
23.11.2020 22:30 |

podobné články

Exkluzivní zpověď Dariny Rychtářové: Až Iveta Bartošová Pepu vykopne, může se vrátit zpátky

 
Podváděná manželka milence Ivety Bartošové  (45) Darina Rychtářová se rozhodla obrnit hradbou mlčenlivosti. S médii nekomunikuje, protože má pocit, že její slova překrucují. Pro on-line deník Super.cz ale udělala vzácnou výjimku a spolu s nevěrným manželem Josefem Rychtářem nám poskytla otevřenou a intimní zpověď o svých současných pocitech a názorech na manžela i Ivetu. Zdá se, že Rychtář má za ženu ztělesnění Matky Terezy.
10.11.2011 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6898 článků)

Skandál na festivalu v Cannes: Falešný rapper PSY si užíval s celebritami a zadarmo popíjel drahé šampaňské

 
Chcete se dostat na akci, kde se to hemží celebritami a nebát se, že vás vykopne ochranka hned u vchodu? Musíte se nějaké celebritě podobat!
24.05.2013 12:30 |

podobné články

ČSSD nepomůže, když hodí přes palubu Dienstbiera. 10 faktů, proč musí odejít Sobotka

 
Sociální demokracii padají preference a ve straně je z toho slušná panika. Bohuslav Sobotka věří, že když z vlády vykopne ministra pro lidská práva, že to stranu zachrání. Jenže problémem ČSSD není Dienstbier nebo Marksová. Problémem ČSSD je Sobotka. Není udržitelné hrát dvě role najednou. Sobotka naslouchá voličům ČSSD, zároveň ale naslouchá Bruselu. A voliči si této schizoidní situace všimli.
11.11.2016 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9573 článků)

Decastelo s Mottlovou o nevěře: Jedna by ji odpustila, druhá volila extrémní řešení

 
Na nevěru má každý jiný názor. Někdo je schopen ji překousnout a neřešit, někdo svému partnerovi udělá peklo a vykopne ho z bytu. A mnohdy následuje rozpad vztahu. Herečky Eva Decastelo (38) a Bára Mottlová (30) prozradily, jak to mají nastavené ony.
29.06.2017 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (969 článků) , Barbora Mottlová (280 článků)

ANO chce jasnou podporu Vondráčka od Pirátů. Bartoš: Projednáme to

 
Hnutí ANO chce od Pirátů jasnější postoj k podpoře kandidáta hnutí na předsedu Sněmovny Radka Vondráčka. Místopředseda ANO Petr Vokřál před čtvrteční schůzkou se zástupci Pirátů uvedl, že od dřívější jasné podpory v posledních dnech Piráti podle výroků v médiích ustupují. Podle předsedy Pirátů Ivana Bartoše rozhodne víkendové jednání sněmovního klubu. Připustil, že názor strany se mění, a to zejména potom, co na středeční kulatý stůl bez ANO organizovaný Piráty se nedostavily KSČM a SPD.
09.11.2017 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vondráček (152 článků) , Radek Petr (232 článků) , Radek Bartoš (24 článků)

Piráti Michálka nepotopili, zůstává místopředsedou

 
Předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek zůstává po vnitrostranickém referendu místopředsedou strany. Proti odvolání Michálka, které navrhla část Pirátů kvůli okolnostem stažení stížnosti na sněmovní volby, se postavily zhruba tři čtvrtiny hlasujících straníků, oznámila mluvčí Pirátů Karolína Sadílková. Hlasování se zúčastnily téměř dvě třetiny z 513 stávajících členů Pirátů.
05.12.2017 09:55 |

podobné články

AOPK ČR: Zítra je Světový den divoké přírody. Pomozte nám najít, kdo jí pomáhá

 
Zítra je Světový den divoké přírody a Právě lidem či organizacím, kteří svým celoživotním postojem, nebo třeba konkrétním projektem pomáhají či pomohli naší přírodě, je určena nově ustavená Cena za ochranu přírody a krajiny. Má především ukázat, že ochrana přírody má smysl a konkétní výsledky. Nominace je možno posílat do konce března tohoto roku. Cenu u příležitosti Světového dne divoké přírody [1] vyhlašuje Agentura ochrany přírody a krajiny ČR.
02.03.2018 12:45 |

podobné články

Vědci po sto letech potvrdili výskyt kočky divoké na Dobříšsku

 
Poprvé po zhruba sto letech se podařilo zdokumentovat výskyt kočky divoké na Dobříšsku. Mrtvé zvíře nalezli místní středočeští obyvatelé na cestě u Nového Knína. Že se opravdu jedná o samce kočky divoké, potvrdila genetická analýza provedená Ústavem biologie obratlovců Akademie věd ČR.
08.02.2021 09:50 |

podobné články

Mě už to skutečně vytáčí. Šéf Pirátů Bartoš našel souvislost mezi Clintonovou, Babišem a odpůrci Brexitu

 
Předseda Pirátů Ivan Bartoš nechápe, jak někdo, kdo si říká demokrat, může mluvit o tom, že je demokracie přežitkem, shazovat klidně milionové skupiny lidí. „Tak vznikají nálepky typu ‚kavárna‘ a nelze se divit. Demokracie buď je, anebo není,“ sdělil na Facebooku předseda Pirátů Ivan Bartoš v den vítězství Donalda Trumpa. Ignorování nebo shazování rovného hlasu v rámci paušalizace, že můžou za to staří, může za to venkov, města, mladí, nevzdělaní, je podle něj skutečná cesta do pekel. „Tak vznikají politické elity a odtržení politiky od reálného života. Bohužel, koho je dobré a koho není dobré volit, nám už tyto elity a média standardně předkládají dopředu,“ vypozoroval.
09.11.2016 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5783 článků) , Ivan Ivan (2184 článků)

Dnes čekejte slunce, místy bude ještě sněžit. A jak bude v dubnu?

 
Nedělní ráno bude skoro jasné, přes den však přibude proměnlivá až velká oblačnost. Na severovýchodě se místy objeví přeháňky, jinde budou jen ojedinělé, v polohách nad 400 m a na severovýchodě místy i v nížinách mohou být srážky i sněhové.
01.04.2012 07:40 |

podobné články

PŘEDPOVĚĎ: Dnes bude polojasno. Místy ale i zaprší

 
Ve středu bude polojasno až oblačno, v severozápadní polovině Čech se místy vyskytne déšť nebo přeháňky, jinde srážky jen ojediněle. Ojediněle se mohou vyskytnout bouřky. Na východě území bude zpočátku místy nízká oblačnost.
04.04.2012 06:05 |

podobné články

Bývalý předseda Pirátů se vyjádřil ke spolupráci s TOP 09 a ODS v Praze: Vytřou si s námi. Nevěřím jim ani nos mezi očima

 
Někdejší předseda Pirátů Ivan Bartoš řekl jasné ne spolupráci s ODS a TOP 09 v Praze. Zdůrazňuje, že má jen jeden hlas z mnoha a u Pirátů se o všem rozhoduje demokraticky, čili může být přehlasován. To ale nemění nic na jeho názoru. Zmíněné strany si prý s Piráty vytřou zadek. Stačí si vzpomenout na slova předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska, jenž Piráty srovnával s „kokoty“.
04.01.2016 22:01 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7438 článků) , Ivan Ivan (2184 článků)

Pop a punk v náručí psychedelie

 
Paul Weller je jedním z hudebních chameleónů, u kterých nikdy nevíte, co čekat. Ani po padesátce nenasadil bačkory a nedělá středoproud, na desce Wake Up the Nation tvoří divoké eklektické mixy s psychedelickým obalem - místy fajn a místy až neúnosné.
27.04.2010 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Paul Weller (3 články)

Ivan Bartoš se v euforii po volbách pustil do ODS, je to prý „SPD pro lepší lidi“. Fiala reaguje na své poměry velmi ostře

 
Předsedu ODS Petra Fialu podle serveru Echo24.cz rozzlobila slova šéfa Pirátů Ivana Bartoše směřující na adresu ODS. Bartoš v rozhovoru pro deník Právo mluvil o kampani ODS jako o „SPD pro lepší lidi“. Předseda Pirátů kromě toho také uvedl, že ODS se vůbec nezměnila a její předseda představuje pouze fíkový list. Na tato slova Petr Fiala ostře zareagoval na svém twitterovém účtu. „Ivan Bartoš by měl vážit slova,“ napsal.
08.10.2018 21:46 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2187 článků) , Ivan Ivan (2184 článků)

Česko čeká obří teplotní sešup. Z tropů rovnou k mrazíkům nejen na horách

 
Do Česka se vrátilo pravé letní počasí. V porovnání s dlouhodobým normálem, který je 14,5 °C, jsou teploty nadprůměrné místy o více než 6 °C. Díky teplému jižnímu proudění se úterní nejvyšší odpolední teploty zastavovaly na tropických hodnotách a místy padaly teplotní rekordy – nejvyšší teplotu hlásily Doksany a Řež, tj. 32,5 °C, Dobřichovice 32,1 a Praha-Průhonice 31,8 °C. Po tropickém dni následovala tropická noc - na Ústecku ojediněle teplota neklesla pod 20 °C, tj. Hejnice 20,1 °C. Teplotně výrazně nadprůměrné dny ukončí čtvrteční přechod studené fronty, který přinese strmý pád teplot vzduchu, jenž pocítíme zejména po ránu, kdy budou na konci týdne teploty klesat jen k 8 až 3 °C a místy se budou tvořit přízemní mrazíky. Na horách bude mrznout i ve dvou metrech nad zemí.
16.09.2020 10:00 |

podobné články

Česku se ukáže léto. Víkendových 26 °C protnou i bouřky, kroupy a lijáky, sledujte radar Blesku

 
Česko má před sebou první víkend letošního roku s letními teplotami, které vystoupí na 26 °C, zároveň se ale během sobotního i nedělního dne budou místy tvořit přeháňky nebo bouřky. Bouřky mohou být ojediněle i silné, tj. doprovázené přívalovým deštěm a zesílením větru. A místy také kroupami. Výraznější změnu v počasí nepřinese ani příští týden – nejvyšší odpolední teploty se budou zastavovat u letní hranice, ale počítat musíme místy s deštěm nebo bouřkami. Pokud budete víkend trávit v přírodě, pozor na velmi vysokou aktivitu klíšťat. Také alergenů bude v ovzduší přibývat.
04.06.2021 05:05 |

podobné články