Článek

ODS: Apelujeme na vládu, aby podávala pravdivé informace

 
Občanští demokraté vyzývají vládu, aby občanům podávala pravdivé informace. Je nutné ubezpečit veřejnost, že je zde plán na zvládnutí této složité situace.
17.03.2020 16:01 |

podobné články

Podobné články

Štěpánek (ODS): Chce-li se ODS zmátořit, musí se odhodlat k radikálnímu řezu

 
Přelomový kongres ODS v Olomouci předcházejí dvě informace. Podle té první vedení ODS rozhodlo, že na kongres nepozve žádného z bývalých předsedů ODS. Tou druhou je pak návrh programu kongresu, dle kterého ODS mění více než dvacetiletý úzus, že napřed se diskutuje a až potom volí. Tentokrát to má být obráceně. Pokud jsou obě informace pravdivé, nevěští to pro ODS nic dobrého.
17.01.2014 18:10 |

podobné články

Obamová si v Saudské Arábii nezakryla hlavu a podávala ruku mužům: Televize ji údajně rozostřila

 
Manželka amerického prezidenta Baracka Obamy Michelle si při úterní návštěvě Saúdské Arábie v rozporu s tamními zvyklostmi nezakryla hlavu. Obamová dokonce podávala ruku mužům v saúdskoarabské delegaci a rukou si s ní potřásl také nový král Salmán ibn Abdal Azíz Saúd.
28.01.2015 16:22 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2452 článků) , Michelle Obama (227 článků)

Jedovatí pavouci v banánech z Tesca: Žena se zděsila, když banán podávala 6leté dceři!

 
Je to noční můra pro všechny, kteří se pavouků bojí. Šokem skončil nákup v Tescu pro Britku Marii Layton (43). V banánech našla hnízdo smrtelně jedovatých brazilských pavouků! A to v momentě, kdy podávala banán své 6leté dceři!
12.03.2015 19:45 |

podobné články

Štěpánek: ODS s hlavou v písku

 
Přelomový kongres ODS v Olomouci předcházejí dvě informace. Podle té první vedení ODS rozhodlo, že na kongres nepozve žádného z bývalých předsedů ODS. Tou druhou je pak návrh programu kongresu, dle kterého ODS mění více než dvacetiletý úzus, že napřed se diskutuje a až potom volí. Tentokrát to má být obráceně. Pokud jsou obě informace pravdivé, nevěští to pro ODS nic dobrého.
16.01.2014 11:40 |

podobné články

Policie: Některé informace tisku o zmizení Aničky nejsou pravdivé

 
Některé informace, které přinesl server Aktuálně.cz ohledně muže podezřelého v případu pohřešované devítileté Anny Janatkové, nejsou podle policie pravdivé. Sdělila to mluvčí policistů Andrea Zoulová.
17.01.2011 10:10 |

podobné články

Kovářová (STAN): Pokud jsou informace o Mynářově prověrce pravdivé, musí odstoupit

 
Pokud se informace deníku Právo o neudělení bezpečnostní prověrky kancléři Mynářovi ukáží jako pravdivé, musí ze své funkce odstoupit.
24.09.2015 17:21 |

podobné články

Petice za zdravé a prosperující lesy pro příští generace

 
My, níže podepsaní občané České republiky prostřednictvím této petice apelujeme na českou vládu a parlament ve věci ochrany přírodních a společenských hodnot lesních majetků v České republice.
30.10.2018 19:11 |

podobné články

Jaroslav Tichý a Vladimíra Vítová: Zastavme kolaps občanství!

 
Některé politické strany a hnutí začínají předkládat voličům k posouzení svoje vize dalšího směřování společnosti, tedy programy. Apelujeme na všechny voliče, aby přišli k volbám, a aby byl zastaven tzv. „kolaps občanství“. Občané – voliči se totiž vzdávají svého důležitého závazku a povinnosti udržovat si skutečnou (ne toliko mainstreamovou) informovanost a politickou gramotnost. A pak nemají možnost volit takové představitele, kteří budou zastávat jejich skutečné a zároveň celospolečenské zájmy.
27.04.2017 09:20 |

podobné články

Petice za spravedlivé odškodnění obětí H-Systemu ze strany státu ČR

 
My, občané ČR, apelujeme na náš stát, aby byla napravena donebevolající křivda spáchaná na bývalých klientech H-Systému a požadujeme, aby všichni tito klienti byli spravedlivě ze strany státu ČR odškodněni. Neboť to byl právě stát, kdo umožnil nepoctivým podnikatelům v devadesátých letech takto řádit a okrádat nevinné občany, kteří se "provinili" jen tím, že chtěli vlastnit střechu nad hlavou.
25.07.2018 18:50 |

podobné články

Koho bude zajímat výsledek kauzy Čapí hnízdo za pět let? Někdo prostě chce, aby Babiš nemohl sestavit vládu a vládnout, tvrdí ministr Ťok

 
ROZHOVOR Staronový ministr dopravy Daniel Ťok bude ve svém úřadu dělat věci, které jsou potřeba, protože podle jeho slov ústava nezná plnohodnotnou vládu, nebo vládu neplnohodnotnou ani neplnohodnotného ministra. A jako členové hnutí ANO i on má silný pocit, že kauza Čapí hnízdo byla vytvořena uměle, aby poškodila Andreje Babiše a hnutí ANO. „Buďme upřímní, někdo chce, aby Babiš nemohl sestavit vládu a vládnout, přestože vyhrál volby. A nedej Bože, aby se ukázalo, že jeho vláda může být úspěšná,“ prohlásil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz ministr dopravy. Proto si prý počká, až jeho kolegové v mandátovém a imunitním výboru zjistí, co nového a zásadního se objevilo v policejním spisu, a podle toho bude hlasovat o případném vydání svého šéfa a premiéra k policejnímu stíhání.
27.12.2017 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17946 článků)

Klaus, Topolánek, Nečas a Kocourkov. Před kongresem ODS zaduněl kritický hlas

 
Místopředseda ODS v Královéhradeckém kraji Petr Štěpánek ještě před začátkem kongresu kritizuje některé kroky ODS. Zejména nepozvání žádného z bývalých předsedů strany a také změnu úzu, že napřed se diskutuje a až potom volí. Tentokrát to má být obráceně. Pokud jsou obě informace pravdivé, nevěští to pro ODS podle Štěpánka nic dobrého.
16.01.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (757 článků) , Petr Štěpánek (757 článků)

Opoziční pětka vyzvala Babiše. Vystoupili společně v rouškách

 
Předsedové opozičních politických stran TOP 09, ODS, Pirátů, STAN a lidovců se sešli a v rouškách uvedli své společné prohlášení. „Vyzýváme vládu, aby říkala pravdivé informace o skutečném stavu zásob ochranných pomůcek pro pracovníky v ohrožených profesích,“ vyzvali. Apelovali též přímo na premiéra Andreje Babiše (ANO), chtějí od něho informovat o závažných krocích jeho vlády.
16.03.2020 20:51 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17946 článků)

Bárta: Prosím, jednejte bez horkých hlav. Cítíme prostor k dohodě

 
Apelujeme na obě strany, aby dále jednaly. Dohoda je možná. Řekl to Vít Bárta (VV) na dnešním briefingu po skončení jednání Věcí veřejných s prezidentem Lékařské komory Jiřím Kubkem a zástupci ministerstva zdravotnictví.
10.02.2011 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2842 článků) , Jiří Bárta (247 článků) , Jiří Bárta (247 článků)

Trapas: Miley Cyrus si pro cenu MTV přišla skoro nahá a s jointem v ruce

 
Apelujeme na rodiče "Miley Cyrus":http://www.extra.cz/tema/miley-cyrus, aby ji zavřeli do dětského pokojíčku a znova jí vysvětlili, jak se má slušně vychovaná dívka na veřejnosti chovat.
11.11.2013 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (898 článků)

Pražské služby: Sběrné kontejnery slouží výhradně k odkládání odpadu

 
V návaznosti na nedávné události Pražské služby zdůrazňují, že sběrné nádoby slouží pouze k odkládání odpadu a jejich užívání k jiným účelům není dovoleno. Apelujeme, aby lidé kontejnery nepoužívali k přespávání nebo k úkrytu před špatným počasím. Hazardují tak se svým zdravím.
09.06.2014 17:20 |

podobné články

SPČR odmítá stavební zákon v senátním znění

 
„Apelujeme na poslance, aby nepromarnili poslední příležitost udělat alespoň dílčí pozitivní krok v posunu stavební legislativy a žádáme je o schválení v původním znění, které odešlo ze sněmovny do Senátu. Prosazení senátní verze by byl krok zpět,” komentuje prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslav Hanák.
24.06.2017 16:35 |

podobné články

Petice za kontejnery na tříděný odpad v Miřeticích

 
My, níže podepsaní obyvatelé obce Miřetice v okrese Benešov, tímto apelujeme na zastupitelstvo obce, aby schválilo a uskutečnilo pořízení kompletní sady kontejnerů na tříděný odpad a jejich umístění v katastru obce.
27.07.2017 14:30 |

podobné články

Petice za ochranu podzemních vod a záchranu prameniště Škvoreckého potoka

 
My, občasné Škvorce, starousedlíci a ti, kdo se přistěhovali do staré původní zástavby apelujeme na starostku a místní zastupitele, aby ukončili živelné budování vrtaných studní do velké hloubky (více než 30 m) doprovázené povolením masivního odběru podzemních vod, a to do provedení uceleného hydrogeologického průzkumu, který by zmapoval prameniště potoka, hladiny spodních vod a stávající kopané i vrtané studny.
11.11.2018 12:55 |

podobné články

Petice: Živnostníci proti autorským poplatkům

 
My, níže podepsaní občané České republiky, apelujeme na poslance Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, aby podpořili senátní verzi novely autorského zákona, tj. sněmovní tisk č. 175/5.
19.01.2019 16:20 |

podobné články