Článek

Odporní lidé z TOP 09. Svinstvo. Protektorát hákového kříže. Historii nelze přepsat, vzkazuje dokumentarista starostovi Kolářovi

 
„Odporní lidi, podlost a svinstvo,“ bouchly saze režisérovi Davidu Martínkovi poté, co zjistil, že vedení Prahy 6 přesunulo sochu maršála Koněva z náměstí Interbrigády. Na svém facebooku připomíná hlavní symbol tohoto památníku: „Rudá armáda nesla zásadní podíl na osvobození Evropy, která by jinak byla fašistická.“
04.04.2020 11:50 |

podobné články

Podobné články

Nechutná provokace šéfa hnutí Slušní lidé: Zdeněk Pernica vyhrožuje Hřibovi a Kolářovi likvidací

 
Předseda hnutí Slušní lidé Zdeněk Pernica vyhrožuje na sociální síti pražskému primátorovi Zdeňku Hřibovi a starostovi Prahy 6 Ondřeji Kolářovi likvidací. Na případ byla upozorněna policie, která se nevhodným žertem nyní zabývá.
26.04.2020 20:46 |

podobné články

Okamura u Xavera řekl něco nepěkného o Kolářovi, který odstranil Koněva. Padlo i napojení na Sorose

 
Luboš Xaver Veselý si do internetové televize XTV pozval předsedu hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamuru. Ten si před sebe rozložil sadu papírů s poznámkami a rozpoutal slovní dělostřeleckou palbu, která se podobala kanonádě za první světové války. Nit suchou nenechal na starostovi Prahy 6 Ondřeji Kolářovi (TOP 09), kterého popsal jako elitáře, který studoval na prestižních školách a dnes nemá vztah k obyčejným lidem. Tvrdou ránu Okamura zasadil i premiéru Babišovi a Evropské unii.
10.04.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (572 článků)

Pekarová: Protektorát byl autonomní. Autonomie nebyla dodržována, ale vládli Češi

 
Celých 82 let po vyhlášení nacistického Protektorátu Čechy a Morava zuří na sociálních sítích slovní přestřelka o to, do jaké míry byl protektorát autonomní. Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, která v souladu s historickými dokumenty popsala protektorát jako autonomní, schytala pár pořádných slovních kopanců. Ozval se Václav Klaus mladší (Trikolóra) i hradní mluvčí Jiří Ovčáček. A Pekarová se začala bránit.
18.03.2021 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10466 článků)

Pamatujete si na něj? Z dětské hvězdy filmů Terminátor a Kult hákového kříže je dnes násilník

 
Herec Edward Furlong (35), kterého jste mohli vidět ve filmech jako Terminátor nebo Kult hákového kříže, byl v úterý ráno zatčen. Důvodem bylo údajně fyzické napadení jeho přítelkyně.
01.11.2012 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Edward Furlong (5 článků)

Italská IKEA prý prodává stůl ve tvaru hákového kříže: Jmenuje se Hadølf!

 
Kupte si stolek ve tvaru hákového kříže! Jmenuje se Hadølf a v Itálii ho prodává obchodní gigant IKEA. Cena? 88 eur!
17.12.2015 22:50 |

podobné články

Kult hákového kříže: Jak se za 20 let změnili hlavní hrdinové? Danny vypadá děsivě

 
Je tomu přes dvacet let, co do kin vrazil film Kult hákového kříže. Příběh bratrů Dannyho a Dereka uchvátil návštěvníky kinosálů a v divácích dodnes vyvolává silné emoce. Jak po dvaceti letech vypadají herci, kteří se ujali hlavních rolí? Budete koukat, jak moc se změnili!
30.11.2018 20:10 |

podobné články

Řeporyje porazily ve válce Rusko, víte? Starosta Novotný promluvil o Koněvovi: Masový vrah a špína chlap

 
Starosta městské části Praha-Řeporyje Pavel Novotný (ODS) gratuluje starostovi Prahy 6 Ondřeji Kolářovi (TOP 09) k odstranění sochy sovětského maršála Koněva. Všem, kteří tento krok odsoudili, vzkazuje: „S takovou provokací souhlasím, Koněv byl špína a masový vrah.“ V rozhovoru pro Forum24.cz vypráví, jak Řeporyje porazily Rusko ve válce. O pomník vlasovcům v Řeporyjích se prý neobává.
04.04.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1130 článků)

Tomáš Krystlík: Protestující proti výroku paní Pekarové-Adamové lžou

 
Václav Klaus jr.: „16. března 1939 byl Adolfem Hitlerem vyhlášen Protektorát Čechy a Morava. Podle předsedkyně TOP 09, paní Pekarové, byl protektorát autonomní. Paní poslankyně Pekarová: A) cíleně lže, B) nezná význam slova autonomní, C) nezná českou historii, D) popírá nacistické zločiny spáchané na českých občanech. Ten status byste měla smazat a omluvit se. Váš výrok je naprosto nepřijatelný a urážlivý vůči obětem německé okupace.“
18.03.2021 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (765 článků) , Václav Klaus (10466 článků)

Klaus ml.: Silný vzkaz starostovi Kolářovi „pod postel“. Kdyby Rusové chtěli, tak...

 
Šéf hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší promluvil k národu. Vyjádřil se na téma koronavirové krize. A to i k věcem, o kterých se podle jeho názoru moc nemluví. Proto Klaus považoval za nutné je připomenout. A když přišel o prostor na serveru Novinky.cz, tak už prý nesmí napsat ani slovo, hledá jiné cesty, jak sdělit lidem, co má na srdci. Podívejte se sami, co řekl např. na konto starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře (TOP 09).
01.05.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10466 článků)

Nový Protektorát. To chtějí z Česka udělat novináři a neziskovky, šokuje známý ekonom, který má jasno i o zatčení Babiše

 
ROZHOVOR Několik tisíc aktivistů rozesetých po různých neziskových organizacích, médiích, politických stranách, ústavech a vysokých školách považuje za své poslání zbavit Česko vlastní vlády a vytvořit zde nový Protektorát. Ten má převýchovou a ekonomickým tlakem skoncovat s českým národním povědomím a s vlastenectvím. Podle ekonoma a publicisty Karla Kříže jsou skutečné volby v Evropě dávno na obtíž, a tak se jim Brusel, mýtické centrum eurohujerů, snaží čím dál rafinovaněji vyhnout. Nedávná prezidentská volba u nás byla střetem eurohujerů a kolaborantů s vlastenci a patrioty.
14.02.2018 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Nový (209 článků)

Zemřela výtvarnice Běla Kolářová, vdova po Jiřím Kolářovi

 
Ve věku 87 let zemřela v pondělí v Praze výtvarnice a vdova po Jiřím Kolářovi Běla Kolářová.
13.04.2010 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kolář (50 článků)

Východočeský Svaz bojovníků za svobodu napsal Pekarové

 
15. března 2021 uplynulo 82 let od chvíle, kdy byl na našem území vyhlášen nacistický Protektorát Čechy a Morava. Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová v souladu s historickými dokumenty popsala tento protektorát jako autonomní. A za to schytala ostrá slova. Jako jeden z mnoha se ozval Východočeský Svaz bojovníků za svobodu (ČSBS), který její vyjádření důrazně odsuzuje.
22.03.2021 17:10 |

podobné články

FOTO Svinstvo z USA. Black Lives Matter? Muž klečel na krku dvouletého dítěte

 
Neuvěřitelné svinstvo. Jinak snad ani nelze nazvat počínání dvacetiletého muže z amerického státu Ohio, který se nechal vyfotit na sociální síti, jak klečí na krku dvouletého dítěte a posílá tím vzkaz hnutí Black Lives Matter.
24.07.2020 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Matter Matter (130 článků)

„Odporný jak Zeman a Babiš!“ Chvilkaři mají pořádný vztek na Klause staršího. Za Koněva. Co bude dál?

 
Exprezident Václav Klaus vynadal starostovi Prahy 6 Ondřeji Kolářovi (TOP 09) za odstranění sochy sovětského maršála I. S. Koněva z náměstí Interbrigády. Klaus to považuje za drzý a zbabělý čin, který je o to horší, že se odehrál pod rouškou nouzového stavu. Příznivci spolku Milion chvilek vrátili Klausovi úder. Rozpoutali živou diskusi.
08.04.2020 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10466 článků)

Mašínové místo Koněva. Vtip Jindřicha Šídla mnohé porazí

 
Komentátor serveru Seznam Zprávy Jindřich Šídlo v satirickém pořadu Šťastné pondělí originálním způsobem vstoupil do tématu odstranění sochy sovětského maršála I. S. Koněva z náměstí Interbrigády v Praze 6. Tamnímu starostovi Ondřeji Kolářovi z TOP 09 však příliš velkou radost neudělal. Musí se teď totiž potýkat s lidmi, kteří dodnes nepochopili, že ve Šťastném pondělí si Šídlo z řady věcí tropí srandu, a vzali jeho návrh smrtelně vážně.
21.04.2020 20:40 |

podobné články

Další estráda Novotného. Jednou vůl, vždycky vůl, vzkazují mu

 
„Jednou vůl, navždy vůl,“ vzkazuje hnutí Trikolóra řeporyjskému starostovi Pavlu Novotnému (ODS) za jeho výstup ve vysílání CNN Prima NEWS, kde občany, kteří se nechtějí očkovat, označil za „debily“ a množství uznávaných lékařů s odlišným pohledem na vakcinaci po prodělání covidu-19 za „demagogy“. Ve vysílání starostovi oponovala poslankyně Trikolóry Tereza Hyťhová, jež také sklidila několik starostových výpadů. „Okamurova služtička,“ posmíval se jí a pak opět sepsul legendárního hokejistu Jaromíra Jágra. „Má mlčet, není nejostřejší tužka v penále,“ vzkázal sportovci.
15.06.2021 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2946 článků)

Robert Fico: Tsipras vyměkl, z Řecka je teď protektorát

 
Za protektorát označil Řecko po nočním summitu zemí eurozóny v Bruselu slovenský premiér Robert Fico. Jak uvedl server Aktuálně.cz, znatelně unavený premiér uvedl, že se nerozhodlo o žádné půjčce Řecku, jen se udělilo mnoho domácích úkolů.
13.07.2015 11:37 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (949 článků)

Tak to je silné nařčení: Andrej Babiš prý nastolil protektorát

 
Předsedkyně klubu pražských zastupitelů ODS Alexandra Udženija se vyjádřila k situaci v pražské koalici. Podle ní je nyní zřejmé, kdo je definitivním vládcem nad Prahou – předseda hnutí Andrej Babiš. Dle jejích silných slov uvalil Babiš na Prahu protektorát.
27.08.2015 12:51 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22258 článků)

Euro? Ne! Klaus mladší se bojí, že skončíme jako protektorát. A Kalousek kontruje

 
Před přijetím eura varoval v rozhovoru pro server Reflex.cz expert ODS na školství Václav Klaus mladší. Obává se, že v případě, že by se Česká republika vzdala koruny, skončí země jako protektorát.
15.09.2017 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10466 článků)