Článek

Odporné útoky na Aničku! Těžíš peníze a slávu z rakoviny

 
Chování některých lidí rozum nebere. Čtyřiadvacetiletá zpěvačka bojující se zákeřnou chorobou by mohla vyprávět.
09.07.2020 12:10 |

podobné články

Podobné články

Bestie Ota T.: Tyhle oči viděly umírat Aničku

 
Tem muž ji škrtil! Ten muž ji znásilnil! Ten muž ji zavraždil! Jeho oči viděly Aničku (†9) umírat… Kdo je tou bestií? Podle policie dlouho podezřelý Otakar T. z Mostu! Jen několik hodin poté, co se našlo tělíčko Aničky, ho obvinila z vraždy i znásilnění! Na světlo vyplouvají další šokující podrobnosti k případu. Ota T. měl hrob pro Aničku několik dnů připravený. Když pak dívku škrtil, zlomil jí dva obratle. Na těle dívky se našla Otova DNA.
18.03.2011 11:00 |

podobné články

Vědci z Oxfordu: Riziko rakoviny roste s výškou!

 
Existuje mnoho žen, které chtějí být vyšší. Podle nejnovějších poznatků v oblasti výzkumu rakoviny bylo zjištěno, že čím je člověk vyšší, tím se výrazně zvyšuje riziko vzniku rakoviny. Vědci z elitní britské Oxfordské univerzity analyzovali zdravotní záznamy u přibližně 1,3 milionu žen a přišli s tím, že existuje vztah mezi výškou a rizikem rakoviny hlavně u ženského pohlaví.
25.07.2011 05:05 |

podobné články

Obavy z rakoviny rostou! Češi plní čekárny lékařů

 
Češi a Češky již nejsou tak lhostejní ke svému zdraví a umí se postavit čelem hrozbě rakoviny. Dostavují se častěji k preventivním prohlídkám. Ženy si zvykly docházet na vyšetření prsu, které spolu s vyšetřením kůže patří k nejvyhledávanějším. Na konci žebříčku je naopak vyšetření rakoviny tlustého střeva, přestože právě v počtu onemocnění tímto druhem rakoviny patříme světově na přední příčky.
23.05.2015 15:00 |

podobné články

Léčba rakoviny stojí VZP ročně 13 miliard. Pomoci má prevence a větší informovanost

 
Každý rok pečují lékaři o bezmála 300 tisíc klientů VZP, kteří si před tím od nich vyslechli některou z onkologických diagnóz. Péče o tyto pacienty vyjde ročně na skoro 13 miliard korun. Z dat, která zdravotnická zařízení pojišťovně vykázala, vyplývá, že největší výdaje souvisejí s léčbou rakoviny trávicího ústrojí, rakoviny prsou a rakoviny mužských pohlavních orgánů. Jen za léčbu pacientů spadajících do výše uvedených tří diagnostických skupin platí VZP ročně přes 6 miliard korun.
02.02.2016 18:11 |

podobné články

Jan Campbell: Bez práva na slávu

 
Bez práva na slávu, pro slávu děržavy je píseň věnovaná ruským rozvědčíkům.
24.12.2020 12:50 |

podobné články

Trest za útoky i ovlivňování voleb: USA vyhostí diplomaty a uvalí na Rusko nové sankce

 
Bílý dům dnes oznámil, že Spojené státy vyhostí deset ruských diplomatů a uvalí na Rusko nové sankce. Podle Washingtonu je krok odpovědí na ruské vměšování do loňských amerických prezidentských voleb a na kybernetické útoky proti americkým vládním agenturám. Spojené státy poprvé tyto útoky výslovně spojily s ruskou zpravodajskou službou, napsala agentura AP. Americký prezident Joe Biden uvedl, že ruské snahy podrýt svobodné americké volby spolu s kybernetickými útoky ohrožují bezpečnost USA.
15.04.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (474 článků)

Petr Vondráček je otcem, má dceru Aničku

 
Moderátor úspěšného pořadu "Hádej, kdo jsem" Petr Vondráček (33) se stal ve čtvrtek otcem. Jeho přítelkyně, herečka Barbora Janatková (27), porodila dceru Aničku. Vondráček byl u toho.
08.10.2009 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vondráček (142 článků) , Barbora Janatková (12 článků)

Modlitba za Aničku na Facebooku. Lidé reagují různě

 
Uživatelé Facebooku se modlí za Aničku, přeposílají si i články o průběhu pátrání.
18.10.2010 14:40 |

podobné články

TAJEMNÝ SVĚDEK: Aničku odvezlo auto s černými skly

 
Tajemný svědek tvrdí, že viděl devítiletou Aničku Janatkovou nastoupit v ulici Pod Písečnou do auta a odjet. Tento muž ovšem odmítá vyhledat policii a popsat jí poslední kroky pohřešované školačky.
11.11.2010 14:35 |

podobné články

Viděl důchodce skutečně Aničku? Je to nová stopa?

 
Viděl jsem v Troji dítě s mužem. Nejspíš vedl hledanou Aničku Janatkovou (9). S takovým svědectvím přišel důchodce z Prahy 7. A rázem vznikla hlavní policejní stopa. Koho to ale viděl? A na jakou vzdálenost? Jenže podle informací Blesku policie nic lepšího nemá.
17.12.2010 09:15 |

podobné články

Hlavní podezřelý se přiznal, viděl Aničku v den jejího zmizení

 
Hlavní podezřelý v případu zmizení devítileté Anny Janatkové přiznal podle serveru Aktuálně.cz., že ji v den jejího zmizení viděl. Předtím to přitom popíral. Dívka se pohřešuje od loňského 13. října. Muž dosud tvrdil, že Aničku neviděl a že jí nijak neublížil.
16.01.2011 20:20 |

podobné články

Tělo Aničky (†9) odkryla v Troji lesní zvěř

 
VIDEO: Nejhorší noční můra se naplnila! Aničku (†9) našli mrtvou. To, že jde s největší pravděpodobností o Aničku (†9), která se ztratila v řijnu, potvrdila mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. Tělo našli policisté pomocí 3D technologie, terén jim v těchto dnech odkryla lesní zvěř.
16.03.2011 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků)

Hrob byl moc hluboký, psi nemohli Aničku (†9) najít

 
VIDEO: Měsíce pohřešovanou Aničku (†9) ve středu našli mrtvou. Policisté objevili lidské ostatky nedaleko místa, kde se ztratila. Na podzim tam už hledali, bez úspěchu. Proč ji tehdy psi nenašli? Podle policistů ležela moc hluboko.
17.03.2011 05:15 |

podobné články

Ota T.: Zvrhlá bestie, která zabila Aničku?

 
Otakar T. - hlavní podezřelý z vraždy Aničky. Když ho policie "sebrala" v Mostě, v klidu seděl s kolegy z práce u piva. Vše ale nasvědčuje tomu, že Ota je chladnou bestií, která Aničku znásilnila a zavraždila.
17.03.2011 18:05 |

podobné články

Viděly Aničku jako poslední... Řekly jsme si: Ahoj zítra ve škole!

 
Kromě vraha byly poslední, kdo Aničku viděl živou. Trojice kamarádek Viktorka, Lucka a Lenka šly ten osudný říjnový den ze školy v pražské Troji společně s nešťastnou dívkou.
18.03.2011 12:10 |

podobné články

Kdo zavraždil Aničku? Na těle nejsou Otovy stopy

 
Možná se nikdy nedozvíme, jestli Ota T. skutečně Aničku zavraždil a znásilnil. Zatím proti němu neexistují žádné přímé důkazy. Podle informací deníku Právo jsou vzorky DNA, které odebral soudní lékař z těla Aničky po pěti měsících od násilné smrti nepoužitelné a nelze z nich vraha přesně určit.
29.03.2011 07:45 |

podobné články

VIDEO: MŠE ZA ZAVRAŽDĚNOU ANIČKU! Kompletní záznam!

 
Vpodvečer se v kostele sv. Terezie od Dítěte Ježíše v pražských Kobylisích sloužila zádušní mše za zavražděnou devítiletou Aničku Janatkovou.
30.03.2011 17:15 |

podobné články

Rozhodl vlas a chlup: Ota T. zavraždil Aničku

 
Je konec! Nejznámější a zároveň nejsmutnější případ Česka poslední doby je uzavřený. Aničku Janatkovou (†9) s největší pravděpodobností znásilnil a zavraždil jediný obviněný v případu Otakar T. (†41). Stopy DNA na tělíčku dívky se ale nenašly. Usvědčila ho však řada nepřímých důkazů. Otakar však nikdy k soudu nepůjde, je mrtvý. Případ se uzavírá, spousta otazníků ale dál zůstává... Přímý důkaz prostě chybí.
29.04.2011 11:40 |

podobné články

Otec týraných kluků z Kuřimi: Žena mě vyměnila za »Aničku«!

 
Týraným bratrům z kuřimské kauzy, Ondřejovi (13) a Jakubovi (15), zatím život nic dobrého nepřinesl. V květnu 2007 se provalilo, že je matka Klára Mauerová (37), její sestra Kateřina (39) a další lidé týrají – zavírají do klecí, bijí či pálí cigaretovými nedopalky. Chlapci skončili v Klokánku a následně u otce Radka Coufala (45). Minulý týden je ale soud svěřil do pěstounské péče prarodičů z matčiny strany. Proč? Radek Coufal poskytl Aha! exkluzivní rozhovor, kde poprvé popsal celý smutný příběh své rodiny, i to, že ho manželka vyměnila za třináctiletou »Aničku« alias Barboru Škrlovou (38).
22.04.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek Coufal (6 článků)