Článek

Odplula cizí jachtou!

 
Jak si užívat dovolenou v Itálii a nezruinovat se? Britská malířka prostě utíkala bez placení a plížila se do hotelových pokojů. Teď ale pořádně překročila čáru, když si zkusila »vypůjčit« cizí jachtu!
08.06.2018 08:40 |

podobné články

Podobné články

Janko (ČSNS 2005): Co a koho máme bránit? Cizí kapitál, cizí média, cizí šachty, cizí pozemky?

 
Chcete mapovat počty mužů a žen schopných a ochotných podílet se na ochraně vlasti. V čí prospěch?
12.06.2015 13:06 |

podobné články

Ponořte se do světa fantazie

 
Stalo se vám někdy, že jste při sprchování zavřela oči a vaše mysl odplula někam daleko?
10.09.2009 16:00 |

podobné články

Černošice zachráněny! Kra se utrhla a odplula

 
Obyvatelům Černošic se asi hodně ulevilo. Nebezpečí ničivých záplav, které jim v sobotu až hrozilo, je zažehnáno. Ledový zámrz řeky, který ucpal koryto Berounky, se utrhl a odplaval po proudu. Při průchodu navíc ani nenapáchal větší škody. Nadále ale platí první povodňový stupeň.
09.01.2011 11:05 |

podobné články

Čas na vizážistu! Chudák Pamela Anderson se neumí namalovat

 
Každý si ji vybaví jako sexy plavčici ze slavného seriálu Pobřežní hlídka. Její přirozená krása však jakoby odplula s vlnami. Vnadná blondýnka Pamela Anderson (44) se vydala na párty svého známého, fotografa Terryho Richardsona.
28.02.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (617 článků) , Pamela Anderson (569 článků)

V Baltu se srazily dvě ponorky. Rusové vyvázli sami, Poláky museli odtáhnout

 
V Baltském moři nedaleko rozhraní polských a ruských pobřežních vod se srazily polská a ruská ponorka. Oznámila to ve čtvrtek ruská celostátní soukromá televize REN-TV. K incidentu údajně došlo před několika dny. Poškozené polské plavidlo bylo odtaženo, ruská ponorka odplula vlastní silou.
28.04.2016 15:20 |

podobné články

Z luxusní plavby se stala noční můra. Pár uvízl na Kubě, na cestu domů neměl peníze

 
Měla to být romantická dovolená. Kevin Rohrer si se svou přítelkyní zaplatil několikadenní plavbu po Karibiku se zastávkami v několika destinacích. Loď vždy přijela, cestujícím dala chvíli rozchod a po několika hodinách pokračovala dál. Vše bylo v pořádku, než se loď zastavila v Kubě. Když se totiž Kevin s přítelkyní vracel, zjistil, že loď již odplula. A to byl jen začátek jejich trablů, informuje New York Post.
11.12.2018 19:30 |

podobné články

Za druhý jazyk si volí žáci němčinu, tisíce dětí se jej ale učit nemusí

 
Žáků osvobozených od povinného druhého cizího jazyka mohou být tisíce. Vyplývá to ze statistik, které poskytlo ministerstvo školství. Druhý cizí jazyk nejpozději od osmé třídy zavedlo ministerstvo od září, chce tak zlepšit znalosti jazyků u mládeže. Statistiky také ukázaly, že nejčastěji si děti jako druhý cizí jazyk volily němčinu a ruštinu. Angličtinu už většina měla jako první cizí jazyk.  
22.11.2013 20:12 |

podobné články

Pamatujete si na video s prvním polibkem First Kiss? Tohle je další verze, ale s dotýkáním se pornohvězd!

 
"Video s názvem First Kiss":http://www.extra.cz/tohle-video-vas-uchvati-umelkyne-dala-dohromady-dvacet-cizich-lidi-aby-se-poprve-zalaskovane-polibili-pred-jeji-kamerou, ve kterém se objevilo několik lidí, kteří se viděli poprvé v životě a před kamerou se měli líbat, se stalo obrovským hitem. Nehledě na to, že se později ukázalo, že v něm "vystupují zpěváci z nezávislých kapel nebo modelky":http://www.extra.cz/videli-jste-to-video-ve-kterem-se-dvacet-nahodnych-lidi-poprve-liba-cele-je-to-podvod-hraji-v-nem-profesionalni-modelky-a-herci. Popularita tohoto videa spustila i několik zajímavých kopií, mezi nimi například "video, ve kterém se cizí lidé poprvé svlékali":http://www.extra.cz/pamatujete-se-na-video-kde-se-cizi-lide-poprve-libali-tak-tohle-je-video-kde-se-cizi-lide-poprve-svlekaji.
14.10.2014 22:25 |

podobné články

Podvodník (48) je za katrem: Má kardiostimulátor na cizí jméno

 
Nechal si voperovat kardiostimulátor na cizí identitu, teď ale spadla klec! Policisté dopadli v Kolíně muže (48), který si v roce 2012 zařídil zdraví na cizí občanku. Hrozí mu osm let basy.
06.10.2018 12:30 |

podobné články

Na jachtu s pláží by průměrný Čech vydělával 11 594 let

 
Miliardáři mají spoustu problémů. Jedním z nich je dilema: vybrat si mezi jachtou nebo vlastním ostrovem?
09.03.2010 05:15 |

podobné články

Miliardář Abramovič odmítl zaplatit luxusní jachtu

 
Luxusní hračka za 13 miliard korun a on ji nechce? Ruský miliardář Roman Abramovič si měl převzít svoji nejnovější devítipatrovou jachtu Eclipse, která je se svými 170 metry nejdelší, nejluxusnější a nejdražší soukromou jachtou světa.  Jenže podle čtvrtého nejbohatšího Rusa měla několik zásadních nedostatků - zvláštní vibrování motoru či drnčení křišťálových skleniček v baru.
15.06.2010 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Roman Abramovič (72 článků)

Na jachtu dosedla 40tunová velryba

 
Pořádným šokem, ale jinak bez větší újmy skončil nedělní výjezd jihoafrického páru s jejich jachtou poblíž Robbenova ostrova u Kapského města. Na plavidlo vyskočila 40 tun vážící velryba, uvedla agentura AP.
21.07.2010 16:11 |

podobné články

Piráti propustili rukojmí po 388 dnech

 
Po dlouhých 388 dnech se dočkali! Somálští piráti včera propustili na svobodu britský manželský pár, který drželi více než rok v zajetí. Paula a Rachel Chandlerovy unesli loni v říjnu i s jejich jachtou v Indickém oceánu u Seychelských ostrovů.
14.11.2010 19:50 |

podobné články

Douglas po rakovině: Užívá si s manželkou slunné Francie

 
Americký herec Michael Douglas (66), který minulý rok prodělal rakovinu, si po vyléčení užívá dovolené v Evropě. Se svou manželkou herečkou Catherine Zeta-Jones (41) a dětmi se vydal do St Tropez na plavbu jachtou po moři.
19.07.2011 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků) , Michael Douglas (448 článků)

Podívejte: Elton John s partnerem Davidem Furnishem mají kouzelného synka Zacharyho

 
Francouzské Saint-Tropez je mezi celebritami vyhledávaným dovolenkovým letoviskem. Léto se tam rozhodli trávit i Elton John s Davidem Furnishem a jejich sedmiměsíčním synem Zacharym. A nebyli sami, spolu s nimi pláže a slavný podnik Club 55 navštívili i americký herec a zpěvák Neil Patrick Harris známý ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku s jeho partnerem hercem Davidem Burthkou. Ti se starali o jejich devítiměsíční dvojčata Gideona Scotta a Harper Grace. Čtveřice tatínků se třemi dětmi si pak odpočinula během plavby luxusní jachtou.
05.08.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (518 článků) , David Furnish (92 článků) , Neil Harris (33 článků) , Zachary Scott (1 článek)

Hokejový obránce Pavel Kubina vyrazil s jachtou na Bahamy: Mezi žraloky!

 
Půjčit si jachtu, nalodit rodinu, kamarády a vyrazit směr Bahamy. Takhle začíná ideální dovolená obránce Pavla Kubiny (35). A stejná byla i ta letošní. „Parádně jsme si to užili. Miluju lodě, moře a rybaření,“ vyznává se hokejista.
12.07.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kubina (20 článků)

Bývalá topmodelka Elle Macpherson v titěrných bikinkách kuchala na jachtě ježovky a syrové je jedla

 
Mívala přezdívku The Body kvůli svým bezchybným křivkám, ale jistě by se uchytila i v některé z restaurací nabízejících středomořskou kuchyni. Řeč je o bývalé australské topmodelce Elle Macpherson (48). Ta se během dovolené na Ibize věnovala skutečně originální činnosti. Na plavbu menší jachtou s rodinou si připravila potřebné náčiní a kuchala ježovky. Ty následně zasyrova pojídala.
15.07.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Elle Macpherson (26 článků)

Golf je pro mě jen módní přehlídka, říká Jan Bárta, manažer a vítěz jachtařského závodu

 
Je obchodním a marketingovým ředitelem velké pojišťovny. Nečekejte ale suchopárného úředníka, uzavřeného ve světě čísel. Jan Bárta (33) miluje adrenalin a nebezpečné situace. Se svojí jachtou zvítězil v přestižním závodě Marten Cup. Je frontmanem rockové kapely The Crossroad a chystá sólový projekt s Michalem Dvořákem ze skupiny Lucie.
30.04.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dvořák (163 článků) , Jan Bárta (158 článků) , Michal Dvořák (161 článků)

Zase modelka! Tahle mladičká kost je prý novou přítelkyní Leonarda DiCapria

 
Známý hollywoodský herec a lamač dívčích srdcí Leonardo DiCaprio  (38) se nedávno objevil na 66. ročníku mezinárodního filmového festivalu v Cannes, kde propagoval snímek s názvem Velký Gatsby, v němž ztvárnil hlavní roli. Ve volných chvílích se pak chlubil svou jachtou kotvící poblíž Cannes skupině kamarádek, s nimiž trávil čas. A jedna z nich je údajně jeho nová přítelkyně.
28.05.2013 13:30 |

podobné články