Článek

Odmítáme diskriminaci neočkovaných, pandemický zákon a covid-tyranii, zopakoval Okamura

 
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura zveřejnil další ze svých pravidelných videí na Youtube, které se věnují posledním aktualitám. SPD odmítá nová vládní omezení, které souvisí se zvyšujícím se počtem nově nakažených. „Odmítáme diskriminaci neočkovaných, pandemický zákon a covid-tyranii,“ uvedl Okamura. Vyjádřil se také k nemocnému prezidentovi Zemanovi, kde dal jasně najevo svůj názor. „Odmítáme snahu o jeho faktické politické odstranění z veřejného života,“ uvedl Okamura.
27.10.2021 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2864 článků)
Podobné články

Pandemický zákon? Jen nový název pro nouzový stav, považuji to za lhaní občanům, uvedl Klaus ml.

 
V Poslanecké sněmovně se dnes řeší podoba nového zákona o mimořádných opatřeních při epidemii covid-19. Pandemický zákon má dát Ministerstvu zdravotnictví v době epidemie některé pravomoci, ke kterým je nyní nutné vyhlašování nouzového stavu. Proti přijetí zákona se dnes při jednání Sněmovny ostře ohradil předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus ml. „Odmítáme plošný lockdown a odmítáme také nazývat nouzový stav jinými jmény. Tento pandemický zákon není nic jiného než nový název pro nouzový stav,“ vyjádřil nesouhlas Klaus ml.
18.02.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10774 článků)

Okamura (SPD): Odmítáme diskriminaci neočkovaných a covidovou tyranii

 
Komentář na facebookovém profilu k restriktivním plošným opatřením, vyhlašovaným vládou v rozporu se zákonem
20.07.2021 21:45 |

podobné články

Diskriminace neočkovaných. Okamura zažaluje vládu

 
Je nutné vrátit možnost bezplatného testování a především soustředit úsilí na ochranu rizikových skupin, domnívá se lídr SPD Tomio Okamura. „Říkáme jasné ne povinnému očkování a ne diskriminaci zdravých neočkovaných lidí,“ dodal.
23.11.2021 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2864 článků)

Chceme řešit diskriminaci neočkovaných, říká lídr Svobodných Vondráček

 
Pokud se blok Trikolora, Svobodní, Soukromníci dostane do Sněmovny, bude chtít hlavně řešit diskriminaci neočkovaných lidí, řekl v rozhovoru pro Právo předseda Svobodných Libor Vondráček. Pokud neuspějí, hrozí podle něj Česku další lock­down.
29.09.2021 04:55 |

podobné články

Koudelka (Trikolóra): Pandemický zákon

 
Poslanecká sněmovna schválila pandemický zákon, jenž nahradí nouzový stav. Pandemický zákon je horší náhrada současného stavu. Byl přijat na návrh vlády za podpory ODS, STAN, lidovců a pirátů.
22.02.2021 10:35 |

podobné články

Delegace z ODS na Hradě: Zeman podepíše pandemický zákon urychleně, říká Fiala

 
Prezident Miloš Zeman je připraven urychleně podepsat pandemický zákon. Řekl to dnes zástupcům ODS při jednání na Pražském hradě. Podle předsedy ODS Petra Fialy jsou občanští demokraté připraveni v pátek pandemický zákon s drobnými senátními změnami schválit.
24.02.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3874 článků) , Miloš Zeman (27376 článků)

Okamura (SPD): Odmítáme protiústavní diskriminaci neočkovaných

 
Komentář na facebookovém profilu k vládním opatřením proti koronaviru
21.10.2021 12:55 |

podobné články

Ivo Valenta: Nejvyšší správní soud - Diskriminace neočkovaných byla nezákonná

 
Nejvyšší správní soud potvrdil: Diskriminace neočkovaných v restauracích i hotelích byla nezákonná. Již v loňském roce jsem v zastoupení advokátem Zdeňkem Koudelkou podal podněty k Nejvyššímu správnímu soudu, týkající se zjevné diskriminace neočkovaných, ale prokazatelně zdravých osob. Tito lidé si nemohli ani přes negativní výsledek PCR testu zajít do restaurace na oběd ani využít služeb ubytovacích zařízení. Šlo tak ze strany ministerstva zdravotnictví pouze o tlak na realizaci tzv. „dobrovolného“ očkování. Nic víc. V případě obou stížností dal nyní NSS zapravdu v tom, že tato opatření nebyla v souladu se zákonem.
22.04.2022 13:35 |

podobné články

Okamura: Sněmovna by se měla zabývat vládními covidovými opatřeními, která jsou podle nás nepřijatelná

 
Vláda opět řeší nouzový stav, proti kterému se hlasitě ozval předseda SPD Tomio Okamura. SPD prosazuje, aby se Poslanecká sněmovna zabývala vládními covidovými opatřeními, která jsou podle nich nepřijatelná a hrubě porušují práva občanů. „V rámci aktuální schůze Poslanecké sněmovny, která začíná zítra, bude hnutí SPD navrhovat mimořádný bod s názvem „Diskuse o nepřijatelných opatřeních souvisejících s covidovou situaci, která jsou neúčinná a hrubě porušují práva občanů“. Říkáme jasné NE povinnému očkování a diskriminaci zdravých neočkovaných lidí,“ informoval Tomio Okamura na Facebooku.
22.11.2021 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2864 článků)

Senát zřejmě přepíše pandemický zákon. Do konce nouzového stavu se ale změny asi nestihnou

 
Senát pravděpodobně upraví pandemický zákon v návaznosti na pondělní verdikt Ústavního soudu, podle něhož musí být protiepidemická opatření řádně zdůvodněna a kompenzována. „Mezi senátory na tom panuje shoda,“ řekl novinářům pirátský senátor Lukáš Wagenknecht. Senát má zákon projednávat ve středu. Senátní úpravy by musela znovu projednat Sněmovna. Hrozí tak, že zákon nebude přijat před sobotním ukončením nouzového stavu.
22.02.2021 14:55 |

podobné články

Děs poslanců. Vidle od Babiše. A ještě hůř. Pandemický zákon trpí

 
Pandemický zákon nedá spát českým poslancům. Doslova. Patrik Nacher (ANO) již zaznamenal 2000 mailů, kterými proti němu občané protestují. Poslankyně Barbora Urbanová (STAN) má dojem, že jí občané dokonce vyhrožují. Z ANO zní, že zákon je nepovedený a ministr Válek „není hvězda“. Zákon potopil prezidentský kandidát Karel Janeček. A během jeho projednávání budou občané křičet poslancům přímo pod okny. Již při vstupu do Sněmovny nalezli poslanci brzy ráno záchodovou mísu s nápisem ,,Zatlačíme na ně".
25.01.2022 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (475 článků)

Okamura: Odmítám povinné očkování, očkování pod nátlakem a diskriminaci neočkovaných

 
Poslanci SPD jsou proti návrhu, že by se mělo zavést povinné očkování proti onemocnění Covid-19 pro vybrané skupiny. Jenže jejich návrh ostatní poslanci zamítli. „Je naprostý nesmysl nutit plošně k očkování zdravé, odolné lidi, kteří by měli mít svobodu rozhodování, zda se naočkují, nebo se s virem poperou a získají přirozenou imunitu, přičemž miliony z nich se s virem už potkali a tu imunitu mají. Statistiky to jasně ukazují, že tito lidé nemocnice nezatěžují,“ hovořil ve Sněmovně Okamura.
02.12.2021 14:25 |

podobné články

Petice za normální život bez podmínek

 
My, níže podepsaní občané ČR, odmítáme porušování našich ústavních práv a svobod, odmítáme covid pasy a odmítáme povinné testování nebo očkování.
21.05.2021 16:25 |

podobné články

Zastavte tyranii, vyžeňte darmošlapy. Zkoumáme novou a hlasitou výzvu k revoluci

 
JINÝMA OČIMA; UVNITŘ VIDEO Vyzýváme k revoluci proti tyranii. Už toho bylo dost, prosím, vezměte si vše, co jste nakradli, a zmizte. Video, které však obsahuje pouze zvukový záznam pod obrázkem slovenské a české státní vlajky, koluje internetem. Na serveru YouTube zaujalo již více než sedm desítek tisíc lidí.
17.10.2013 11:15 |

podobné články

Petr Hampl: Síťová neutralita a zánik pravice

 
490 nebezpečných slov o tom, že vyměnit státní tyranii za tyranii korporátní není žádná výhra. Varování: Následující text obsahuje narativy neslučitelné s bezpečnostní politikou Evropské unie.
21.12.2017 13:55 |

podobné články

Eman Pluhař: „Tyranie médií“ Ignacia Ramoneta

 
Slovo tyranie v titulku budí nejspíše asociace s tyranií v Moskvě, ale patří k názvu českého vydání prozíravé knihy o subtilnější tyranii. Kniha vyšla před téměř třiceti lety a autorem není nikdo menší než známý španělský sociální demokrat Ignacio Ramonet, v té době pařížský profesor Teorie komunikace a šéfredaktor známého Le Monde diplomatique.
04.04.2022 15:50 |

podobné články

Okamura k trestu pro Kúdelu: Semknout se, odmítnout diskriminaci českého fotbalu. A to jsem poloviční Japonec...

 
Lídr hnutí SPD Tomio Okamura vyslovil souhlas s kroky Pražského hradu ve fotbalové otázce. V rozhovoru pro Impuls Okamura prohlásil, že dochází k diskriminaci českého fotbalu. Trest pro fotbalového obránce Ondřeje Kúdelu považuje za nesmyslný.
15.04.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Kúdela (63 článků) , Tomio Okamura (2864 článků)

Pandemický zákon: Blatný cukl opozici, řeší se ještě odškodné. Rakousko je napřed

 
 Vládní a opoziční politické strany budou ve čtvrtek ráno pokračovat v jednání o pandemickém zákonu, zejména pak o problematice odškodňování firem a živnostníků zasažených protikoronavirovými opatřeními. Kompenzace zůstávají v podstatě jediným, ale zásadním sporným bodem. Většinu jiných připomínek koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) vláda akceptovala, řekl novinářům po dnešní schůzce předseda občanských demokratů Petr Fiala. Naopak předseda SPD Tomio Okamura spokojen nebyl, návrhy hnutí podle něj vypořádány nebyly. Před schůzkou lídrů stran se zákonem bude zabývat též několik ministrů. Třeba v sousedním Německu pandemický zákon vůbec nemají.
17.02.2021 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Jan Adam (94 článků)

SPD odmítá, aby dal pandemický zákon vládě pravomoci bez demokratické kontroly a schválení Parlamentu

 
Pandemický zákon má dát Ministerstvu zdravotnictví v době epidemie některé pravomoci, ke kterým je nyní nutné vyhlašování nouzového stavu. Hnutí SPD má k němu ale zásadní výhrady a připomínky. Předseda Tomio Okamura na svém facebooku informoval, že je nutné, aby k opatřením vlády byly automaticky vyhlašovány kompetence a aby byla všechny opatření veřejnosti vysvětlena.
18.02.2021 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2864 článků)