Článek

Odměna pro zdravotníky v Brně: Dobroty jim podstrojuje michelinský šéfkuchař Ihnačák

 
Jako v prvotřídní restauraci si musejí připadat zdravotníci na dvou covidových odděleních Fakultní nemocnice Brno. Skvělé menu pro ně totiž připravil šéfkuchař Marcel Ihnačák (42), oceněný dvěma michelinskými hvězdami.
04.04.2021 12:25 |

podobné články

Podobné články

Jak dělají štědrovečerní rybku šéfkuchaři Roman Paulus a Marcel Ihnačák?

 
Vánoce klepou na dveře (už docela dlouho) a my se dostáváme pod mírný tlak. Abychom na Štědrý den nešíleli, že nestíháme a nevíme kudy kam, pojďme se připravit a promyslet si menu pro sváteční stůl. Mistři vařečky Roman Paulus a Marcel Ihnačák, kteří vaří pro Lidl, mají na kapra své speciální recepty.
08.12.2019 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Paulus (1 článek)

Praha 4, Valentova, vzpomíná Ital Ihnacak. Táta emigroval, bratranec vařil i Jágrovi

 
Jeho bratranec Marcel ze Slovenska svádí s Čechy souboje ve vaření. To Brian Ihnacak zůstal věrný hokeji. Aby ne, vždyť jako syn hvězdy NHL vyrůstal v Torontu. On sám zatím o prestižní lize sní a o angažmá bojuje v dresu Itálie. A pořád si pamatuje pražskou adresu, kam jezdil k babičce na prázdniny.
14.05.2014 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Brian Ihnacak (1 článek)

Hvězdný slovenský kuchař vaří Čechům: Hokejisté? Horší než prezidenti!

 
Vařil v těch nejvybranějších restauracích v Praze i Londýně, pracoval u slavného Jamieho Olivera. Teď špičkový slovenský kuchař Marcel Ihnačák (33) podstrojuje Jágrovi a spol. Vládne kuchyni hotelu, v němž bydlí čeští hokejisté.
03.05.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Oliver (127 článků)

»Janžurka« podstrojuje svému choti

 
5:00 – Herečka Iva Janžurová (67) podstrojuje svému nemocnému manželovi Stanislavu Remundovi (81), který nedávno prodělal mrtvici, jak jen může!
11.09.2009 02:05 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (516 článků) , Stanislav Remunda (47 článků)

Michelinský kuchař Kašpárek (34): Za co dává padáka!

 
Šéfkuchař a spolumajitel pražské restaurace Field je na své podřízené, kteří mu pomohli získat michelinskou hvězdu, náležitě hrdý. Je něco, co jim ale nedokáže tolerovat.
14.03.2016 12:05 |

podobné články

Manželka se Pohlreichovi prodraží: 60 000 Kč měsíčně!

 
Tomu se říká láska za všechny prachy! Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (56) pořídil manželce Zdeňce (41) farmu a šest koní. A ještě jí tam podstrojuje grilované speciality!
18.04.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (562 článků)

Manželka se Pohlreichovi prodraží: 60 000 Kč měsíčně!

 
Tomu se říká láska za všechny prachy! Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (56) pořídil manželce Zdeňce (41) farmu a šest koní. A ještě jí tam podstrojuje grilované speciality!
18.04.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (562 článků)

Hvězda Ulice a Sestřiček Patricie Pagáčová jak ji neznáte: Nová a mnohem náročnější životní role

 
Zábavné s užitečným se rozhodla spojit herečka Patricie Pagáčová (32), která opustila seriál Sestřičky na Primě, a šéfkuchař Zdeněk Marcín. Spojili i síly, talenty a nápady a teď se vydávají na cestu republikou vařit pro ty, kterých si váží nejvíce - pro zdravotníky. Jak se jim v pojízdné kuchyni daří, můžete sledovat na YouTube v novém pořadu Šéfkuchař na kolech.
22.02.2021 12:06 |

podobné články

Patricie Pagáčová se před porodem dala na vaření pro nemocnice

 
Zábavné s užitečným se rozhodli spojit Patricie Pagáčová (32) a Zdeněk Marcín (44). Herečka a šéfkuchař dali dohromady talent i nápady a vydali se na cestu republikou vařit pro zdravotníky. Jak se jim v pojízdné kuchyni daří, můžete sledovat v novém pořadu Šéfkuchař na kolech.
28.05.2010 14:00 |

podobné články

Zachránit McDonald‘s mají michelinští kuchaři. Je to jen marketingový tah, kontrují šéfkuchaři

 
Britský McDonald‘s láká zákazníky na michelinskou kvalitu. Prémiová řada hamburgerů, kterou pro řetězec připraví ostrovní kuchařské hvězdy, má posílit postavení firmy a zároveň zabránit odlivu zákazníků. Češi se zatím prémiových burgerů vytvořených českými kuchařskými špičkami nedočkají. Právě tuzemští gastronomové považují rozhodnutí britské centrály za pouhý marketingový tah, který nebude mít na celkovou chuť jídla žádný vliv. "Michelinský kuchař v žádném případě nenahradí kvalitní suroviny. Podle mého je to bláznivá myšlenka," říká šéfkuchař z pražského Café Palanda.
06.11.2015 11:00 |

podobné články

Radek Kašpárek z MasterChefa: Po svatbě přišel šok, proděláváme milion měsíčně

 
Michelinský šéfkuchař Radek Kašpárek (39) se nedávno oženil. Po pěti letech vztahu si vzal partnerku Andreu. Jenže po dnech plných lásky přišel šok. Nákaza koronavirem se rozšířila na území Česka a vláda zavedla opatření, kdy se rozhodlo, že restaurace musejí zavřít. „Při takovém scénáři, který aktuálně probíhá, proděláváme až milion korun měsíčně,“ prozradil Kašpárek v rozhovoru pro eXtra.
31.03.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (44 článků)

Zemřel slavný michelinský šéfkuchař Bocuse (†91). Postaral se o revoluci v oboru

 
Zemřel jeden z nejznámějších šéfkuchařů světa, Francouz Paul Bocuse (†91), informoval na Twitteru francouzský ministr vnitra Gérard Collomb. Bocuse, dlouholetý držitel tří michelinských hvězd, byl mezi odborníky označován jako guru moderní gastronomie nebo jako papež francouzské kuchyně. Stál totiž u zrodu hnutí „nouvelle cuisine“, které v 60. a 70. letech 20. století způsobilo doslova revoluci důrazem na experiment, prezentaci jídel a kvalitní sezonní ingredience.
20.01.2018 14:55 |

podobné články

Kašpárku, zhubni! Porotce MasterChef nabral 15 kilo

 
Zmizel z obrazovky, stal se slavným a... Nakynul! Michelinský šéfkuchař Radek Kašpárek (37) se změnil k nepoznání. Jako nový porotce show MasterChef je o 15 kilo těžší, než když na TV Barrandov uváděl svůj pořad Kašpárku, vař!.
10.01.2019 10:10 |

podobné články

BIS: Podpořte české zdravotníky, bojují za naše životy

 
Bezpečnostní informační služba se rozhodla veřejně podpořit české zdravotníky a přichází s iniciativou #ceskodekuje. Každý, komu není lhostejný boj českých zdravotníku s COVID-19, je může podpořit balíčkem potravin, sladkostí či nápojů a několika slovy povzbuzení a díků. BIS stejně jako v prosinci podpoří zdravotníky v Ústřední vojenské nemocnici.
12.03.2021 11:55 |

podobné články

Šéfkuchař Pohlreich je zděšen: Školství je v p*deli. Pro přicházející generaci není práce cool. Vydělávají tím, že dají dvacet fotek denně na internet!

 
Ve společnosti se rozvíjí náznaky neomarxistického přístupu, práce už není cool, sleduje delší dobu známý televizní šéfkuchař a podnikatel Zdeněk Pohlreich. „Přichází generace, která má vše velmi jednoduché. Školství je v prdeli. Dnešní vydělávání peněz je často zvrácené,“ říká v rozhovoru s Pavlem Štruncem na serveru Reflex.cz šéfkuchař, jenž považuje dotace za prokletí a zneužívání systému.
31.08.2018 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (562 článků)

Němci zabili známého šéfkuchaře! Nechutnaly jim jeho nudle

 
Nechutnalo jim jídlo, tak kuchaře zabili! Miki Nozawa byl známý jako japonský šéfkuchař, který vařil v nejvybranějších restauracích a pro nejslavnější muže světa. Nyní by se ale mohl proslavit i svou smrtí - zemřel poté, co ho zbili dva muži nespokojení s tím, co jim šéfkuchař ve své nově otevřené restauraci naservíroval.
17.05.2013 09:05 |

podobné články

V Brně se testovaly italské roušky, u zkoušek uspěly

 
Mezinárodní centrum klinického výzkumu brněnské fakultní nemocnice u sv. Anny (FNUSA-ICRC) testovalo kvalitu roušek vyráběných pro zdravotníky z koronavirem těžce zkoušené Itálie. Jejich tamní výrobce, firma Mode Impresa, nemohla kvůli pandemii sehnat pracoviště pro testování roušek přímo v Itálii. Proto se její zástupci prostřednictvím Florentské univerzity spojili se zdravotníky z Brna, které požádali o pomoc. Společnost certifikát kvality získala.
08.05.2020 22:25 |

podobné články

Zákazníci zabili slavného šéfkuchaře. Nechutnalo jim jídlo

 
Miki Nozawa byl známý jako japonský šéfkuchař, který vařil v nejvybranějších restauracích a pro nejslavnější muže světa. Nyní by se ale mohl proslavit i svou smrtí - zemřel poté, co ho zbili dva muži nespokojení s tím, co jim sedmapadesátiletý šéfkuchař ve své nově otevřené restauraci v Německu předložil.
17.05.2013 09:05 |

podobné články

Manželka mu podstrojuje, on vymýšlí hry pro děti: Takhle tráví karanténu známý český zpěvák

 
Zpěvák Michael Foret  (33) a jeho rodina tráví karanténu v domku za Prahou. S manželkou Eliškou vychovávají dvě děti, dceru Liu a syna Tima, takže zahrada, kterou kolem domu mají, teď přijde víc než vhod. Dětem i dospělým.
09.04.2020 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Foret (103 článků) , Michael Michael (1643 článků)