Článek

Odložená holčička narkomanky Katky: Co dnes dělá Terezka (15), kterou máma nechala v kojeňáku

 
Narkomanku Katku zná mnoho lidí z dokumentu Heleny Třeštíkové. Ten Česká televize opět reprízovala, čímž připomněla neblahý osud ženy, kterou kamery známé režisérky sledují už dlouhá léta. Zaznamenaly také její těhotenství. Katčina dcera Tereza mezitím vyrostla a dnes je aktivní tiktokerkou, kam nahrává veselá videa.
24.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (178 článků)
Podobné články

Smutné přiznání narkomanky Katky: Jsem člověk, který zklamal své blízké

 
Život nejznámější narkomanky Česka se mění jako počasí. Jednou svítí slunce, podruhé přijde silná bouřka a mrazivo... Tak by se dal charakterizovat život Katky Bradáčové, kdysi krásné dívky, která uvízla v objetí drogového démona. Aktuálně redaktorovi eXtra.cz přiznala své nejniternější pocity. Především smutek z toho, že zklamala své nejbližší. Zejména svou dceru Terezku...
07.05.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Smutná (26 článků)

Děsivá proměna Katky: Vzestupy a pády nejslavnější české narkomanky obrazem

 
Životní příběh narkomanky Katky Bradáčové znají lidé díky časosběrnému dokumentu Heleny Třeštíkové. S drogově závislou dívkou začala česká dokumentaristka natáčet v roce  1996, kdy bylo dívce 19 let. Byla krásná a měla celý život před sebou. Bohužel ač se několikrát snažila se závislostí skoncovat, nepodařilo se. S Kateřinou se naše redakce několikrát spojila, naposledy v květnu roku 2020. V galerii se můžete podívat, jak se na ní heroin podepsal. 
22.02.2023 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (178 článků)

Jak šel čas s narkomankou Katkou: Živila se prostitucí, dceru nechala v kojeňáku, pokusy o detox vzdala

 
Film Katka je nejznámějším časosběrným dokumentem Heleny Třeštíkové. Režisérka v něm sleduje čtrnáct let života mladé narkomanky, která se opakovaně snaží zbavit závislosti a zase do ní padá. Její život se točí kolem drog a nic jiného nemá cenu. Chvíli to vypadá, že by ji mohlo změnit dítě, ani to se však nekoná. Příběh drogově závislé Katky odvysílá Česká televize.
21.02.2023 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (178 článků)

Terezka otrávená Fridexem: U táty na ni čeká luxus

 
Terezka (6), kterou se 30. srpna pokusila fridexem otrávit vlastní matka, má u táty Radka Š. (32) připravený veškerý luxus. Na zahradě domu ve vesnici na Karlovarsku je krytý bazén, houpačky, pískoviště a spousta hraček. Holčička nyní žije u prarodičů ve vedlejším domě. Rodina doufá, že se Terezka brzy zotaví a bude moci jít do školky za kamarády.
22.09.2010 12:40 |

podobné články

Bydlení feťačky Katky z dokumentu Třeštíkové: DĚS!

 
Život ve stanu není jediným problémem Katky (40), narkomanky ze slavného dokumentu Heleny Třeštíkové. Kvůli závislosti na drogách má zničená játra a dokonce nemůže vídat vlastní dceru.
03.10.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (178 článků)

VIDEO: Plán na záchranu narkomanky Katky existuje! Jakou pro ni Třeštíková připravila budoucnost?

 
Slzy radosti, objetí a přátelské emoce, které se vidí málokdy... Takové bylo setkání Katky Bradáčové (40) a režisérky Heleny Třeštíkové (69) v redakci eXtra.cz na streamu. Obě ženy netušily, že se setkají. Ani už moc nevěřily, že takový den nastane. Redakce eXtra.cz jim jejich tajné přání vyplnila. V jednom studiu, u jednoho stolu si rozhodně měly o čem povídat! A dokonce je tu plán, jak Katce pomoci.
21.09.2018 16:21 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (178 článků)

Dcera narkomanky Katky: Nejsem ona a ani nikdy nebudu, říká Tereza (15)

 
Kateřině Bradáčové (46) zničily drogy nejen její život, ale do značné míry negativně ovlivnily i její dceru Terezu. Patnáctiletá dívka totiž kvůli závislosti své matky vyrůstá bez rodičů, a jak sama říká, samozřejmě jí to je líto. S osudem Katky se však zvládá vypořádat a pro portál Expres prozradila, že se snaží pomáhat lidem s podobným osudem, jaký má ona sama.
27.02.2023 10:55 |

podobné články

Outsider a Insider: Velká usmíření týdne, dcera narkomanky Katky jako hvězda TikToku a netradiční dárek pro Honzu Bendiga

 
Nový díl našeho pravidelného podcastu eXtra.cz Outsider a Insider bude opět plný pikantností ze světa českého showbyznysu. Tentokrát jsme si posvítili hned na několik témat. Neunikl nám přílet záletníka Karlose Vémoly z Thajska, usmíření malířky Lucie Gelemové se saxofonistou Felixem Slováčkem a žhavou novinkou je pro nás i dcera opiátové královny Katky Tereza Bradáčová.
03.03.2023 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1503 článků) , Jan Bendig (343 článků) , Karlos Vémola (703 článků)

Terezka prošla zázračnou proměnou. Z týraného psa je krásný bernardýn, čeká na novou šanci

 
Terezka (4) měla štěstí v neštěstí. Žila v Bernarticích u narkomanky, která ji týrala hlady a uvazovala ji u stromu. Psí záchranáři ji ze špatných podmínek vykoupili a spolek Pes nejvěrnější přítel jí pak zajistil dočasný domov a veterinární péči. Teď je z Terezky krásný pes, jenž hledá nový domov.
21.09.2021 05:15 |

podobné články

Terezka (6) otrávená fridexem: Probrala se a volala mámu!

 
Zásadní zvrat k lepšímu! Šestiletá Terezka, kterou se pokusila vlastní matka (27) otrávit fridexem, se probrala z kómatu! Lékaři přitom dívence nedávali moc šancí. První, na koho si holčička po několika dnech boje o život vzpomněla, byla její máma. Ta, která ji chtěla zabít.
11.09.2010 13:30 |

podobné články

Terezka (4) je těžká epileptička. Pro úřady ale nikoliv!

 
Teprve čtyřletá Terezka Kozáková z Roudného u Vlašimi trpí vážnou epilepsií. Záchvaty mívá silné a často i několikrát denně. Při záchvatu většinou upadá do bezvědomí a léky jí tak musí urychleně podat někdo blízký. Podle úřadů je ale čtyřletá Terezka soběstačná.
06.08.2014 21:50 |

podobné články

Terezka (15) se po mozkové obrně nemůže hýbat. Táta se na ni „vykašlal“

 
Když se Terezka předčasně narodila, vážila jen 980 gramů a mozkomíšní mok jí ucpával mozkové komory. Lékaři sváděli boj o její život 3,5 měsíce. Až po roce a půl rodina zjistila, že Terezka nebude moci hýbat ani rukama a ani nohama. Terezčinu maminku Danu (41), která už měla jednu dceru, vzápětí opustil manžel. Zůstala tedy na náročnou a nákladnou péči sama, navíc čelí nenávisti nejen na sociálních sítích.
20.06.2017 05:50 |

podobné články

Jiřík a Terezka, první miminka roku na jihu Moravy: Svou slávu sladce prospala

 
Jmenují se Jirka a Terezka a hned po svém narození vyvolali poprask. Jsou totiž prvními miminky na jihu Moravy. "Titul" nejrychlejšího novorozence Jihomoravského kraje vyhrál Jiřík, Terezka je první Brňankou letošního roku.
03.01.2019 11:25 |

podobné články

Katka z filmu Třeštíkové: Spadla na úplné dno!

 
Z narkomanky Katky je dnes žebračka! Fotograf Tomáš Třeštík, jehož známá máma coby režisérka roky natáčela její životní příběh, na ni náhodou natrefil v centru metropole.
04.12.2017 15:05 |

podobné články

Drogový dealer dostal v Liberci za smrt narkomanky 12 let vězení

 
Dvanáct let vězení dostal dnes u Krajského soudu v Liberci drogový dealer Ondrej Gyngo, který podle obžaloby zavinil smrt sedmnáctileté narkomanky.
09.03.2010 11:25 |

podobné články

Muž zavinil smrt narkomanky, dostal 10 let

 
Za způsobení smrti sedmnáctileté narkomanky a poskytování drog celkem čtyřiadvaceti lidem půjde Ondrej Gyngo na deset let do vězení. Rozhodl o tom v pondělí Vrchní soud v Praze.
21.06.2010 12:50 |

podobné články

Maminka se smála, když mi dávala pít jed, uvedla u soudu Terezka (6)

 
„Plakala jsem, že mě hrozně bolí bříško. Máma byla u mojí postýlky. Nedělala nic, jenom stála, koukala a smála se. A taky říkala, že chce, abych umřela," uvedla ve středu u soudu Terezka (6), kterou se její matka loni v srpnu pokusila otrávit fridexem.
09.03.2011 22:30 |

podobné články

Veronika zažila v porodnici peklo: Dcera Terezka se narodila „mrtvá“! Máma se bojí nejhoršího

 
Vyučená zdravotní sestra Veronika P. si prošla celým těhotenstvím bez problémů. Na vlastní náklady dokonce absolvovala testy, aby si byla jistá, že je miminko v pořádku. Když se přiblížil termín porodu, holčičce se na svět úplně nechtělo. Přenášení bylo kvůli nemoci nebezpečné, podle maminky na to však nikdo nebral ohledy. V porodnici si Veronika prošla strašným peklem, její dcerka se v podstatě narodila „mrtvá“, lékaři ji museli dlouho resuscitovat. Terezka žije, ale její mozek to ovlivnilo. Jak moc, se zatím neví.
14.09.2020 05:20 |

podobné články

Terezka (2): Už šestkrát vyhrála boj o život!

 
Loni v září už to vypadalo, že je Terezka Kodýdková (2), která se narodila s půlkou srdce, z nejhoršího venku. Měla za sebou už tři těžké operace, ale nic nenasvědčovalo tomu, že bude hůř. Její stav se však od té doby zhoršil a opět skončila na operačním sále. Nakonec dvouletá holčička zvládla i další tři složité zákroky...
19.06.2010 12:35 |

podobné články