Článek

Odkryto, kdo skutečně vládne ČSSD. Temná spojení? Zkušená žena též drsně o Topolánkovi a Nagyové

 
K situaci v sociální demokracii, ale nejen k ní, se v rozhovoru pro Lidové noviny vyjádřila bývalá poslankyně ČSSD Marie Benešová. Ta se netají obavou, že sociální demokracie vypadne při současném vývoji ze Sněmovny. Své pak řekla rovněž ke kandidatuře Mirka Topolánka na post hlavy státu, jež ji překvapila. Jeho éru totiž považuje za neštěstí pro tuzemskou justici.
05.12.2017 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2167 článků) , Marie Benešová (254 článků)
Podobné články

Langer poslal peníze Topolánkovi. Jak to mají Drahoš, Horáček a Zeman?

 
Řada současných nebo bývalých členů ODS přispěla už Mirku Topolánkovi na prezidentskou kampaň. Asi nejznámějším jménem je někdejší ministr vnitra Ivan Langer, z policejních odposlechů také známý jako „Íčko“. Topolánkovi poslal 50 tisíc korun se vzkazem „bez peněz do kampaně nelez“. Jiřímu Drahošovi zase přispěli například europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL) nebo exposlanec Jiří Zlatuška (ANO), bývalý rektor Masarykovy univerzity.
16.11.2017 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2167 článků) , Jiří Zlatuška (131 článků) , Michaela Šojdrová (110 článků) , Ivan Langer (658 článků) , Jiří Drahoš (1023 článků) , Jiří Zeman (1114 článků)

Protrhla se hráz s informacemi o Nagyové. A bulvár přináší obrázek s Nečasem a korzetem

 
Čtvrteční denní tisk je zaplaven informacemi o Janě Nagyové a případu Ivo Rittiga. Přisadil si i deník Blesk, který příběh pravé ruky expremiéra Nečase zpracoval po svém. Spekulace o nadstandardních vztazích Nagyové s Rittigem, společně s historkami z úřadování Nagyové ve Strakově akademii, přiměly nejčtenější deník v zemi k vytvoření smyšleného obrázkového „absurdního divadla o čtyřech dějstvích“, neboli příkladu, jak to za Nečasovy vlády chodilo.
20.02.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1549 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

Andrej Babiš se brutálně vyjádřil o Mirku Topolánkovi, Dalíkovi a Nagyové

 
Miliardář s politickými ambicemi Andrej Babiš se domnívá, že kauza Jany Nagyové a dalších zainteresovaných osob dokazuje, že státní zástupci konečně nejsou součástí mafiánského systému. "Pokud by byl nejvyšší státní zástupce Zeman ve funkci v době premiérování pana Topolánka, tak jsem přesvědčen, že by Topolánek i Dalík seděli v base," říká v rozhovoru pro deník Právo.
28.06.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13516 článků) , Jana Nagyová (1549 článků) , Mirek Topolánek (2167 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

Andrej Babiš se brutálně vyjádřil o Mirku Topolánkovi, Dalíkovi a Nagyové

 
Miliardář s politickými ambicemi Andrej Babiš se domnívá, že kauza Jany Nagyové a dalších zainteresovaných osob dokazuje, že státní zástupci konečně nejsou součástí mafiánského systému. "Pokud by byl nejvyšší státní zástupce Zeman ve funkci v době premiérování pana Topolánka, tak jsem přesvědčen, že by Topolánek i Dalík seděli v base," říká v rozhovoru pro deník Právo.
28.06.2013 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13516 článků) , Jana Nagyová (1549 článků) , Mirek Topolánek (2167 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

Hrubeš (SZ): Nerušme jednu z mála věcí, která dává našemu regionu pozitivní ráz

 
Strana zelených v Mostě s neklidem sleduje záměr několika politiků, kteří si pohrávají s myšlenkou, že by bylo zrušeno tramvajové spojení mezi Mostem a Litvínovem. Toto jedinečné spojení, které kdysi mělo navazovat na spojení se Žatcem a průmyslovou zónou Triangle, se nyní stává pro některé politiky Sdružení Mostečané Mostu (SMM) trnem v oku, zejména z ekonomických důvodů. Bohužel navrhovatelé zapomínají na ekologičnost provozu, jeho plynulost a v neposlední řadě i symboliku, kterou si Most jako jediné město v Ústeckém kraji díky tramvajovému spojení udržuje.
04.05.2016 14:40 |

podobné články

Nový expresní vlak nabízí přímé spojení Prahy a atraktivní části Šumavy

 
Přímé spojení z Prahy na Šumavu nabídly od 5. května České dráhy. Vlak pojede z hlavního města až do Nového Údolí. Národní dopravce se tím vrací ke spojům, které měl v nabídce do roku 2010. Expresní vlak František Seidel zajistí spojení do turisticky atraktivní části Šumavy a navazující autobusové spojení do Pasova.
06.05.2017 19:40 |

podobné články

České dráhy: Nový expres nabízí přímé spojení Prahy a atraktivní části Šumavy

 
Přímé spojení z Prahy na Šumavu nabízejí od 5. května České dráhy. Vlak jede z hlavního města až do Nového Údolí. Národní dopravce se tím vrací ke spojům, které měl v nabídce do roku 2010. Expresní vlak František Seidel zajistí spojení do turisticky atraktivní části Šumavy a navazující autobusové spojení do Pasova.
09.05.2017 21:55 |

podobné články

Einstein se nemýlil. Temná energie skutečně zvětšuje vesmír

 
Temná energie existuje. Potvrzuje to nový důkaz, který vědci získali sledováním 200 000 galaxií.
20.05.2011 12:55 |

podobné články

Otřesné svědectví o věznění Nagyové: Policie jí odmítla vydat antikoncepci, zubožená žena začala v cele plné špíny menstruovat

 
Dcera obviněné Jany Nagyové, "bývalé sekretářky a milenky Petra Nečase":http://www.extra.cz/kamaradka-nagyove-sokuje-pikantnimi-podrobnostmi-neskutecna-tvrzeni-o-orgasmech-a-slehacce, Nikola se rozhodla napsat dopis předsedovi senátního podvýboru pro lidská práva Jiřímu Čunkovi. V něm uvádí, v jakých příšerných podmínkách její matka "žije ve vazbě":http://www.extra.cz/jana-nagyova-zhubla-deset-kilo-po-mesici-ve-vazbe-uz-nevypada-jako-tank a jak otřesně s ní zacházela policie. Část dopisu zveřejnil server parlamentnilisty.cz.
17.07.2013 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1549 článků) , Jiří Čunek (648 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

Randák zveřejnil výplatnici Nagyové, tvrdí premiér. Prý lže

 
V kauze Karla Randáka a bývalé pracovnice Úřadu vlády, kteří jsou obviněni kvůli úniku výplatnic premiérovy pobočnice Jany Nagyové, se po několika dnech ukazuje, že někdo lže. Premiér Petr Nečas do policejního protokolu uvedl, že to byl Randák, kdo distribuoval mezi novináře výplatnici Nagyové se záznamem o jejích obřích odměnách. Odkazoval se přitom na údajná tvrzení vlivného novináře Istvána Léko. Ten to popřel.
05.11.2012 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1549 článků) , Petr Nečas (9271 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

Kdo Nagyové nosil luxusní dárky? Šťovíček přišel s kabelkou "jen" za 15 tisíc!

 
Pomalu, ale jistě se začíná krystalizovat struktura štědrých donátorů, kteří nosili někdejší šéfce Úřadu vlády Janě Nagyové drahé dárky. Policie na základě šetření zjistila, že mezi sponzory Nagyové patřil například i bývalý ředitel Státního pozemkového fondu Petr Štovíček či ředitel ČEZu Daniel Beneš.
26.02.2014 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1549 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

ČSSD je temná síla, ničí civilizaci. Petr Hampl popisuje, jak to dělá

 
ČSSD – temná síla, která nemá jinou ambici, než ničit a zabíjet. Jedince i celé civilizace. Tak se vyjádřil o současné nejsilnější vládní straně sociolog Petr Hampl. Svůj komentář zveřejnil na serveru ParlamentníListy.cz.
05.03.2017 18:40 |

podobné články

VIDEOMONTÁŽ: Párty po pádu Topolánkovi vlády!

 
Víte jak oslavovaly špičky ČSSD po pádu Topolánkovi vlády? Ne? My také ne! Ale "lidová tvořivost" na vidoportále YouTube na sebe nenechala dlouho čekat a uvedené video se řadí mezi nejsledovanější na tomto serveru. Neaktuální, ale o to víc zábavné...
16.04.2009 12:01 |

podobné články

Jasná slova k Ukrajině: Zkušená novinářka Spencerová přichází s informacemi, které byste měli znát

 
Jak dopadne diplomatická přetahovaná Ruska a Spojených států? Kvůli Ukrajině tyto dvě velmoci válčit nebudou. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz to říká zkušená novinářka Tereza Spencerová, která v současné době píše pro Literární noviny. Spencerová se zamýšlí nejen nad plány velmocí, ale komentuje i postoje českých politiků k ukrajinské krizi. Jediná rozumná slova prý zaznívají od prezidenta Miloše Zemana a jeho předchůdce Václava Klause.
13.03.2014 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9139 článků) , Miloš Zeman (21137 článků)

Kýč, bramboračka a zkušená novinářka v bikinách. Expert Žantovský o mrtvých vojácích a českých médiích

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Smrt čtyř českých vojáků v Afghánistánu byla ústředním tématem sdělovacích prostředků v uplynulých dnech, ale podle Petra Žantovského novináři z tohoto smutného příběhu vyrábějí propagandistickou bramboračku. Ve svém pravidelném ohlédnutí se analytik věnuje i soustavné mediální masáži o dění na Ukrajině a srovnává moderování televizních zpráv úplnými nováčky s tím, kdyby se po mole procházela v bikinách zkušená novinářka Petruška Šustrová.
12.07.2014 15:40 |

podobné články

Pekařka, nebo zpěvačka? Absolonová se pochlubila dvaceti vánočkami, za které by se nestyděla ani zkušená hospodyně

 
Zpěvačka Monika Absolonová  (38) každý rok peče vánočky pro své kamarády a široké příbuzenstvo. I pod antibiotiky se pustila do pečení, za které by se nestyděla ani zkušená hospodyňka. A výsledek opět stojí za to!
24.12.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (941 článků)

Pacienty svírá „pyžamová paralýza“, varuje zkušená zdravotní sestra a chce změnu

 
Chcete se brzy zotavit z nemoci? Tak nenoste dlouho pyžamo, které umocňuje pocit nemoci a zpomaluje tak uzdravení. Aspoň to tvrdí zkušená zdravotní sestra z Británie Jane Cummingsová. Rozhodla se převést svoji teorii do praxe. A snaží se přesvědčit sestry v nemocnicích, aby zejména starší pacienty, pokud je to možné, co nejdříve oblékly do jejich běžného oblečení. Zprávu zveřejnil web deníku Daily Mail. Psycholožka, kterou oslovily Blesk Zprávy, si myslí, že v této kampani je mocným faktorem sociální tlak.
01.05.2018 12:45 |

podobné články

BMW řady 3 Touring už téměř odkryto

 
Novinářské testování nové trojky od BMW už je v plném proudu a již bylo vynesena spousta soudů. Na řadu 3 s karoserií kombi, ale zatím ještě čekáme a všichni jsme uvědaví, jak si Touring povede.
27.04.2012 12:00 |

podobné články

Pawlovská má mladší dvojnici! Dokonce s navlas stejnou figurou!

 
Tají snad Halina Pawlowská (57) dceru? Při pohledu na mladičkou zpěvačku, moderátorku a modelku nadměrných velikostí Dannie Langosku (24) totiž nepřipadá v úvahu jiné vysvětlení. Přesně takto by vtipná spisovatelka vypadala za mlada! Žádné rodinné tajemství ale odkryto nebylo, jejich podoba je čistě náhodná!
25.01.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (491 článků) , Dannie Ella (7 článků)