Článek

Očité svědectví Čechů o životě Terezy v pákistánském kriminálu: Je úplně odříznutá od světa!

 
Dvojice českých poslanců navštívila ve vězení Češku Terezu Hlůškovou (22) nepravomocně odsouzenou za pašování drog. Ve věznici v Láhauru s ní strávili 40 minut, během nichž využili toho, že nikdo jiný nerozuměl jejich jazyku. Tereza se svěřila s velkým trápením, které má za katrem, a také jim prozradila detaily o svém pobytu ve věznici.
01.07.2019 12:00 |

podobné články

Podobné články

Takto se valí voda před domem Dary Rolins: Popová diva zůstala odříznutá od světa

 
Krušné chvíle během povodní zažívala také Dara Rolins  (40) . Zpěvačka zůstala odříznutá od světa ve svém pronajatém domě v Šárce, neboť do údolí pod ním se vylila řeka.
04.06.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2428 článků)

Oettinger se obává, že Ukrajina by mohla zůstat odříznuta od Černého moře

 
Evropský komisař pro energetiku Günther Oettinger varoval, že je třeba počítat s „nejhoršími scénáři" vývoje, pokud jde o energetickou bezpečnost Evropy. Poukázal přitom na „lhaní" ruského prezidenta Vladimira Putina o akcích Moskvy na Ukrajině. Komisař se obává, že Ukrajina by mohla zůstat odříznuta od Černého moře, informovala agentura Reuters.
03.09.2014 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3345 článků)

Česká pašeračka Tereza v pákistánském vězení: Našla víru v Boha?!

 
Česká pašeračka Tereza H. (22), která byla v lednu na pákistánském letišti zadržena s devíti kilogramy heroinu, se zřejmě dala na víru. Na posledních záběrech, které zachycují její cestu k soudu, totiž ukázala na kameru kříž, jenž nosí na krku. Našla blonďatá Češka v pákistánském vězení víru v Boha?
06.08.2018 05:05 |

podobné články

„Ty debile jeden!“ křičel Poche na ministra. „A ty taky půjdeš do prd*le!“ obořil se na radní. Psal se rok 2016 a my přinášíme očité svědectví

 
V momentě, kdy ParlamentníListy.cz napsaly první materiál o postavě sociálního demokrata Miroslava Pocheho, otevřely nevědomky pomyslnou Pandořinu skříňku. Jen za posledních několik dnů dorazilo do redakce přibližně deset očitých svědectví, jak se tento muž, obecně považovaný za vládce pražské socdem, chová.
08.09.2018 14:25 |

podobné články

Toto předváděla Jourová v Bruselu. Svědectví od očité svědkyně

 
Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU - ČSL) navštívila v rámci podpory lidoveckých kandidátů Plzeň, kde promluvila také o euroskepticismu na půdě Evropského parlamentu či životě v hlavním městě Unie - Bruselu. Vyjádřila se však zejména k takzvanému grilování budoucích eurokomisařů.
04.10.2014 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Šojdrová (198 článků)

Proč by mateřství mělo být nejhezčím obdobím v životě ženy

 
Odjakživa v nás společnost buduje myšlenku, že mateřství je nejkrásnějším obdobím v životě každé ženy. Jakmile se tedy ženě blíží datum porodu a tím pádem příchodu jejího miminka na svět, začne se okamžitě těšit na nadcházející měsíce, které by podle všeho měly být těmi nejúžasnějšími, jenž za svůj život vůbec bude moci prožít. Teď ale ruku na srdce milé dámy, je tomu i ve skutečnosti opravdu tak, jak se všude kolem nás říká, nebo je pravda úplně, ale úplně někde jinde? Opravdu je mateřství tak úžasným obdobím, které si chtě nechtě musíte užívat plnými doušky? Mateřství není vždy zalité sluncem Snad každá maminka nám bez rozmyslu potvrdí, že domněnka, že je mateřství období zalité sluníčkem, je opravdu mylná. Ačkoli si celé těhotenství představujeme něco jiného, realita je tak úplně o něčem jiném. Před porodem si v myšlenkách barvitě vykreslujeme čas strávený s naším miminkem, sníme o tom, že to bude to nejhodnější dítko pod sluncem a nad články kolující mi na internetu, které píšou o mateřské bezmoci, jen nevěřícně vezme hlavou. Tohle se přece zrovna nám rozhodně stát nemůže – nebo ano? Pořád jen pláče a pláče Miminka jsou uplakaná, to je dávno známý fakt. Tato malá stvoření zatím neumí dát najevo, že mají hlad, chtějí spinkat, mají počůranou plenku nebo je jim zima, jinak nežli právě pláčem. Je sice pravda, že některá miminka jsou více plačtivá a některá naopak méně, ale pláčou úplně všechna.  A právě neutichající a neutišitelný pláč bývá tím prvním kamenem úrazu, na který čerstvé maminky narazí. Prosím, já chci spát! Že mateřství rozhodně není procházkou růžovým sadem se přesvědčíte i ve chvíli, kdy se několik prvních měsíců prakticky vůbec nevyspíte a po bytě tak budete ploužit doslova jako mrtvola. Některé maminky se nevyspí ani tehdy, kdy jsou jejich dítku třeba tři nebo čtyři roky, protože... Čtěte více Příspěvek Proč by mateřství mělo být nejhezčím obdobím v životě ženy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2017 18:25 |

podobné články

Co předcházelo zadržení Terezy? Sex za peníze a potrat, kamarádka zadržené Češky promluvila

 
Je dlouholetou kamarádkou Terezy H. (21), dívky, kterou před několika dny zadrželi celníci na letišti v pákistánském Láhauru. V jejím kufru totiž našli devět kilogramů heroinu. Simona H. (23) poskytla Blesku exkluzivní rozhovor. Promluvila v něm například o tom, jak se s Terezou H. seznámila nebo jak to bylo s jejím potratem…
19.01.2018 05:15 |

podobné články

Komedie kolem Terezy H.: Soud odložili, protože ji k němu neměl kdo odvézt!

 
Dnes se měl konat soud Terezy H.(21), kterou zadrželi na pákistánském letišti s devíti kily heroinu. Bohužel se situace nevyvinula tak, jak všichni očekávali a soud je odročen na konec ledna. Tereza totiž k soudu nedorazila. Jaké komplikace se vyskytly?
24.01.2018 21:00 |

podobné články

Maminka české pašeračky Terezy (21) promluvila: Operace střeva!

 
Řekla, že letí fotit, teď sedí ve vězení! Maminka Terezy H. (21), kterou drží v pákistánském vězení kvůli pašování devíti kilo heroinu, tak prožívá obrovský strach. Na starostech jí nepřidává ani fakt, že její dcera dlouhodobě trpí zdravotními problémy. Paní Táňa o nich promluvila v exkluzivním rozhovoru pro časopis Reflex.
15.02.2018 05:05 |

podobné články

Uniklo ze spisu pašeračky Terezy (22): Válka se spoluobviněným!

 
Třináct soudních zápisů, které odhalují pozadí právní bitvy o osud Terezy H. (22)! Blesku se podařilo získat exkluzivní informace ze spisu vedeného proti Češce, která už přes čtyři měsíce čeká v pákistánském vězení na rozsudek v případu pašování devíti kilo heroinu.
18.05.2018 05:15 |

podobné články

Den ve vězení pašeračky Terezy H.: Tvrdý režim, špatná hygiena a za trest do díry

 
V lednu to bude rok, co na mezinárodním letišti v Láhauru celníci zadrželi Terezu H. (22), která měla v kufru pašovat téměř deset kilo heroinu. Od té doby se u Terezy leccos změnilo. Poměrně hodně přibrala a už nevypadá jako laciná holka. Ovšem jak bude její život dál pokračovat se zatím neví. Už několikrát byl dívčin soud z různých důvodů odročen. Jak ale vypadá Terezin život v drsném pákistánském vězení? Žádný med to rozhodně není.
01.12.2018 16:10 |

podobné články

Vykutálený přítel kámošky Terezy H. Simony: Podvedl celý šoubyznys a zničil SuperStar! VIDEO

 
Případ heroinové Terezy H. (21) odkrývá stará tajemství a jak je vidět, kolem Terezy i Simony H. (23) se ochomýtají opravdu zvláštní lidé. Jedním z takových je i nechvalně známý David Rajt, který se snaží živit jako manažer celebrit, ale bohužel pravda je někde jinde. Rajt je starý podvodník, který se snažil přiživit na SuperStar, přičemž jednoho vítěze úplně zničil!
31.01.2018 16:55 |

podobné články

Drsný výslech Terezy (21), která pašovala 9 kilo heroinu: Ježiš, on mě zabije, naříkala blondýnka

 
Toto jsou chvíle, kdy si uvědomila, že je zle. Víc než doživotního kriminálu v Pákistánu se ale bojí svého kontaktu v Anglii, kterého právě udala. Na internetu se objevilo video z výslechu české pašeračky Terezy (21), která se z Pákistánu snažila vyvézt 9 kilo heroinu. Celníci ji však zadrželi na letišti.
15.01.2018 16:00 |

podobné články

Největší český skandál s GAY PROSTITUCÍ graduje: Kamarád Terezy H. vězněné v Pákistánu promluvil!

 
Jak již eXtra.cz před časem informovalo, loni policejní komando v Praze ve velkém zatýkalo kvůli gay prostituci a obchodu s lidmi. Ve vazbě skončili čtyři lidé a celkem šesti obviněným lidem hrozí až dvanáct let kriminálu. Tenhle případ nemá obdoby a zapleten do něj je paradoxně i kamarád dívky Terezy H., která čeká v Pákistánu na rozsudek za pašování drog.
08.10.2018 09:31 |

podobné články

Největší český skandál s prostitucí graduje: Kamarád Terezy H. vězněné v Pákistánu promluvil!

 
Jak již eXtra.cz před časem informovalo, loni policejní komando v Praze ve velkém zatýkalo kvůli gay prostituci a obchodu s lidmi. Ve vazbě skončili čtyři lidé a celkem šesti obviněným hrozí až dvanáct let kriminálu. Tenhle případ nemá obdoby a zapleten do něj je paradoxně i kamarád dívky Terezy H., která čeká v Pákistánu na rozsudek za pašování drog.
09.10.2018 09:01 |

podobné články

VIDEO + OČITÉ SVĚDECTVÍ: Na Pardubicku spadla stíhačka do lesa

 
Zdroj z generálního štábu pro TN.CZ uvedl, že v 18:25 byla nahlášena závada na motoru cvičného proudového letounu L-39 Albatros.
12.07.2010 19:30 |

podobné články

Očité svědectví policisty z jihu Čech: Tohle jsme nečekali, nezvládli jsme to

 
UVNITŘ VIDEO To, co se v sobotu odpoledne a navečer odehrávalo na sídlišti Máj v Českých Budějovicích, krajské město, jindy klidné, nepamatuje. Zhruba tisíc až dva tisíce demonstrantů, mezi nimi anarchisté, radikálové, létající lahve, kameny, slzný plyn, nepořádek. Zapálené kontejnery, poničená auta, zranění lidé.
29.06.2013 20:25 |

podobné články

Média: Podřežu ty ukrajinské svině, plakal muž s mrtvou ženou v náručí. Putinovy zbabělé krysy se schovávají za ženy a děti, zaznělo z Kyjeva

 
Britský deník Independent přináší očité svědectví z obléhaného Doněcku, kde momentálně probíhají mezi povstalci a ukrajinskou armádou ostré boje. Od začáku operace zahynuly desítky civilistů. Rebelové však podle posledních informací přecházejí do protiútoků.
17.07.2014 10:00 |

podobné články

Očité svědectví: Únosci kroužili u nemocnice dvě hodiny!

 
Co předcházelo šokujícímu únosu teprve 3měsíčního chlapečka přímo z kočárku v motolské nemocnici? Únosci si vše předem velmi dobře naplánovali. Důkazem je i výpověď očitého svědka, který popsal, že auto únosců se v okolí nemocnice nacházelo už dvě hodiny před únosem.
01.08.2014 11:20 |

podobné články