Článek

Očistec Datla z Like House: Bojím se zamilovat, netušíte, co jsem s ním zažila, říká další ex

 
Ve vile Like House to v poslední době pořádně vře. Po rozchodu Marka Valáška alias Datla s půvabnou Nikol Martínkovou se ozvala další bývalá partnerka Aneta Kurková, která se na sociálních sítích rozpovídala o jejich dávném vztahu. 
28.05.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků)
Podobné články

Co říkáte na první návštěvu ve vile Like House? zeptala se Prima diváků. A sklidila nálož kritiky

 
Hodnocení diváků nové reality show Like House Primu nepotěší. Na otázku položenou na facebookové stránce pořadu „Co říkáte na první návštěvu ve vile Like House?“, jež měla rozproudit diskuzi, se dočkala jen kritiky.
20.04.2021 11:55 |

podobné články

Uražená Lada v Like House drsně útočí na Djany: Co tady vůbec děláš? Táhni!

 
Lada Horová se v nejnovější epizodě reality show Like House pořádně opře do Djany. Ta na Like House v minulosti nadávala a účinkování odmítla. Teď ale ve vile je a diváci ji milují. To dohání Ladu k šílenství.
27.05.2021 15:20 |

podobné články

Ožehavé pletky Datla a Báry z Like House: Tajná informace z vily, která se jeho přítelkyni líbit nebude

 
Reality show Like House se pěkně rozjíždí. Parta sedmi influencerů, zavřená v jedné vile na tři měsíce s přístupem k alkoholu, to vždy naznačuje, že bude legrace. A tentokrát si dali někteří aktéři pěkně naspěch. Dle zdroje, který nechce být jmenován, se měl Datel po propařené noci údajně vyspat s Bárou. Nyní se ozval další člověk z blízkosti celé show, který prozradil nepatrnou drobnost, která nemusí znamenat možná nic, ale také všechno. 
22.04.2021 13:15 |

podobné články

Další kostlivec ve skříni nevěrníka Datla: Marek Valášek z Like House dluží víc než 1 milion korun

 
Kolem influencera a youtubera Marka Valáška se začínají stahovat mračna. V reality show Like House se postaral o pikantní skandál, kdy ještě jako zadaný muž podvedl přítelkyni Nikol Martínkovou s fitnesskou Bárou Stříteskou. Redakce eXtra.cz nyní zjistila z volně dostupných zdrojů, že Marek alias Datel má nesplacené dluhy, které činí víc než milion korun. 
01.06.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků)

Do Like House po rozchodu Datla přišel Jan Bendig: Slova o katastrofě

 
Soutěžící z první československé SuperStar Jan Bendig (27) s partnerem Lukášem Rejmonem navštívili jako hosté vilu Like House. Jak se zpěvákovi v reality show líbilo, koho by bral za kámošku a v čem jsou soutěžící naprostá katastrofa?
28.04.2021 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (288 článků)

Like House: Drsný střet Adama Kajumiho a Datla: Dusno, křik a urážky

 
Dnes v 17.15 pokračuje na Primě dalším dílem reality show LIKE HOUSE, ve které parta influencerů tráví tři měsíce v jedné vile. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti – i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun.
03.05.2021 13:50 |

podobné články

Do Like House míří Jan Bendig: Zkrotí zkušený influencer chování amatérů Báry a Datla?

 
Jan Bendig (27) míří do reality show Like House, kterou mohou diváci sledovat každý den kromě víkendů v 17:15 na TV Prima. Parta influencerů, z nichž jediný zkušený je Adam Kajumi, bude mít šanci se naučit něco od zkušenějšího Honzy Bendiga. Zejména Bára Stříteská a Marek Valášek by měli pozorně poslouchat, protože jejich prozatímní neustálé fňukání o nabourávání soukromí začíná divákům a fanouškům už pěkně lézt krkem. 
10.05.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (288 článků) , Marek Valášek (16 článků) , Adam Adam (212 článků) , Adam Adam (212 článků)

Mrcha Bára z Like House má na youtubery políčeno odjakživa: Takhle zářila před 6 lety po boku Freescoota

 
Není tomu tak dávno, co se účastnice Like House Bára Stříteská (22) veřejně dušovala, že rozhodně nechce nabourávat vztah Marka Valáška, známého jako Datla, a jeho přítelkyně Nikol Martínkové. Od jejího vyjádření uběhl sotva týden a Datel s Bárou oznámili, že tvoří pár. Mnozí fanoušci se v komentářích shodují na tom, že Bára je největší mrcha z celé reality show a na známé youtubery měla políčeno odjakživa. 
21.05.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků)

Hrát House byla noční můra, říká Hugh Laurie

 
Role arogantního doktora House mu vynesla dva Zlaté glóby i titul nejlépe placeného televizního herce. Za jednu epizodu inkasoval britský herec Hugh Laurie v přepočtu až sedm a půl milionu korun. Přesto svou roli nenáviděl a přál si mít nehodu, aby měl od House pár dní pokoj. Další články k tématu: Přijede k nám Dr. House. Bez skalpelu, ale s kapelou a novou deskou „Dr. House z New Orleansu“ se vrací. Hugh Laurie vydává další album Hugh Laurie zřejmě končí s Dr. Housem. Chce se víc věnovat hudbě Hugh Laurie natočil s exkluzivními hosty a skvělým producentem album OBRAZEM: Dr. House skončil. Kdo chce vědět jak, ať čte dál
30.04.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Laurie (62 článků)

Dusno v Like Housu: Datel poslal k vodě přítelkyni Nikol, té zbyly oči pro pláč

 
V reality show Like House začíná jít pomalu, ale jistě do tuhého. Kdo by čekal, že do povědomí veřejnosti se dostane málo výrazná a milá Bára právě ve spojitosti s bouřlivým Datlem, který na sociálních sítích platí za známého provokatéra? Po údajném románku s pohlednou fitnesskou Datel ohlásil pauzu se svou krásnou přítelkyní Nikol, která tento vztahový milník nese velmi těžce. Čeká nás první bouřlivý rozchod v Like House?! 
27.04.2021 11:40 |

podobné články

Velký zvrat v Like House: Fňukna Bára s Markem přiznali, že jsou spolu

 
V reality show Like House se poslední týdny neřešilo nic jiného než románek Marka Valáška s Bárou Stříteskou.  Kvůli faktu, že přišel do Like Housu Marek Valášek zadaný, stejně jako Bára, tak jim nezbývalo nic jiného, něž románek zapírat a zapírat, přestože je měli všichni za hlupáky, protože byl jejich vztah kvůli podložené informaci za jasně daný. Nyní konečně vše přiznali.
15.05.2021 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků)

Válka v Like Housu kvůli románku Datla a Báry: Adam Kajumi odpálil vztahový granát

 
Novou reality show Like House lomcuje už týden údajný skandál mezi Markem Valáškem, který je známý především jako Datel, a Bárou Stříteskou. Influenceři odjeli na víkend domů a na sociálních sítích se okamžitě začalo řešit, zda mezi Bárou a Datlem něco bylo. Nejznámější influencer z celé party Adam Kajumi promluvil o jejich pletkách ve vile a rozpoutal tím válku. 
26.04.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků) , Adam Adam (212 článků) , Adam Adam (212 článků)

Jsem mladý šílený blázen, nemám hranice, říká účastnice Like House Lada Horová

 
Influencerka Lada Horová (19) je jednou ze soutěžících v nové realitní show Like House, kterou 6. dubna uvede televize Prima. Známá tiktokerka nad nabídkou účasti neváhala ani minutu, přestože bude muset strávit ve vile s ostatními známými tvářemi tři měsíce. "Vůbec se nebojím. Jsem prostě blázen a nikdy nevidím hranice," říká v rozhovoru pro eXtra.cz bývalá motocrossová závodnice.
22.03.2021 19:05 |

podobné články

Datlova mediální sebevražda v Like House: Nikol s ním zatočila jako se špinavým hadrem

 
Celou reality show Like House zmítá skandál mezi Markem Valáškem alias Datlem a Bárou Stříteskou. Vznikl poté, co se na veřejnost provalil jejich románek v době, kdy Datel ještě randil s půvabnou Nikol Martínkovou. Samotná Nikol přišla do vily, aby divákům řekla pár slov, jak to vidí ona. Velmi nečekaný vpád do vily ale odhalil, že Datel si není vůbec tak jistý v kramflecích, jak rád prezentuje, a nezkušená Nikol ho sjela jak namydlený blesk. Tohle byla influencerská sebevražda v přímém přenosu. 
26.05.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků)

Nejžhavější účastnice show Like House: Původně jsem servírka, na TikTok mě přivedla ségra

 
Barbora Stříteská (22) je jedna z účastnic nové primácké reality show Like House, ve které se společně s dalšími influencery utká o přízeň diváků a také peněžní výhru. Báře je teprve dvacet dva, už ale baví tisíce fanoušků na TikToku.
20.03.2021 08:35 |

podobné články

Datel a Bára z Like House pálí do svých bývalých: Nikolu jsem nikdy nemiloval

 
Reality show Like House na sebe se skandály mezi soutěžícími nenechala dlouho čekat. Dříve zadaný influencer Marek řečený Datel sbalil také zadanou Báru. Oba zapírali a Datel dokonce natočil několik "pravdivých" videí, ve kterých vlastně neříkal tak docela pravdu, a to také kvůli své dnes už bývalé přítelkyni Nikole, o které nyní prohlásil, že ji nikdy nemiloval a nechtěl jí pravdu "vpálit do ksichtu". Ve vztahu byla stejně jako Marek i Bára, a když se k jejímu přiteli dostala informace o románku ve vile, měl Báře vyhrožovat, že pokud je vše pravda a měla něco s Datlem, on si ublíží na zdraví. 
16.05.2021 10:45 |

podobné články

Angie Mangombe z Like House pro eXtra.cz: Sama jsem byla terčem rasismu, pro mé chování není omluva

 
V reality show Like House jde v poslední době skutečně do tuhého. Narůstající konflikty mezi influencery gradují a během poslední vyhrocené hádky mezi půvabnou Angie Mangombe a Djany došlo i na rasistické poznámky. Redakce eXtra.cz se spojila s Angie, která promluvila o celém incidentu. 
18.06.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (443 článků)

Otevřená zpověď Kajumiho z Like House: Kvůli nelegální party na mě lidé hází špínu

 
Oblíbený tiktoker Adam Kajumi (22) je nejen účastníkem nové reality show Like House, ale také jejím spolutvůrcem. Byl to právě on, kdo s ostatními influencery oslovil televizi Prima, která následně projekt odklepla. Logicky tak nepřipadalo v úvahu, že by Kajumi chyběl mezi účastníky, kteří se na tři měsíce společně zavřou do vily. "Pro mě je to taková zkouška životem. Ne všichni účastníci jsou mí kamarádi a je to test určité empatie," říká influencer s afghánskými kořeny v rozhovoru pro eXtra.cz.
07.04.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (212 článků) , Adam Adam (212 článků)

Prsaté tajemství hvězdy Like House: Marie Rosecká šla v 19 letech na plastiku, popsala děsivý průběh

 
Od 19. dubna 2021 poběží reality show Like House na hlavním programu TV Prima každé všední pozdní odpoledne a jednou z hlavních účastnic je půvabná tiktokerka a influencerka Maru Rosecká (19). Mladičká Marie bude letos maturovat na střední zdravotnické škole a v rozhovoru pro eXtra.cz popsala, jak by naložila s případnou výhrou. Jako jediná účastnice z party influencerů si nechala ve svých devatenácti letech zvětšit poprsí a upřímně promluvila o tom, jaké nepříjemnosti zvětšení prsou obnáší, ale jak sama říká, konečně je šťastná a spokojená.
07.04.2021 10:50 |

podobné články