Článek

Obrovská rána pro Oktagon. Patrik Kincl se zranil, v Edenu nenastoupí. Peňáz odmítl bojovat s náhradníkem

 
Oktagon necelé dva týdny do turnaje v Edenu hlásí obrovskou ztrátu. Do titulové obhajoby proti Matěji Peňázovi nenastoupí Patrik Kincl, který se zranil. Potvrdily se tak spekulace, které se šířily zákulisím již delší dobu. Zároveň organizace na svém Instagramu oznámila, že ani Peňáz se v Edenu neobjeví, jelikož překvapivě odmítl připraveného náhradníka Vlasta Čepa.
25.05.2024 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Kincl (44 článků)
Podobné články

Patrik Kincl o sporu s Vémolou: Karlos u soudu uznal, že lhal, pak mi přišla omluva, odhalil

 
Zápasník Patrik Kincl již několik měsíců, od chvíle, kdy z pomyslného trůnu sesadil svého asi vůbec největšího rivala Karlose Vémolu, kraluje postu šampiona střední váhy Oktagonu. V pětikolové bitvě s Vémolou tehdy Kincl zvítězil na body. Bývalí kamarádi, kteří si dnes nemohou přijít na jméno, se tak utkali již podruhé, přičemž výsledek 1:1 si nyní volá o zakončení trilogie a jasnou bitvu Kdo s Koho. A ačkoli po duelu Kincl vs. Vémola 3 hlasitě volají i fanoušci, zápas se nejspíše neuskuteční. "Bude na Oktagonu, jestli mi splní podmínky. Nemyslím si, že Karel ještě bude schopný shazovat do 84, a když jo, bude muset souhlasit s tím, co chci. Uzavřel jsem si to, vedli jsme spolu i soudní spor, kde sám Karel ve finále mimo kamery uznal, že lhal. Omluvil se mi. Já to beru jako 2:1, tenhle příběh mám uzavřenej," rozpovídal se Kincl v rozhovoru pro eXtra.cz. 
02.11.2023 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků) , Patrik Kincl (44 článků)

Velká rána pro Oktagon. Patrik Kincl se zranil, titul obhajovat nebude

 
Jeden z největších turnajů roku organizace Oktagon hlásí velkou ztrátu. V O2 areně nebude obhajovat pás šampiona Patrik Kincl, který se podle portálu MMA Shorties zranil a musel tak odstoupit ze zápasu s Vlastem Čepem. Soupeř pro slovenského bijce se nakonec velmi rychle našel. 
18.12.2023 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Kincl (44 článků)

Patrik Kincl si stanovil podmínky pro odvetu s Karlosem. Řekl si o raketu, jakou dostal Terminátor

 
Patrik Kincl (34) konečně přišel s vyjádřením k výzvám po posledním Oktagonu v Bratislavě. Tam si s ním totiž o bitvu řekli hned dva zápasníci včetně Karlose Vémoly, se kterým už Patrik dvakrát zápasil. Kincl druhou odvetu nevyvrací, ale nemyslí si, že by Karlos dokázal shodit kila na jeho váhu. Kdyby se to ale českému Terminátorovi přece jen podařilo, pak si Patrik hodlá říct o víc peněz, než má ve své smlouvě. Své důvody sdělil na svém kanálu na YouTube.
12.10.2023 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků) , Patrik Kincl (44 článků)

Zraněného Vémolu nahradí Patrik Kincl: Podle Karlose čekal jak hyena na zbytky

 
Dlouho očekávaný zápas v rámci turnaje Oktagon 30 nabral po oznámení náhradníka za zraněného Karlose "Terminátora" Vémolu (36) na obrátkách. 30. prosince nahradí Vémolu v O2 areně uznávaný zápasník s již vybudovaným jménem Patrik Kincl (32), který zabojuje o titul střední váhy s jeho prozatímním držitelem Samuelem "Pirátem" Krištofičem (31). Sám Karlos z náhradníka nadšený není, bude fandit spíše Pirátovi, Kincl je pro něj prý hyenou.
17.11.2021 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Kincl (44 článků) , Karlos Vémola (967 článků)

Patrik Kincl dál vládne Oktagonu. Na vítězství se ale pořádně nadřel, několikrát měl namále

 
Patrik Kincl prodloužil svou nadvládu v polotěžké váze organizace Oktagon MMA. V napínavém zápase dokázal porazit nebezpečného vyzyvatele Piotra Wawrzyniaka z Polska, kterého utáhl na arm triangle. Nadále tak platí, že je Kincl nejdéle působícím šampionem největší tuzemské organizace. Vítězství se ale nerodilo vůbec lehce. 
02.03.2024 23:45 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Kincl (44 článků)

Odveta Vémola vs. Kincl bude: Karlos dostal povolenku od lékařů, Patrik se proto vzdal majlantu

 
Zápas Vémola vs. Kincl? Bude! Odveta dvou rivalů se přece jen uskuteční. Původní termín zkomplikoval Karlosův zdravotní stav a z dlouho očekávaného fightu nakonec sešlo. Kincl mezitím dostal jinou nabídku, ale miliony teď kvůli Vémolovi oželil. "Chci to mít už uzavřený a vím, že by mě potom vnitřně štvalo, kdybych se rozhodl jinak," nechal se Kincl slyšet pro Sport.cz. 
27.01.2023 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků) , Patrik Kincl (44 článků)

Matěj Peňáz poprvé prohrál v gilotině za 47 sekund. MMA bijce utěšuje kráska z Kypru

 
Český MMA bojovník Matěj Peňáz přišel o šanci získat smlouvu v prestižní organizaci UFC. Jak informuje iSport.cz, prohrál totiž souboj s Američanem Sedriquesem Dumasem. Peňáz skončil hned po 47 sekundách a zapsal si tak první prohru v Oktagonu. Zápas se uskutečnil v televizní show Dana White's Contender Series. Zápasník má ale oporu v dívce z Kypru, žije s krásnou veterinářkou.
31.08.2022 19:55 |

podobné články

Kincl o zranění i odvetě s Vémolou: Je to pasé, říká šampion Oktagonu a promluvil o filmu karlos

 
Zápasník Patrik Kincl se pomalu, ale jistě vrací zpět do formy. Před nedávnem ho potrápilo zranění, kvůli kterému musel na konci loňského roku dokonce odstoupit ze zápasu a dát se do klidového režimu. Fanoušci mezitím však stále volají po odvetném duelu s Karlosem Vémolou. Dojde na něj? "Myslím, že to je pasé. Karla jsem porazil. Samozřejmě, že když Oktagon přijde a nabídne mi vilu v zámoří, tak...," zauvažoval nahlas. Rozhodující by byly peníze. A vyrazí Kincl do kina na celovečerní dokument Karlos? 
28.01.2024 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků) , Patrik Kincl (44 článků)

Vémola se může jít klouzat: Z výsluní ho sfoukl Kincl s Peňázem, lidé jsou z nich paf

 
A je rozhodnuto. Patrik Kincl nekývl na nabídku organizace KSW a zůstane v Oktagonu. Žádný přesun se tak nekoná, šampion zůstává pod křídly tuzemského giganta. Při té příležitosti potěšil fanoušky hned dvakrát, Oktagon totiž rovnou ohlásil Kinclův duel o titul s Matějem Peňázem, ke kterému dojde už v červnu v Edenu. Diváci jsou nadšení, na tento souboj se těší dokonce víc než na hlavní třešničku večera, kterou není nic jiného než Zápas století 2: Vémola vs. Végh. 
22.04.2024 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Kincl (44 článků)

Velké překvápko: MMA zápasník Patrik Kincl je tatínkem, podařilo se mu to ututlat až do porodu

 
Zápasník MMA Patrik Kincl se stal poprvé otcem. Manželka Pavla mu porodila krásnou dcerku. Holčičku hrdí rodiče pojmenovali Anežka. Že se Kincl stane otcem, neměl nikdo absolutně žádné tušení. Páru se to podařilo perfektně ututlat, a kdyby Patrika nepřemohly emoce, možná by se to svět nikdy nedozvěděl.
25.07.2020 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Kincl (44 článků)

Rozzuřený Patrik Kincl si vystřelil z Vémoly: Naznačil Terminátorův herecký výkon

 
Podraz roku namísto zápasu roku? Zápasník Patrik Kincl si vystřelil ze svého soupeře Karlose Vémoly, který z očekávaného odvetného souboje náhle odstoupil ze zdravotních důvodů. Ačkoli Kincl nepopírá, že Vémolův stav je vážný, na svém Instagramu nyní naznačil, že Karlos je zkrátka nejen dobrý fighter, ale i herec. 
08.12.2022 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků) , Patrik Kincl (44 článků)

Rozzuřený Kincl nenechal na Vémolovi nit suchou. Za své zdraví si může sám, neměl oblézat večírky, říká

 
Zápasník Patrik Kincl (33) zase ostrouhá. Téměř čtyři roky se připravoval, až Karlosovi Vémolovi vrátí porážku. Dokonce byl daný i přesný termín zápasu, a to 30. prosince v O2 areně. Bohužel ani letos se Kinclovi jeho sen nesplní. Poté, co Karlos nedávno skončil v nemocnici s ošklivým zánětem, se definitivně rozhodlo, že do zápasu nenastoupí. Patrik na celou situaci reagoval na svém Instagramu, kde se vypsal ze svých pocitů. Nejenže jde ze slohu poznat, jak naštvaný z toho je, ale dokonce zkritizoval i Terminátorovu životosprávu. 
06.12.2022 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků) , Patrik Kincl (44 článků)

Vémola a Kincl před osudovou odvetou: Skolím tě ve 3. kole, já tebe v prvním, špičkují se

 
Veřejné vážení dvou titánů zápasnictví v organizaci Oktagon MMA je za námi. Tváří v tvář se střetli soupeři, kteří proti sobě stanou podruhé v historii – Karlos „Terminátor“ Vémola (37) a Patrik Kincl (33). Ve vzduchu bylo napětí, silácké předpovědi samotného zápasu od obou aktérů i cvičná rána! Redakce eXtra.cz samozřejmě u této události nechyběla.
19.05.2023 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Kincl (44 článků) , Karlos Vémola (967 článků)

Největší Vémolův rival Patrik Kincl: Karlos měl éru neporazitelnosti, hodil jsem mu do toho vidle

 
Na české MMA scéně nepanuje mezi nikým větší nevraživost než mezi Karlosem "Terminátorem" Vémolou a Patrikem Kinclem. Spor mezi sebou vedou už téměř 6 let, přičemž napjatá atmosféra vygradovala letos na jaře, kdy se již podruhé střetli v kleci. Zatímco Karlos zažil drtivou porážku, Kincl si nyní hýčká post šampiona Oktagonu ve střední váze. "Měl éru neporazitelnosti, já jsem mu do toho hodil vidle. Dokázal jsem ho porazit v jeho vlastní hře," nechal se nyní slyšet Kincl v rozhovoru pro eXtra.cz. Prozradil i to, že se s Vémolou po souboji střetl ještě jednou, a to u soudu. "Vedli jsme spolu i soudní spor, kde sám Karel mimo kamery uznal, že lhal. A pak mi přišla omluva," odhalil.  
04.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Kincl (44 článků) , Karlos Vémola (967 článků)

Nepříjemná noc Patrika Kincla. Málem přišel o pás šampiona, manželka ho pak nepustila domů

 
Patrik Kincl za sebou nemá zrovna jednoduchou noc. V sobotu kolem 23. hodiny nastoupil k obhajobě trůnu pro krále polotěžké váhy Oktagonu, v němž měl namále. Polák Piotr Wawrzyniak šampionovi pořádně zatopil, Kincl ale dokázal vyzyvatele porazit, a jak totálně vyčerpaný sdělil v pozápasovém rozhovoru, těšil se do postele. Jenže doma ho čekalo nepříjemné překvapení. Jeho manželka Pavla totiž slavila vítězství své lásky tak bujaře, že se s kamarádkami opila a nechala klíče v zámku. Kincl si tak musel narychlo hledat ubytování, jak napsala na Instagramu.
03.03.2024 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Kincl (44 článků) , Piotr Wawrzyniak (1 článek)

Kincl označil Vémolu za klauna a veřejně se mu vysmál: Vejmluva přede mnou utíká, odveta bude u soudu, říká

 
Poté, co populární MMA bijec Karlos Vémola ohlásil svůj návrat do klece už na 15.4. v Liberci, strhla se směrem k němu ohromná lavina negativních reakcí. S jednou takovou přispěchal i jeho největší rival Patrik Kincl, který se s Terminátorem má utkat v odložené bitvě v květnu. Jak znechucený Kincl napsal na svůj Instagram, počítá s tím, že na bitvu s Vémolou nedojde, protože se zase zraní, a přímo se mu tak vysmál.
02.02.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků) , Patrik Kincl (44 článků)

Kincl k divoké bouři v Oktagonu: Vyhrotilo se to, ale chápu všechny strany, říká

 
Šampion střední divize Patrik Kincl měl už za pár dní, na Oktagonu 58, hájit titul v souboji s Matějem Peňázem. Kvůli zdravotním komplikacím však musel ze zápasu odstoupit a v kleci ho měl "zastoupit" předem ohlášený náhradník, Slovák Vlasto Čepo – tak se ale nestane. Došlo k neshodám a fanoušci Oktagonu nyní na sociálních sítích sledují ostrou přestřelku mezi vedením organizace a Peňázem, který dokonce ohlásil odchod. K celé situaci se nyní vyjádřil i samotný Kincl, bez jehož zranění by k roztržce nejspíše nikdy nedošlo. Jaký je jeho pohled? 
01.06.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Kincl (44 článků)

Oktagon se blíží: O pohádkové peníze bude bojovat i MMA zápasník David Kozma

 
Už v sobotu se odehraje čtvrtfinálové klání pyramidy Tipsport Gamechanger organizace Oktagon MMA. Ve hře je kromě postupu do semifinále i obrovská suma – vítěz střetnutí má jistých 80 tisíc eur (1,9 milionu korun) a samozřejmě nevyčíslitelnou prestiž. V hlavním předzápase turnaje Oktagon 43 změří síly pětinásobný světový MMA šampion Alex Lohoré a „růžový panter“ David Kozma, který je nejdéle vládnoucí šampion welterové váhy Oktagonu. Právě jeho jméno poutá zraky znalců i široké veřejnosti.
17.05.2023 14:45 |

podobné články

Osobnosti: David Kozma (18 článků) , David Kozma (18 článků) , Alex Alex (706 článků) , Alex Alex (260 článků) , Alex Alex (260 článků) , Alex Alex (302 článků) , Alex Alex (122 článků) , Alex Alex (81 článků) , Alex Alex (27 článků)

Brutální obhajoba titulu! Kincl během pár vteřin zdemoloval Lohorého. Na tahu je Vémola

 
Tak to byla jízda! Patrik Kincl sliboval, že v obhajobě titulu šampiona střední váhy ukončí Alexe Lohorého do druhého kola, a to také splnil s pořádnou rezervou. Potřeboval na to přitom pouhých pár vteřin, během kterých soupeře nemilosrdně převálcoval, než jatka ukončil sudí. Organizace Oktagon tak nového šampiona střední váhy nepoznala, vše se ale může změnit na konci roku. Hned po zápase totiž Kincla vyzval Vémola, který chce svůj druhý pás po polotěžké váze získat i ve střední, a to ještě letos!
18.09.2022 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Kincl (44 článků) , Alex Alex (302 článků)