Článek

Obří neštěstí na Karlovarsku: Srazily se dva vlaky, desítky zraněných, několik mrtvých

 
V úterý odpoledne došlo na železniční trati na Karlovarsku k obrovské nehodě, když se čelně srazily dva vlaky. Podle Drážní inspekce může být kolem dvaceti nebo třiceti zraněných lidí. Česká televize uvedla, že nejméně tři lidé nehodu nepřežili. Trať je zavřená a zasahují policisté, hasiči i záchranáři.
07.07.2020 16:35 |

podobné články

Podobné články

Další tragédie: Ve Švýcarsku se srazily dva vlaky! Záchranáři hlásí desítky zraněných

 
Po tragické nehodě ve Španělsku zažila Evropa další velkou vlakovou katastrofu. Ve Švýcarsku se totiž v pondělí srazily dva vlaky. Podle dostupných informací je na místě 44 zraněných lidí, z toho čtyři velmi vážně. O neštěstí informovala švýcarská agentura ATS.
29.07.2013 22:00 |

podobné články

Tragická srážka vlaků na Karlovarsku: „Co jsem to udělal!“ plakal prý strojvedoucí

 
K obrovské tragédii, při níž bylo slyšet tříštění skla, ohýbání kovu a křik pasažérů, došlo na Karlovarsku v úterý odpoledne. U obce Pernink se srazily dva vlaky. Na místě zůstali dva mrtví, tři desítky zraněných a zamířilo na něj několik vrtulníků. Záchranu komplikoval obtížně přístupný terén. Policie už zadržela jednoho ze strojvedoucích a vyšetřuje ho kvůli obecnému ohrožení.
07.07.2020 16:20 |

podobné články

NEŠTĚSTÍ: V Německu se srazily vlaky. Zemřelo 10 lidí

 
Železniční neštěstí v německém Sasku-Anhaltsku, kde se v sobotu večer srazily dva vlaky, si vyžádalo 10 lidských životů. Informuje o tom deník Bild. Přes 40 lidí bylo zraněno.
30.01.2011 07:00 |

podobné články

Na Litoměřicku se čelně srazily dva nákladní vlaky

 
Dopoledne se na hlavní trati z Ústí nad Labem na Lysou nad Labem čelně srazily dva nákladní vlaky. Jeden ze strojvedoucích skončil v nemocnici. Přestože vlaky byly prázdné, odhaduje se škoda na 100 milionů korun. 
28.03.2015 13:46 |

podobné články

V Bratislavě se srazily dva vlaky. Zraněných je až 19 lidí

 
Mezi Bratislavou hlavní stanice a zastávkou Vinohrady se srazily dva vlaky. Zraněno je 19 lidí, ale záchranáři stále vynášejí z vlaku další šokované lidi.
26.10.2012 17:30 |

podobné články

Na jihu Čech se srazily dva vlaky! 14 zraněných včetně malých dětí

 
Srážka vlaků nastala ve čtvrtek dopoledne, kdy se na jihu Čech srazily dva vlaky. Celkem ve vlaku cestovalo 50 lidí včetně dětí. 14 lidí bylo zraněno a následně byl kvůli tomu přerušen provoz. Ze skupiny dětí, která vlakem také jela, bylo jedno zraněno středně těžce .
03.05.2018 12:35 |

podobné články

Železniční neštěstí na Teplicku: Srazily se dva protijedoucí vlaky, lokomotiva vzplála, jeden mrtvý

 
Na Teplicku se srazily dva protijedoucí vlaky. Jeden člověk byl na místě mrtvý, podlehl vážným zraněným. Další oběť nehody utrpěla středně těžká vážná zranění. Jedna z lokomotiv hoří, na místě zasahují hasiči a vrtulník.
04.04.2021 16:00 |

podobné články

Na trať přes Pernink po srážce vyjely vlaky

 
Na železniční trati u obce Pernink na Karlovarsku, kde se v úterý čelně srazily dva osobní vlaky, byl ve středu ráno obnoven provoz. Plyne to z webu Českých drah. Úterní nehoda si vyžádala dva mrtvé a 24 zraněných. Jednou z obětí byl německý státní příslušník. Policie srážku vyšetřuje pro podezření z trestného činu obecného ohrožení, zadržela jednoho ze strojvůdců.
08.07.2020 06:25 |

podobné články

Až třicet pět zraněných a jeden mrtvý. V Českém Brodě se srazily dva vlaky

 
Už ke třetí srážce vlaků za posledních několik dní došlo v úterních večerních hodinách v Českém Brodě. Dva osobní vlaky se střetly v části Štolmíř ve směru na Prahu. Na místě je třicet pět zraněných, čtyři z nich těžce, přičemž strojvůdce byl nalezen mrtvý. U nehody zasahují hasiči i zachranáři a snaží se vyprostit zraněné z vlaku. Byl vyhlášen třetí stupeň poplachu.
14.07.2020 22:55 |

podobné články

V Belgii se srazily vlaky, nejméně 23 zraněných

 
Na hranicích mezi Belgií a Lucemburskem se ve středečních večerních hodinách srazily dva vlaky. Nejméně 23 pasažérů bylo dopraveno do nemocnic, informuje ve čtvrtek server deníku Bild.
16.09.2010 07:25 |

podobné články

Útok na novináře v Paříži: Mrtvých i zraněných přibývá! Celé město hledá atentátníky, kteří kvůli islámu stříleli na vše živé!

 
"Útok na redakci satirického časopisu Charlie Hebdo":http://www.extra.cz/mimoradna-zprava-v-parizi-vystileli-redakci-casopisu-10-mrtvych-a-naprosta-panika si aktuálně vyžádal 11 mrtvých a deset zraněných. Čísla se ale stále mění, pařížský starosta před chvílí potvrdil počet mrtvých, ale počet těžce zraněných upřesnil na šest. Informace se značně rozcházejí, aktuálně to podle živého přenosu z místa činu vypadá na deset zraněných, z nichž čtyři jsou přímo ohroženi na životě.
07.01.2015 13:33 |

podobné články

Dva vlaky v Praze jely po stejné koleji a málem se srazily

 
Velkému neštěstí dnes ráno zabránili strojvedoucí v Praze. Na trať proti sobě omylem vyjely dva vlaky a jen díky duchapřítomnosti obou strojvedoucích vlaky stihly včas zabrzdit. Nikomu se nic nestalo a nevznikla ani žádná materiální škoda. Drážní inspekce zjišťuje, jak je možné, že k nebezpečná situaci došlo. Nelze vyloučit selhání techniky nebo lidského faktoru.
18.06.2014 18:00 |

podobné články

Otřesná srážka vlaků na Karlovarsku: Policisté podezřívají strojvedoucího, ten plakal a litoval

 
Obrovská tragédie na Karlovarsku, kdy se čelně střetly dva vlaky, si vyžádala i několik životů a desítky zraněných lidí. Proč k nehodě došlo zatím vyšetřují policisté s Drážní inspekcí. Podle Karla Havlíčka, který promluvil pro Českou televizi, šlo zřejmě o selhání lidského faktoru. Policie zadržela jednoho ze strojvedoucích.
07.07.2020 20:10 |

podobné články

Peklo železniční tragédie u Perninku: Pláč dětí, amputace, mnoho zraněných

 
Tragická nehoda se stala v úterý odpoledne na Karlovarsku. Dva osobní vlaky se srazily a dva cestující byli na místě mrtví. Sedm cestujících bylo vážně zraněno a další desítky z nich musely být ošetřeny. Policie zadržela strojvedoucího jednoho z vlaků, který pravděpodobně střet zavinil. Vlaková trať je nyní plně zprovozněna.
08.07.2020 11:10 |

podobné články

Vagon trčel do nebes, kolem šrot a smrt. Na Teplicku se srazily nákladní vlaky

 
U Velvět na Teplicku se v pátek po 5. hodině srazily dva nákladní vlaky. Strojvedoucí jednoho z nich zemřel, několik vagonů vykolejilo. Doprava na trati číslo 131 z Ústí nad Labem do Bíliny na Teplicku stojí. České dráhy nasadily náhradní autobusy. Škodu inspektoři odhadli zatím na 25 milionů korun.
30.10.2015 08:00 |

podobné články

V Olomouckém kraji srazily vlaky tři muže, dva střet nepřežili

 
V Olomouckém kraji dnes srazily vlaky tři muže. Dva z nich nehodu zaplatili životem. Poslední případ se stal v 16:20 na výjezdu z Olomouce. Tělo mrtvého muže bylo nalezeno v Olomouci na jiné trati také ráno. Z Šumperska ráno převezli záchranáři těžce zraněného pětadvacetiletého mladíka vrtulníkem do nemocnice.
26.06.2011 17:55 |

podobné články

V Libni se srazily dva vlaky!

 
Na pražském nádraží Praha-Libeň se v úterý pozdě večer srazily dva vlaky. Podle dostupných informací nebyl nikdo zraněn.
23.08.2011 22:30 |

podobné články

V České Třebové se srazily dva vlaky. Místní to mají jako atrakci

 
V České Třebové se ráno srazily dva nákladní vlaky. Jedna z lokomotiv vykolejila a začala hořet. Podle prvních informací nebyl nikdo zraněn. Osobní dopravu nehoda neovlivnila.
08.07.2014 14:55 |

podobné články

Obrovská tragédie u Mnichova: Srazily se tu dva vlaky, záchranáři počítají mrtvé

 
Bavorsko se probudilo do děsivého rána. Padesát kilometrů od Mnichova se srazily dva vlaky, na místě to vypadá hodně špatně a záchranáři počítají oběti.
09.02.2016 09:25 |

podobné články