Článek

Oblíbená kluziště po celé Praze zase fungují: Kam si jít zabruslit?

 
I když v České republice platí nouzový stav, na možnost si jít zabruslit to naštěstí nemá moc velký vliv. Jen je třeba počítat s tím, že horkáý svařák bude třeba vyměnit za čaj, alkohol se na veřejnosti v nouzovém stavu pít nesmí. Horkou novinkou letošní bruslařské sezóny je kluziště na Střeleckém ostrově, které zde vybudovala Praha 1 ve spolupráci s Malostranskou besedou, vůbec poprvé se letos otevřelo kluziště v Riegrových sadech.
27.11.2021 05:20 |

podobné články

Podobné články

Praha 6 má nové kluziště. Pořádně nabruste nože, funguje po celý den až do konce února

 
Se zimní sezonou je neodmyslitelně spjato sáňkování, lyžování a také bruslení. V Praze proto již poněkolikáté vyrostla nejrůznější veřejná nekrytá kluziště, kam si mohou jít přátelé nebo rodiče se svými ratolestmi zabruslit. To, které je na Praze 6, bude k mání do konce února.
22.12.2017 10:05 |

podobné články

Pražané už si mohou zabruslit na venkovních kluzištích

 
I přes poměrně teplé počasí se již pro Pražany otevírají venkovní kluziště. Zabruslit si mohou například Na Františku, na Gutovce nebo v Braníku. V pondělí se otevře i ledová plocha na Ovocném trhu v centru metropole.
07.12.2011 10:10 |

podobné články

Mrazy lákají bruslaře i na nebezpečný led. Jak se neprobořit do ledové vody?

 
Silné mrazy lákají bruslaře na kluziště, často přitom ale na zamrzlé vodní plochy, kde jim hrozí nebezpečí. Přesvědčil se o tom pár, který se rozhodl zabruslit si na vodní nádrži Rozkoš. Pod dvojicí se led propadl a musel zasahovat vrtulník. Teploty klesající pod nulu často vedou k dojmu, že led je silný, ale pro bezpečný pohyb osob je vhodný až při síle od 15 do 20 centimetrů. Pokud si hodláte zabruslit, máme pro vás tipy, jak neskončit pod ledem.
02.03.2018 19:45 |

podobné články

Lehátka na opalování nahradil led: V Kasárnách Karlín otevřeli veřejné kluziště

 
Kasárny Karlín nekončí sezonu. Na místě, kde přes léto byla lehátka k projekcím letního kina, vzniklo ledové kluziště. Na něm si můžete od 11. prosince zabruslit od pondělí až do neděle.
11.12.2017 09:15 |

podobné články

Jaro je za dveřmi, bruslit je ale stále kde. Kluziště v Dejvicích pokračuje do 15. března

 
Ještě do půlky března. Minimálně. Nadšenci do sportu, a bruslení obzvláště, si budou moci díky nynějším studeným teplotám zabruslit na některých pražských kluzištích o něco déle, než bylo původně avizováno. Kluziště v Dejvicích bude například fungovat minimálně do 15. března.
06.03.2018 07:50 |

podobné články

Japonské kluziště nechalo zamrazit přes 5000 mrtvých ryb! Návštěvníkům se to ale moc nelíbilo!

 
Japonské kluziště Space World dostalo přezdívku hříšné. Nechalo zamrazit přes 5000 mrtvých ryb, aby návštěvníci měli pocit, že bruslí na moři. S nadšením se ale nesetkali. Naopak, ti byli pohoršeni, že kluziště využívá mrtvá zvířata jako atrakci.
28.11.2016 13:35 |

podobné články

MHMP: O kluziště na Letné je stále větší zájem. Jen v prosinci ho navštívilo 44 tisíc lidí

 
Kluziště pro veřejnost, které hlavní město tradičně zřizuje na Letné, navštívilo jen za prosinec skoro 44 tisíc Pražanů včetně 230 školních skupin. Veřejné kluziště mohou lidé využít až do 24. února zcela zdarma. Těšit se mohou také na speciální valentýnskou akci.
07.01.2019 19:25 |

podobné články

Bruslařská sezona v plném proudu! Kam v Praze vyrazit na kluziště a kde si zajezdíte zdarma?

 
Prosincové dny nemusíte strávit zachumlaní doma v peřině. S adventem v Praze odstartovala sezonu bruslařská kluziště, na kterých je možné užít si zimní radovánky. Kam se můžete vydat? Blesk.cz si pro vás připravil přehled těch nejnavštěvovanějších ledových ploch od centra Prahy přes bruslení na střeše až po Černý Most.
12.12.2018 07:35 |

podobné články

Pojďte si ZABRUSLIT s HERCI a krasobruslaři MUZIKÁLU na ledě POPELKA!

 
Pozvání pro všechny! Chcete si zabruslit s herci a krasobruslaři muzikálu na ledě Popelka? Chcete se s nimi vyfotit? Chcete získat jejich fotku s podpisem?
20.09.2011 15:10 |

podobné články

Přijďte si zabruslit s herečkou Danou Morávkovou

 
Kouzelný muzikál na ledě Popelka se sice do Prahy vrací až těsně před Vánocemi, ale hlavní protagonisté v čele s herečkou Danou Morávkovou se už 5. prosince spolu s čertem, andělem a Mikulášem zúčastní otevření venkovního kluziště u Stavovského divadla.
28.11.2011 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (691 článků)

VIDEO: Sólo přes celé kluziště, neškodní soupeři a parádní zakončení

 
Útočník Toronta Phil Kessel předvedl v zápase proti New Jersey krásné sólo, projel přes celé kluziště mezi čtyřmi hráči a vstřelil gól. Jedním z obránců, kteří ho marně zastavovali, byl i Marek Židlický.
10.11.2013 07:36 |

podobné články

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků) , Phil Phil (92 článků)

Beroun: Kluziště bude na Husově náměstí otevřeno až do 18. ledna

 
Zdarma si zabruslit v centru Berouna budete moci ještě v prvních týdnech nového roku.
07.01.2015 21:12 |

podobné články

SMM: Mami, tati, půjdeme si zabruslit? Aneb dva a půl měsíce ledově drahé zábavy v centru Mostu

 
Venku je zima až praští, teploty v minulých dnech klesaly pod minus 10 °C a začínají jarní prázdniny. Ovšem hlavní atrakce pro děti, kluziště v Radniční ulici v sousedství mosteckého Prvního náměstí, je takřka rozebráno. Nebruslí se. Bez pardonu.
06.03.2018 15:10 |

podobné články

Praha - město bruslařům zaslíbené: Sklouznout se dá v srdci města i v obchodních centrech

 
Bruslení na ledě má v sobě cosi romantického, vždyť podporuje držení se za ruce. Především je to ale velmi oblíbená kratochvíle dětí. A to od těch úplně nejmenších, co se sotva udrží na nohou, až po ty starší. Zkrátka, jak to počasí dovolí, Pražané vyráží bruslit ve velkém. Letos je to kvůli pandemii koronaviru složitější a odpadá proto možnost jít si zabruslit na zimní stadiony. Těch venkovních možností je ale v Praze dost.
10.12.2020 07:05 |

podobné články

VELKÝ PŘEHLED! Tady jsou nejlepší kluziště, kde si zabruslíte i zadarmo

 
Od dní, kdy budeme jen polehávat před televizí a ládovat se horami cukroví a bramborového salátu už nás dělí jen pár hodin. Pokud si chcete Vánoce trochu rozpohybovat, zkuste kluziště po celé republice.
20.12.2013 15:52 |

podobné články

BRUSLAŘSKÝ RÁJ v Třebíči. Kluziště udělali na baseballovém hřišti

 
Unikátní ledové kluziště vzniklo díky silným mrazům v Třebíči. Místní baseballisté jej udělali na svém hřišti.
02.02.2011 22:30 |

podobné články

Suri Cruise dostala pod stromeček kluziště jen pro sebe

 
Ne všechny dárky, co dostala rozmazlená Suri Cruise (5) k Vánocům, si mohla rozbalit pod stromečkem. Její rodiče Katie Holmes (33) a Tom Cruise (49) jí totiž pronajali kluziště, na kterém mohla soukromně dovádět.
02.01.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Suri Cruise (290 článků) , Tom Cruise (1031 článků)

Kalamita v Utahu: Ze silnic je smrtící kluziště, auta nejdou uřídit

 
O víkendu nezažívali v Utahu veselé chvilky. Silnice se tam proměnily v kluziště, kde se bojuje o holý život. I v malých rychlostech se zde auta stávala nekontrolovatelná. Kameraman zachytil na ulici před domem hned několik nehod, otoček o 360° a některá auta zaparkovala nechtěně na cizím dvorku.
24.01.2012 11:10 |

podobné články

Silnice se proměnily v kluziště, nehod jsou desítky

 
Úterní varování meteorologů před ledovkou se naplnilo a v noci na středu se některé silnice a chodníky proměnily v kluziště. Od středečního rána havarovalo několik desítek aut.
06.02.2013 09:25 |

podobné články