Článek

O zádušní mši za zesnulou kolegyni Maciuchovou nevěděla: Drbna z Ulice nebyla ani na pohřbu svojí maminky

 
V den, kdy jsme se s drbnou Nyklovou z Ulice potkali, byla zrovna na pohřbu svého bratrance. "Nezemřel na covid, byla to rakovina. Měla jsem ho mc ráda, byl to nejbližší člověk ze strany mého otce. Stýkal se s ním víc než já, protože naši se rozvedli, když mi byly čtyři," řekla Super.cz herečka Jaroslava Obermaierová  (74) s tím, že na pohřby chodí výjimečně.
21.02.2021 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (228 článků)
Podobné články

Simona Postlerová svolává herce na rozloučení s Hanou Maciuchovou (✝75): Pro zesnulou herečku plánuje zádušní mši

 
Pojilo je mnohaleté přátelství a práce na divadelních prknech. Nečekaný odchod Hany Maciuchové  (✝75) zasáhl na konci ledna i její kolegyni Simonu Postlerovou. Herečka cítila potřebu se se svou dlouholetou přítelkyní rozloučit a rozhodla se za ni zorganizovat zádušní mši.
11.02.2021 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (90 článků) , Hana Maciuchová (360 článků)

Jaký typ maminky jste?

 
Jaký typ maminky jste? Zamysleli jste se někdy nad touto otázkou? Bylo by hloupé si myslet, že je maminka jako maminka. Stačilo by, kdybyste se rozhlédli kolem sebe a odrazem by vám bylo zjištění, že se dají všechny maminky – ať už novopečené či ostřílené – rozdělit do čtyř skupin, jež se od sebe navzájem liší v různých maličkostech. Pojďte společně s naším článkem zjistit, jaký typ maminky jste vy! 1. typ maminky: Maminka s příručkou Maminky, které znají všechny knížky, brožurky a internetová fóra týkající se dětí nazpaměť. Během těhotenství prakticky jen ležely v knihách a studovaly péči o dítka, všechny nemoci, snažily se předem naučit, jak dítě nejlépe vychovat. Takové maminky by se daly vystihnout jako chodící encyklopedie na děti. Není na tom sice nic špatného, ovšem za nevýhodu lze označit skutečnost, že tento typ maminek velice snadno podlehne panice – například tehdy, kdy se první zoubek neobjeví v den, kdy to psali v brožurce. 2. typ maminky: Maminka trpitelka Nejrozšířenější typ maminek. Obecně by se dalo říci, že kousek „maminky trpitelky“ je v každé ženě. Zajímá vás, jak se to projevuje? Inu kupříkladu už jen tím, že všechny své zájmy a potřeby odsunou až na poslední místo kvůli dětem. Což znamená, že zatímco jejich dítka jsou jako ze žurnálu, maminky jsou zanedbané. Ze začátku je to možná přínosné, ovšem s postupem let to spíše škodí. 3. typ maminky: Dokonalá maminka Takový typ maminek poznáte snadno. Ať dělají co dělají, pokaždé se usmívají od ucha k uchu a vypadají šťastné jako nikdy předtím. To ale není všechno, tento typ maminek je typický tím, že pro sebe i pro své dítě a domov chtějí jen to nejlepší. Oblékají se podle posledních trendů a to samé očekávají i od svých dětí. V tomto případě nutno říci, že všeho moc škodí.... Čtěte více Příspěvek Jaký typ maminky jste? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
31.07.2015 08:36 |

podobné články

Satoranský, Havlová, Ťulda a mnoho dalších: Přátelé na zádušní mši uctili památku Hany Maciuchové

 
Se zesnulou herečkou Hanou Maciuchovou  (✝75) se přišli rozloučit její herečtí kolegové a přátelé na zádušní mši, kterou zorganizovala její dlouholetá kamarádka, herečka a dabérka Simona Postlerová.
16.02.2021 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (90 článků) , Hana Maciuchová (360 článků)

Sbohem, Haničko, nonšalantní dámo: Kolegové smekají klobouk před Maciuchovou

 
Kolegové, přátelé i fanoušci dnes řekli své poslední sbohem herečce Haně Maciuchové (†75), která minulý měsíc podlehla rakovině. Její kamarádka Simona Postlerová (56) totiž pro zesnulou herečku zorganizovala v kostele sv. Ludmily zádušní mši. Na tu se dostavila i řada herců, kteří na Maciuchovou dojemně zavzpomínali.
16.02.2021 20:31 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (90 článků) , Hana Maciuchová (360 článků)

Zádušní mše za Maciuchovou (†75) plná hvězd: Havlová, Kostka, Ťulda i zarostlý Vydra!

 
Bez rozloučení by to nešlo... Herečka Simona Postlerová (56) se rozhodla své zesnulé kolegyni Haně Maciuchové (†75) uspořádat i přes nepříznivou pandemickou situaci zádušní mši. Do kostela sv. Ludmily na Vinohradech tak v úterý odpoledne dorazili další herci a všichni ti, kdo se chtěli s Hanou naposledy rozloučit.
16.02.2021 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (90 článků) , Hana Maciuchová (360 článků)

Herci se chtějí stůj co stůj rozloučit s Hanou Maciuchovou (†75): Organizují zádušní mši!

 
Potřebovala se s milou kolegyní rozloučit. Simona Postlerová (56) se rozhodla uspořádat zesnulé Haně Maciuchové (†75) mši. „Jsem věřící. Cítila jsem, že Haničku musíme vyprovodit v kostele,“ řekla Blesku.
11.02.2021 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (90 článků) , Hana Maciuchová (360 článků)

Detaily mše za Maciuchovou (†75): Havlová utekla v slzách! Sestra se loučila nadvakrát

 
Na zádušní mši za Hanu Maciuchovou (†75) přišel do kostela sv. Ludmily mezi prvními Jaroslav Satoranský (81). Naposledy tak dal Kuba sbohem své Anče z Krkonošských pohádek. Naopak mezi posledními dorazila bývalá první dáma Dagmar Havlová (67). A také jako jedna z prvních utekla.... v slzách.
17.02.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1345 článků) , Jaroslav Satoranský (26 článků) , Hana Maciuchová (360 článků)

Zádušní mše za »Máničku« Štáchovou (†72): Kostel byl poloprázdný

 
Zádušní mše za zesnulou Helenu Štáchovou proběhla v pondělí 3. dubna v kostele Nanebevzetí Panny Marie na Karlově od 18:00. Právě zde bylo možné se za zesnulou režisérku pomodlit. Kostel byl však poloprázdný...
04.04.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Helena Štáchová (44 článků)

Zádušní mše za Evu Pilarovou (†80): Džíny, hábity a buřty

 
Jesu Domine je jediná píseň v podání Evy Pilarové (†80), jež zazní na zítřejší zádušní mši za zesnulou zpěvačku v pravé poledne v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na pražském Strahově. Její autor a skladatel Richard Pachman (54) pro Aha! vzpomíná, jak vznikla.
02.06.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Pilarová (477 článků) , Richard Pachman (11 článků)

Tohle nikdo nečekal! Smolné dny Dary Rolins: Prošvihla tátův pohřeb i zádušní mši!

 
Zpěvačka Dara Rolins (43) včera nestihla pohřeb svého otce a nemohla se s ním tak rozloučit. Dnes měla druhou šanci při zádušní mši, ale ona nedorazila ani tam!
27.05.2016 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2656 článků)

Čestmír Řanda ml. (†60) bude mít zádušní mši: Přítelkyně se loučila v márnici!

 
Ani téměř dva týdny po smrti přítele nemůže přestat truchlit. Michaela Kryčfalušijová (41) stále myslí na zesnulého herce a scénografa Čestmíra Řandu (†60). „Když už nemá důstojný pohřeb, chci mu co nejdříve vypravit zádušní mši,“ svěřila Blesku své plány.
22.05.2020 12:40 |

podobné články

Gondík přiběhl na zádušní mši Pilarové (†80) ve „šponovkách“! Měl zvláštní roli

 
Dalo by se říct, že herec, moderátor a muzikant Dalibor Gondík (50) vlastně ani auto nepotřebuje. Všude totiž klidně doběhne pěšky! Podobně vypadala i jeho cesta na zádušní mši za Evu Pilarovou (†80), kde navíc dělal ministranta. Jak k tomu došlo?
04.06.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Gondík (253 článků) , Eva Pilarová (477 článků)

Drbna Počátků Uršula Kluková: Měla jsem spoustu milenců!

 
Žádná vesnice se neobejde bez intrikujících bab, které nenechají na nikom nit suchou. A přesně takové jsou Zdena Herfortová (68) jako drbna Růžena a Uršula Kluková (72) jako drbna Květa. Našly si zálibu – dávají dohromady nové páry…
02.04.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Herfortová (20 článků) , Uršula Kluková (62 článků)

Drbna Počátků Uršula Kluková: Měla jsem spoustu milenců!

 
Žádná vesnice se neobejde bez intrikujících bab, které nenechají na nikom nit suchou. A přesně takové jsou Zdena Herfortová (68) jako drbna Růžena a Uršula Kluková (72) jako drbna Květa. Našly si zálibu – dávají dohromady nové páry…
02.04.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Herfortová (20 článků) , Uršula Kluková (62 článků)

Kardinál Duka sloužil zádušní mši za Václava Havla

 
Kardinál Dominik Duka ve středu sloužil v pražském kostele svaté Anny zádušní mši za Václava Havla, který zemřel před dvěma roky. „Václav Havel není mezi námi, ale jsem přesvědčen, že je v našich srdcích a přítomen v životě této země, na jejíž svobodě a suverenitě se podílel,” řekl kardinál.
18.12.2013 20:42 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5958 článků) , Dominik Duka (1061 článků)

NPÚ: Kardinál Duka bude na Konopišti sloužit zádušní mši v den stého výročí sarajevského atentátu

 
Zádušní mši za následníka trůnu arcivévodu Františka Ferdinanda d´Este, jeho manželku Žofii z Hohenbergu a za oběti velké války bude v den stého výročí sarajevského atentátu, 28. června 2014, na Konopišti celebrovat kardinál Dominik Duka. Začne v 18 hodin na nádvoří zámku za účasti ministra kultury Daniela Hermana, rakouského velvyslance Ferdinanda Trauttmansdorffa a generální ředitelky NPÚ Nadi Goryczkové. Státní zámek Konopiště vzpomíná i večerními prohlídkami, přednáškami a slavnostmi.
24.06.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (1061 článků) , Daniel Herman (1105 článků)

Rodina zesnulého kytaristy Radima Hladíka: Pro fanoušky uspořádá zádušní mši!

 
Legendární kytarista Radim Hladík (†69) začátkem prosince podlehl následkům fibrózy plic. Dlouhá léta čekal na transplantaci, té se bohužel nedožil. Fanoušci dodnes posílají projevy soustrasti, proto se rodina rozhodla uspořádat zádušní mši.
16.03.2017 15:35 |

podobné články

Překvapení na zádušní mši za Čestmíra Řandu ml. (†60): Přišla tajemná milenka!

 
Jen hrstka těch nejbližších se přišla rozloučit. Poslední přítelkyně scénografa Čestmíra Řandy ml. (†60) Míša Kryčfalušijová (42) uspořádala v Praze zádušní mši. Až do poslední lavice kostela sv. Ignáce usedla tajemná žena v černém klobouku. Po tvářích jí stékaly slzy.
07.06.2020 05:05 |

podobné články

Tajné rozloučení s Hanou Maciuchovou (†75): Rodinný obřad v Olomouci a připomínka slavné role!

 
Poslední rozloučení s Hanou Maciuchovou (†75) proběhlo tak, jak její nejbližší avizovali. V rodinném kruhu! V době konání pohřbu se v pondělí odpoledne linula Olomoucí z amplionů hudba Vadima Petrova (†88) z televizních Krkonošských pohádek, ve kterých herečka zazářila jako krásná hospodyně Anče.
03.02.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Hana Maciuchová (360 článků) , Vadim Petrov (125 článků)