Článek

O víkendu se chystá happening „Nechceme premiéra, který strká hlavu do písku"

 
O tomto víkendu opět ožije Staroměstské náměstí v Praze happeningem na podporu Ukrajiny a shromážděním už známým pod názvem „Pražský Majdan aneb Nechceme premiéra, který strká hlavu do písku". Pořadatelé z hnutí Pražský Majdan lákají na proslovy a hudební program. Účastníci se také chystají na pochod před Úřad vlády.
03.10.2014 09:50 |

podobné články

Podobné články

Miley Cyrus přidala do klipu nechutnosti: Jazyk strká do pusy koni

 
Snoubence Miley Cyrus  (19) a Liama Hemswortha (27) to k sobě táhne jako magnet. Zahraniční média dokonce ve spojitosti se zpěvaččiným novým klipem píší o animální přitažlivosti. Jak jinak si vysvětlit, že Miley v klipu k písni Decisions nasadí Liamovi na hlavu koňskou hlavu a strká mu do pusy jazyk?
03.11.2012 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (857 článků) , Liam Hemsworth (122 článků)

Na happening Občan K. skupiny Ztohoven přišly stovky lidí

 
Na happening kontroverzní výtvarné skupiny Ztohoven ve středu vpodvečer v centru Prahy přišly stovky lidí. Happening s názvem Občan K. upozorňoval na to, jak člověk v dnešní době dává všanc svou identitu, soukromí a budoucnost.
16.06.2010 20:40 |

podobné články

Na náplavce v Písku vyrostli obří Rožmberkové z písku!

 
Celkem šest obřích soch z písku vyrostlo na náplavce u Kamenného mostu u řeky Otavy v jihočeském Písku. V sobotu byly netradiční sochy představující šlechtický rod Rožmberků slavnostně odhaleny a tím také ve městě začala hlavní turistická sezóna.
21.05.2011 20:55 |

podobné články

Sochy z písku vzala v Písku velká voda: Král Václav I. se vrátil

 
Pouhé dva týdny zdobily náplavku u Kamenného mostu v Písku obří sochy z písku. Velká voda je 2. června nenávratně smetla. Teď se jedna z nich vrátila. Na břehu se opět objevil král Václav I.
19.07.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav I. (1 článek) , Václav Král (6 článků) , Václav Král (12 článků) , Václav Král (12 článků)

Su Ťij slibuje Rohingům návrat. 'Strká hlavu do písku,' tvrdí kritici

 
Barmská vůdkyně Do Aun Schan Su Ťij v úterý poprvé promluvila k národu v souvislosti s uprchlickou krizí na hranicích s Bangladéšem. V televizním projevu odsoudila jakékoli porušování lidských práv a uvedla, že její vláda je připravena začít s prověřováním rohingských uprchlíků, aby se mohli vrátit. Podle agentury Reuters ale nekomentovala armádní operace v problematickém barmském Arakanském státě. Politička se prý chystá také na podzimní návštěvu České republiky.
19.09.2017 17:15 |

podobné články

Nechutný zaměstnanec bageterie: Strká penis do pečiva a mrazí si vlastní moč!

 
Máte rádi bagety z řetězce Subway? Protože jsou vždycky čerstvé? Tak pozor na to, abyste si jednou nekousli přímo do živého. Neposedný zaměstnanec a pekař této vyhlášené bageterie se totiž baví tím, že strká svůj penis do pečiva a v práci močí do lahví.
24.07.2013 12:15 |

podobné články

Sharon Osbourne strká dcerám do postele ženy

 
Sharon Osbourne nedávno přiznala, že má bisexuální cítění. Ale kvůli pokročilému věku a manželovi Ozzymu Osbourneovi, už se nehodlá pouštět do experimentů se ženami. Místo toho je strká do postele dcerám. Třiašedesátiletá moderátorka přiznala, že nabádá jednatřicetiletou Kelly a dvaatřicetiletou Aimee, aby to zkusily také se ženami.
12.07.2016 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Osbourne (104 článků) , Ozzy Osbourne (247 článků) , Kelly Osbourne (131 článků) , Aimee Osbourne (2 články) , Aimee Kelly (2 články)

Senátor Dryml: Jediné štěstí ČSSD je, že Rath nepromluvil

 
ROZHOVOR Zvyšování daní nemá smysl a sociální demokracie místo očištění strká hlavu do písku. Tak mluví senátor Vladimír Dryml, který její řady před necelými dvěma měsíci opustil a nyní kandiduje na hejtmana Královéhradeckého kraje za Stranu práv občanů Zemanovci jako nestraník. O korupci v ČSSD, jeho šancích do voleb i praktikách kmotrů v krajích si s ním povídaly ParlamentníListy.cz.
28.09.2012 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

Senátor Dryml: Jediné štěstí ČSSD je, že Rath nepromluvil

 
ROZHOVOR Zvyšování daní nemá smysl a sociální demokracie místo očištění strká hlavu do písku. Tak mluví senátor Vladimír Dryml, který její řady před necelými dvěma měsíci opustil a nyní kandiduje na hejtmana Královéhradeckého kraje za Stranu práv občanů Zemanovci jako nestraník. O korupci v ČSSD, jeho šancích do voleb i praktikách kmotrů v krajích si s ním povídaly ParlamentníListy.cz.
28.09.2012 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (287 článků)

Vedení města strká hlavu do písku. Ale strašení není řešení, říká o kritice problematického rozpočtu Liberce ODS

 
Podle opoziční Změny pro Liberec hrozí Liberci v příštím roce bankrot. Vedení města problémy s financemi tak černě nevidí. ODS kritizuje jak vládní koalici, tak Změnu. „Vedení města se řídí nerealistickým rozpočtem, který počítá například s prodejem letiště. Změna nenabízí žádné řešení,“ domnívá se Štěpán Křeček, místopředseda libereckých občanských demokratů.
09.11.2012 15:40 |

podobné články

Paroubek: Hejtman Bubeníček by měl ozřejmit náležitosti smluv s Marií Benešovou

 
Ústecký komunistický hejtman Bubeníček chvílemi nápadně připomíná pštrosa, který před aktuálními problémy strká hlavu do písku.
13.05.2013 18:20 |

podobné články

Strana zelených: Strká primátor Paparega hlavu do písku? Bitva o limity těžby pokračuje

 
Odpověď lékařů primátorovi Most Janu Papregovi, který prosazuje prolomení limitů těžby uhlí na Mostecku.
26.03.2015 08:36 |

podobné články

Nevěrník Koranteng utekl od manželky. Skrývá se na chatě

 
Moderátor Rey Koranteng  (37) není z mužů, kteří by se stavěli k problémům činem. Poté. co hned tři média neznámý informátor upozornil na jeho nevěru a vyšly fotografie s jeho noční mileneckou schůzku a poté i informace o jeho dvouletém mimomanželském vztahu, strká hlavu do písku.
06.11.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Rey Koranteng (122 článků)

Norové v reakci na Zemana: Vláda před naší sociálkou strká hlavu do písku

 
Ostrá slova Miloše Zemana, jež pronesl v pořadu Blesk.cz S prezidentem v Lánech na adresu norské sociální služby, kterou přirovnal k nacistické organizaci, vyvolala v severské zemi velký poprask. Informovala o nich všechna velká tamní média. Reakce norských čtenářů však potvrzují, že jsou s jejich sociálkou problémy a že zdaleka není vše v pořádku, jak se úřady snaží veřejnosti namluvit.
10.02.2015 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21492 článků)

Škoda (SZ): Strká primátor Paparega před územními limity hlavu do písku?

 
Mostečtí lékaři, kteří primátorovi dne 5. 2. 2015 předali na jednání zastupitelstva otevřený dopis s výzvou, aby se se zdržel zásadních kroků a výroků ve prospěch prolomení limitů těžby, reagovali na jeho odpověď, kde se primátor ohradil proti jejich argumentaci a vyjádřil stanovisko, ve kterém se opírá o proces EIA jako garanta ochrany zdraví obyvatel Ústeckého kraje. Lékaři svou odpověď doručili do podatelny mosteckého magistrátu v pátek 20. 3. 2015.
24.03.2015 18:26 |

podobné články

Černoch (Úsvit): Vláda strká hlavu do písku před radikalismem. Rizikové církve musíme sledovat

 
Dnes vláda odmítla zpřísnění podmínek pro přiznání tzv. zvláštních církevních práv jako zakládání církevních škol či provozování duchovní služby ve věznicích a armádě. Návrh poslanců Úsvitu to nově podmiňuje povinným stanoviskem bezpečnostních složek.
06.05.2015 15:01 |

podobné články

Armádu okamžitě na hranice! Tento víkend přijde největší vlna uprchlíků, varuje vojenský veterán a český politik

 
Ze zbabělosti a z toho, že před problémem imigrantů strká hlavu do písku, obviňuje Sobotkovu vládu nový šéf hnutí Úsvit, vojenský veterán z Afghánistánu Miroslav Lidinský. Upozorňuje, že podle zpráv české policie se na nás tento víkend má valit vůbec největší vlna nelegálních imigrantů za celou uprchlickou krizi.
29.08.2015 09:31 |

podobné články

Mynářova pštrosí hra. Před obálkou s „neprověrkou“ strká hlavu do písku

 
Jel na druhý konec republiky, aby do kamer řekl, že klíčovou listinu nechal v Praze. Neotevřenou. Kancléř Vratislav Mynář hraje o čas a na Pražském hradě zatím nekončí. Před obálkou Národního bezpečnostního úřadu, ve kterém je klíčový vzkaz pro jeho setrvání ve funkci, ujel. Veřejně pak řekl, že obálku otevře zřejmě až dnes odpoledne.
24.09.2015 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (939 článků)

Stropnický (SZ): Ministr vnitra a prezident straší migrací lidi a vláda strká hlavu do písku

 
Pražský zastupitel a člen předsednictva SZ Matěj Stropnický v rozhovoru pro Český rozhlas uvedl, že Praha by uprchlíků mohla přijmout až 1 % obyvatel hlavního města.
15.01.2016 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (469 článků)