Článek

O rázovitém kraji s lídrem kandidátky socdem Petrem Kajnarem

 
ROZHOVOR Petr Kajnar je v Moravskoslezském kraji známým politikem, osm let působil jako primátor Ostravy. V nadcházejících krajských volbách je lídrem ČSSD. S jakým programem jde do voleb? Kam chce v příštích čtyřech letech kraj posunout?
17.09.2020 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kajnar (81 článků) , Kam Kam (291 článků)
Podobné články

„Jsem stále ten kluk z vesnice a nestydím se na to," říká lídr socdem na Plzeňsku

 
ROZHOVOR V Plzeňském kraji se vyzná jako málokdo, vyrostl zde a již od 90. let se aktivně podílí v různých úrovních na jeho chodu. Je v čele kandidátky ČSSD do nadcházejících voleb a nedává na sobě znát nervozitu, spíše naopak. Nedošel ale straně po 12 letech, co drží hejtmanství, dech? A jaký má on osobně vztah k ČSSD? Nejen o tom s lídrem plzeňské kandidátky.
23.09.2020 14:00 |

podobné články

Lídrem kandidátky ODS do komunálních voleb v Plzni je Baxa

 
Lídrem kandidátky ODS do komunálních voleb v Plzni zvolili delegáti oblastního sněmu současného primátora Martina Baxu. ČTK to řekl předseda oblasti Plzeň-město Jiří Šneberger, bývalý primátor a senátor, který bude na druhé pozici kandidátky. Mezi 47 kandidáty do plzeňského zastupitelstva je hodně nových tváří.
22.06.2014 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šneberger (4 články) , Martin Baxa (99 článků)

Babiš povede kandidátku svého hnutí ANO v Praze

 
Miliardář Andrej Babiš povede do předčasných voleb své hnutí ANO z prvního místa pražské kandidátky. V Libereckém kraji bude lídrem bývalý komentátor Mladé fronty Dnes Martin Komárek, první místopředsedkyně hnutí a bývalá náměstkyně ministerstva pro místní rozvoj Věra Jourová bude jedničkou na Vysočině. Někdejší sportovní moderátor televize Nova Václav Tittelbach bude v čele kandidátky ve Zlínském kraji, herec a bývalý diplomant Martin Stropnický na jihu Moravy. Hnutí představilo kandidátky na dnešní tiskové konferenci v Praze.
06.09.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21032 článků) , Martin Stropnický (1787 článků) , Václav Tittelbach (39 článků) , Věra Jourová (477 článků)

Lídrem KSČM do voleb v Plzeňském kraji bude poslanec Valenta

 
Jednapadesátiletý poslanec Jiří Valenta bude v letošních podzimních parlamentních volbách lídrem KSČM v Plzeňském kraji. Dlouholetý poslanec Karel Šidlo, který vedl kandidátky strany v kraji v předchozích volbách v letech 2010 a 2013, bude na druhém místě kandidátní listiny. Na třetím místě bude Valentova asistentka Hana Hemzáčková. Rozhodla o tom v pondělí v Plzni jedna z posledních krajských nominačních konferencí KSČM, řekl dnes ČTK mluvčí krajského výboru strany Jan Beneš.
14.03.2017 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Beneš (34 článků) , Jiří Valenta (175 článků) , Jan Beneš (18 článků)

Šincl odpovídal čtenářům: Jsem z rázovitého kraje, kde bychom Babišovi řekli...

 
Z PROFILŮ Poslanec Ladislav Šincl odpověděl na několik dotazů čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Pochvaloval si například, že není zaměstnancem Andreje Babiše, a nemusí ho tedy poslouchat, neboť šéf státní kasy nechodí ani na jednání rozpočtového výboru. S Babišem prý nemá zájem mluvit, neboť by se asi vyjádřil dost ostře, jak je v Moravskoslezském rázovitém kraji zvykem, pokud někdo uráží vaši rodinu.
22.06.2015 20:33 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21032 článků) , Ladislav Šincl (122 článků)

Lídrem pardubické kandidátky SPOZ bude Štengl, navrhli ho jednomyslně

 
Krajský výbor Strany práv občanů – zemanovci jednomyslně navrhl, aby lídrem kandidátky v Pardubickém kraji byl předseda Zdeněk Štengl. Dohodli se na tom na zasedání v Pardubicích.
28.08.2013 16:40 |

podobné články

Ministr životního prostředí Tomáš Chalupa navštívil Ostravu

 
Ministr životního prostředí Tomáš Chalupa zavítal v pondělí 7. února v průběhu své návštěvy Ostravy nejprve na radnici města, kde absolvoval jednání s primátorem Petrem Kajnarem a jeho náměstky Daliborem Madejem a Tomášem Petříkem.
07.02.2011 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Petřík (3 články) , Tomáš Chalupa (365 článků)

ČSSD vyloučila náměstka Suchardu a starostku Radvanic Tekielovou

 
Ostravská ČSSD vyloučila ze svých řad náměstka ostravského primátora Tomáše Suchardu a starostku ostravského obvodu Radvanice a Bartovice Šárku Tekielovou. O jejich vyloučení rozhodli účastníci dnešní okresní konference strany. Oba spolu s ostravským primátorem Petrem Kajnarem loni na podzim napadli krajskou kandidátku strany do parlamentních voleb.
15.03.2014 20:35 |

podobné články

Ostrava ukončila soudní tahanice se státem kvůli špatnému ovzduší

 
Noví ostravští radní v úterý rozhodli, že téměř po pěti letech nebudou pokračovat ve sporu s Českou republikou kvůli špatné kvalitě ovzduší ve městě. Ten vyvolalo svou žalobou na stát na jaře roku 2010 bývalé vedení moravskoslezské metropole v čele s tehdejším primátorem Petrem Kajnarem zvoleným za ČSSD.
14.01.2015 14:27 |

podobné články

Půl promile pro cyklisty, dostatek vody a bydlení. Tady je plán, řekl pro PL lídr jihomoravské kandidátky socdem

 
ROZHOVOR Brno zažívá nevídaný boom, které město staví do pozice regionální metropole, v ledasčem ale ztěžuje život starousedlíků, především co se bytové situace týče. Jak se k tomu staví lídr kandidátky ČSSD v Jihomoravském kraji, který je od roku 2015 náměstkem hejtmana?
18.09.2020 12:20 |

podobné články

Lídr Olomoucké kandidátky socdem Zemánek: Proč jít k volbám? Nadávat umí každý

 
ROZHOVOR O Olomouckém kraji dokáže mluvit s viditelnou láskou, v Olomouci se také narodil a studoval. Možná i proto se letos rozhodl po letech v regionální politice stanout v čele kandidátky ČSSD v krajských volbách. Stane se příštím hejtmanem? A jaký má názor na současné problémy spojené s pandemií COVID19?
21.09.2020 13:10 |

podobné články

VÍME PRVNÍ Pražským lídrem ČSSD bude syn herce Landovského Jakub

 
Náměstek ministra na Ministerstvu obrany Jakub Landovský bude lídrem sociální demokracie pro podzimní komunální volby v Praze. Informace ParlamentnímListům.cz potvrdili dva členové Krajského výkonného výboru socdem. Naše redakce zároveň získala zápis strany, která se na Landovského jménu shodla.
25.06.2018 12:30 |

podobné články

Předseda VV Bárta bude kandidovat za Úsvit v Plzeňském kraji

 
Předseda Věcí veřejných Vít Bárta bude kandidovat za hnutí Úsvit Tomia Okamury jako lídr kandidátky v Plzeňském kraji. Jeho protivníkem bude exministr spravedlnosti Jiří Pospíšil (ODS). V čele pražské kandidátky stane diplomat Milan Šarapatka. Lídrem v Pardubickém kraji bude spisovatel a novinář Jaroslav Novák. Novinářům to dnes v Praze řekl šéf hnutí Úsvit Okamura. 
09.09.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2114 článků) , Jiří Pospíšil (2114 článků) , Vít Bárta (2847 článků) , Jiří Novák (107 článků) , Jiří Bárta (256 článků) , Jiří Bárta (256 článků)

Vyloučené lokality, ztráta naděje i děsivý propad turismu. Mluvili jsme s lídrem socdem na Karlovarsku

 
ROZHOVOR Michal Červenka, lídr ČSSD v Karlovarském kraji, se nebojí mluvit o realitě v kraji na rovinu. Vylidňování, nízké platy a vyloučené lokality ale nejsou jediné problémy. Místo trápí i krize v turistickém ruchu, která vznikla vlivem koronavirové pandemie.
22.09.2020 14:20 |

podobné články

ČSSD: Sociální demokraté ve Zlínském kraji zvolili lídrem kandidátky Antonína Seďu

 
Lídrem kandidátní listiny pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny ve Zlínském kraji bude Antonín Seďa. V korespondenčním hlasování dostal od členů tamní organizace sociální demokracie 57 % hlasů.
02.06.2017 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Seďa (128 článků)

ČSSD: Lídrem kandidátky v Moravskoslezském kraji bude Lubomír Zaorálek

 
Kandidátní listina ČSSD v Moravskoslezském kraji zůstane v podobě, jak ji navrhl krajský výkonný výbor a schválilo Předsednictvo ČSSD. Lídrem tak bude místopředseda strany Lubomír Zaorálek.
03.06.2017 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2705 článků)

SPO: Nečas lídrem ve Zlínském kraji

 
Bývalý náměstek hejtmana pro zdravotnictví Lubomír Nečas se stal lídrem kandidátky Strany Práv Občanů ve Zlínském kraji pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny.
27.06.2017 11:55 |

podobné články

Lídrem kandidátky SPO v Olomouckém kraji bude Stanislav Kaláb

 
Lídrem kandidátní listiny Strany Práv Občanů (SPO) bude v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny PS PČR v Olomouckém kraji Stanislav Kaláb, nestraník, krajský zastupitel za SPO a předseda Krajského fotbalového svazu Olomouc.
03.07.2017 18:05 |

podobné články

SPO: Karel Sládeček lídrem v Moravskoslezském kraji

 
Lídrem kandidátky Strany Práv Občanů v Moravskoslezském kraji byl do následujících Parlamentních voleb členskou základnou zvolen Mgr. Karel Sládeček (54), krajský zastupitel a ředitel školicího střediska.
05.07.2017 10:30 |

podobné články