Článek

O Oscara za zahraniční film bude v USA bojovat Ondříčkův Zátopek

 
Do boje o Oscara v kategorii Nejlepší zahraniční film pošle Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) snímek režiséra Davida Ondříčka Zátopek. ČTK to dnes za akademii sdělila Silvie Marková. Ondříček ve filmu, který přibližuje životní příběh českého olympijského šampióna Emila Zátopka, obsadil do hlavních rolí Václava Neužila a Marthu Issovou. Ve světové premiéře byl Zátopek uveden na letošním festivalu v Karlových Varech.
11.10.2021 09:25 |

podobné články

Osobnosti: David Ondříček (215 článků) , Emil Zátopek (82 článků) , Martha Issová (345 článků) , Oscar Oscar (271 článků)
Podobné články

Ondříčkův film Zátopek bude v USA bojovat o Oscara

 
Do boje o Oscara v kategorii Nejlepší zahraniční film pošle Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) snímek režiséra Davida Ondříčka Zátopek.
11.10.2021 09:55 |

podobné články

Osobnosti: David Ondříček (215 článků) , Oscar Oscar (271 článků)

O cenu Oscar pro zahraniční film bude bojovat Ondříčkův Zátopek

 
Užší výběr kandidátů na Oscara bude zveřejněn 21. prosince 2021. Ve světové premiéře byl Zátopek uveden na letošním festivalu v Karlových Varech.
11.10.2021 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Oscar Oscar (271 článků)

5 tipů jak bojovat s akné a vráskami

 
Jak bojovat s akné a vráskami, aby naše tvář působila dokonalým dojmem a neutrpěla tak ani jedinou vadu na kráse? Také jste si někdy položili tuto otázku, zatímco jste sami sebe sledovali v zrcadle a bedlivým okem hodnotili pupínky na čele či vrásky kolem očí? Zub času si s námi umí nepěkně pohrát a ačkoli koloběh života a s ním neodmyslitelně spojené stárnutí nemůžeme nijak zastavit či alespoň zpomalit, můžeme se postarat o to, aby na nás přibývající léta či problémy s nevzhlednými pupínky nebyly znát! Den co den se ženy samy sebe ptají, co mají udělat pro krásnou tvář. Vždyť právě tvář je naší vizitkou a je to úplně první část našeho těla, kterou si naše okolí zapamatuje. Není se proto čemu divit, že toužíme po její dokonalosti. Jak ale bojovat s kosmetickými neduhy? Chcete poradit, jak bojovat s nedokonalostmi vaší pleti? Akné, pupínky po celém obličeji, vrásky kolem očí, na čele nebo v oblasti rtů – jen si s rukou na srdci přiznejme, že se minimálně pro jednu výše zmíněnou kosmetickou vadu trápíme úplně všichni. Naštěstí jsme dali hlavy dohromady a přišli jsme na několik způsobů, které vám s těmito problémy pomohou. Chcete vědět více? Tak čtěte dál! Jak bojovat s akné? Nikdo netouží po zapálených pupíncích, které se zpravidla objeví v tu nejméně vhodnou chvíli. Jak ale proti nim bojovat a jaké zbraně si vzít na pomoc? Na to vám právě teď odpovíme! Sklenice vody s jablečným octem Co se chuti týče, nebude to asi žádná mňamka, pokud se ale chcete zbavit pupínků, jedná se o jednu nejrozšířenější babskou radu. Jak tedy na to? Smíchejte lžíci jablečného octa se sklenicí vody a tento elixír vypijte. Sice vám to nezachutná, ale jablečný ocet se postará o rozšiřování pupínků na vaší tváři. Teplá voda a med Další hojně využívanou... Čtěte více Příspěvek 5 tipů jak bojovat s akné a vráskami pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
30.11.2016 06:35 |

podobné články

Ondříčkův nový film Ve stínu byl nominován na Oscara

 
Detektivku Ve stínu, na jejímž vzniku se podílela TV Nova, vybrala ze 48 českých snímků filmová a televizní akademie. Snímek bude bojovat o Oskara v kategorii Nejlepší cizojazyčný film.
17.09.2012 15:20 |

podobné články

Ondříčkův Zátopek triumfuje v Karlových Varech

 
Déle než rok čekal film Zátopek na premiéru, původně plánovaný termín odsunula pandemie. Snímek o legendárním vytrvalostním běžci nyní režisér David Ondříček představuje na 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.
21.08.2021 12:00 |

podobné články

Osobnosti: David Ondříček (215 článků)

Ondříčkův Zátopek se rozběhne v pátek večer na ČT2

 
Jediný atlet v historii, jemuž se podařilo vyhrát na olympijských hrách tři zlaté medaile ve vytrvaleckých disciplínách. Pohled jeho životní partnerky, přátel a především režiséra Davida Ondříčka nabídne v novém dokumentu Zátopek dnes v premiéře Česká televize.
05.08.2016 18:10 |

podobné články

Osobnosti: David Ondříček (215 článků)

Ondříčkův film Ve stínu vede tabulku návštěvnosti kin

 
Detektivka Davida Ondříčka Ve stínu, kterou Česká filmová a televizní akademie vyslala do soutěže o Oscara v kategorii nejlepší cizojazyčný film, zaujala hned po premiéře místo v čele návštěvnosti čes...
18.09.2012 13:35 |

podobné články

Osobnosti: David Ondříček (215 článků)

Martha Issová se raduje, že Zátopek bude bojovat o Oscara: Děkovnou řeč už mám!

 
Už odmalička snila o Oscarovi. A teď se její sen může stát skutečností. Film Zátopek, kde si Martha Issová (40) zahrála jednu z hlavních rolí, totiž bude bojovat o prestižní zlatou sošku. Herečka už má děkovnou řeč do Hollywoodu připravenou!
12.10.2021 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Martha Issová (345 článků) , Oscar Oscar (271 článků)

Pocta pro Zátopka: Film o české běžecké legendě zabojuje o Oscara

 
Do boje o Oscara v kategorii Nejlepší zahraniční film pošle Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) snímek režiséra Davida Ondříčka Zátopek. ČTK to dnes za akademii sdělila Silvie Marková. Ondříček ve filmu, který přibližuje životní příběh českého olympijského šampiona Emila Zátopka, obsadil do hlavních rolí Václava Neužila a Marthu Issovou. Ve světové premiéře byl Zátopek uveden na letošním festivalu v Karlových Varech.
12.10.2021 06:40 |

podobné články

Osobnosti: David Ondříček (215 článků) , Emil Zátopek (82 článků) , Martha Issová (345 článků) , Oscar Oscar (271 článků)

Ondříčkův thriller Ve stínu vede tabulku návštěvnosti kin

 
Detektivka režiséra Davida Ondříčka Ve stínu, kterou Česká filmová a televizní akademie vyslala do soutěže nominací o Oscara v kategorii nejlepší cizojazyčný film, je podruhé v čele návštěvnosti český...
25.09.2012 13:40 |

podobné články

Osobnosti: David Ondříček (215 článků)

O Oscara bude za ČR bojovat Hřebejkův film Kawasakiho růže

 
O prestižního Oscara bude za Česko bojovat film Kawasakiho růže režiséra Jana Hřebejka. Soutěžit bude v kategorii cizojazyčných filmů. O nominaci rozhodla Česká filmová a televizní akademie (ČFTA).
27.09.2010 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (498 článků)

Šarlatán bude bojovat o nominaci na Oscara! Film Agnieszky Hollandové boduje v mezinárodním měřítku

 
Do boje o nominaci na Oscara za nejlepší zahraniční film vysílá Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) film Šarlatán polské režisérky Agnieszky Hollandové. ČTK to dnes za akademii sdělila Silvie Marková. Akademici vybírali z deseti českých hraných a dokumentárních filmů, přihlášených jejich producenty. Slavnostní ceremoniál 93. ročníku cen americké Akademie filmového umění a věd se uskuteční 25. dubna 2021 v Los Angeles.
13.10.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Oscar Oscar (271 článků)

Ondříčkův film Ve stínu usiluje o Toronto a Benátky

 
Nový film režiséra Davida Ondříčka Ve stínu měl všechny předpoklady dostat se do soutěže letošního únorového Berlinale. A velká naděje byla, svěřili se tvůrci na festivalu ve Varech.
08.07.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: David Ondříček (215 článků)

České lvy ovládl Ondříčkův film Ve stínu

 
České lvy s přehledem vyhrál film Ve stínu režiséra Davida Ondříčka, uspěl v devíti kategoriích - za hlavní mužskou roli byl oceněn Ivan Trojan.
02.03.2013 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (321 článků) , David Ondříček (215 článků)

Alois Nebel bude bojovat o Oscara

 
Český film Tomáše Luňáka Alois Nebel bude bojovat o Oscara. Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) o tom rozhodla v pátek. To však neznamená, že byl film nominován, o tom rozhodnou až Američané.
23.09.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Luňák (15 článků)

Film o odlehlém kmeni má šanci na Oscara: Hlavní hrdiny ztvárnili sami domorodci!

 
O prestižního Oscara letos bude bojovat i australský příběh o zakázané lásce v domorodém kmeni nazvaný Tanna. Jde o vůbec první australskou nominaci v kategorii cizojazyčný film. Film Tanna je opravdovým unikátem, protože jeho hlavními hrdiny jsou samotní domorodci. Ti přitom do natáčení ani žádný film neviděli...
29.01.2017 18:50 |

podobné články

Ondříčkův nový film Ve stínu má dnes premiéru

 
Už dnes má slavnostní premiéru nová česká detektivka Ve stínu, na jejímž vzniku se partnersky podílela TV Nova. A představí se v ní hvězdy v pravém slova smyslu.
04.09.2012 19:50 |

podobné články

ÚSPĚCH TV NOVA: Ondříčkův snímek Ve stínu je nejlepším filmem roku

 
Film režiséra a producenta Davida Ondříčka Ve stínu, jehož koproducentem je TV Nova, uspěl hned v pěti kategoriích Cen české filmové kritiky. Galavečer se konal v sobotu v Divadle Archa.
27.01.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: David Ondříček (215 článků)

Protektor bude bojovat o Oscara!

 
Český film Protektor režiséra Marka Najbrta bude bojovat o prestižní cenu americké Akademie filmových umění a věd - Oscara. Podívejte se na trailer k filmu.
24.09.2009 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Marek Najbrt (75 článků)