Článek

O nás bez nás: V pondělní Ulici si Lumír nastěhuje nicnetušící Vilmu do garsonky

 
Vilma se v pondělí přestěhuje, aniž by o tom předem věděla. Bude doslova přivedena k hotovému a příliš ji to nenadchne. Hoši Knoblochovi se pustí do výroby prvotřídního krmítka pro ptáčky, zatímco Eva se pokochá plakátem se zlatavou pláží, aby si dodala motivaci vydělat víc peněz.
05.11.2023 07:15 |

podobné články

Podobné články

Dnes v Ulici: Infarktové situace pro Hynka i Vilmu – Šimon s bráchou se ztratí a Lumír se chce stěhovat

 
Když Lumír nadšeně prohlásí, že plánuje stěhování do nového bytu, kde by s Kateřinou a Lexíkem byli šťastní, o Vilmu se začnou pokoušet mrákoty. Nebude jediná, koho dnes potká pořádný šok. Hynek se může zbláznit strachy, když jeho dva synové nedorazí domů tak, jak bylo domluveno.
05.04.2023 00:00 |

podobné články

Show na jedničku v Ulici: Kateřina ukáže v hospodě Lumírovi, co je to nahoře bez

 
Lumír vesele a bez ostychu pokračuje v alkoholové šňůře, což nejvíc trápí Vilmu a Vendulu. Lumír si však myslí, že má všechno pod kontrolou. Lexík tráví pár dnů u Ingrid, a tak je Lumír jako neřízená střela. Party kolegu mu dělá Tonda Hložánek, kterému narostla ramena, protože jeho manželka odjela pryč z domova. Chystá se tak v 4177. dílu znovu do hospody, kde se má Kateřina Dubovská ukázat bez košile.
02.01.2022 07:00 |

podobné články

Příští týden v Ulici: Miloš se nastěhuje k Frantovi a Skyler. Stěhování zvažuje i Lumír

 
Změna je život, ale Kateřina se k té nejdůležitější nedokáže přemluvit. Když Lumír navrhne, aby si našli nový byt, odmítne ho. Miloš si náhradní bydlení zařídí poměrně rychle. Zkrátka se pozve k Frantovi a Skyler. Bruno se zraní při práci a Hermana překvapí zpráva, že Tomášek stáhl trestní oznámení.
01.04.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Bruno Bruno (55 článků) , Bruno Bruno (55 článků)

Nastěhuje se Kateřina k Lumírovi, aby s Lexíkem konečně tvořili jednu šťastnou rodinu?

 
Lumír Nykl má obrovské štěstí, že je Kateřina tak trpělivá. Zatímco ona by vývoj jejich vztahu urychlila, on se ne a ne rozhoupat. Klacky pod nohy mu hází také jeho máma Vilma, které není hanba jít si to s Kateřinou vyříkat na rovinu. Lumír má vážně štěstí, protože i toto Kateřina přešla mávnutím rukou.
10.07.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Lumír Nykl (70 článků)

Dominika Gottová se přestěhovala: Z přepychu do garsonky, kde má jenom postel a stůl

 
Dominika Gottová (46) se konečně přestěhovala do vlastního. Z velkého domu Šárky Rezkové (51) v Mníšku pod Brdy se přesunula do garsonky v pražských Vysočanech. Zabere však ještě dlouhou dobu, než jí bude moct říkat domov. Zatím to je holobyt pouze s postelí a stolem s židlemi!
21.03.2020 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Rezková (141 článků) , Dominika Gottová (703 článků)

Jak bydlí muzikálový fešák Bragagnolo? Z garsonky přestěhuje manželku ke své mamince!

 
Už když se muzikálový fešák Michal Bragagnolo (30) v srpnu 2019 ženil, měl se svou novomanželkou rozestavěné hnízdečko lásky. Společnými silami totiž předělávají první patro rodinného domku mimo centrum Prahy, kam se mladí manželé hodlají přesunout z garsonky.
28.03.2021 18:05 |

podobné články

Tihle hafani se vám do garsonky nevejdou aneb toto jsou největší psí plemena na světě

 
Říká se, že pes je nejlepším přítelem člověka. A pokud jde o to, jací psi jsou ti nejmilejší a nejpřítulnější, tak to jsou zajisté ti největší. Sice se vám určitě nevejdou do jednopokojové garsonky, ale pokud máte dostatek místa, tak si s těmito giganty užijete krásný život.
05.12.2021 17:10 |

podobné články

Největší drbna z Ulice? Představujeme Vilmu Nyklovou

 
Drbnu Vilmu Nyklovou, kterou perfektně ztvárňuje herečka Jaroslava Obermeirová, zná snad každý fanoušek seriálu Ulice. Někteří tuto postavu nenávidí, někteří si bez ní seriál nedovedou představit.
08.11.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Nyklová (110 článků)

Co vše dělal Lumír za zaměstnání?

 
Lumír Nykl se v Ulici neztratí, a to ani po tom, co tragicky zahynula jeho žena Světlana. Má kolem sebe totiž dostatek blízkých lidí, aby na nově vzniklou situaci nikdy nebyl sám. Pamatujete, co vše dělal Lumír za zaměstnání?
01.03.2022 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Lumír Nykl (70 článků)

Dnes v Ulici: Lumír se v Kateřině nevyzná a s Tondou už nechce nic mít

 
Lumír pozve Kateřinu a těší se, že si užijí krásný večer. Ona jej ale odmítne. Pokusí se mu vysvětlit, že občas potřebuje být prostě sama a odreagovat se po svém. Lumír je z toho nešťastný, navíc se příšerně zlobí na Tondu. Ten nechápe, co přelétlo Lumírovi přes nos. Gábině se zase stýská po synovi.
15.03.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (276 článků)

Lumír Olšovský: Nekroutím zadkem a nešišlám!

 
Herec Lumír Olšovský (36) začal se svou ženou chodit v devatenácti. Strávili spolu krásných devět let, narodila se jim dcera Zdenička (11). Pak ale přišlo jedno velmi vážné rozhodnutí. Lumír se rozvedl a už osm let žije šťastně se svým přítelem Pavlem (26). Jak se žije v pánské domácnosti? A oblékají se do postele za ženské, jak se to o homosexuálech říká?
19.07.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Lumír Olšovský (83 článků)

Lumír v obležení žen, co se Kateřině nebude líbit?

 
O tom, jak těžké je najít tu pravou ženu, ví Lumír z Ulice své. Ani on ale nečekal, že se jeho dámy ze seznamky střetnou v hospodě. Problém se vyřeší prakticky sám, když Karina urazí Jarušku a Lumír zase Karinu. Jaký dojem to však udělá na Kateřinu?
24.04.2022 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Karina Karina (9 článků)

Lumír s Kateřinou se konečně dočkali své romantické chvilky!

 
Ani Itálie ani štěnice ani nic jiného už Lumíra s Kateřinou nepřipravilo o romanticky strávenou chvilku. Po době delší, než by sami chtěli, spolu Kateřina a Lumír skončili v posteli. Od té doby k sobě občas zaskočí a Lumír už si stihl kvůli sexu s Kateřinou vykoledovat malér u své dcery Venduly.
01.09.2022 13:30 |

podobné články

Do nevyužívaných domů v centru Prahy se nastěhuje muzeum

 
Do roky nevyužívaného bloku radničních domů na Malém náměstí v Praze se od srpna nastěhuje Uměleckoprůmyslové muzeum (UPM), které své vlastní kanceláře opravuje. Praha muzeu prostory v historicky cenných domech zapůjčí do doby, než se pro ně najde trvalé využití. Dočasné sídlo by na stejné adrese v atraktivní lokalitě v centru města mohly najít i neziskové organizace. Praha jedná třeba se skauty, řekla v rozhovoru s ČTK radní pro majetek Eva Vorlíčková (TOP 09).
24.07.2014 17:15 |

podobné články

Nový britský premiér se do Downing Street 10 nastěhuje s rodinou už podruhé

 
Nový britský premiér Rishi Sunak se s rodinou už podruhé nastěhuje do premiérského sídla v Downing Street 10. Rodina zde již jednou žila, když byl Sunak ministrem financí. Tehdejší premiér Boris Johnson totiž dal přednost bydlení v sousedním čísle 11, ve kterém je prostornější byt, a Sunakovým přenechal menší a historickou budovu.
26.10.2022 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Johnson Johnson (418 článků) , Boris Boris (53 článků)

Jak se Vilma Nyklová vyrovná s novou partnerkou svého syna?

 
Na Vilmu Nyklovou čeká pořádná zatěžkávací zkouška. Vždy totiž byla zvyklá na to, že ji její synáček poslechl na slovo. S příchodem Kateřiny Dubovské však přišla i jeho drobná vzpoura vůči její osobě. Lumír se zamiloval a zrovna do Kateřiny, kterou Vilma nemůže ani cítit. Možná jen proto, že je z Děčína.
06.06.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Nyklová (110 článků)

Ulice: Lumír už nechce Vilmu poslouchat. I Adam už má Vandy dost. Než s ní dál žít, to se raději odstěhuje

 
Irena se ve 4370. dílu zničehonic objeví u Magdiných dveří. Magda se na ni udiveně dívá, jako by viděla příznak. Adam už má dost Vandiných intrik a uvažuje o stěhování. Vilma se má s Kateřinou sejít u jednoho stolu, ale nemůže jí kvůli Ingrid přijít na jméno. Jak dopadne Lumírova oslava?
17.11.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (572 článků) , Adam Adam (572 článků)

Nadvakrát zlomené srdce v ULICI: Lumír definitivně ztrácí Světlanu!?

 
Lumír Nykl dnes nebude mít v ULICI moc dobrý den. Kolem jeho kamarádky Simony se bude znovu motat Tonda Hložánek, který o ni už nejakou dobu usiluje.
16.09.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lumír Nykl (70 článků)

Děsivá smrt v Ulici: Lumír Nykl se sesype jako domeček z karet, Světlana je na přístrojích

 
V Ulici začíná být pěkně dusno. Jak malicherné se nám najednou zdá vše ostatní, když začne jít o život? Co nám dává sílu bojovat? Kde bereme naději, že zase bude lépe? Lumírovi a celé jeho rodině se obrátil život vzhůru nohama poté, co Světlanu odvezla do nemocnice záchranka. Přestože s Lumírem ještě ráno plánovali spoustu věcí, odpoledne Světlana náhle bojuje o život. Lumír byl do poslední chvíle přesvědčen, že se Světlana ze všeho dostane. Bohužel mu lékař řekl zdrcující zprávu. U Světlany došlo k mozkové smrti a při životě ji drží pouze přístroje.
05.11.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Lumír Nykl (70 článků)