Článek

Novotný začal opět vystrkovat růžky v novém pořadu Novotný za humny

 
Stejně jako Jiří Krampol, ani Petr Novotný nezůstává stranou a začíná se opět dostávat do popředí českých bulvárních médií. V současné době sice odpočívá s Amforou na dovolené a hraje tam fotbal, což k jeho věku může kdekomu připadat humorné. Ale poslední jeho týdny byly nabité tvrdou prací na úvodních dílech jeho nového pořadu na televizi Relax – Novotný za humny.
10.09.2013 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (649 článků) , Petr Novotný (331 článků) , Jiří Novotný (169 článků) , Jiří Novotný (169 článků)
Podobné články

Vítězka SuperStar Sabina Křováková vystrčila růžky. Čím na sebe rudovlasá divoška upozornila?

 
Pamatujete si ještě na vítězku SuperStar Sabinu Křovákovou? Neztratila se v propadlišti dějin, ba naopak. Začala teprve nyní vystrkovat růžky a dere se na vrchol českého šoubyznysu.
02.12.2015 21:01 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Křováková (111 článků)

TO JE TEDY RAJC! Ewa Farna má malér! Tohle její náctiletí fanoušci opravdu vidět neměli!

 
Zpěvačka Ewa Farna (23) v poslední době hodně přitvrdila a začala vystrkovat růžky. A nejen růžky! Ale co na to řeknou její fanoušci? Klín by si měla dáma umět ohlídat. A je jedno, zda je z Česka, nebo z Polska. Klín si musí ohlídat každá, která ji má!
07.02.2017 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1106 článků)

To je drsné: Mrózek ve svém novém videoklipu páchá sebevraždu

 
Zpěvák Daniel Mrózek (18) začíná vystrkovat růžky. Zpěvák, který na sebe před časem upozornil v show Hlas ČeskoSlovenska, natočil své první hudební video.  Ve svém novém klipu k písni Poslední náboj se pokusil spáchat sebevraždu.
14.07.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Mrózek (37 článků)

Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů

 
"Protekční spratek" Pavel Novotný do toho praštil. Syn baviče Petra Novotného si vzal svou přítelkyni Veroniku, s níž má dceru Lauru, v kapli Sacre Coeur v Praze. Další články k tématu: Pavel Novotný rozšířil klan bavičů, narodila se mu dcera Laura Pavel Novotný bude otcem, svatbu zatím neplánuje Usmíření v showbyznysu: Kristelová a Novotný zakopali válečnou sekeru Novotný si střílí z Kristelové, nafotil podle ní erotický kalendář Bavič Petr Novotný je dědečkem, rodina už oslavuje VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková
27.04.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (331 článků) , Pavel Novotný (528 článků) , Ornella Štiková (1047 článků)

Jiří Pomeje: Po Bartošové pase dalšího českého umělce

 
Zrevitalizovaný producent Jirka Pomeje (45) se před pár dny vrátil z dovolené v Mexiku a začal opět vystrkovat své nezahálející růžky. Po zpěvačce a své exmanželce Ivetě Bartošové (44) si totiž našel další „maso", kterému bude pomáhat v honění kariéry. O kterého českého umělce že jde tentokrát?
25.11.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1477 článků) , Iveta Bartošová (6725 článků)

The Sun Festival se vrací v létě do Prahy

 
Festival jako oslava hudby, společného nadšení, tance a léta bez placení vstupného. Takhle si určitě pamatujete The Sun Festival. V srpnu 2013 ho ve Festivalparku v Hradci Králové navštívilo přes 18 000 party people. Po krátké pauze začal festival opět vystrkovat růžky loni v létě. Konkrétně 23. července, kdy na Hostivařské přehradě v Praze proběhla komornější varianta festivalu The Sun Dance se zahraničními hosty PHNTM (USA) a Spada (Italy).
18.07.2017 10:10 |

podobné články

Z děcáku až do televize: Bratr Miss Kašákové dostal práci snů!

 
Oba strávili dětství v děcáku, ale nenechali se tím odradit a v životě pořádně zabojovali! Nejdříve se veřejnosti představila Veronika, které dnes nikdo neřekne jinak, než "Miss z děcáku". Prosadila se jako modelka a napsala knihu. Stále pomáhá těm, kteří v životě neměli moc štěstí. Nyní začal vystrkovat růžky i její bratr Karel.
13.06.2017 19:05 |

podobné články

Sokol z Partičky: Takhle oznámil manželce, že má milenku

 
Ondřej Sokol (40) začíná vystrkovat růžky. Poté, co se dostala na povrch informace o jeho rozvodu s manželkou Kateřinou Lojdovou (33), se herec ještě víc odvázal. V pořadu Partička se v jedné scénce rozparádil natolik, že odhodil nejen stud, ale i kalhoty! A přítomné dámy jen nevěřícně koukaly.
10.03.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (298 článků) , Kateřina Lojdová (33 článků) , Kateřina Lojdová (33 článků)

První hádka mezi Bartošovou a Rychtářem: Už za mě nemluv, Pepo!

 
Iveta Bartošová (45) začíná vystrkovat růžky! Vypadá to tak, že z utrápené a o pomoc škemrající zpěvačky se opět stává sebevědomá žena. Jenže na její proměnu nejvíc doplatí milenec Josef Rychtář (53). Až doteď pro ni dělal všechno, co jí na očích viděl, a byl schopný se za ni bezhlavě rvát. Bartošové to dosud vyhovovalo, jenže v úterý se v ní něco zlomilo a na miláčka Pepu vyběhla!
24.11.2011 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

Známe tajemství dlouhé husté kštice Ilony Csákové: Tohle háro prý není její

 
Zpěvačka Ilona Csáková  (42) , která se stala loni v září podruhé maminkou, se věnuje především svým synům Dominikovi a Danielovi a obdělávání políčka za svým domem snů v Soběšicích, kde pěstuje ředkvičky a další druhy zdraví prospěšné zeleniny. V poslední době ale opět začala vystrkovat růžky a objevila se několikrát ve společnosti.
11.05.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (484 článků)

Do televize nepatřím. Jsem ošklivý a koktám, říká Pavel Novotný

 
Syn baviče Petra Novotného Pavel, jemuž se přezdívá protekční spratek, přiznal, že není zrovna ukázkový typ vhodný do televize. Přesto je ale moderátorem pořadu o novinkách ze světa showbyznysu. Další články k tématu: Manipulátorka Bílá, dohody s hvězdami. Novotný odkryl praktiky bulváru Na Bartošové budeme parazitovat, až ji zabijeme, řekl Novotný Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů Pavel Novotný rozšířil klan bavičů, narodila se mu dcera Laura Hejda se pomstil za oběti bulváru, Novotného vyhodil z auta
03.10.2013 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (331 článků) , Pavel Novotný (528 článků)

Stehlíková (LES): Když je válka za humny

 
Když je válka za humny aneb jak se žije na východ od Kyjeva.
21.12.2014 12:06 |

podobné články

ČT: Za našima humny s Monikou Brindzákovou

 
Putování za lidovými zvyky, tradicemi, řemesly, kuchařskými specialitami, ale především za zdejšími lidmi a písničkami přináší nový pořad České televize Za našima humny. Od 9. ledna 2016 ho každou sobotu v 9:30 vysílá program ČT2. Natáčel režisér Petr Ryšavý v brněnském studiu.
06.01.2016 08:25 |

podobné články

Žijeme nad propastí, vývoj spěje k válce. Jefim Fištejn otevřeně o islámu a uprchlících

 
REPORTÁŽ „Celý svět je ve varu a název mojí knížky ‚Za humny je válka‘ si může na sebe vztáhnout téměř každý region, ale protože je za humny, ještě není na našem dvorku, tak si zatím můžeme v klidu povídat,“ zahájil svoji besedu v ostravském Knihcentru známý novinář, publicista a také letitý spolupracovník Rádia Svobodná Evropa Jefim Fištejn. V průběhu besedy pak zazněly názory na nejpalčivější témata současné světové politiky, jako je migrační krize či válečné konflikty na Blízkém východě a Ukrajině.
01.06.2016 15:15 |

podobné články

Planetu podobnou Zemi máme „za humny“, může na ní být i voda

 
Astronomové objevili doslova „za humny“ sluneční soustavy planetu přibližně o hmotnosti Země, která obíhá kolem své hvězdy Proxima Centauri v takzvané obyvatelné zóně, a mohla by tedy na ní případně být tekutá voda. Oznámila to dnes Evropská jižní observatoř (ESO), jejíž dalekohledy, mimo jiných zařízení, vědci při objevu použili. O události podrobně informuje prestižní vědecký časopis Nature.
24.08.2016 19:30 |

podobné články

Tajná párty SuperStar - Nechtěli tam Šmajdu a Šenkovou: Protože jsou rockeři!

 
Tajné večírky, pijatiky a bujará noční zábava. Finalisté Česko Slovenské SuperStar začínají vystrkovat růžky! V neděli jen chvíli po přímém přenosu se partička náctiletých dětí vypravila do baru v centru města, kde si užili divoký mejdan. Až na Leonu Šenkovou (16) a Mira Šmajdu (20). Ty nikdo nepozval! Finalisti se rozdělili na dvě party a rockerka Šenková a blonďáček Šmajda byli bohužel odděleni...
03.11.2009 02:05 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Dnešní tisk: pokuty platíme kartami, Rolls-Royce pro Vaidišovou

 
V sobotních novinách se dočtete o tom, že Rusko začíná pořádně vystrkovat růžky. Důvodem je aktivita agentů tajných služeb.
17.07.2010 07:45 |

podobné články

Ivetě stoupla sláva do hlavy: Chci čerstvého lososa, jinak nepřijdu!

 
Sotva se zpěvačka Iveta Bartošová (46) postavila zpět na nohy, už začíná vystrkovat »růžky« a své okolí a spolupracovníky pořádně komanduje! Iveta pravděpodobně získala dojem, že už má to nejhorší za sebou a znovunabytou slávu si proto hodlá užít se vším, co k tomu patří. Tedy i manýry, za které by se nemusela stydět kdejaká zahraniční celebrita!
18.10.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

Duo Kuba - Pospíšil začíná v ODS dýchat Nečasovi na krk

 
Ačkoli to je teprve týden, co skončil kongres ODS, který ve funkci předsedy potvrdil hned v prvním kole volby premiéra Petra Nečase, v ODS se již mluví o tom, že stranická konkurence začíná vystrkovat růžky. V partaji se totiž podle informací Práva začalo formovat duo ambiciózních místopředsedů − Martin Kuba a Jiří Pospíšil, které asi brzy začne Nečasovi dýchat na krk, i když navenek to členové vedení popírají.
12.11.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1880 článků) , Jiří Pospíšil (1880 článků) , Petr Nečas (9280 článků) , Martin Kuba (398 článků) , Jiří Kuba (79 článků)