Článek

Noviny: Rath, Pancová a Kott měli přesně rozdělenou práci

 
Státní zástupce Petr Jirát už vypracoval obžalobu na Davida Ratha a jeho hlavní dva “komplice“ Kateřinu Pancovou a Petra Kotta. Deník Právo mohl do odůvodnění obžaloby nahlédnout a zveřejnil řadu okolností celé kauzy. Jirát v něm píše, že obvinění nastavili systém, kterým soustavně ovlivňovali průběh zadávacích řízení.
22.04.2013 07:55 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)
Podobné články

Pancová a Kott chtějí z vazby, je prý neúnosně dlouhá

 
Bývalá ředitelka kladenské nemocnice Kateřina Pancová a náměstek nemocnice a bývalý poslanec Petr Kott, kteří požádali minulý týden Krajský soud v Praze o propuštění z vazby, dnes při veřejném jednání uvedli, že nemají důvod mařit hlavní líčení a nemají kam utéct do zahraničí. Vazba je prý fyzicky a psychicky náročná a v jejich případě neúnosně dlouhá. Soudce rozhodne o propuštění v úterý. Pancová, Kott a exposlanec David Rath (dříve ČSSD) jsou ve vazbě 15 měsíců, obžalovaní jsou z údajné korupce.
02.09.2013 18:25 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Kott a Pancová přes další snahy zůstávají ve vazbě

 
Exposlanec Petr Kott a bývalá ředitelka kladenské nemocnice Kateřina Pancová opět neuspěli s ústavními stížnostmi proti trvající vazbě. Ústavní soud oba podněty v dubnu odmítl pro zjevnou neopodstatněnost, nyní usnesení zpřístupnil na internetu. Kott a Pancová figurují v korupční kauze kolem poslance a někdejšího středočeského hejtmana Davida Ratha.
16.05.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Kott a Pancová opět neuspěli s ústavními stížnostmi proti vazbě

 
Exposlanec Petr Kott a bývalá ředitelka kladenské nemocnice Kateřina Pancová opět neuspěli s ústavními stížnostmi proti trvající vazbě. Ústavní soud (ÚS) oba podněty v dubnu odmítl pro zjevnou neopodstatněnost, nyní usnesení zpřístupnil na internetu. Kott a Pancová figurují v korupční kauze kolem poslance a někdejšího středočeského hejtmana Davida Ratha. 
16.05.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Pancová může slavit, pustili ji z vazby. Kott utřel slzu, ale i nos, ve vězení zůstává

 
První výsledky má už několik týdnů táhnoucí se soudní proces s trojicí Rath, Kott a Pancová. Právě Kateřina Pancová dnes může bouchat šampaňské, pustili ji z vazby. Zklamaní jsou naopak David Rath s Petrem Kottem, kteří si ještě chvíli posedí..
03.09.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Milenci z kauzy Rath: Bude svatba? Zásnuby mají Kott a Pancová za sebou

 
Petr Kott se během soudu v kauze Rath svěřil: "Požádal jsem o ruku a odpověď jsem dostal." "Že ano," doplnila ho hbitě jeho partnerka Kateřina Pancová. Kdy bude svatba? Vzhledem k současnému procesu se to plánuje těžko, přiznala Pancová. Hlavní líčení přitom pokračovalo i dnes - dalším přehráváním odposlechů.
19.12.2013 12:12 |

podobné články

Kde schovávali Pancová a Kott peníze? Prý mezi vínem a kompoty!

 
K soudu s Davidem Rathem dnes dorazila kompletní trojice hlavních obviněných. Nechyběli exposlanci Rath a Kott, dorazila i přes obavy z útěky Kateřina Pancová - svobodná, bez pout na rukou a s obarvenou hlavou. U soudu pak zazněly další nahrávky ze zátahu v jejím domě, kdy šli kriminalisté po důkazech a penězích z korupční aktivity. Kott s Pancovou si je údajně schovali i do sklepa mezi kompoty a víno.
01.10.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Rath slavil s Paroubkovými, Kott a Pancová se líbali a povídali si! A co sex?

 
Trojka hlavních obviněných v kauze Rath je z vazby venku, a tak si mohou užívat sladké svobody. Na společný mejdan ale (zatím) nedošlo. David Rath vyrazil ve čtvrtek společně s Jiřím a Petrou Paroubkovými na křest své knihy, zatímco Petr Kott a Kateřina Pancová si užívali jeden druhého - a vypadali, jako dvě hrdličky, které se těší na druhé líbánky!
22.11.2013 06:47 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Pancová a Kott jako dvě hrdličky, Rath se raduje: Už mě nevodí jako medvěda!

 
Z vazby se již dostali všichni a tak dnes mohli přijít hlavní aktéři kauzy Rath k soudu bez doprovodu vězeňské služby. A bez pout. K sobě se však příliš nehlásí - Rath se svých kolegů straní, prý aby to nebylo použito proti nim. Zato milenci Pancová a Kott dál dávají najevo, jak si váží svých společných chvilek na svobodě. Jenže stále jim hrozí pěkných pár let za mřížemi.
03.12.2013 09:25 |

podobné články

EXKLUZIVNÍ FOTO: Kott a Pancová jsou manželé! Co prozradila nevěsta?

 
Kateřina Pancová a Petr Kott jsou svoji. Aktéři korupční kauzy kolem Davida Ratha se vzali o víkendu v Praze. Informaci o sňatku potvrdila televizi Nova v exkluzivním rozhovoru přímo Kateřina Pancová, dnes už Kottová.
09.06.2014 19:35 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Pancová a Kott z kauzy Rath: Chtěli na úplatcích 50 milionů!

 
Kateřina Pancová a její partner Petr Kott rozhodně nejsou troškaři. Ze soudního spisu totiž vyplývá, že měli chtít na úplatcích až padesát milionů korun. I tak ale nejsou obvinění z korupce.
13.04.2013 09:15 |

podobné články

Pancová a Kott měli zálusk na Buštěhrad už od začátku, říká projektant

 
Svědek v kauze exposlance a bývalého hejtmana Středočeského kraje Davida Ratha (dříve ČSSD) obžalovaného z korupce dnes před soudem řekl, že projekt na opravu zámku Buštěhrad od počátku hlídal náměstek nemocnic Petr Kott a jeho partnerka, exšéfka kladenské nemocnice Kateřina Pancová. Oba lékaři jsou také obvinění a státní zástupce je označuje jako organizátory korupce. Projektant Vladislav Procházka tvrdí, že na Kotta ho odkázal Rath, což exhejtman odmítá.
04.06.2014 20:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků) , Petr Procházka (20 článků)

Proměna aktérů z Rathovy kauzy: Zmalovaná Pancová, strhaný Kott a Rathův tajemný úsměv

 
Verdikt soudu je nepotěšil. Hlavní aktéři Rathovy kauzy zůstávají ve vazbě, panují obavy, že by Rath, Pancová a Kott mohli utéct. Ve vězení jsou již rok. Jak se za tu dobu změnily jejich tváře?
01.05.2013 17:35 |

podobné články

Kott a Pancová: Kdyby to šlo vrátit, něco bychom udělali jinak...

 
Osmnáct měsíců se neviděli jinde než u soudu. Těšili se na sebe tolik, že to nedokázali ani popsat. Kateřina Pancová a Petr Kott, jedni z hlavních aktérů kauzy Rath. TV Nova poskytli exkluzivní rozhovor. Jaké bylo jejich shledání po roce a půl.
22.11.2013 21:42 |

podobné články

Svatba v pozadí kauzy Rath: Kott a Pancová jsou svoji

 
Přátelé někdejšího hejtmana za ČSSD Davida Ratha Petr Kott a Kateřina Pancová si podle informací serveru TN.cz řekli své ano. Uzavření manželského svazku jim může pomoci ve známé korupční kauze, kterou stále ještě řeší soud.
09.06.2014 20:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Kott a Pancová jsou manželé: Ratha na svatbu nepozvali!

 
Společně stojí v korupční kauze před soudem, kde jim hrozí několikaleté vězení. Když se ale o víkendu Kateřina Pancová a Petr Kott brali, David Rath na svatbě chyběl a o jejich manželství se zřejmě dozvěděl až z médií.
09.06.2014 20:20 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Co našli Rath, Pancová a Kott pod stromečkem: Sedmička vína to nebyla!

 
Strávili 18 měsíců ve vazbě. Tedy i celé minulé Vánoce. A tak jsou tyto svátky pro hlavní podezřelé v kauze Rath opravdu speciální - konečně doma, konečně se svými rodinami. David Rath si to nemůže vynachválit a milenci Kott s Pancovou prozradili, co jim Ježíšek přinesl do jejich domu v Rudné u Prahy.
26.12.2013 05:07 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Pancová a Kott čelí dalším obviněním. Kvůli nemocnicím

 
Kateřina Pancová a Petr Kott, kteří jsou zapleteni spolu s Davidem Rathem do údajných machinací s evropskými penězi, si připisují další obvinění. Do popředí zájmu se tentokrát dostávají podezřelé zakázky, které vypisoval Středočeský kraj a také krajem vlastněné středočeské nemocnice.
20.05.2012 19:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Pancová a Kott podali stížnost proti vazbě

 
Po zadrženém poslanci Davidu Rathovi podali stížnost na vazbu i další dva obvinění v korupční kauze, ředitelka kladenské nemocnice Kateřina Pancová a bývalý poslanec za ODS Petr Kott. ČTK o tom ve čtvrtek informovala Irena Jeřábková, mluvčí Krajského soudu v Ústí nad Labem, kam stížnost dorazila. Ústecký okresní soud je do vazby poslal 17. května. Oba jsou podezřelí, že Rathovi předali sedmimilionový úplatek.
07.06.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Po Rathovi si na vazbu stěžují i Pancová a Kott

 
Po bývalém hejtmanovi Davidu Rathovi podali stížnost na vazbu i další dva obvinění v korupční kauze, ředitelka kladenské nemocnice Kateřina Pancová a bývalý poslanec za ODS Petr Kott. Informovala o tom Irena Jeřábková, mluvčí Krajského soudu v Ústí nad Labem, kam stížnost dorazila.
07.06.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)