Článek

Novinář ví dost o průšvihu Drábkova Šišky a hodně se diví...

 
V případu zatčeného prvního náměstka ministra Drábka je řada zvláštních okolností, které naznačují, že by mohlo jít o řízenou provokaci firmy OKsystem, jejíž příjmy plynuly pouze od Drábkova ministerstva, což nyní mělo skončit. Nejasnosti v případu ParlametnímListům.cz shrnul investigativní novinář Jan Hrbáček z týdeníku Euro.
04.10.2012 04:45 |

podobné články

Podobné články

Novinář ví dost o průšvihu Drábkova Šišky a hodně se diví...

 
V případu zatčeného prvního náměstka ministra Drábka je řada zvláštních okolností, které naznačují, že by mohlo jít o řízenou provokaci firmy OKsystem, jejíž příjmy plynuly pouze od Drábkova ministerstva, což nyní mělo skončit. Nejasnosti v případu ParlametnímListům.cz shrnul investigativní novinář Jan Hrábáček z týdeníku Euro.
04.10.2012 04:45 |

podobné články

Lédl (KSČM): Celá Praha nevychází z údivu

 
Najednou se všichni diví. Tak by se asi dal nazvat stav, ve kterém se na konci léta v Praze nacházíme. Primátor se diví, co mu to provádějí jeho vlastní ovečky v Dozorčí radě Dopravního podniku hl. m. Prahy. Ty se zase diví, čemu se diví primátor, když mu to přece říkaly. Bývalý ředitel DP se diví, proč byl odvolán on, když vlastně jde o svržení primátora.
18.08.2012 10:30 |

podobné články

Drábkova nástupkyně: Šiška toho řídil opravdu hodně. Všechno prověřím

 
Drábkova nástupkyně Ludmila Müllerová (TOP 09) ještě ani nepřevzala úřad, ale už má spoustu plánů, co jako nová ministryně práce a sociálních věcí musí udělat. Především bude přehodnocovat a prověřovat. Zrevidovat se podle ní musí nový systém výplaty sociálních dávek prostřednictvím takzvaných sKaret i činnost exnáměstka Vladimíra Šišky.
27.10.2012 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků)

Drábkova nástupkyně: Šiška toho řídil opravdu hodně. Všechno prověřím

 
Drábkova nástupkyně Ludmila Müllerová (TOP 09) ještě ani nepřevzala úřad, ale už má spoustu plánů, co jako nová ministryně práce a sociálních věcí musí udělat. Především bude přehodnocovat a prověřovat. Zrevidovat se podle ní musí nový systém výplaty sociálních dávek prostřednictvím takzvaných sKaret i činnost exnáměstka Vladimíra Šišky.
27.10.2012 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků)

Vláda jen obírá lidi a jde z průšvihu do průšvihu, varuje Hašek

 
Michal Hašek se v rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým v Press klubu Frekvence 1 tvrdě opřel do vlády, ale i do komunistů. Současná vláda kráčí jen z průšvihu do průšvihu, obírá lidi a komunisté, ti jsou v současném složení podle Haška nereformovatelní.
06.05.2011 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2344 článků) , Luboš Veselý (335 článků)

Kauzu Šišky a Hojera z Drábkova ministerstva vrátil soud k novému jednání

 
Kauzu exúředníků Ministerstva práce a sociálních věcí Vladimíra Šišky a Milana Hojera, kteří dostali letos 6 a 5 let vězení za vydírání, vrátil odvolací soud k novému jednání. Muži podle žalobce žádali od firmy stažení stížnosti na úřad, jinak by prý nedostala zakázku. Vrchní soud v Praze případ poslal zpět Městskému soudu v Praze ve středu v neveřejném jednání, zjistila v kanceláři soudu ČTK. Kvůli Šiškovu stíhání rezignoval v říjnu 2012 jeho nadřízený, ministr Jaromír Drábek (TOP 09).
25.09.2014 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1075 článků)

Dnes zřejmě padne verdikt v kauze bývalého Drábkova náměstka Šišky

 
Pražský městský soud dnes vyslechne závěrečné řeči a pravděpodobně i rozhodne v kauze exnáměstka ministerstva práce Vladimíra Šišky a znalce Vladimíra Smejkala. Podle obžaloby chtěl Šiška nezákonně zajistit firmě IBM miliardovou zakázku na kontrolu sociálních dávek a Smejkal prý k této otázce vypracoval pro ministerstvo nepravdivý posudek. Muži vinu odmítají, bývalý náměstek označil své stíhání za absurdní.
23.02.2016 06:15 |

podobné články

Kalousek se čílí: O zatčení Šišky věděli novináři dříve, než Drábek

 
Jako dospělé a důstojné stanovisko označil postoj svého stranického kolegy a ministra Jaromíra Drábka dnes v rozhovoru pro Český rozhlas první místopředseda TOP 09 a ministr financí Miroslav Kalousek. Ten totiž hodlá kvůli obviněním svého náměstka Vladimíra Šišky – pokud se ukáží jako pravdivá – rezignovat. Jenže Kalousek je podle všeho rozzloben tím, že o zatčení Šišky věděli novináři dříve, než ministr.
02.10.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6553 článků) , Jaromír Drábek (1075 článků)

Co zabírá na celulitidu?

 
Vánoce se kvapem blíží, vůně cukroví se začíná linout většinou domácností a vy se možná již teď děsíte představy vánočního přejídání se, což bude mít za následek příbytek na váze a pravděpodobně i vznik nevzhledné a mezi ženami neoblíbené pomerančové kůže. Není se proto vůbec čemu divit, že vám hlavou začíná vířit spousta otázek, mezi nimiž určitě zaznívá i tato: co zabírá na celulitidu?!  Ačkoli by někdo mohl říci, že do novoročních předsevzetí přeci jen nějaký ten týden ještě zbývá, pokud se svou postavou chcete něco udělat, nemusíte to nutně odkládat na prvního ledna nového roku. Jestliže se ptáte, co zabírá na celulitidu a máte v plánu říci nepěkným dolíčkům na bříšku, zadečku nebo stehnech sbohem, pak jste tady správně a měli byste si přečíst dnešní článek. Pojďme odhalit tajemství, co zabírá na celulitidu! Cellulitida, dolíčky na kůži, pomerančová kůže – říkejte si tomu, jak chcete, jedno je nám všem jasné: žádná žena tuhle vadu na kráse jednoduše nechce! Věděli jste, že právě celulitida trápí více jak 80% žen a dívek všech věkových kategorií?! Možná se zdá, že je pomerančová kůže neporazitelným soupeřem, my si však dokážeme tvrdit, že přeci jen známe způsob, jak s ní zatočit! Hodně, hodně, hodně vody! Pitný režim a jeho důležitost se omílá dnes a denně, ale i přesto na dostatek pití hodně lidí nedbá. Následně se diví, že je jejich pokožka vysušená, tvář o několik let starší a kila naskakují sama. Pokud se chcete zbavit dolíčků na zadečku nebo na stehnech, pak hodně pijte – ale opravdu hodně! Díky tomu ze svého těla vyloučíte toxiny, které mají pomerančovou kůži na svědomí. Hlavně pohyb! Celulitidy se nezbavíte tak, že si sednete k televizi, plácnete sebou na gauč nebo většinu dne strávíte v posteli. Proti této vadě na kráse musíte bojovat i pohybem, bez kterého se s... Čtěte více Příspěvek Co zabírá na celulitidu? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.12.2016 07:45 |

podobné články

Paroubek: Čeští ekonomové se diví

 
Ekonomové z hlavního myšlenkového mainstreamu Česka se velice diví nad tím, že kurz české koruny po ukončení měnových intervencích ČNB rychle neklesá. To je opravdu divné, že? Vedení ČNB za necelé 3,5 roku nasypalo do tohoto nesmyslného "projektu“ 2,5 bilionu korun. To je neslýchaná částka. A pak se čeští ekonomové diví, proč vlastně dochází k tomu, že českou korunu budeme mít ještě celou řadu let. Ať to stojí naše podniky při konverzích do eura, co to stojí.
06.06.2017 13:40 |

podobné články

Kozák (ČSSD): Nekončící problémy Drábkova ministerstva

 
Prohlášení kandidáta do Senátu Rudolfa Kozáka k zatčení Drábkova náměstka
01.10.2012 20:25 |

podobné články

Vždy budeme prosazovat správná řešení, říká kandidátka na primátorku Liberce Věnceslava Drábková z SPD

 
ROZHOVOR „Bude mi ctí získat důvěru občanů a mít možnost napomoci změně, kterou naše město skutečně potřebuje. Proto kandiduji za hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD), které ve svém celostátním programu navrhuje provést zásadní politické změny – přímou demokracii, odvolatelnost politiků a jejich případnou trestní a hmotnou odpovědnost,“ říká ke své kandidatuře na libereckou primátorku Drábková z SPD.
24.09.2018 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2119 článků)

Deníky komentují obvinění Drábkova náměstka z podplácení

 
Buď policie v pondělí na ministerstvu práce a sociálních věcí neodpustitelně selhala, nebo se odcházení koaliční vlády premiéra Petra Nečase (ODS) změnilo v úprk, míní komentátor Hospodářských novin. Reaguje tak na pondělní obvinění prvního náměstka Vladimíra Šišky a šéfa oddělení informatiky Milana Hojera z podplácení.
02.10.2012 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9280 článků)

Policie Drábkova náměstka zřejmě sledovala několik měsíců, má i nahrávky

 
Policie má jasné důkazy k obvinění náměstka ministra práce a sociálních věcí Vladimíra Šišky a šéfa ministerského odboru informatiky Milana Hojera. Měly by stačit jak k uvalení vazby, tak k postavení před soud. Mladá fronta Dnes (MfD) ve středu uvedla, že si policisté uplácení nahráli a podezřelé sledovali několik měsíců.
03.10.2012 10:00 |

podobné články

Zdroje z vlády: Proč Drábkova Šišku sebrali zrovna teď? řešili ministři

 
Podle informací ParlamentníchListů.cz od zdroje přítomného na jednání kabinetu se na zasedání vlády Petra Nečase otázka zatčení náměstka ministra práce Vladimíra Šišky příliš neřešila. Ministry ale prý zarazilo, že se kauza objevila těsně před volbami.
03.10.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9280 článků)

Tak to je něco: Kšefty Drábkova Šišky prý mohly financovat TOP 09

 
Kauza softwarových systémů na ministerstvu práce a sociálních věcí, kvůli které vtrhla policie přímo na úřad, aby si odtud odvedla statutárního náměstka Šišku, může mít pro TOP 09 mnohem závažnější důsledky, než konec jednoho z jejich elitních „reformních bouráků,“ ministra Jaromíra Drábka. Policie prý totiž prověřuje informace, že peníze z miliardových zakázek končily ve stranické pokladně TOP 09.
04.10.2012 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1075 článků)

Tak to je něco: Kšefty Drábkova Šišky prý mohly financovat TOP 09

 
Kauza softwarových systémů na ministerstvu práce a sociálních věcí, kvůli které vtrhla policie přímo na úřad, aby si odtud odvedla statutárního náměstka Šišku, může mít pro TOP 09 mnohem závažnější důsledky, než konec jednoho z jejich elitních „reformních bouráků,“ ministra Jaromíra Drábka. Policie prý totiž prověřuje informace, že peníze z miliardových zakázek končily ve stranické pokladně TOP 09.
04.10.2012 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1075 článků)

Stopa kšeftů Drábkova Šišky vede až k Langerovi, připomíná deník

 
Kšefty s informačními technologiemi pro Ministerstvo práce a sociálních věcí byly umožněny někdejším rozhodnutím ministra vnitra Ivana Langera. Ten uzavřel rámcovou smlouvu na dodej licencí IT technologií pro státní správu, pod kterou se prostřednictvím dodatků a subdodávek mohou schovat zakázky, vypisované bez výběrového řízení. Právě takto zadával zakázky úřad ministra Jaromíra Drábka.
04.10.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (658 článků) , Jaromír Drábek (1075 článků)

Stopa kšeftů Drábkova Šišky vede až k Langerovi, připomíná deník

 
Kšefty s informačními technologiemi pro ministerstvo práce a sociálních věcí byly umožněny někdejším rozhodnutím ministra vnitra Ivana Langera. Ten uzavřel rámcovou smlouvu na dodej licencí IT technologií pro státní správu, pod kterou se prostřednictvím dodatků a subdodávek mohou schovat zakázky, vypisované bez výběrového řízení. Právě takto zadával zakázky úřad ministra Jaromíra Drábka.
04.10.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (658 článků) , Jaromír Drábek (1075 článků)