Článek

Nové zprávy kolem vraždy Kuciaka a jeho snoubenky: Zvažovalo se zabití i těchto dvou vlivných lidí

 
Kromě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové měli být zavražděni také bývalý ministr vnitra Daniel Lipšic a elitní prokurátor. Podle všeho se na jejich vraždě měla domlouvat právě čtveřice obviněných z vraždy Kuciaka a Kušnírové. Informaci přinesl server sme.sk.
27.10.2018 08:10 |

podobné články

Podobné články

Různá data smrti na parte Kuciaka (†27) a jeho snoubenky! 5 záhad v případu vraždy novináře

 
Případ vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky sleduje celá Evropa, přesto je v kauze stále více otázek než odpovědí. Jasné není, proč a kdy snoubenci zemřeli a především, kdo otřesný čin spáchal.
05.03.2018 14:05 |

podobné články

Policie zatkla 8 podezřelých z vraždy Kuciaka (†27) a jeho snoubenky: Jeden z nich je bývalý policista

 
Slovenská policie snad konečně pokročila ve vyšetřování vraždy novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny (†27). Ve čtvrtek ráno zadržela v Kolárově na jižním Slovensku osm podezřelých. Mezi nimi je údajně i bývalý policista.
27.09.2018 17:55 |

podobné články

Hlavní podezřelý z vraždy Kuciaka a jeho snoubenky. Na veřejnost prosákly podrobnosti

 
Po sedmi měsících od vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové byli zadrženi pravděpodobní pachatelé. O zásahu policejního týmu píší dnešní Lidové noviny.
29.09.2018 11:30 |

podobné články

Dva roky od vraždy Kuciaka a jeho snoubenky: Krvavá scéna, kterou nezapomenu, popsala máma oběti

 
Přesně před dvěma lety, 21. února 2018, otřásla Slovenskem i Českem strašlivá zpráva o smrti investigativního novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27). Incident od té doby ovlivnil a stále ovlivňuje celou společnost a navždy poznamenal rodiny dvou nevinných mladých lidí.
21.02.2020 15:10 |

podobné články

Z objednání vraždy Kuciaka viní zatčenou Alenu. Matka snoubenky zmínila jejího šéfa

 
Z úkladné vraždy Jána Kuciaka viní na slovensku trojici zadržených mužů, kteří skončili ve vazbě. Tam putuje i čtvrtá obviněná - Alena Z. Právě ona si měla vraždu  objednat, píše Denník N. Pracovala však pro kontroverzního podnikatele Mariana Kočnera, nad čímž se pozastavuje i matka Kuciakovy zastřelené snoubenky Martiny Zlatica Kušnírová, která kvitovala pokrok ve vyšetřování, ale upozornila, že „to bude ještě velmi zajímavé“.
30.09.2018 13:40 |

podobné články

Z úkladné vraždy Kuciaka a snoubenky obvinili po razii tři lidi. Pět jich pustili

 
Tři z osmi zadržených při čtvrteční policejní razii na Slovensku, která se konala v souvislosti s vyšetřováním vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky, byli obviněni z úkladné vraždy a z dalších trestných činů, sdělila dnes ČTK mluvčí slovenské generální prokuratury Andrea Predajňová.
28.09.2018 15:05 |

podobné články

První slova zdrcené matky! Zadrželi podezřelé z vraždy Kuciaka a jeho přítelkyně

 
Slovenská policie snad konečně pokročila ve vyšetřování vraždy novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny (†27). Ve čtvrtek ráno zadržela v Kolárově na jižním Slovensku osm podezřelých. Maminka zavražděné ženy Zlatica Kušnírová doufá, že policisté zatknou nejen vykonavatele vraždy, ale podaří se jim dopadnout i objednavatele.
27.09.2018 12:30 |

podobné články

Matka snoubenky zavražděného Kuciaka (†27): Ján dostal druhou ránu jistoty

 
Tři týdny už slovenská policie vyšetřuje vraždu novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírovej (†27). A nezdá se, že by příliš pokročila. Matka Martiny Zlatica (53) nyní prozradila podrobnosti o popravě dvou mladých lidí.
21.03.2018 09:10 |

podobné články

Soud zveřejnil detaily z přípravy vraždy Jána Kuciaka (†27): Vrazi si řekli o mimořádnou prémii

 
Specializovaný slovenský trestní soud zveřejnil spis popisující přípravy a průběh vraždy novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27). V dokumentu se objevují informace o ceně, kterou údajná objednavatelka vraždy Alena Z. za vraždu vyplatila. Obsahuje také informace o tom, jak se vrah Tomáš S. dostal z místa činu.
09.10.2018 19:40 |

podobné články

Vražda Kuciaka u soudu: Šokující záběry! Objednavatelka se smála a šklebila, rodiče se zhroutili

 
Den D nastal. V slovenském Pezinoku rozhodoval soud v kauze vraždy Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27) o tom, zda obžaluje čtyři obviněné z jejich vraždy. Matka Zlatnica Kušnírová se poprvé podívala do očí lidem, kteří jí měli vzít milovanou holčičku a muže jejího života. Děsivý byl pohled na Alenu Zs., údajnou objednavatelku vraždy. V soudní síni byla k nepoznání, když ji přiváděli, v soudní síni se šklebila, smála a vyplazovala jazyk.
19.12.2019 10:15 |

podobné články

Děsivé detaily vraždy Jána Kuciaka: Marček se přiznal a řekl, jak přesně zabíjel

 
Na Slovensku se v pondělí začal projednávat případ vraždy novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27). Slovenská média označují hlavní líčení za megaproces. Na místě byla až stovka akreditovaných novinářů ze Slovenska i ze zahraničí. Miroslav Marček před soudem přiznal vinu a popsal děsivé detaily vraždy.
13.01.2020 19:45 |

podobné články

Stovky lidí demonstrovaly v Praze za vyšetření vraždy novináře Kuciaka

 
Stovky lidí se dnes shromáždily před slovenským velvyslanectvím v Praze na demonstraci za nezávislé vyšetření vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Dalším požadavkem protestujících je vznik nové a důvěryhodné slovenské vlády. Akci zorganizovali slovenští občané žijící v Praze. Na protestech se sešli také lidé v Brně. Tisíce demonstrantů přišly na náměstí v centru Bratislavy.
09.03.2018 18:05 |

podobné články

Vražda novináře Kuciaka a jeho snoubenky: Šokující svědectví sousedů!

 
Kdo je zavraždil a proč?! To je otázka, kterou si v případu brutální popravy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny (oba †27) klade celé Slovensko. I po několika dnech se objevují nové stopy a indicie.
04.03.2018 08:15 |

podobné články

Žádná mafie! S vraždou Kuciaka to bylo úplně jinak. Kiska to přehání a Fico ujel, překvapuje expert ze Slovenska

 
Slovenský novinář Milan Žitný v rozhovoru pro server Seznam Zprávy obsáhle promluvil k vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Prohlásil, že Kuciaka zavraždil spíš nějaký amatér, nikoli profesionální zabiják najatý mafií. Vedle toho velmi vyčinil slovenskému prezidentovi Andreji Kiskovi a zastal se často kritizovaného ministra vnitra Roberta Kaliňáka.
08.03.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (918 článků)

Zvrat v případu: Zatkli podezřelé z vraždy novináře Kuciaka (†27) a jeho snoubenky

 
Slovenská policie zatkla osoby podezřelé z vraždy novináře Kuciaka a jeho přítelkyně, uvedla slovenská média. Dennik N napsal, že bylo zatčeno osm lidí, měl by mezi nimi být také vrah a jeho pomocníci. Akci slovenská policie potvrdila na svém Facebooku, uvedla ale pouze, že zadržela osoby podezřelé z násilné trestné činnosti, další detaily nenabídla. Nyní probíhají domovní prohlídky.
27.09.2018 07:35 |

podobné články

Vražda Kuciaka a jeho snoubenky: Martina se před smrtí bránila, tvrdí matka Martiny

 
Jsou přesvědčeni, že jejich děti zemřely z politických důvodů. Rodiče zavražděného novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové chtějí bojovat za vyšetření případu, který otřásl Slovenskem.
14.03.2018 15:55 |

podobné články

Co bude s domem Kuciaka a jeho snoubenky? Objevilo se nečekané řešení!

 
Co s domem, ve kterém došlo k dvojnásobné vraždě a který je navíc zatížený hypotékou?! To je otázka, která v časech plných bolesti stojí před rodinami novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Teď se ale naskytla příležitost, která by mohla vše vyřešit.
04.04.2018 20:20 |

podobné články

ZVRAT v případu Kuciaka: Kamery zachytily pravděpodobného vraha novináře a jeho snoubenky

 
Vražda investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové otřásla celým Slovenskem. Nyní vyšlo najevo, že kamera údajného vraha natočila. V domě mladého páru byl několikrát za sebou.
03.05.2018 09:55 |

podobné články

Poslední minuty před popravou Kuciaka a jeho snoubenky! Zveřejnili kamerové záběry

 
Vystoupili z auta a za pár desítek minut byli mrtví! Kamerové záběry z budovy nedaleko domu novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové ukázaly poslední okamžiky před jejich smrtí. Vidět je už měla možnost i matka zavražděné ženy, kterou pochopitelně silně otřásly.
14.05.2018 10:50 |

podobné články