Článek

Nové zprávy kolem vraždy Kuciaka a jeho snoubenky: Zvažovalo se zabití i těchto dvou vlivných lidí

 
Kromě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové měli být zavražděni také bývalý ministr vnitra Daniel Lipšic a elitní prokurátor. Podle všeho se na jejich vraždě měla domlouvat právě čtveřice obviněných z vraždy Kuciaka a Kušnírové. Informaci přinesl server sme.sk.
27.10.2018 08:10 |

podobné články

Podobné články

Různá data smrti na parte Kuciaka (†27) a jeho snoubenky! 5 záhad v případu vraždy novináře

 
Případ vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky sleduje celá Evropa, přesto je v kauze stále více otázek než odpovědí. Jasné není, proč a kdy snoubenci zemřeli a především, kdo otřesný čin spáchal.
05.03.2018 14:05 |

podobné články

Policie zatkla 8 podezřelých z vraždy Kuciaka (†27) a jeho snoubenky: Jeden z nich je bývalý policista

 
Slovenská policie snad konečně pokročila ve vyšetřování vraždy novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny (†27). Ve čtvrtek ráno zadržela v Kolárově na jižním Slovensku osm podezřelých. Mezi nimi je údajně i bývalý policista.
27.09.2018 17:55 |

podobné články

Hlavní podezřelý z vraždy Kuciaka a jeho snoubenky. Na veřejnost prosákly podrobnosti

 
Po sedmi měsících od vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové byli zadrženi pravděpodobní pachatelé. O zásahu policejního týmu píší dnešní Lidové noviny.
29.09.2018 11:30 |

podobné články

Z objednání vraždy Kuciaka viní zatčenou Alenu. Matka snoubenky zmínila jejího šéfa

 
Z úkladné vraždy Jána Kuciaka viní na slovensku trojici zadržených mužů, kteří skončili ve vazbě. Tam putuje i čtvrtá obviněná - Alena Z. Právě ona si měla vraždu  objednat, píše Denník N. Pracovala však pro kontroverzního podnikatele Mariana Kočnera, nad čímž se pozastavuje i matka Kuciakovy zastřelené snoubenky Martiny Zlatica Kušnírová, která kvitovala pokrok ve vyšetřování, ale upozornila, že „to bude ještě velmi zajímavé“.
30.09.2018 13:40 |

podobné články

Z úkladné vraždy Kuciaka a snoubenky obvinili po razii tři lidi. Pět jich pustili

 
Tři z osmi zadržených při čtvrteční policejní razii na Slovensku, která se konala v souvislosti s vyšetřováním vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky, byli obviněni z úkladné vraždy a z dalších trestných činů, sdělila dnes ČTK mluvčí slovenské generální prokuratury Andrea Predajňová.
28.09.2018 15:05 |

podobné články

První slova zdrcené matky! Zadrželi podezřelé z vraždy Kuciaka a jeho přítelkyně

 
Slovenská policie snad konečně pokročila ve vyšetřování vraždy novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny (†27). Ve čtvrtek ráno zadržela v Kolárově na jižním Slovensku osm podezřelých. Maminka zavražděné ženy Zlatica Kušnírová doufá, že policisté zatknou nejen vykonavatele vraždy, ale podaří se jim dopadnout i objednavatele.
27.09.2018 12:30 |

podobné články

Matka snoubenky zavražděného Kuciaka (†27): Ján dostal druhou ránu jistoty

 
Tři týdny už slovenská policie vyšetřuje vraždu novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírovej (†27). A nezdá se, že by příliš pokročila. Matka Martiny Zlatica (53) nyní prozradila podrobnosti o popravě dvou mladých lidí.
21.03.2018 09:10 |

podobné články

Stovky lidí demonstrovaly v Praze za vyšetření vraždy novináře Kuciaka

 
Stovky lidí se dnes shromáždily před slovenským velvyslanectvím v Praze na demonstraci za nezávislé vyšetření vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Dalším požadavkem protestujících je vznik nové a důvěryhodné slovenské vlády. Akci zorganizovali slovenští občané žijící v Praze. Na protestech se sešli také lidé v Brně. Tisíce demonstrantů přišly na náměstí v centru Bratislavy.
09.03.2018 18:05 |

podobné články

Soud zveřejnil detaily z přípravy vraždy Jána Kuciaka (†27): Vrazi si řekli o mimořádnou prémii

 
Specializovaný slovenský trestní soud zveřejnil spis popisující přípravy a průběh vraždy novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27). V dokumentu se objevují informace o ceně, kterou údajná objednavatelka vraždy Alena Z. za vraždu vyplatila. Obsahuje také informace o tom, jak se vrah Tomáš S. dostal z místa činu.
09.10.2018 19:40 |

podobné články

Vražda novináře Kuciaka a jeho snoubenky: Šokující svědectví sousedů!

 
Kdo je zavraždil a proč?! To je otázka, kterou si v případu brutální popravy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny (oba †27) klade celé Slovensko. I po několika dnech se objevují nové stopy a indicie.
04.03.2018 08:15 |

podobné články

Žádná mafie! S vraždou Kuciaka to bylo úplně jinak. Kiska to přehání a Fico ujel, překvapuje expert ze Slovenska

 
Slovenský novinář Milan Žitný v rozhovoru pro server Seznam Zprávy obsáhle promluvil k vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Prohlásil, že Kuciaka zavraždil spíš nějaký amatér, nikoli profesionální zabiják najatý mafií. Vedle toho velmi vyčinil slovenskému prezidentovi Andreji Kiskovi a zastal se často kritizovaného ministra vnitra Roberta Kaliňáka.
08.03.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (887 článků)

Zvrat v případu: Zatkli podezřelé z vraždy novináře Kuciaka (†27) a jeho snoubenky

 
Slovenská policie zatkla osoby podezřelé z vraždy novináře Kuciaka a jeho přítelkyně, uvedla slovenská média. Dennik N napsal, že bylo zatčeno osm lidí, měl by mezi nimi být také vrah a jeho pomocníci. Akci slovenská policie potvrdila na svém Facebooku, uvedla ale pouze, že zadržela osoby podezřelé z násilné trestné činnosti, další detaily nenabídla. Nyní probíhají domovní prohlídky.
27.09.2018 07:35 |

podobné články

Vražda Kuciaka a jeho snoubenky: Martina se před smrtí bránila, tvrdí matka Martiny

 
Jsou přesvědčeni, že jejich děti zemřely z politických důvodů. Rodiče zavražděného novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové chtějí bojovat za vyšetření případu, který otřásl Slovenskem.
14.03.2018 15:55 |

podobné články

Co bude s domem Kuciaka a jeho snoubenky? Objevilo se nečekané řešení!

 
Co s domem, ve kterém došlo k dvojnásobné vraždě a který je navíc zatížený hypotékou?! To je otázka, která v časech plných bolesti stojí před rodinami novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Teď se ale naskytla příležitost, která by mohla vše vyřešit.
04.04.2018 20:20 |

podobné články

ZVRAT v případu Kuciaka: Kamery zachytily pravděpodobného vraha novináře a jeho snoubenky

 
Vražda investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové otřásla celým Slovenskem. Nyní vyšlo najevo, že kamera údajného vraha natočila. V domě mladého páru byl několikrát za sebou.
03.05.2018 09:55 |

podobné články

Poslední minuty před popravou Kuciaka a jeho snoubenky! Zveřejnili kamerové záběry

 
Vystoupili z auta a za pár desítek minut byli mrtví! Kamerové záběry z budovy nedaleko domu novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové ukázaly poslední okamžiky před jejich smrtí. Vidět je už měla možnost i matka zavražděné ženy, kterou pochopitelně silně otřásly.
14.05.2018 10:50 |

podobné články

SuperStar Miro Šmajda shání peníze na pohřeb snoubenky zavražděného novináře Kuciaka!

 
Nejenom Slovenskem, ale téměř celým světem otřásla úkladná vražda novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny  (†27). Snoubenci si v květnu měli říct ANO a místo toho jim rodiny zařizují pohřeb. V rodné obci Martinky vznikla sbírka na poslední rozloučení a přispěl i slovenský muzikant Miro Šmajda (29).
01.03.2018 15:20 |

podobné články

Vražda Kuciaka: Záhadný policista na místě činu! Odposlouchávali novináře?

 
Slovenská média řeší další otazník v případu chladnokrevné vraždy novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny (†27). Na záběrech z místa činu jen několik hodin po nálezu zastřeleného páru se objevil šéf protikorupční jednotky NAKA Róbert Krajmer. Do jeho působnosti ale vraždy nepatří. Co tedy vysoce postavený policista na místě činu dělal?
05.03.2018 19:40 |

podobné články

Pohádkový byznys manželky policisty, který se zjevil u vraždy Kuciaka: Na její majetek si posvítí generální prokuratura

 
Generální prokuratura si posvítí na původ majetku ředitele slovenské Národní protikorupční jednotky Róberta Krajmera a jeho manželky Márie Krajmerové. Ta je podle Denníku N 45% akcionářkou společnosti Všetko pre bývanie, která má velké obchodní centrum Styla. Sám Róbert Krajmer se stal středem pozornosti poté, co se objevil na místě vraždy investigativního novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny (†27).
21.03.2018 20:00 |

podobné články