Článek

Nově zpracované bruslení na videu z NHL 13, tentokrát pořádně

 
Pokud vám přes den bylo vedro a potřebujete se něčím zchladit, doporučuju nové video z NHL13 (případně trojici obrázků), které konečně v rozumné míře ukazuje hlavní novinky letošního ročníku. Zejména tedy nově zpracované bruslení, které je od minulých ročníků lehce rozpoznatelné už jen ze záběrů. Šance, že tohle vylepšení tedy nebude jenom novinkou formální,...
28.05.2012 21:45 |

podobné články

Podobné články

NHL 13 posune kupředu nový systém bruslení

 
Sami EA to nazývají největší novinkou od NHL 07, kdy se ve hře objevil Skill Stick. Novému a řádně vylepšenému bruslení se říká True Performance Skating a jedná se v podstatě o bruslení na základě reálných fyzikálních zákonů. Bruselní, coby základ hokeje, má být v NHL 13 vylepšeno natolik, že má prý přesně replikovat “výbušnost, energii a maximální rychlost...
10.12.2010 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2307 článků)

Nový systém bruslení z NHL 13 naživo

 
V tiskové zprávě na konci minulého týdne už vám EA Sports řekli, že onou „převratnou“ novinkou v NHL 13 bude realistické bruslení a nyní se vám jej snaží předvést na záběrech nového videa. Nápad je to dozajista dobrý, když už je ve hře (docela dobře fungující) reálné zpracování hitů a poměrně propracované míchání s hokejkou. Aby mohlo realisticky zpracované...
21.05.2012 17:35 |

podobné články

Neriskujte životy, na bruslení na Prýglu zapomeňte! Už se tu probořili dva lidé

 
Tuhle zimu už bruslení na brněnské přehradě oželte! Jasné doporučení vysílají směrem k veřejnosti brněnští strážníci. Upozorňují, že led nemá vlivem napouštění nádrže potřebnou pevnost a vzhledem k očekávanému oteplení se podmínky pro bruslení ještě zhorší.
05.03.2018 12:40 |

podobné články

NHL 13 bude mít demo a předvádí vám ovládání bruslení

 
Pro demachtivé hráče přinesla tiskovka EA klíčovou informaci – na X360 se demo NHL 13 objeví 21. srpna a na PS3 o den později. V jeho rámci se vám představí hned čtyři módy, jaké to budou si ale musíme nějakou chvíli počkat. Mezitím se můžete podívat na kladně přijatý nový styl bruslení True Performance Skating, které vám tenhle trailer představí. A to včetně detailů,...
17.12.2010 16:35 |

podobné články

ŠÍLENÝ OTUŽILEC! Po bruslení následuje ledová koupel...

 
Nor na tomto videu se umí dobře bavit. Lední bruslení spojil s velkým otužováním.
10.02.2011 11:20 |

podobné články

Ostrava bude mít na centrálním náměstí velké kluziště

 
Ostrava bude mít od konce listopadu do začátku ledna příštího roku na centrálním Masarykově náměstí velkou ledovou plochu na bruslení. Radnice tím chce hlavně během vánočních svátků zatraktivnit centrum města. Kromě bruslení pro veřejnost chce na kluzišti pořádat předvánoční koncerty, diskotéky, exhibice krasobruslařů nebo muzikály. Novinářům to dnes řekli zástupci města.
05.10.2010 12:30 |

podobné články

Důchodce se v Praze asi utopil při bruslení, jeho tělo našli pod ledem

 
Zhruba sedmdesátiletý muž zřejmě utonul v Praze při bruslení v zátoce u jachtklubu v Podolí. Pražští policisté po něm pátrali asi tři hodiny, jeho tělo našli pod ledem.
03.01.2011 17:05 |

podobné články

Liberec: Víkendové bruslení pro děti nyní o třetinu levnější

 
Od února platí nová pravidla pro veřejné bruslení ve Sport parku Liberec.
07.02.2011 11:55 |

podobné články

VIDEO: HIT letošní zimy. Bruslení na jezerech a přehradách!

 
V Česku se stále více stává velikým hitem bruslení na zamrzlých vodních plochách v krásné přírodě. Bruslit se dá třeba na Máchově jezeře, na mostecké Matyldě nebo na Labi.
25.02.2011 18:00 |

podobné články

Bruslení mi moc nejde, říká Bauer, ale bude bojovat

 
Bruslení prý letos Lukáši Bauerovi moc nejde, i proto se nepovažuje za adepta na medaili v nedělním olympijském závodu běžců na lyžích na 50 kilometrů volnou technikou. Na druhou stranu se ale cítí dobře. "Jsem zdravý jako rybička," usmíval se v areálu Laura v Krasné Poljaně. 
22.02.2014 12:10 |

podobné články

Bruslení v přírodě je krásné i nebezpečné: Jak se vyvarovat pádu pod led a co dělat, když se to stane?

 
Pokud patříte k milovníkům bruslení či hokeje, aktuální počasí vám nejspíš dělá radost. Bruslit se totiž díky teplotám pod nulou dá nejen na zimních stadionech, ale i venku v přírodě. I přes nepopiratelnou romantiku s sebou ovšem volná příroda nese i svá úskalí. Zábava se snadno může zvrtnout v děsivé nebezpečí, když led začne praskat, nebo se nedejbože úplně rozlomí. A vyplatí se vědět, co v takovém případě dělat, nebo jak tomu předejít.
23.01.2017 08:10 |

podobné články

Bruslení na Ovocném trhu díky mrazům pokračuje. Sklouznete se do konce týdne

 
Chladné počasí ani v Praze neustupuje a na tuto skutečnost reagují také organizátoři veřejného bruslení. Na Ovocném trhu v samotném srdci metropole měla tato atrakce skončit posledním lednovým dnem, po dohodě s městskou částí si tu ale zabruslíte déle.
01.02.2017 07:15 |

podobné články

V Praze začíná zimní sezona stadionů: Kam si dojít na veřejné bruslení v Praze 13?

 
S listopadem začíná na několika místech po Praze zimní sezona stadionů. Lidé si tak mohou vyjít na veřejné bruslení, které je stále stejně oblíbené jako v minulosti. V Praze 13 jako již každoročně otevře své brány zájemcům Stadion Bronzová ve Stodůlkách. Poprvé sem budete moci zajít 17. listopadu od 9:00 za pár desítek korun. Otevřeno tu bude veřejnosti celý týden, ovšem pouze v určité hodiny.
06.11.2017 08:05 |

podobné články

Dolínek (ČSSD): Zájem Pražanů o bruslení je veliký

 
Bruslení zdarma na největší venkovní ledové ploše v Praze, na kluzišti na Letné, využilo v uplynulé sezóně více než 70 tisíc návštěvníků.
23.02.2018 04:35 |

podobné články

NHL 13 vás donutí vybrat si mezi rychlostí a kontrolou

 
Krátké video vás seznámí s novým prvkem chystaného NHL 13, jímž bude zvýšený důraz na kontrolu pohybu hráče a puku ve vztahu k rychlosti jeho pohybu. Jednoduše, čím rychleji pojedete, tím hůře se vám bude manévrovat a tím nepřesnější budou vaše střely a přihrávky. Takže by se od dokonalého bruslení měla hra změnit na takovou, která vás nutí přemýšlet o tom,...
13.12.2010 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Martina Hingisová (35 článků)

Jaké skladby vám do uší pustí NHL 13?

 
Tak jako se každé malé děcko těší rok co rok na Vánoce, vyhlíží hokejoví pařmeni druhý zářijový týden, kdy se na pultech obchodů objeví další ročník NHL od EA. A ani letos tomu nebude jinak. O hlavní novince nejnovějšího dílu (novém systému bruslení) jsme vám již říkali, stejně tak jste si jistě nenechali uniknout několik videí. Nyní je čas se podívat/poslechnout...
06.09.2012 18:45 |

podobné články

Revoluce v hokeji! V NHL bude první ženská trenérka

 
V americké NHL bude poprvé působit ženská trenérka, a to na plný úvazek. Tým Arizona Coyotes jmenoval Dawn Braidovou jako trenérku bruslení v týmu kouče Davea Tippetta.
25.08.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Dave Tippett (1 článek)

Recenze NHL 16 – návrat na led ve velkém stylu!

 
Nebudeme si nic nalhávat, NHL 15 byl průšvih a pro fanoušky videoherního hokeje něco jako vlastňák. Režimů bylo pomálu a zmizely i ty nejoblíbenější funkce. NHL 16 je však něco jiného. Při hraní máte pocit, že vývojáři v EA Sports nedělali nic jiného, než že se káli za své chyby z loňska a naslouchali fanouškům. NHL 16 je pecka, famózní sportovní titul, od kterého se nehnete do vydání následujícího ročníku.
20.09.2015 19:35 |

podobné články

Animus vás v Assassin's Creed III spojí s minulostí

 
Nepřímý způsob předváděčky multiplayer módů Wolfpack a Domination z Assassin's Creed III zvolili tvůrci z Ubisoftu v tomto videu. Jménem fiktivní společnosti Abstrego prezentují systém Animus, který umožňuje hrátky v realisticky zpracované minulostí, a když se na něj podíváme bez přetvářky, tak slouží nejenom jako multiplayerové lobby, ale i jako systém sledující...
17.12.2010 12:15 |

podobné články